GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

słodka zemsta !!!

02.06.2005
01:18
[1]

MOONSOL [ Konsul ]

słodka zemsta !!!

Nie będę pisał kto to, ani co zrobił, ale zrozumcie - musze sie zemścić.

Mam IP, numery GG, Skype'a gościa, któremu chcę zrobić kuku z kompem. WinXP z wew. firewallem, Avast atyvirus. Co mi radzicie ??

02.06.2005
01:20
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Toporknij go pierdolkiem

02.06.2005
01:21
[3]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

To mmusial ci niezle zaskorzyc, zes sie chcesz na nim mscic. Podstawowe pytanie - czy warto?

02.06.2005
01:22
smile
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a co ci komputer zawinił?

02.06.2005
01:22
[5]

katrin20 [ Kati ]

monsol daj sobie na wstrzymanie i idź spać...

02.06.2005
01:29
[6]

la fessée [ je ne taime plus ]

Moonsol ... oley to, mszcząc się, możesz okazać tylko, że jesteś słabszy, więc ... oley to ;)

02.06.2005
08:44
smile
[7]

TeadyBeeR [ Legend ]

Wyjedz mu z glowki.

Albo rzuc w niego truskawka.

02.06.2005
09:38
smile
[8]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Ale pamiętaj, że jak on i jego koledzy Cie załapioł to ci mor...e obijoł. Po co się mścić, olej go ciepłym tym... noo... nie powiem :P.

02.06.2005
09:39
[9]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Z bara mu!

02.06.2005
09:43
smile
[10]

Aen [ MatiZ ]

TeadyBeeR - "Albo rzuc w niego truskawka."

Ahahahahahahahahahahahhaaa! LoL!!!!!ROTFL!!!!!AHAHAHAHAHA!

02.06.2005
09:49
smile
[11]

sylweek [ Pretorianin ]

1 Odczekaj troszke ( z tydzień do 2 )
2 połącz sie jakimś komunikatorem
3 Udawaj napaloną laske
4 Ustaw sie na dymanie
5 wciągasz dresik i jedziesz
6 walisz z dyni i 2 razy z kamela w w ryj
7 możesz się pochwalić za co, ale nie musisz.

Powodzenia

02.06.2005
09:50
smile
[12]

masterr [ Centurion ]

walij go z dymki :P

02.06.2005
23:04
smile
[13]

Darecki_EB [ Centurion ]


"SYLWEEK
1 Odczekaj troszke ( z tydzień do 2 )
2 połącz sie jakimś komunikatorem
3 Udawaj napaloną laske
4 Ustaw sie na dymanie
5 wciągasz dresik i jedziesz
6 walisz z dyni i 2 razy z kamela w w ryj
7 możesz się pochwalić za co, ale nie musisz.

Poszły mi nadgarstki... dresik wymiata :DD
Pewnie bez dresika by sie nie udało... ciekawe czy audikiem czy merolkiem z ciemnymi szybkami na te spotkanie skoczysz SYLWEEK :) I od kiedy umawiasz sie z facetami? :D

02.06.2005
23:07
smile
[14]

Fett [ Avatar ]

Herr Flick - pierdolnikiem ;)

Aen - czuje lekką nutke ironi w Twoim poście :D:D:D:D

02.06.2005
23:10
smile
[15]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zabutuj go w i-pe, zgadugaduj i zaskejpuj mu z baranka w pachwinę

02.06.2005
23:11
smile
[16]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Niee Fett, tu nie masz racji :)
Pierdolkiem to poprawna forma :))

02.06.2005
23:24
smile
[17]

gofer [ ]

Aen - > *śmieje się*

02.06.2005
23:31
smile
[18]

Icm [ Konsul ]

U mnie to dresiki BMV śmigaja takie kozackie stare 5 ciemne szyby i alusy chromowane :] na bank zadziala jak juz bedziesz podjezdzal a jak nie to wyciagnij bolka z bagaznika :]

02.06.2005
23:46
[19]

Fett [ Avatar ]

Icm - ke ?

Herr - nie ebde sie kłucił bo jeszcze wyjdzie na Twoje ;-)

03.06.2005
01:15
[20]

Wiener [ Konsul ]

złapioł cie

03.06.2005
07:39
[21]

kociamber [ Canada ]

Zbierz kolegów i zróbcie mu razem kupe na wycieraczce, możecie też obsikać

03.06.2005
08:24
smile
[22]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Jak znajdziesz jakiś program, to najpierw zaatakuj przez IP 127.0.0.1. Atak na to IP powinien ułatwić Ci kolejny atak, bo to taka jakby zamknięta brama, która działą na każdym komputerze osobno i zabezpiecza przed tym, żeby hackować. W rzeczywistości samo nie ma żadnych zabezpieczeń :D. Najlepiej jest poformatować dyski na tym IP.

03.06.2005
09:00
smile
[23]

zawilec [ Pretorianin ]

Tak jest Conroy dobrze prawi ;) sformatuj mu dyski ;)

03.06.2005
09:02
[24]

Sanchin [ Konsul ]

Conroy --> :D Dobrze gadasz :P zaatakuj to IP i po sprawie <lol>

03.06.2005
09:20
smile
[25]

kociamber [ Canada ]

To z kupą to bardzo dobry pomysł, ale jak już ktoś napisał uważaj bo cie złąpioł. Jeżeli masz stracha zrobić klocka na wycieraczce to możesz wykorzystac internet. Podejrzewam, że twoje umiejętnści hakerskie są na równym poziomie ewolucjyjnym co ameby, ale nie martw sie mam pomysł. Znów będziesz musiał zebrac koleżków, wielu koleżków. Wrunek jest jeden: muszą mieć kompjutery z szybkim dostępem do netu, upload beżie mial tu większe znaczenie niz dowlnolad. Mianowicie atak DOS , czyli bombardowanie adresu IP tysiącem pingów. Najlepiej sciągnij robota któy robi to automatycznie, chyba, że masz Linugza, bo Linugs ma opcie częśtotliwosci pingowania . Kedyś doznałęm takego ataka i powiem Ci PADAKA !. Elo.

03.06.2005
09:23
[26]

sylweek [ Pretorianin ]

Darecki --> to jest jeden ze sposobów zeby gościa zlać i nie napisałem że sie umawiam z facetami lol
Może masz lepszy sposób ?
wątek na poziomie to odp. też powinna być :D
Myśle że czarne BMW z czarnymi szybami ( koniecznie basik powinien cykać w kuferku ) no i jak nie będzie ulusków to wrazenia nie będzie :)
Dresik powinien być ze stadionu X-lecia ( szeleszczący kresz ) ;)

03.06.2005
09:44
[27]

Illiridian [ Chor��y ]

Wy tak gadacie "daj mu z dyńki" A gostek na poważnie to weźmie.

A za co chcesz się mścić? Daruj sobie, jeśli naprawdę coś do niego masz to mu to powiedz prosto w oczy a nie się chowasz, ukrywasz i mu kompa zżerać chcesz.

03.06.2005
10:50
smile
[28]

N2 [ negroz ]

Conroy -->

tak, chłopakowai doradzacie aby zaatakował sam siebie - LOL

03.06.2005
15:03
smile
[29]

...NathaN... [ The Godfather ]

N2 -> lol

03.06.2005
15:07
[30]

Rooneyek [ Konsul ]

znaczy jaki poziom :))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.