MOONSOL [ Konsul ]
słodka zemsta !!!
Nie będę pisał kto to, ani co zrobił, ale zrozumcie - musze sie zemścić.
Mam IP, numery GG, Skype'a gościa, któremu chcę zrobić kuku z kompem. WinXP z wew. firewallem, Avast atyvirus. Co mi radzicie ??
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Toporknij go pierdolkiem
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
To mmusial ci niezle zaskorzyc, zes sie chcesz na nim mscic. Podstawowe pytanie - czy warto?

EwUnIa_kR [ Legend ]
a co ci komputer zawinił?
katrin20 [ Kati ]
monsol daj sobie na wstrzymanie i idź spać...
la fessée [ je ne taime plus ]
Moonsol ... oley to, mszcząc się, możesz okazać tylko, że jesteś słabszy, więc ... oley to ;)

TeadyBeeR [ Legend ]
Wyjedz mu z glowki.
Albo rzuc w niego truskawka.

Mack5 [ Killer Instinct ]
Ale pamiętaj, że jak on i jego koledzy Cie załapioł to ci mor...e obijoł. Po co się mścić, olej go ciepłym tym... noo... nie powiem :P.
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Z bara mu!

Aen [ MatiZ ]
TeadyBeeR - "Albo rzuc w niego truskawka."
Ahahahahahahahahahahahhaaa! LoL!!!!!ROTFL!!!!!AHAHAHAHAHA!

sylweek [ Pretorianin ]
1 Odczekaj troszke ( z tydzień do 2 )
2 połącz sie jakimś komunikatorem
3 Udawaj napaloną laske
4 Ustaw sie na dymanie
5 wciągasz dresik i jedziesz
6 walisz z dyni i 2 razy z kamela w w ryj
7 możesz się pochwalić za co, ale nie musisz.
Powodzenia

masterr [ Centurion ]
walij go z dymki :P

Darecki_EB [ Centurion ]
"SYLWEEK
1 Odczekaj troszke ( z tydzień do 2 )
2 połącz sie jakimś komunikatorem
3 Udawaj napaloną laske
4 Ustaw sie na dymanie
5 wciągasz dresik i jedziesz
6 walisz z dyni i 2 razy z kamela w w ryj
7 możesz się pochwalić za co, ale nie musisz.
Poszły mi nadgarstki... dresik wymiata :DD
Pewnie bez dresika by sie nie udało... ciekawe czy audikiem czy merolkiem z ciemnymi szybkami na te spotkanie skoczysz SYLWEEK :) I od kiedy umawiasz sie z facetami? :D

Fett [ Avatar ]
Herr Flick - pierdolnikiem ;)
Aen - czuje lekką nutke ironi w Twoim poście :D:D:D:D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
zabutuj go w i-pe, zgadugaduj i zaskejpuj mu z baranka w pachwinę

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Niee Fett, tu nie masz racji :)
Pierdolkiem to poprawna forma :))

gofer [ ]
Aen - > *śmieje się*

Icm [ Konsul ]
U mnie to dresiki BMV śmigaja takie kozackie stare 5 ciemne szyby i alusy chromowane :] na bank zadziala jak juz bedziesz podjezdzal a jak nie to wyciagnij bolka z bagaznika :]
Fett [ Avatar ]
Icm - ke ?
Herr - nie ebde sie kłucił bo jeszcze wyjdzie na Twoje ;-)
Wiener [ Konsul ]
złapioł cie
kociamber [ Canada ]
Zbierz kolegów i zróbcie mu razem kupe na wycieraczce, możecie też obsikać

Conroy [ Dwie Szopy ]
Jak znajdziesz jakiś program, to najpierw zaatakuj przez IP 127.0.0.1. Atak na to IP powinien ułatwić Ci kolejny atak, bo to taka jakby zamknięta brama, która działą na każdym komputerze osobno i zabezpiecza przed tym, żeby hackować. W rzeczywistości samo nie ma żadnych zabezpieczeń :D. Najlepiej jest poformatować dyski na tym IP.

zawilec [ Pretorianin ]
Tak jest Conroy dobrze prawi ;) sformatuj mu dyski ;)
Sanchin [ Konsul ]
Conroy --> :D Dobrze gadasz :P zaatakuj to IP i po sprawie <lol>

kociamber [ Canada ]
To z kupą to bardzo dobry pomysł, ale jak już ktoś napisał uważaj bo cie złąpioł. Jeżeli masz stracha zrobić klocka na wycieraczce to możesz wykorzystac internet. Podejrzewam, że twoje umiejętnści hakerskie są na równym poziomie ewolucjyjnym co ameby, ale nie martw sie mam pomysł. Znów będziesz musiał zebrac koleżków, wielu koleżków. Wrunek jest jeden: muszą mieć kompjutery z szybkim dostępem do netu, upload beżie mial tu większe znaczenie niz dowlnolad. Mianowicie atak DOS , czyli bombardowanie adresu IP tysiącem pingów. Najlepiej sciągnij robota któy robi to automatycznie, chyba, że masz Linugza, bo Linugs ma opcie częśtotliwosci pingowania . Kedyś doznałęm takego ataka i powiem Ci PADAKA !. Elo.
sylweek [ Pretorianin ]
Darecki --> to jest jeden ze sposobów zeby gościa zlać i nie napisałem że sie umawiam z facetami lol
Może masz lepszy sposób ?
wątek na poziomie to odp. też powinna być :D
Myśle że czarne BMW z czarnymi szybami ( koniecznie basik powinien cykać w kuferku ) no i jak nie będzie ulusków to wrazenia nie będzie :)
Dresik powinien być ze stadionu X-lecia ( szeleszczący kresz ) ;)
Illiridian [ Chor��y ]
Wy tak gadacie "daj mu z dyńki" A gostek na poważnie to weźmie.
A za co chcesz się mścić? Daruj sobie, jeśli naprawdę coś do niego masz to mu to powiedz prosto w oczy a nie się chowasz, ukrywasz i mu kompa zżerać chcesz.

N2 [ negroz ]
Conroy -->
tak, chłopakowai doradzacie aby zaatakował sam siebie - LOL

...NathaN... [ The Godfather ]
N2 -> lol
Rooneyek [ Konsul ]
znaczy jaki poziom :))