
Praetor [ Generaďż˝ ]
Czy gra ktos w World War II online
Jak w temacie - wyczytalem, ze sporo osob powraca do tej gry. Jesli ktos jest nowy to jest to massive multiplayer dziejacy sie w 1940 r. w Europie. CZesto zdarzaja sie bitwy panzerne na 60 i wiecej pojazdow + lotnictwo i piechota - po kilkuset graczy na raz. Boty nie wystepuja - graja tylko ludzie. Jest tez marynarka. Zreszta link na dole.

Pablo1142 [ Pretorianin ]
najwazniejsze pytanie czy jest to darmowe bo pamiec mi szwankuje juz cos bylo o tej grze na forum CM

Pablo1142 [ Pretorianin ]
Edit juz sie wyjasnilo 15$ za miesiac jak dobrze czytam
Praetor [ Generaďż˝ ]
plus cos tam za - ale wychodzi tanio w porownaniu z innymi grami mmo, a przede wszystkim warto jak ktos lubi epoke to gra ma swietny klimat. Teraz jest miesiac gratis do , polecam
Praetor [ Generaďż˝ ]
upiku sprobujemy