GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy gra ktos w World War II online

01.06.2005
23:43
smile
[1]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Czy gra ktos w World War II online

Jak w temacie - wyczytalem, ze sporo osob powraca do tej gry. Jesli ktos jest nowy to jest to massive multiplayer dziejacy sie w 1940 r. w Europie. CZesto zdarzaja sie bitwy panzerne na 60 i wiecej pojazdow + lotnictwo i piechota - po kilkuset graczy na raz. Boty nie wystepuja - graja tylko ludzie. Jest tez marynarka. Zreszta link na dole.

02.06.2005
00:24
smile
[2]

Pablo1142 [ Pretorianin ]

najwazniejsze pytanie czy jest to darmowe bo pamiec mi szwankuje juz cos bylo o tej grze na forum CM

02.06.2005
00:26
smile
[3]

Pablo1142 [ Pretorianin ]

Edit juz sie wyjasnilo 15$ za miesiac jak dobrze czytam

02.06.2005
01:10
[4]

Praetor [ Generaďż˝ ]

plus cos tam za - ale wychodzi tanio w porownaniu z innymi grami mmo, a przede wszystkim warto jak ktos lubi epoke to gra ma swietny klimat. Teraz jest miesiac gratis do , polecam

02.06.2005
09:30
[5]

Praetor [ Generaďż˝ ]

upiku sprobujemy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.