
qweks [ Generaďż˝ ]
Mam do dupy dzień...
Mam do dupy dzień wszystko mnie wkurwia i musze se pogadac jakies idiotyzmy, myslalem ze to jakie spicie przedmiesiaczkowe aleraczej u facetow to nie wystepuje :I, wszystko mnie denerwuje chociaz se snookera poogladalem(u mnie mistrzostwa europy sa) lipa totalna
Luzer [ Music Addict ]
Nie masz kogos na gg zeby o tym pogadac?

Mindlord [ Konsul ]
rotfl
a ja rano ide do pracy =/
Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]
nie przejmuj się..jutro bedzie nowy dzień..

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
Człowieku - nie masz kogoś bliższego (tzn nie oddalonego o jakieś paręset kilometrów i wiedzącego jak wyglądasz) żeby się wyżalić ??
mrEdDi [ ShoguN ]
gulnij se browarka i idz spac i jutro sie obudz i bedzie cool :)

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
To chyba nie tylko Ty masz taki dzien...

Weakando [ Senator ]
Też mam lipny dzień... łaże smętny i ogólnie jakoś do dupy jestem

katrin20 [ Kati ]
3maj się mocno... będzie dobrze
Zyklon [ Centurion ]
To i ja sie pozale.... Jestem jeszcze w pracy !! :-((

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
Też mam do dupy dzień... Ryłam się do koła z matmy, jak cholera, a na samym początku zadania napisałam, że 15:3=3 (macierze mi dobrze idą, za to chyba z dodawaniem jest gorzej) i całe obliczenia szlag trafił:/
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Jakby dobrze poszukac,to pewnie znalazloby sie jeszcze mnostwo ludzi w podobnym nastroju.
Ale moja dolina zaczela sie od... fajnego z zalozenia wypadu z grupa na miasto.Przyszedlem i nikt nie otworzyl nawet do mnie geby... Albo ja jestem chory na glowe ,albo jeszcze bardziej, ze sie przejmuje takimi sprawami :/

la fessée [ je ne taime plus ]
... he, he, he, i kolejny dzień do ... ;) ... u mnie standart, ale udaję, że tego nieodczuwam ... ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
w depresji i stresie
zgubiony gdzieś w lesie
w tęsknocie i żalu
uśmiechnij się ziomalu
gdy gwiazd zła koniunkcja
gdy za trudna jest funkcja
gdy dziewczę ci nie daje
kolorowo żyj z jajem
bez sensu i nadziei
gdy tygrys wyjdzie z kniei
gdyś naprawdę jest w dołku
powieś troski na kołku
gdy ciężko na sercu
niesmacznie na widelcu
budzisz się obok smoka?
patrz na smutki z wysoka
jeśli życie ci doskwiera
jeśli krzyczy cholera
jeśli żonę masz głupią
z uśmiechem ją utop
kiedy nastrój pod azorem
gdy nie tryskasz humorem
gdy gramolisz się z dołka
zrób nago fikołka
pieprz bracie te troski
i nastrój miej boski
bo prawdę ci powiem
wszystko w twojej głowie
a ja tęsknię do Osy... mimo to się nie daję!

Filipeusz [ Konsul ]
może założycie karczme "mętne i lipne dni" załamanie 1??
kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
ja mam cooool day :D yeah.. DON'T WORRY BY HAPPY :D CHILL OUT MEN :D
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Filipeusz---> moze i to nieglupi pomysl...
Ale jakby to sie rozkrecilo ,to chyba kazdy (nie daj Boze) w koncu zdalby sobie sprawe ze sam jest do pupy :P
No i wlasnie mi humor wraca.Ja chyba naprawde mam jakas depreje :D

qweks [ Generaďż˝ ]
ten marrleyowski utworek se lecial jak ja siedzialem na fotelu u stomatologa:I na piwo nawet ost nie milem kasy ale dzisiaj na szczescie juz mam ale niestety kasa rozplanowana a jakies nudne slungowe wierszyki jeszcze bardziej mnie doluja:I juz ktorys piatek z kolei moze nawet miesiac siedze w chacie teraz zapowiada sie kolejny JEEEEEEEEE ale grunt dont worry be happy!!!

Fett [ Avatar ]
u mnie to samo. Jakis wał mnie chwycił :/ Aj massacra nienawidze takich dni:/ Nic mi sie nie che, na nic nie mam ochoty wszystko mnie irytuje :|

qweks [ Generaďż˝ ]
jeszcze mnie motywuje do dalszej egzystencji fakt iz jestem zagrozony po raz pierwszy w moim zakichanym zyciu z czegos tak cudownego jak chemia JEEEEEEEEEEEE wszyscy sie ciesza a panienki piszcza sciagajac stringi przez glowe JEEEEEEEEE
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Moze to poprostu nadwrazliwosc na zmiany pogody?
Ja taki jestem... jak taki ktos sie nazywa?Metereopata?
qweks [ Generaďż˝ ]
herr flick-> METEOPATA

MasterDD [ :-D ]
lol, nie jestem sam :|
wyjebalem dzis 30 zl, zeby panne zadowolic na jakis smiesznych karuzelach.
Humoru mi brakuje od samego rana, nastroj przywalony ,nic mi sie nie chce, tylko patrze sie w jakies miejsca i niby mysle, po czym dochodze do wniosku ,ze w sumie o niczym nie mysle, bo wszystko mnie wq....
Zjebany dzien na maxa.. :-/
qweks [ Generaďż˝ ]
napalilem sie ze se pujde na finaly snookera a to sie zaczyna 10 o godz 11 jak ja jestem w budzie a jak sie urwe to w domu bede miec przej...
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Dobra stary wyluzuj.
Rozumiem ze mozesz byc wpieniony ale nie musisz az tak sie tu wylewac... a przy okazji az tak klnac :/
qweks [ Generaďż˝ ]
musze cos robic nie mam alkoholu bo prznajmniej wstydu bym sobie oszczedzil

Fett [ Avatar ]
Takie coś mi sie chyba pierwszy raz w życiu zdarza :| Niewielki powód spowodował, którym właściwie nie powinienem sie tak martwić spowodował że mam wała jak jasna cholera :/
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Wydaje mi sie ,ze naprawde cos jest nie w porzadku z dzisiejszym dniem.
Zalecam odpoczynek nie myslenie o glupotach.Mi juz dzieki temu przeszlo ,a niedlugo klade sie spac i zamierzam rano wstac z usmiechem na mojej wrednej gebie :)
Mimo to ze musze zakuwac do egzaminu.
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Qweks ---> 1 czerwca był moim 395-tym złym dniem pod rząd, także nie martw się...
bojan997 [ Parówkowy boss ]
nie martw się jutro będzie leper

Regis [ ]
Masz zly dzien? To jak powiem ze mam to gdzies, to skoro i tak wszystko dzis jest przeciw Tobie, to ja tymi slowami nie zrobie Ci chyba wielkiej roznicy? ;)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ja mam zajebisty dzień jak Ci to poprawi humor! :)
Sebaa [ Konsul ]
hehe a ja Ci powiem że jutro wcale nie musi być lepiej , ale nie przejmuj się :P to tylko życie :) zrób coś co Ci sprawi choć odrobine przyjemności , i postaraj sie tym cieszyć , z reguły tkaie małe rzeczy sprawiają że dzień nabiera sensu