GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam do dupy dzień...

01.06.2005
22:40
smile
[1]

qweks [ Generaďż˝ ]

Mam do dupy dzień...

Mam do dupy dzień wszystko mnie wkurwia i musze se pogadac jakies idiotyzmy, myslalem ze to jakie spicie przedmiesiaczkowe aleraczej u facetow to nie wystepuje :I, wszystko mnie denerwuje chociaz se snookera poogladalem(u mnie mistrzostwa europy sa) lipa totalna

01.06.2005
22:41
[2]

Luzer [ Music Addict ]

Nie masz kogos na gg zeby o tym pogadac?

01.06.2005
22:42
smile
[3]

Mindlord [ Konsul ]

rotfl
a ja rano ide do pracy =/

01.06.2005
22:44
[4]

Kochanka_Prezesa [ Bello di Notte ]

nie przejmuj się..jutro bedzie nowy dzień..

01.06.2005
22:45
smile
[5]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Człowieku - nie masz kogoś bliższego (tzn nie oddalonego o jakieś paręset kilometrów i wiedzącego jak wyglądasz) żeby się wyżalić ??

01.06.2005
22:45
[6]

mrEdDi [ ShoguN ]

gulnij se browarka i idz spac i jutro sie obudz i bedzie cool :)

01.06.2005
22:46
smile
[7]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

To chyba nie tylko Ty masz taki dzien...

01.06.2005
22:50
smile
[8]

Weakando [ Senator ]

Też mam lipny dzień... łaże smętny i ogólnie jakoś do dupy jestem

01.06.2005
22:51
smile
[9]

katrin20 [ Kati ]

3maj się mocno... będzie dobrze

01.06.2005
22:52
[10]

Zyklon [ Centurion ]

To i ja sie pozale.... Jestem jeszcze w pracy !! :-((

01.06.2005
22:53
smile
[11]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

Też mam do dupy dzień... Ryłam się do koła z matmy, jak cholera, a na samym początku zadania napisałam, że 15:3=3 (macierze mi dobrze idą, za to chyba z dodawaniem jest gorzej) i całe obliczenia szlag trafił:/

01.06.2005
22:55
[12]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Jakby dobrze poszukac,to pewnie znalazloby sie jeszcze mnostwo ludzi w podobnym nastroju.
Ale moja dolina zaczela sie od... fajnego z zalozenia wypadu z grupa na miasto.Przyszedlem i nikt nie otworzyl nawet do mnie geby... Albo ja jestem chory na glowe ,albo jeszcze bardziej, ze sie przejmuje takimi sprawami :/

01.06.2005
22:55
smile
[13]

la fessée [ je ne taime plus ]

... he, he, he, i kolejny dzień do ... ;) ... u mnie standart, ale udaję, że tego nieodczuwam ... ;)

01.06.2005
22:57
smile
[14]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

w depresji i stresie
zgubiony gdzieś w lesie
w tęsknocie i żalu
uśmiechnij się ziomalu

gdy gwiazd zła koniunkcja
gdy za trudna jest funkcja
gdy dziewczę ci nie daje
kolorowo żyj z jajem

bez sensu i nadziei
gdy tygrys wyjdzie z kniei
gdyś naprawdę jest w dołku
powieś troski na kołku

gdy ciężko na sercu
niesmacznie na widelcu
budzisz się obok smoka?
patrz na smutki z wysoka

jeśli życie ci doskwiera
jeśli krzyczy cholera
jeśli żonę masz głupią
z uśmiechem ją utop

kiedy nastrój pod azorem
gdy nie tryskasz humorem
gdy gramolisz się z dołka
zrób nago fikołka

pieprz bracie te troski
i nastrój miej boski
bo prawdę ci powiem
wszystko w twojej głowie

a ja tęsknię do Osy... mimo to się nie daję!

01.06.2005
22:58
smile
[15]

Filipeusz [ Konsul ]

może założycie karczme "mętne i lipne dni" załamanie 1??

01.06.2005
23:01
[16]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

ja mam cooool day :D yeah.. DON'T WORRY BY HAPPY :D CHILL OUT MEN :D

01.06.2005
23:03
[17]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Filipeusz---> moze i to nieglupi pomysl...
Ale jakby to sie rozkrecilo ,to chyba kazdy (nie daj Boze) w koncu zdalby sobie sprawe ze sam jest do pupy :P

No i wlasnie mi humor wraca.Ja chyba naprawde mam jakas depreje :D

01.06.2005
23:12
smile
[18]

qweks [ Generaďż˝ ]

ten marrleyowski utworek se lecial jak ja siedzialem na fotelu u stomatologa:I na piwo nawet ost nie milem kasy ale dzisiaj na szczescie juz mam ale niestety kasa rozplanowana a jakies nudne slungowe wierszyki jeszcze bardziej mnie doluja:I juz ktorys piatek z kolei moze nawet miesiac siedze w chacie teraz zapowiada sie kolejny JEEEEEEEEE ale grunt dont worry be happy!!!

01.06.2005
23:15
smile
[19]

Fett [ Avatar ]

u mnie to samo. Jakis wał mnie chwycił :/ Aj massacra nienawidze takich dni:/ Nic mi sie nie che, na nic nie mam ochoty wszystko mnie irytuje :|

01.06.2005
23:18
smile
[20]

qweks [ Generaďż˝ ]

jeszcze mnie motywuje do dalszej egzystencji fakt iz jestem zagrozony po raz pierwszy w moim zakichanym zyciu z czegos tak cudownego jak chemia JEEEEEEEEEEEE wszyscy sie ciesza a panienki piszcza sciagajac stringi przez glowe JEEEEEEEEE

01.06.2005
23:19
[21]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Moze to poprostu nadwrazliwosc na zmiany pogody?
Ja taki jestem... jak taki ktos sie nazywa?Metereopata?

01.06.2005
23:22
[22]

qweks [ Generaďż˝ ]

herr flick-> METEOPATA

01.06.2005
23:22
smile
[23]

MasterDD [ :-D ]

lol, nie jestem sam :|

wyjebalem dzis 30 zl, zeby panne zadowolic na jakis smiesznych karuzelach.
Humoru mi brakuje od samego rana, nastroj przywalony ,nic mi sie nie chce, tylko patrze sie w jakies miejsca i niby mysle, po czym dochodze do wniosku ,ze w sumie o niczym nie mysle, bo wszystko mnie wq....

Zjebany dzien na maxa.. :-/

01.06.2005
23:33
[24]

qweks [ Generaďż˝ ]

napalilem sie ze se pujde na finaly snookera a to sie zaczyna 10 o godz 11 jak ja jestem w budzie a jak sie urwe to w domu bede miec przej...

01.06.2005
23:43
[25]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Dobra stary wyluzuj.
Rozumiem ze mozesz byc wpieniony ale nie musisz az tak sie tu wylewac... a przy okazji az tak klnac :/

01.06.2005
23:46
[26]

qweks [ Generaďż˝ ]

musze cos robic nie mam alkoholu bo prznajmniej wstydu bym sobie oszczedzil

01.06.2005
23:47
smile
[27]

Fett [ Avatar ]

Takie coś mi sie chyba pierwszy raz w życiu zdarza :| Niewielki powód spowodował, którym właściwie nie powinienem sie tak martwić spowodował że mam wała jak jasna cholera :/

01.06.2005
23:53
[28]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Wydaje mi sie ,ze naprawde cos jest nie w porzadku z dzisiejszym dniem.

Zalecam odpoczynek nie myslenie o glupotach.Mi juz dzieki temu przeszlo ,a niedlugo klade sie spac i zamierzam rano wstac z usmiechem na mojej wrednej gebie :)
Mimo to ze musze zakuwac do egzaminu.

02.06.2005
00:12
[29]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Qweks ---> 1 czerwca był moim 395-tym złym dniem pod rząd, także nie martw się...

02.06.2005
00:12
[30]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

nie martw się jutro będzie leper

02.06.2005
00:16
smile
[31]

Regis [ ]

Masz zly dzien? To jak powiem ze mam to gdzies, to skoro i tak wszystko dzis jest przeciw Tobie, to ja tymi slowami nie zrobie Ci chyba wielkiej roznicy? ;)

02.06.2005
00:17
smile
[32]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja mam zajebisty dzień jak Ci to poprawi humor! :)

02.06.2005
00:39
[33]

Sebaa [ Konsul ]

hehe a ja Ci powiem że jutro wcale nie musi być lepiej , ale nie przejmuj się :P to tylko życie :) zrób coś co Ci sprawi choć odrobine przyjemności , i postaraj sie tym cieszyć , z reguły tkaie małe rzeczy sprawiają że dzień nabiera sensu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.