GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kierownice PC

01.06.2005
22:22
[1]

MaZZeo [ Centurion ]

Kierownice PC

Witam

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy. Jednak nie wiem co mam wybrać :( najbardziej jestem przekonany do Logitech Force GP

https://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=940

Jednak nie ma ona drążka zmiany biegów, a grą którą teraz kacę to GTR więc tam lepiej by pasowałby drążek, a tu są skrzydełka za kierownicą, jak w F1 :(

Proszę o pomoc

P.S i proszę mi tu nie wklejać żadnych linków do MOMO Force, bo nie mam zamiaru płacić aż 600 zł za kierownice :F

01.06.2005
22:25
smile
[2]

loll [ Konsul ]

Ja mam tom kierownice o kturej napisałeś.Nie narezkam na niom ale jednak szkoda ze nie ma drązka zmiany biegów.Ale i bez tego sie fajnie jeździ

01.06.2005
22:27
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Radzilbym ten model ale bez Force Feedbacka. Wyjdzie taniej :)

01.06.2005
22:28
[4]

MaZZeo [ Centurion ]

Sry, ale bez feedbacka ani rusz ;) wole zapłacić 100 zł więcej ;)

02.06.2005
08:04
[5]

MaZZeo [ Centurion ]

Pomóżcie mi szybko, bo wyjeżdżam na weekend i może uda mi się kupić w Wawie :(

02.06.2005
08:53
[6]

Exiled [ Legionista ]

MaZZeo ------> sam mam to kierownice i jest super. Polecam. Ale poszukaj innego sklepu bo mozna ja dostac juz za 250zl !!

02.06.2005
08:57
[7]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Bardzo dobra kierownica. Bawiłem się taką trochę u kolegi. Akurat brak drążka zmiany biegów wogóle mi nie przeszkadzał, te skrzydełka są bardzo wygodne w użyciu. I faktycznie poszukaj innego sklepu, bo te kierownice chodzą po 250 PLN.

02.06.2005
09:23
[8]

Mnieteq [ SimRacer ]

najlepsza kiera w tej chwili to Logitech MOMO ale jest ciut droga. Ja mam czerwonego Logitecha z FF - gorąco polecam ! :)

02.06.2005
09:29
smile
[9]

COBRA-COBRETTI [ Pretorianin ]

Według mnie lepsza jest Logitech Driving Force Pro, do PS2 i PC.

02.06.2005
09:46
[10]

Kamel [ Konsul ]

Tez mam Logitecha GP FF, goraco polecam. Reczna zmiana biegow szybko sie znudzi szczegolnie w szybkich rajdowkach wiec nie kombinuj. Jesli cie stac to wez MOMO, jesli nie to zostan przy GP FF. Bez FF nie bierz bo bedziesz zalowal. Pozdro

02.06.2005
10:20
[11]

Vasago [ spamer ]

MOMO ma skopane pedaly - po jakims czasie robi sie martwa strefa na gazie albo hamulec sam z siebie uruchamia sie na pare %. Chcialem ja kupic,ale przeczytalem taka mase skarg na wyzej wymieniony problem, ze mi przeszlo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.