GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka kamere cyfrowa polecacie??? (do 3000 zeta)

01.06.2005
20:06
smile
[1]

The LasT Child [ GoorkA ]

Jaka kamere cyfrowa polecacie??? (do 3000 zeta)

Jaka kamere cyfrowa byscie polecili, sa dwa warunki. Primo: ma robic naprawde dobre zdjecia. Secundo: cena do 3000 złotych.
z góry dzieki za odpowiedz

01.06.2005
20:14
[2]

tomirek [ ]

jak masz 3tys to kup lustro np Canona 300D z KITowym obiektywem i zostanie ci troszke kasy na akcesoria - robi dobre zdjecia :)

A jak chcesz typowa kamerke cyfrowa do robienia filmow to o dobrych zdjeciach zapomnij...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 20:15:05]

01.06.2005
20:42
[3]

The LasT Child [ GoorkA ]

Tomirek --> akurat to nie o mnie chodzi - watek grzecznosciowy

02.06.2005
10:05
[4]

The LasT Child [ GoorkA ]

up!

02.06.2005
10:07
[5]

ronn [ moralizator ]

Kamery nie maja z reguly tak dobrych matryc jak aparaty. Bo po co im 5Mpix?

02.06.2005
10:11
[6]

wysiu [ ]

Canon S1 IS?

02.06.2005
11:51
[7]

The LasT Child [ GoorkA ]

up!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.