
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
ma ktoś tekst piosenki zespołu akcent?
tytuł: pszczółka maja
tam coś było w stylu "pszczółka maja sobie lata, zbiera nektar gdzieś na kwiatach..."
i tylko tyle pamiętam....
czy ktoś ma cały tekst tej piosenki (nie żaden przerobiony ani wulgarny)
przeszukałem już google.

kinderek [ Legionista ]
chciałbym ci pomuc ale niestety
ale tekstu nieznam

Tomus665 [ Senator ]
łatwo znaleźć tego nie było , ale masz
"Pszczółka Maja, sobie lata Zbiera nektar gdzieś na kwiatach, A tam Gucio w tulipanie Czeka sobie na śniadanie. Aleksander, patrząc na to Zerwał się ze swą armatą Na biedronki, w trzy kropeczki, By pobawić się troszeczkę. Pszczółka Maja, sobie lata... Tekla patrzy ze swej sieci: Co robicie moje dzieci? Opuściła się już niżej A tam Gucio z Mają tańczy. Pszczółka Maja, sobie lata... Przyleciała Maja na kwiatek, Ale z Gucia jest gagatek Atakuje niespodzianie, Jakie dobre jest śniadanie. Pszczółka Maja, sobie lata... "