GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ma ktoś tekst piosenki zespołu akcent?

01.06.2005
19:56
smile
[1]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

ma ktoś tekst piosenki zespołu akcent?

tytuł: pszczółka maja
tam coś było w stylu "pszczółka maja sobie lata, zbiera nektar gdzieś na kwiatach..."
i tylko tyle pamiętam....
czy ktoś ma cały tekst tej piosenki (nie żaden przerobiony ani wulgarny)

przeszukałem już google.

02.06.2005
18:31
smile
[2]

kinderek [ Legionista ]

chciałbym ci pomuc ale niestety
ale tekstu nieznam

02.06.2005
18:55
smile
[3]

Tomus665 [ Senator ]

łatwo znaleźć tego nie było , ale masz

"Pszczółka Maja, sobie lata Zbiera nektar gdzieś na kwiatach, A tam Gucio w tulipanie Czeka sobie na śniadanie. Aleksander, patrząc na to Zerwał się ze swą armatą Na biedronki, w trzy kropeczki, By pobawić się troszeczkę. Pszczółka Maja, sobie lata... Tekla patrzy ze swej sieci: Co robicie moje dzieci? Opuściła się już niżej A tam Gucio z Mają tańczy. Pszczółka Maja, sobie lata... Przyleciała Maja na kwiatek, Ale z Gucia jest gagatek Atakuje niespodzianie, Jakie dobre jest śniadanie. Pszczółka Maja, sobie lata... "

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.