wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Słownik w ppm
Czy istnieje jakaś wtyczka do firefoxa umożliwiająca zaznaczenie słowa i przetłumaczenie go na język ojczysty? Chodzi o zwykły słownik ang-pol ale żeby wszystko znajdowało się w ppm.
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
up
zoor!n [ Generaďż˝ ]
a problem sprawia Ci wchodzenie na strone ???
BTW. A czy zrobic mozna to nie wiem...:P
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Owszem sprawia, ciągłe przeskakiwanie między panelami zaczyna mnie z lekka irytować.

zoor!n [ Generaďż˝ ]
czasami to sprawia problem ale niestety ja Ci nie pomoge....:]
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Więc po kiego grzyba piszesz to dwa razy.
zoor!n [ Generaďż˝ ]
wolfen3741--> sorki................
3 post....ale sam mnie do tego zmusil...:]
MasterDD [ :-D ]
W Operze mozesz sobie dorobic takie menu kontekstowe :)