EasyInternetCafe [ Konsul ]
Jakie to państwo ? Część 4
Zamieszczamy wlasne zdjecia z podrozy, ktore mamy na kompie. Ewentualnie z netu :)
Regulamin:
1. Zdjecia musza zawierac elementy, ktore w jakis sposob pozwola odgadnac o jakie panstwo chodzi.
2. Osoba, ktora odgadnie panstwo zamieszcza swoja zagadke.
3. Ranking prowadza uczestnicy i zamieszczaja go razem z nowa zagadka.
4. W jednej zagadce jedna osoba może udzielić odpowiedzi tylko 3 razy.
Aktualny ranking:
8- bojan997
7-
6 - EasyInternetCafe
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, crazy boy, mysiek, Bartek,Obscure
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Zagadka ===>
Podpowiedz - najbardziej znane kasyno w Europie ktore znajduje sie w...
crazy boy [ Khajiit ]
monaco

EasyInternetCafe [ Konsul ]
crazy boy +1
8- bojan997
7-
6 - EasyInternetCafe
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, crazy boy
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Obscure
zoor!n [ Generaďż˝ ]
za proste...:P
i po co jeszcze podpowiedz ?! :P
crazy boy [ Khajiit ]
zagadka:
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Kanada
NorwicK [ Maggot ]
Kanada ??

crazy boy [ Khajiit ]
Easyinternet + 1
Obscure [ ExcalibuR ]
Ameryka
crazy boy [ Khajiit ]
obscure--> gra polega na zgadywaniu jakie to państwo a nie kontynent
Obscure [ ExcalibuR ]
no co pomyliło mi się chodziło mi o to ze to jest Stany Zjednoczone
Obscure [ ExcalibuR ]
Easy InternetCafe +1
8- bojan997
7- EasyInternetCafe
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, crazy boy, mysiek, Bartek,Obscure
EasyInternetCafe [ Konsul ]
===>

dudka [ ! szypon ! ]
Obscure==> listę uaktualnia osoba djąca zagadkę
EasyInternetCafe [ Konsul ]
===>
Obscure [ ExcalibuR ]
Stany Zjednoczone
dudka [ ! szypon ! ]
Hawaje???? (USA)
crazy boy [ Khajiit ]
Francja
Włochy

EasyInternetCafe [ Konsul ]
Obscure +1 - Stany Zjednoczone, San Francisco, Alcatraz
8- bojan997
7- EasyInternetCafe
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, crazy boy, mysiek, Bartek,

dudka [ ! szypon ! ]
Dlaczego niektorzy użytkownicy podają kilka państw naraz?????
Obscure [ ExcalibuR ]
-->
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Holandia, Korea

dudka [ ! szypon ! ]
dobra, wycofuję pytanie.
NIe zauważełem że dodaliście punkt do regulaminu
dudka [ ! szypon ! ]
japonia?

dudka [ ! szypon ! ]
EIC===> ale jaka Korea? :PPP
dudka [ ! szypon ! ]
USA?
patrząc na stadion do baseballa
Obscure [ ExcalibuR ]
Narazie złe odpowiedzi
Obscure [ ExcalibuR ]
dudka-->blisko
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Izrael
crazy boy [ Khajiit ]
meksyk
kanada
puszczyk [ Konsul ]
kuba
Obscure [ ExcalibuR ]
crazy boy +1
8- bojan997
7- EasyInternetCafe
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure, crazy boy
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,
crazy boy--> daj nowom zagadke
crazy boy [ Khajiit ]
DLA OSOBY KTÓRA BĘDZIE ROBIĆ NASTĘPNY RANKING!!!
MAM JUŻ 3 PUNKTY A NIE 2, KTOŚ MUSIAL WZIĄŚĆ WCZEŚNIEJSZĄ LISTE
EasyInternetCafe [ Konsul ]
greacja
EasyInternetCafe [ Konsul ]
grecja
DeVitoo [ Konsul ]
Grecja
crazy boy [ Khajiit ]
kurde, będe musiał zacząć dawaćtrudniejsze zagadki
EIC +1
EasyInternetCafe [ Konsul ]
8- bojan997, EasyInternetCafe
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, crazy boy
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
EasyInternetCafe [ Konsul ]
===>
puszczyk [ Konsul ]
polska
czechy
słowacja
DeVitoo [ Konsul ]
Stany Zjednoczone
DeVitoo [ Konsul ]
Kanada

EasyInternetCafe [ Konsul ]
puszczyk + 1 - 1 to wodospad Szklarki, 2 Kamienczka w Szklarskiej Porebie
8- bojan997, EasyInternetCafe
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, crazy boy, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Norwegia,Słowacja
puszczyk [ Konsul ]
===>
crazy boy [ Khajiit ]
turcja
cypr
EasyInternetCafe [ Konsul ]
tunezja, egipt
Van Gray [ Qu!kdeV ]
Maroko, Tunezja
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Australia
DeVitoo [ Konsul ]
Majorka(Hiszpania)
Kuba
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Dania

puszczyk [ Konsul ]
kanał sueski , zawsze zbyt łatwe daje :(
9- EasyInternetCafe +1
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, crazy boy, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
Ptosio [ Legionista ]
RPA, Brazylia, Grecja
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Bardzo trudne tym razem ===>
Śrubek [ Generaďż˝ ]
tunezja
DeVitoo [ Konsul ]
Hiszpania
Nigeria
Śrubek [ Generaďż˝ ]
turcja
crazy boy [ Khajiit ]
RPA
DeVitoo [ Konsul ]
Wenezuela
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Brazylia
EasyInternetCafe [ Konsul ]
crazy boy +1
9- EasyInternetCafe +1
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
crazy boy [ Khajiit ]
:
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Austria
zmazcie +1 przy moim nicku
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Norwegia
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Szwecja

crazy boy [ Khajiit ]
NIE
Śrubek [ Generaďż˝ ]
Islandia
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Szwajcaria
Tomus665 [ Senator ]
moim zdaniem są to góry w Szkocji :)
Tomus665 [ Senator ]
jeżeli nie Szkocja to Pakistan lub Nepal bo tam swoje fotki pstryka autor :)
crazy boy [ Khajiit ]
Tomus +1
9- EasyInternetCafe
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy, Tomus665
3 - Mobii, Buczo, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
Tomus665 [ Senator ]
-->
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Polska, Czechy
Śrubek [ Generaďż˝ ]
no nie wiem co norwegia,rpa,chiny
Tomus665 [ Senator ]
same pudła ..
crazy boy [ Khajiit ]
słowacja
Śrubek [ Generaďż˝ ]
wiedziałem
Tomus665 [ Senator ]
--> 2 fotka
Śrubek [ Generaďż˝ ]
daj podpowiedz dla innych
crazy boy [ Khajiit ]
argentyna
Tomus665 [ Senator ]
pudło ...
podpowiedź państwo z " północy " Naszego kontynentu
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Islandia, Szwecja
crazy boy [ Khajiit ]
norwegia
EasyInternetCafe [ Konsul ]
finlandia
Tomus665 [ Senator ]
pudła .... kolejna podpowiedź .... jezioro Loch Ness
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Szkocja
Tomus665 [ Senator ]
+1 Buczo
9- EasyInternetCafe
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy, Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Zamek może mało znany, ale za to jaki właściciel :]
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Rumunia - Dracula
Tomus665 [ Senator ]
Rumunia ?
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
To było zbyt proste :P
EIC +1
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy, Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
EasyInternetCafe [ Konsul ]
===>
Tomus665 [ Senator ]
Hiszpania
Obscure [ ExcalibuR ]
Stany Zjednoczone
crazy boy [ Khajiit ]
rosja
Obscure [ ExcalibuR ]
Polska
EasyInternetCafe [ Konsul ]
metro w Rosji
crazy boy +1
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy
4 - karas_PL, Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
crazy boy [ Khajiit ]
:
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Holandia
karas_PL [ Konsul ]
Kenia
Wybrzeże Kości Słoniowej
RPA
crazy boy [ Khajiit ]
Kenia
Karaś +1
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL,
4 - Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
Obscure [ ExcalibuR ]
Niemcy
RPA

karas_PL [ Konsul ]
-------------------->
zzzzimmnoooo brrrr.... :D
wyspa

Obscure [ ExcalibuR ]
karas_PL--> prosimy o nowom zagadke
puszczyk [ Konsul ]
islandia
Tomus665 [ Senator ]
Islandia
Obscure [ ExcalibuR ]
Szwecja
Norwegia
karas_PL [ Konsul ]
Puszczyk ---> +1
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL,
4 - Tomus665, Buczo, puszczyk
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
puszczyk [ Konsul ]
dajcie za mnie musze zmykać ;)
Obscure [ ExcalibuR ]
-->

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Wietnam ??
Tomus665 [ Senator ]
Meksyk ...
karas_PL [ Konsul ]
Meksyk
Ekwador
Kolumbia

Obscure [ ExcalibuR ]
Tomus665 +1
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL, Tomus665
4 - Buczo, puszczyk
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
Tomus665--> czekamy na twoją zagadke
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Meksyk, Peru

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Nie lepiej reaktywować karczme jakie to miasto ?? Ten regulamin ma dziury :|
Tomus665 [ Senator ]
-->
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
chiny ??
karas_PL [ Konsul ]
Polska :D
Tomus665 [ Senator ]
nie ... bardziej na zachód ew. wschód
Tomus665 [ Senator ]
karas_PL hahaha pudło , ale dobre to było .... inny kontynent
karas_PL [ Konsul ]
ojc :D
Obscure [ ExcalibuR ]
Japonia
Norwegia
Hiszpania
karas_PL [ Konsul ]
Rosja
karas_PL [ Konsul ]
Chile :D
Tomus665 [ Senator ]
karas_PL blisko z tą ostatnią odpowiedzią ...
karas_PL [ Konsul ]
ja już nie moge odpowiadac :(
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Urugwaj, Peru, Argentyna
Tomus665 [ Senator ]
EIC blisko , ale znowu pudła ... no teraz to już ktoś musi zgadnąć ..
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Boliwia ??
Tomus665 [ Senator ]
też nie .... ale już zbliżacie się do celu ..
Obscure [ ExcalibuR ]
dlaczego nikt nie odpisuje
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
ekwador ??
DeVitoo [ Konsul ]
Chile
Paragwaj
Peru
Tomus665 [ Senator ]
nie nie ... Panowie ... czytajcie wcześniejsze odpowiedzi ...... blisko jesteście na dobrym kontynencie ... ale pudłujecie ...
Obscure [ ExcalibuR ]
Francja
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
argentyna? ?
puszczyk [ Konsul ]
kolumbia
Tomus665 [ Senator ]
W końcu +1 puszczyk ...
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL, Tomus665,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

Killer707 [ Chor��y ]
Polska karpaty
Obscure [ ExcalibuR ]
dajcie nowom zagadke
puszczyk [ Konsul ]
===>
Obscure [ ExcalibuR ]
Egipt
puszczyk [ Konsul ]
ten kontynent :)
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Kenia, Tanzania, RPA
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Nairobi , kongo ??

puszczyk [ Konsul ]
stolica- Bamako
Tomus665 [ Senator ]
Senegal
puszczyk [ Konsul ]
bardzo blisko..
Tomus665 [ Senator ]
Mali ..
DeVitoo [ Konsul ]
Nigeria
Sudan
Etiopia
puszczyk [ Konsul ]
Tomus+1
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek
bojan997 [ Parówkowy boss ]
Tomus czekamy :P
Tomus665 [ Senator ]
sorki chłopaki/dziewczyny , zagadałem się ..
bojan997 [ Parówkowy boss ]
malta
wegry

bojan997 [ Parówkowy boss ]
jakaś podpowiedz?
Tomus665 [ Senator ]
kraj europejski ...

bojan997 [ Parówkowy boss ]
ostatni strzał :
szwajcaria
DeVitoo [ Konsul ]
Austria
Niemcy
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Czechy , Polska??
Tomus665 [ Senator ]
+1 Skrz@t oczywiście , że Polska ... kościółek zabytkowy w Darłowie
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Skrz@t

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
hehe otwieramy zasoby :P
bojan997 [ Parówkowy boss ]
usa
bojan997 [ Parówkowy boss ]
portugalia
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
hehe jak zwykle odpiwedź dla was zaskakująca ;)
Europa
bojan997 [ Parówkowy boss ]
szwecja
bojan997 [ Parówkowy boss ]
skrzat ,chyba nikt nie gra

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Jak to jest proste !!
To państwo ma dostęp do morza bałtyckiego !!!
bojan997 [ Parówkowy boss ]
ja juz 3razy strzelilem
Cypher. [ Chor��y ]
dania niemcy lotwa ? ;p

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
heeh nie ale bliziutko ;)
crazy boy [ Khajiit ]
Polska
Jeśli dobrze to niech ktoś da zagadke za mnie bo ja musze spadać do szkoły
karas_PL [ Konsul ]
Ukraina
Rosja
karas_PL [ Konsul ]
Cypr

Obscure [ ExcalibuR ]
Dajcie nowom zagadke
hola' [ koniczynka ]
a moge ja ? dodac zagadke
hola' [ koniczynka ]
mam nadzieje ze moge bo chcialbym pobawic sie z wami. zatem
jakie to panstwo ?
Obscure [ ExcalibuR ]
Troche mały ten obrazek zgaduje
Hiszpania
Portugalia
DeVitoo [ Konsul ]
Holandia,
Litwa,
Estonia
hola' [ koniczynka ]
poprawic tego screena ?
hola' [ koniczynka ]
obscure - nie wiem czy jest fair typowac po 3 panstwa ? zatem umowmy sie ze w kazdym poscie jedno. ktos z was wymienil juz to panstwo
Obscure [ ExcalibuR ]
pewnie zrób większego
Obscure [ ExcalibuR ]
można typować tylko 3 państwa przeczytaj regulamin czyli kto zgadł
hola' [ koniczynka ]
teraz to juz wale, zreszta musze w necie zaraz poszukac jakis fajny programik. zatem :
obscure na jakie panstwo sie deycdujesz ?
hola' [ koniczynka ]
skoro tak to :
obscure +1
to jest PORTUGAL i lazurowe wybrzeze
Obscure [ ExcalibuR ]
to zobacz inne posty można w jednym poscie napisać 3 państwa
Obscure [ ExcalibuR ]
zrób punktacje na górze masz jak jest to zrób mnie ze mam 3 punkty jak to zrobisz to ja zamieszcze zagadke OK!!
hola' [ koniczynka ]
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, Obscure
2 - Gabcok, ILEK, Wisien,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Skrz@t

DeVitoo [ Konsul ]
Ej co jest????????/// Ja zgadywałem do zagadki Skrzata!!!!!!!!!!!!!!!
Obscure [ ExcalibuR ]
przeciez Skrz@t nie ma go bo nie odpowiada
Obscure [ ExcalibuR ]
Daje nowom zagadke
------------------------->
hola' [ koniczynka ]
USA , kanada, -> musi to byc w ktoryms z tych krajow
DeVitoo [ Konsul ]
Anglia
DeVitoo [ Konsul ]
hola" nie mialo byc po jednym typie w poście?

Obscure [ ExcalibuR ]
hola' +1
10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, Obscure
2 - Gabcok, ILEK, Wisien,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Skrz@t, hola'
hola' --> nowom zagadke daj OK!!
hola' [ koniczynka ]
nie rozumiem, chodzi ci o to ze nie dodalem 3 panstwa ?
hola' [ koniczynka ]
ok juz daje ale ja nie mam tego acdss wiec postaram sie o jakies lepsze zdjecie. juz daje
DeVitoo [ Konsul ]
hola' [ koniczynka ]
obscure - nie wiem czy jest fair typowac po 3 panstwa ? zatem umowmy sie ze w kazdym poscie jedno. ktos z was wymienil juz to panstwo
No tak jak napisałeś
Obscure [ ExcalibuR ]
Można typować 3 państwa w jednym poście zobacz inne posty
hola' [ koniczynka ]
jakie to panstwo, dodam ze w 1 z ameryk
DeVitoo [ Konsul ]
Peru
Wenezuela
Argentyna
hola' [ koniczynka ]
ja bym proponowal tak ze kazdy daje po jednym panstwie a jak nie odgadnie w 3 postach to juz ne moze dodawac postow
Obscure [ ExcalibuR ]
Kanada
Obscure [ ExcalibuR ]
nie można w jednym poscie na pisać 3 państwa każdy tak prawie pisał to tego nie będzie zmieniać OK
hola' [ koniczynka ]
mala podpowiedz. jesli ktos z was sie z na na rejestracjach
Obscure [ ExcalibuR ]
można w jednym poscie na pisać 3 państwa każdy tak prawie pisał to tego nie będzie zmieniać OK
Obscure [ ExcalibuR ]
Argentyna
DeVitoo [ Konsul ]
No, OK to od nastepnej rudny nie można już.
Trafiłem tak ogólnie?
Obscure [ ExcalibuR ]
DeCitoo--> A co od następnej rundy
Obscure [ ExcalibuR ]
DeVitoo o co ci chodzi od następnej rundy
I dajcie nowom zagadke jeśli ktoś zgadł
DeVitoo [ Konsul ]
No, że od nastepnej rundy dajemy już po jednym strzale na post
Obscure [ ExcalibuR ]
chodzi ci otym ze pojednym strzale na post ale w 3 postach czy państwa

Obscure [ ExcalibuR ]
hola' --> dobrze ktoś odpowiedział odpisz
hola' [ koniczynka ]
przeprasam, net mi padl
nie nikt nie odgadl a po za tym moim zdnaiem tylko po jednym poscie ikazdy ma 4strzaly . co wy na to ?

Obscure [ ExcalibuR ]
hola' założyłem nowy wątek Jakie to państwo ? Część 5 tam daj nowom zagadke OK!!
zoor!n [ Generaďż˝ ]
hola' --> nie w jednym poscie bo moze komus sie potem przypomni i juz napisac nie bedzie mogl ?
Po prostu ma 3 "strzaly".
Tomus665 [ Senator ]
odpowiedź na zgadule chodzi jest oczywiście Chile
karas_PL [ Konsul ]
halo??
jest kto???
Tomus665 [ Senator ]
karas_PL
nowa część