GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie to państwo ? Część 4

01.06.2005
19:22
[1]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Jakie to państwo ? Część 4

Zamieszczamy wlasne zdjecia z podrozy, ktore mamy na kompie. Ewentualnie z netu :)

Regulamin:

1. Zdjecia musza zawierac elementy, ktore w jakis sposob pozwola odgadnac o jakie panstwo chodzi.
2. Osoba, ktora odgadnie panstwo zamieszcza swoja zagadke.
3. Ranking prowadza uczestnicy i zamieszczaja go razem z nowa zagadka.
4. W jednej zagadce jedna osoba może udzielić odpowiedzi tylko 3 razy.

Aktualny ranking:
8- bojan997
7-
6 - EasyInternetCafe
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, crazy boy, mysiek, Bartek,Obscure

01.06.2005
19:24
[2]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Zagadka ===>
Podpowiedz - najbardziej znane kasyno w Europie ktore znajduje sie w...

01.06.2005
19:28
[3]

crazy boy [ Khajiit ]

monaco

01.06.2005
19:30
smile
[4]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

crazy boy +1

8- bojan997
7-
6 - EasyInternetCafe
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, crazy boy
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Obscure

01.06.2005
19:31
[5]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

za proste...:P
i po co jeszcze podpowiedz ?! :P

01.06.2005
19:33
[6]

crazy boy [ Khajiit ]

zagadka:

01.06.2005
19:34
[7]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Kanada

01.06.2005
19:34
[8]

NorwicK [ Maggot ]

Kanada ??

01.06.2005
19:35
smile
[9]

crazy boy [ Khajiit ]

Easyinternet + 1

01.06.2005
19:35
[10]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ameryka

01.06.2005
19:36
[11]

crazy boy [ Khajiit ]

obscure--> gra polega na zgadywaniu jakie to państwo a nie kontynent

01.06.2005
19:37
[12]

Obscure [ ExcalibuR ]

no co pomyliło mi się chodziło mi o to ze to jest Stany Zjednoczone

01.06.2005
19:39
[13]

Obscure [ ExcalibuR ]

Easy InternetCafe +1

8- bojan997
7- EasyInternetCafe
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, crazy boy, mysiek, Bartek,Obscure

01.06.2005
19:40
[14]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

===>

01.06.2005
19:40
smile
[15]

dudka [ ! szypon ! ]

Obscure==> listę uaktualnia osoba djąca zagadkę

01.06.2005
19:40
[16]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

===>

01.06.2005
19:41
[17]

Obscure [ ExcalibuR ]

Stany Zjednoczone

01.06.2005
19:41
[18]

dudka [ ! szypon ! ]

Hawaje???? (USA)

01.06.2005
19:42
[19]

crazy boy [ Khajiit ]

Francja
Włochy

01.06.2005
19:42
smile
[20]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Obscure +1 - Stany Zjednoczone, San Francisco, Alcatraz

8- bojan997
7- EasyInternetCafe
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, crazy boy, mysiek, Bartek,

01.06.2005
19:42
smile
[21]

dudka [ ! szypon ! ]

Dlaczego niektorzy użytkownicy podają kilka państw naraz?????

01.06.2005
19:43
[22]

Obscure [ ExcalibuR ]

-->

01.06.2005
19:43
[23]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Holandia, Korea

01.06.2005
19:43
smile
[24]

dudka [ ! szypon ! ]

dobra, wycofuję pytanie.
NIe zauważełem że dodaliście punkt do regulaminu

01.06.2005
19:44
[25]

dudka [ ! szypon ! ]

japonia?

01.06.2005
19:45
smile
[26]

dudka [ ! szypon ! ]

EIC===> ale jaka Korea? :PPP

01.06.2005
19:46
[27]

dudka [ ! szypon ! ]

USA?
patrząc na stadion do baseballa

01.06.2005
19:46
[28]

Obscure [ ExcalibuR ]

Narazie złe odpowiedzi

01.06.2005
19:47
[29]

Obscure [ ExcalibuR ]

dudka-->blisko

01.06.2005
19:47
[30]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Izrael

01.06.2005
19:48
[31]

crazy boy [ Khajiit ]

meksyk
kanada

01.06.2005
19:48
[32]

puszczyk [ Konsul ]

kuba

01.06.2005
19:49
[33]

Obscure [ ExcalibuR ]

crazy boy +1

8- bojan997
7- EasyInternetCafe
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n,
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure, crazy boy
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,

crazy boy--> daj nowom zagadke

01.06.2005
19:53
[34]

crazy boy [ Khajiit ]

DLA OSOBY KTÓRA BĘDZIE ROBIĆ NASTĘPNY RANKING!!!
MAM JUŻ 3 PUNKTY A NIE 2, KTOŚ MUSIAL WZIĄŚĆ WCZEŚNIEJSZĄ LISTE

01.06.2005
19:54
[35]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

greacja

01.06.2005
19:54
[36]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

grecja

01.06.2005
19:54
[37]

DeVitoo [ Konsul ]

Grecja

01.06.2005
19:55
[38]

crazy boy [ Khajiit ]

kurde, będe musiał zacząć dawaćtrudniejsze zagadki
EIC +1

01.06.2005
20:01
[39]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

8- bojan997, EasyInternetCafe
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, crazy boy
2 - puszczyk, Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
20:02
[40]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

===>

01.06.2005
20:03
[41]

puszczyk [ Konsul ]

polska
czechy
słowacja

01.06.2005
20:03
[42]

DeVitoo [ Konsul ]

Stany Zjednoczone

01.06.2005
20:04
[43]

DeVitoo [ Konsul ]

Kanada

01.06.2005
20:04
smile
[44]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

puszczyk + 1 - 1 to wodospad Szklarki, 2 Kamienczka w Szklarskiej Porebie

8- bojan997, EasyInternetCafe
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, crazy boy, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
20:04
[45]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Norwegia,Słowacja

01.06.2005
20:08
[46]

puszczyk [ Konsul ]

===>

01.06.2005
20:09
[47]

crazy boy [ Khajiit ]

turcja
cypr

01.06.2005
20:10
[48]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

tunezja, egipt

01.06.2005
20:11
[49]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Maroko, Tunezja

01.06.2005
20:11
[50]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Australia

01.06.2005
20:12
[51]

DeVitoo [ Konsul ]

Majorka(Hiszpania)
Kuba

01.06.2005
20:13
[52]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Dania

01.06.2005
20:13
smile
[53]

puszczyk [ Konsul ]

kanał sueski , zawsze zbyt łatwe daje :(
9- EasyInternetCafe +1
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, crazy boy, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
20:13
[54]

Ptosio [ Legionista ]

RPA, Brazylia, Grecja

01.06.2005
20:17
[55]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Bardzo trudne tym razem ===>

01.06.2005
20:19
[56]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

tunezja

01.06.2005
20:19
[57]

DeVitoo [ Konsul ]

Hiszpania
Nigeria

01.06.2005
20:21
[58]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

turcja

01.06.2005
20:21
[59]

crazy boy [ Khajiit ]

RPA

01.06.2005
20:22
[60]

DeVitoo [ Konsul ]

Wenezuela

01.06.2005
20:23
[61]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Brazylia

01.06.2005
20:23
[62]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

crazy boy +1
9- EasyInternetCafe +1
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy
3 - Mobii, Buczo, qaq, Tomus665,,zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
20:26
[63]

crazy boy [ Khajiit ]

:

01.06.2005
20:27
[64]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Austria
zmazcie +1 przy moim nicku

01.06.2005
20:28
[65]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Norwegia

01.06.2005
20:28
[66]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Szwecja

01.06.2005
20:30
smile
[67]

crazy boy [ Khajiit ]

NIE

01.06.2005
20:30
[68]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

Islandia

01.06.2005
20:31
[69]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Szwajcaria

01.06.2005
20:32
[70]

Tomus665 [ Senator ]

moim zdaniem są to góry w Szkocji :)

01.06.2005
20:33
[71]

Tomus665 [ Senator ]

jeżeli nie Szkocja to Pakistan lub Nepal bo tam swoje fotki pstryka autor :)

01.06.2005
20:36
[72]

crazy boy [ Khajiit ]

Tomus +1

9- EasyInternetCafe
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy, Tomus665
3 - Mobii, Buczo, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
20:39
[73]

Tomus665 [ Senator ]

-->

01.06.2005
20:40
[74]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Polska, Czechy

01.06.2005
20:41
[75]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

no nie wiem co norwegia,rpa,chiny

01.06.2005
20:41
[76]

Tomus665 [ Senator ]

same pudła ..

01.06.2005
20:42
[77]

crazy boy [ Khajiit ]

słowacja

01.06.2005
20:42
[78]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

wiedziałem

01.06.2005
20:44
[79]

Tomus665 [ Senator ]

--> 2 fotka

01.06.2005
20:44
[80]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

daj podpowiedz dla innych

01.06.2005
20:45
[81]

crazy boy [ Khajiit ]

argentyna

01.06.2005
20:47
[82]

Tomus665 [ Senator ]

pudło ...

podpowiedź państwo z " północy " Naszego kontynentu

01.06.2005
20:47
[83]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Islandia, Szwecja

01.06.2005
20:48
[84]

crazy boy [ Khajiit ]

norwegia

01.06.2005
20:48
[85]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

finlandia

01.06.2005
20:49
[86]

Tomus665 [ Senator ]

pudła .... kolejna podpowiedź .... jezioro Loch Ness

01.06.2005
20:50
[87]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Szkocja

01.06.2005
20:52
[88]

Tomus665 [ Senator ]

+1 Buczo

9- EasyInternetCafe
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy, Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
20:54
[89]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Zamek może mało znany, ale za to jaki właściciel :]

01.06.2005
20:56
[90]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Rumunia - Dracula

01.06.2005
20:56
[91]

Tomus665 [ Senator ]

Rumunia ?

01.06.2005
20:57
[92]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

To było zbyt proste :P

EIC +1

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 -
4 - karas_PL, crazy boy, Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
21:03
[93]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

===>

01.06.2005
21:03
[94]

Tomus665 [ Senator ]

Hiszpania

01.06.2005
21:04
[95]

Obscure [ ExcalibuR ]

Stany Zjednoczone

01.06.2005
21:04
[96]

crazy boy [ Khajiit ]

rosja

01.06.2005
21:05
[97]

Obscure [ ExcalibuR ]

Polska

01.06.2005
21:06
[98]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

metro w Rosji

crazy boy +1

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy
4 - karas_PL, Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
21:08
[99]

crazy boy [ Khajiit ]

:

01.06.2005
21:10
[100]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Holandia

01.06.2005
21:10
[101]

karas_PL [ Konsul ]

Kenia
Wybrzeże Kości Słoniowej
RPA

01.06.2005
21:11
[102]

crazy boy [ Khajiit ]

Kenia
Karaś +1

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL,
4 - Tomus665,Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, puszczyk
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
21:12
[103]

Obscure [ ExcalibuR ]

Niemcy
RPA

01.06.2005
21:15
smile
[104]

karas_PL [ Konsul ]

-------------------->
zzzzimmnoooo brrrr.... :D
wyspa

01.06.2005
21:16
smile
[105]

Obscure [ ExcalibuR ]

karas_PL--> prosimy o nowom zagadke

01.06.2005
21:16
[106]

puszczyk [ Konsul ]

islandia

01.06.2005
21:16
[107]

Tomus665 [ Senator ]

Islandia

01.06.2005
21:17
[108]

Obscure [ ExcalibuR ]

Szwecja
Norwegia

01.06.2005
21:21
[109]

karas_PL [ Konsul ]

Puszczyk ---> +1

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL,
4 - Tomus665, Buczo, puszczyk
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
21:23
[110]

puszczyk [ Konsul ]

dajcie za mnie musze zmykać ;)

01.06.2005
21:24
[111]

Obscure [ ExcalibuR ]

-->

01.06.2005
21:26
smile
[112]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Wietnam ??

01.06.2005
21:26
[113]

Tomus665 [ Senator ]

Meksyk ...

01.06.2005
21:27
[114]

karas_PL [ Konsul ]

Meksyk
Ekwador
Kolumbia

01.06.2005
21:28
smile
[115]

Obscure [ ExcalibuR ]

Tomus665 +1

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL, Tomus665
4 - Buczo, puszczyk
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

Tomus665--> czekamy na twoją zagadke

01.06.2005
21:28
[116]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Meksyk, Peru

01.06.2005
21:29
smile
[117]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Nie lepiej reaktywować karczme jakie to miasto ?? Ten regulamin ma dziury :|

01.06.2005
21:32
[118]

Tomus665 [ Senator ]

-->

01.06.2005
21:33
[119]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

chiny ??

01.06.2005
21:35
[120]

karas_PL [ Konsul ]

Polska :D

01.06.2005
21:35
[121]

Tomus665 [ Senator ]

nie ... bardziej na zachód ew. wschód

01.06.2005
21:36
[122]

Tomus665 [ Senator ]

karas_PL hahaha pudło , ale dobre to było .... inny kontynent

01.06.2005
21:36
[123]

karas_PL [ Konsul ]

ojc :D

01.06.2005
21:36
[124]

Obscure [ ExcalibuR ]

Japonia
Norwegia
Hiszpania

01.06.2005
21:37
[125]

karas_PL [ Konsul ]

Rosja

01.06.2005
21:37
[126]

karas_PL [ Konsul ]

Chile :D

01.06.2005
21:39
[127]

Tomus665 [ Senator ]

karas_PL blisko z tą ostatnią odpowiedzią ...

01.06.2005
21:39
[128]

karas_PL [ Konsul ]

ja już nie moge odpowiadac :(

01.06.2005
21:40
[129]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Urugwaj, Peru, Argentyna

01.06.2005
21:41
[130]

Tomus665 [ Senator ]

EIC blisko , ale znowu pudła ... no teraz to już ktoś musi zgadnąć ..

01.06.2005
21:42
[131]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Boliwia ??

01.06.2005
21:43
[132]

Tomus665 [ Senator ]

też nie .... ale już zbliżacie się do celu ..

01.06.2005
21:51
[133]

Obscure [ ExcalibuR ]

dlaczego nikt nie odpisuje

01.06.2005
21:51
[134]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

ekwador ??

01.06.2005
21:52
[135]

DeVitoo [ Konsul ]

Chile
Paragwaj
Peru

01.06.2005
21:53
[136]

Tomus665 [ Senator ]

nie nie ... Panowie ... czytajcie wcześniejsze odpowiedzi ...... blisko jesteście na dobrym kontynencie ... ale pudłujecie ...

01.06.2005
21:55
[137]

Obscure [ ExcalibuR ]

Francja

01.06.2005
21:57
[138]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

argentyna? ?

01.06.2005
21:59
[139]

puszczyk [ Konsul ]

kolumbia

01.06.2005
22:00
[140]

Tomus665 [ Senator ]

W końcu +1 puszczyk ...

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -
5 - crazy boy, karas_PL, Tomus665,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
22:03
smile
[141]

Killer707 [ Chor��y ]

Polska karpaty

01.06.2005
22:04
[142]

Obscure [ ExcalibuR ]

dajcie nowom zagadke

01.06.2005
22:04
[143]

puszczyk [ Konsul ]

===>

01.06.2005
22:07
[144]

Obscure [ ExcalibuR ]

Egipt

01.06.2005
22:10
[145]

puszczyk [ Konsul ]

ten kontynent :)

01.06.2005
22:11
[146]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Kenia, Tanzania, RPA

01.06.2005
22:12
[147]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Nairobi , kongo ??

01.06.2005
22:22
smile
[148]

puszczyk [ Konsul ]

stolica- Bamako

01.06.2005
22:23
[149]

Tomus665 [ Senator ]

Senegal

01.06.2005
22:26
[150]

puszczyk [ Konsul ]

bardzo blisko..

01.06.2005
22:27
[151]

Tomus665 [ Senator ]

Mali ..

01.06.2005
22:28
[152]

DeVitoo [ Konsul ]

Nigeria
Sudan
Etiopia

01.06.2005
22:30
[153]

puszczyk [ Konsul ]

Tomus+1

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek

01.06.2005
22:37
[154]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

Tomus czekamy :P

01.06.2005
22:45
[155]

Tomus665 [ Senator ]

sorki chłopaki/dziewczyny , zagadałem się ..

01.06.2005
22:46
[156]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

malta
wegry

01.06.2005
22:50
smile
[157]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

jakaś podpowiedz?

01.06.2005
22:51
[158]

Tomus665 [ Senator ]

kraj europejski ...

01.06.2005
22:52
smile
[159]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

ostatni strzał :
szwajcaria

01.06.2005
22:52
[160]

DeVitoo [ Konsul ]

Austria
Niemcy

01.06.2005
22:53
[161]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Czechy , Polska??

01.06.2005
22:58
[162]

Tomus665 [ Senator ]

+1 Skrz@t oczywiście , że Polska ... kościółek zabytkowy w Darłowie

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n,
2 - Gabcok, ILEK, Wisien, Obscure,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Skrz@t

01.06.2005
23:00
smile
[163]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

hehe otwieramy zasoby :P

01.06.2005
23:01
[164]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

usa

01.06.2005
23:03
[165]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

portugalia

01.06.2005
23:07
[166]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

hehe jak zwykle odpiwedź dla was zaskakująca ;)
Europa

01.06.2005
23:08
[167]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

szwecja

01.06.2005
23:19
[168]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

skrzat ,chyba nikt nie gra

01.06.2005
23:39
smile
[169]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Jak to jest proste !!
To państwo ma dostęp do morza bałtyckiego !!!

01.06.2005
23:40
[170]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

ja juz 3razy strzelilem

01.06.2005
23:52
[171]

Cypher. [ Chor��y ]

dania niemcy lotwa ? ;p

01.06.2005
23:55
smile
[172]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

heeh nie ale bliziutko ;)

02.06.2005
07:30
[173]

crazy boy [ Khajiit ]

Polska
Jeśli dobrze to niech ktoś da zagadke za mnie bo ja musze spadać do szkoły

02.06.2005
08:17
[174]

karas_PL [ Konsul ]

Ukraina
Rosja

02.06.2005
08:18
[175]

karas_PL [ Konsul ]

Cypr

02.06.2005
09:13
smile
[176]

Obscure [ ExcalibuR ]

Dajcie nowom zagadke

02.06.2005
09:24
[177]

hola' [ koniczynka ]

a moge ja ? dodac zagadke

02.06.2005
09:27
[178]

hola' [ koniczynka ]

mam nadzieje ze moge bo chcialbym pobawic sie z wami. zatem
jakie to panstwo ?

02.06.2005
09:29
[179]

Obscure [ ExcalibuR ]

Troche mały ten obrazek zgaduje
Hiszpania
Portugalia

02.06.2005
09:30
[180]

DeVitoo [ Konsul ]

Holandia,
Litwa,
Estonia

02.06.2005
09:31
[181]

hola' [ koniczynka ]

poprawic tego screena ?

02.06.2005
09:32
[182]

hola' [ koniczynka ]

obscure - nie wiem czy jest fair typowac po 3 panstwa ? zatem umowmy sie ze w kazdym poscie jedno. ktos z was wymienil juz to panstwo

02.06.2005
09:32
[183]

Obscure [ ExcalibuR ]

pewnie zrób większego

02.06.2005
09:33
[184]

Obscure [ ExcalibuR ]

można typować tylko 3 państwa przeczytaj regulamin czyli kto zgadł

02.06.2005
09:34
[185]

hola' [ koniczynka ]

teraz to juz wale, zreszta musze w necie zaraz poszukac jakis fajny programik. zatem :
obscure na jakie panstwo sie deycdujesz ?

02.06.2005
09:35
[186]

hola' [ koniczynka ]

skoro tak to :
obscure +1
to jest PORTUGAL i lazurowe wybrzeze

02.06.2005
09:35
[187]

Obscure [ ExcalibuR ]

to zobacz inne posty można w jednym poscie napisać 3 państwa

02.06.2005
09:36
[188]

Obscure [ ExcalibuR ]

zrób punktacje na górze masz jak jest to zrób mnie ze mam 3 punkty jak to zrobisz to ja zamieszcze zagadke OK!!

02.06.2005
09:37
[189]

hola' [ koniczynka ]

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, Obscure
2 - Gabcok, ILEK, Wisien,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Skrz@t

02.06.2005
09:37
smile
[190]

DeVitoo [ Konsul ]

Ej co jest????????/// Ja zgadywałem do zagadki Skrzata!!!!!!!!!!!!!!!

02.06.2005
09:38
[191]

Obscure [ ExcalibuR ]

przeciez Skrz@t nie ma go bo nie odpowiada

02.06.2005
09:39
[192]

Obscure [ ExcalibuR ]

Daje nowom zagadke
------------------------->

02.06.2005
09:41
[193]

hola' [ koniczynka ]

USA , kanada, -> musi to byc w ktoryms z tych krajow

02.06.2005
09:41
[194]

DeVitoo [ Konsul ]

Anglia

02.06.2005
09:41
[195]

DeVitoo [ Konsul ]

hola" nie mialo byc po jednym typie w poście?

02.06.2005
09:42
smile
[196]

Obscure [ ExcalibuR ]

hola' +1

10 - EasyInternetCafe
9-
8- bojan997,
7-
6 -Tomus665
5 - crazy boy, karas_PL,puszczyk
4 - Buczo
3 - Mobii, qaq, zoor!n, Obscure
2 - Gabcok, ILEK, Wisien,
1 - dudka, Soll, kowal24, Saluteer, Ragn'or, oooololo, Norwick, mysiek, Bartek,Skrz@t, hola'

hola' --> nowom zagadke daj OK!!

02.06.2005
09:42
[197]

hola' [ koniczynka ]

nie rozumiem, chodzi ci o to ze nie dodalem 3 panstwa ?

02.06.2005
09:43
[198]

hola' [ koniczynka ]

ok juz daje ale ja nie mam tego acdss wiec postaram sie o jakies lepsze zdjecie. juz daje

02.06.2005
09:46
[199]

DeVitoo [ Konsul ]

hola' [ koniczynka ]

obscure - nie wiem czy jest fair typowac po 3 panstwa ? zatem umowmy sie ze w kazdym poscie jedno. ktos z was wymienil juz to panstwo


No tak jak napisałeś

02.06.2005
09:47
[200]

Obscure [ ExcalibuR ]

Można typować 3 państwa w jednym poście zobacz inne posty

02.06.2005
09:48
[201]

hola' [ koniczynka ]

jakie to panstwo, dodam ze w 1 z ameryk

02.06.2005
09:49
[202]

DeVitoo [ Konsul ]

Peru
Wenezuela
Argentyna

02.06.2005
09:49
[203]

hola' [ koniczynka ]

ja bym proponowal tak ze kazdy daje po jednym panstwie a jak nie odgadnie w 3 postach to juz ne moze dodawac postow

02.06.2005
09:50
[204]

Obscure [ ExcalibuR ]

Kanada

02.06.2005
09:51
[205]

Obscure [ ExcalibuR ]

nie można w jednym poscie na pisać 3 państwa każdy tak prawie pisał to tego nie będzie zmieniać OK

02.06.2005
09:51
[206]

hola' [ koniczynka ]

mala podpowiedz. jesli ktos z was sie z na na rejestracjach

02.06.2005
09:52
[207]

Obscure [ ExcalibuR ]

można w jednym poscie na pisać 3 państwa każdy tak prawie pisał to tego nie będzie zmieniać OK

02.06.2005
09:54
[208]

Obscure [ ExcalibuR ]

Argentyna

02.06.2005
09:55
[209]

DeVitoo [ Konsul ]

No, OK to od nastepnej rudny nie można już.
Trafiłem tak ogólnie?

02.06.2005
09:56
[210]

Obscure [ ExcalibuR ]

DeCitoo--> A co od następnej rundy

02.06.2005
10:02
[211]

Obscure [ ExcalibuR ]

DeVitoo o co ci chodzi od następnej rundy
I dajcie nowom zagadke jeśli ktoś zgadł

02.06.2005
10:05
[212]

DeVitoo [ Konsul ]

No, że od nastepnej rundy dajemy już po jednym strzale na post

02.06.2005
10:07
[213]

Obscure [ ExcalibuR ]

chodzi ci otym ze pojednym strzale na post ale w 3 postach czy państwa

02.06.2005
10:13
smile
[214]

Obscure [ ExcalibuR ]

hola' --> dobrze ktoś odpowiedział odpisz

02.06.2005
10:43
[215]

hola' [ koniczynka ]

przeprasam, net mi padl
nie nikt nie odgadl a po za tym moim zdnaiem tylko po jednym poscie ikazdy ma 4strzaly . co wy na to ?

02.06.2005
10:50
smile
[216]

Obscure [ ExcalibuR ]

hola' założyłem nowy wątek Jakie to państwo ? Część 5 tam daj nowom zagadke OK!!

02.06.2005
10:51
[217]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

hola' --> nie w jednym poscie bo moze komus sie potem przypomni i juz napisac nie bedzie mogl ?
Po prostu ma 3 "strzaly".

02.06.2005
10:52
[218]

Tomus665 [ Senator ]

odpowiedź na zgadule chodzi jest oczywiście Chile

02.06.2005
11:08
[219]

karas_PL [ Konsul ]

halo??
jest kto???

02.06.2005
11:09
[220]

Tomus665 [ Senator ]

karas_PL

nowa część

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.