GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem: DC; firewall, DSL i nie działąjacy search

01.06.2005
14:12
[1]

Azorsky [ Konsul ]

Problem: DC; firewall, DSL i nie działąjacy search

No więc tak.
Zacząłem używać DSL 2 Mb, mam router dzielący DSLA na 4-ry (jednoczęsnie sprzętowy firewall przypisujący inny adres IP); Norton Internet Security. No i zainstalowałem DC i funkcja search nic nie zwraca. Ponieważ czas jakiś nie używałem DC nie wiem czy to wina routera? Any help? Co z tym zrobić?

01.06.2005
14:14
[2]

Deead [ Senator ]

Zmień na passive

01.06.2005
14:55
[3]

Azorsky [ Konsul ]

nie pomaga niestety

01.06.2005
20:40
[4]

Azorsky [ Konsul ]

up

02.06.2005
00:20
[5]

moneo [ Nikon Sevast ]

ja na ogol przy problemach z searchem robie w DC "active", wpisujac aktualny ip (sprawdzam np. na whatismyip.com). nie wiem jak to sie ma do routera, ale moze warto sprobowac..

02.06.2005
00:56
smile
[6]

MasterDD [ :-D ]

Wchodzisz w ustawienia routera. Szukasz PortForwarding (przekierowanie portow).
Dajesz nazwe "DC++" Twoje IP wew. w sieci np. 192.168.x.x , port 1412 ,zarowno dla TCP i UDP.

Teraz nagle stajesz sie aktywnym, wiec dajesz w DC active i wpisujesz swoje zew. IP (np 213.... 85... itp) i obok port 1412. Dziala search, jestes aktywny i jest zaje...fajnie :D


Z innej bajki - wchodzisz w ustawienia, dajesz pasywny i jestes pasywny :D
Mozesz szukac/sciagac tylko od pasywnych, czyli jest tego o milion mniej.

Powodzenia :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.