GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co można robić w deszczowe dni

01.06.2005
13:06
smile
[1]

kiewka [ Pretorianin ]

co można robić w deszczowe dni

?

01.06.2005
13:07
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jaka głębia bije z tego watku...

moja odp: grać i spać..dowolna kolejność;)

01.06.2005
13:09
[3]

DeLordeyan [ The Edge ]

Siedzieć na GOL-u ;)

01.06.2005
13:11
smile
[4]

hilander [ ]

bawić sie siusiakiem ot co !

no chyba że płeć przeciwna

01.06.2005
13:13
smile
[5]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

hilander --> A dokładnie to wywijać kulfonem :D

01.06.2005
13:16
smile
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

01.06.2005
13:18
[7]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Uprawiać *ogródek*.

01.06.2005
13:21
[8]

hola' [ koniczynka ]

ciekawe co ten watek ma na celu ? ja bym proponowal isc z dziewczyna na spacer albo do lozka

01.06.2005
13:26
smile
[9]

hilander [ ]

hola' ----- no tak koniczynki lubą deszcz

01.06.2005
13:30
[10]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

"albo do lozka" - Tak, hola`, taaaak ;-D

01.06.2005
13:34
[11]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

A może by tak książkę poczytać?? Ciekawe, że nikt o tym nie pomyślał. Ehhh, znak czasów.

01.06.2005
13:36
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

znam kogoś kto by taką książkę mógł napisać:)
bez obrazy hola..lubię baśnie;)

01.06.2005
13:37
[13]

hola' [ koniczynka ]

jak ja bym chcial zeby bylo inaczej bo cos czuje ze bede tatusiem i nie zamierzam tworzyc koljengo watku ale cos czuje ze tak bedzie :( brrrrrr

01.06.2005
13:38
smile
[14]

hola' [ koniczynka ]

<---------- zapomnialem tego.........

01.06.2005
13:39
smile
[15]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hola--> to jest początek pierwszego rozdziału?

01.06.2005
13:40
[16]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

grać! grać i jeszcze raz grać

01.06.2005
13:40
[17]

hola' [ koniczynka ]

pewnie tak, tyle tylko ze ja nie chcialbym grac w niej glownej roli :)

01.06.2005
13:42
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no..biorąc pod uwagę że w książce ciężko jest zagrac rolę..

01.06.2005
13:46
smile
[19]

foxx [ lisek ]

w deszczowe dni ? idz na spacer, wyjedz nad morze albo na niekryty basen...

01.06.2005
13:52
smile
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

aa grzesiu..a jak tam sprawa z tym włamanien na konto na allegro?

nie wiem czy moja mama by zapłaciła za 20 par butów;D

01.06.2005
13:52
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

grzesiu-hola;)

01.06.2005
13:55
smile
[22]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hola prawdopodobnie niemasz sie co martwic o glowna role...tylko sprawdz czy ci rogi nie rosna

01.06.2005
13:55
smile
[23]

EwUnIa_kR [ Legend ]

w ogóle jaki klimat..ktoś się włamuje gościowi na konto na allegro i zamawia mu 20 par butów po 300 zł..
przychodzi przesyłka i jego matka za wszystko płaci..

no niezły LOL:D

to są sposoby na deszczowe dni;D

01.06.2005
14:03
smile
[24]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Biegac ,latac ,skakac ,plywac, na komputrze sie wyzywac.
Albo pluc ,lapac i po d***e sie drapac :P

01.06.2005
14:04
smile
[25]

DARKDOG16 [ Pretorianin ]

Ja tam lubie sobie pograć w coś fajowego w deszcowe dni albo ksiązke poczytać

02.06.2005
20:29
smile
[26]

kiewka [ Pretorianin ]

dobre pomysły

02.06.2005
20:30
smile
[27]

kiewka [ Pretorianin ]

może jeszcze jakiś

02.06.2005
20:33
smile
[28]

Misiaty [ The End ]

EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/

jaka głębia bije z tego watku...

EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/

miłość ci wszystko wypaczy..

nie wiedziałam że kiedyś zabraknie mi siły...nie mi...
ale nie ma już silnej ewuni..ewuni która potrafi sobie radzić ze wszystkim...
nie wiem..jak to się skończy...ale chciałabym powiedzieć " na razie" wszystkim którzy mnie znają..

to chyba wszystko..a teraz..bawcie się dobrze..

EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/

ja cię kocham..a TY?

śpisz?

EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/

na kogo wypadnie na tego bęc

no to wio..

kogo z forum nie lubicie i za co?

Ojj Ewunia... "To jestem ja. A to są moje kredki". Czy powiesz jeszcze coś ciekawego? ;)

02.06.2005
20:39
smile
[29]

Mobii [ Tuningowiec ]

to samo co w sloneczne, tylko bardziej zmokniesz :>>>

02.06.2005
20:39
smile
[30]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Czytam, słucham muzyki, rozmyślam, odpoczywam :)

02.06.2005
20:52
smile
[31]

kiewka [ Pretorianin ]

dobry pomysł ma half-life

02.06.2005
20:55
[32]

kiewka [ Pretorianin ]

i może jeszcze myślec o dziewczynie

02.06.2005
21:18
[33]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

kiewka ---> gitara, mtg z kumplem którego zagonisz do siebie, jak jest ich więcej to może jakieś rpg, ponadto muza, muza, muza no i książki (tylko dobre bo przy jakiś bzdetach tylko humor sobie pogorszysz)

02.06.2005
21:19
[34]

katrin20 [ Kati ]

iść na spacer :P

02.06.2005
21:20
smile
[35]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

hilander ----> ale przecież nie napisałeś że swoim więc wykluczenie dziewcząt jest dyskryminacją :P

02.06.2005
21:23
smile
[36]

cronotrigger [ Rape Me ]

rozbierz się i pilnuj ubrania..

02.06.2005
21:23
smile
[37]

cronotrigger [ Rape Me ]

nie jestem w humorze

03.06.2005
12:04
smile
[38]

kiewka [ Pretorianin ]

niezłe pomysły

03.06.2005
12:32
smile
[39]

la fessée [ je ne taime plus ]

... szuakam i wypatruję słońca ... ;)

03.06.2005
12:40
[40]

kiewka [ Pretorianin ]

hehe dobre

03.06.2005
12:45
smile
[41]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

siedzieć kiwając się z wzrokiem tępo wbitym w monitor z lewą ręką na klawiszu "destroy", a prawą trzymając w gaciach?

03.06.2005
13:15
smile
[42]

kiewka [ Pretorianin ]

jeśli ręka utknie

03.06.2005
13:35
smile
[43]

loll [ Konsul ]

Polecam w deszczowe dni i nie tylko www.gry-online.pl

03.06.2005
13:40
smile
[44]

kiewka [ Pretorianin ]

moze loll ma racje

03.06.2005
14:00
[45]

Rooneyek [ Konsul ]

nie za duzo watkow tworzysz?

03.06.2005
14:05
[46]

kiewka [ Pretorianin ]

raczej nie

03.06.2005
14:06
smile
[47]

Rooneyek [ Konsul ]

ja nigdy nie stworzylem zeby bylo 3 na pierwszych 40... mi 2-3 watki wystarcza na 1 dzien a tobie widze ze nie... :|

03.06.2005
14:11
smile
[48]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

Co za dużo to niezdrowo...

03.06.2005
14:13
[49]

Illiridian [ Chor��y ]

Jak widać w dni deszczowe (I nie tylko...) coponiektórzy lubią zakładać wątki... Właśnie, mam ochotę wcisnąć "nowy wątek"

03.06.2005
14:15
[50]

kiewka [ Pretorianin ]

i wcisnąłeś

03.06.2005
14:18
[51]

koci_kwik [ Pretorianin ]

możnaby wągry se powiciskać
albo podłubać se w nosie......

Ja to zawsze stosuje
i dlatego się wyśmiecicie czuje!

czuj-waj- !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.