
kiewka [ Pretorianin ]
co można robić w deszczowe dni
?
EwUnIa_kR [ Legend ]
jaka głębia bije z tego watku...
moja odp: grać i spać..dowolna kolejność;)
DeLordeyan [ The Edge ]
Siedzieć na GOL-u ;)

hilander [ ]
bawić sie siusiakiem ot co !
no chyba że płeć przeciwna

@lb@tros [ Horned Reaper ]
hilander --> A dokładnie to wywijać kulfonem :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
Van Gray [ Qu!kdeV ]
Uprawiać *ogródek*.
hola' [ koniczynka ]
ciekawe co ten watek ma na celu ? ja bym proponowal isc z dziewczyna na spacer albo do lozka

hilander [ ]
hola' ----- no tak koniczynki lubą deszcz
Van Gray [ Qu!kdeV ]
"albo do lozka" - Tak, hola`, taaaak ;-D
elemeledudek [ Generaďż˝ ]
A może by tak książkę poczytać?? Ciekawe, że nikt o tym nie pomyślał. Ehhh, znak czasów.
EwUnIa_kR [ Legend ]
znam kogoś kto by taką książkę mógł napisać:)
bez obrazy hola..lubię baśnie;)
hola' [ koniczynka ]
jak ja bym chcial zeby bylo inaczej bo cos czuje ze bede tatusiem i nie zamierzam tworzyc koljengo watku ale cos czuje ze tak bedzie :( brrrrrr

hola' [ koniczynka ]
<---------- zapomnialem tego.........

EwUnIa_kR [ Legend ]
hola--> to jest początek pierwszego rozdziału?
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
grać! grać i jeszcze raz grać
hola' [ koniczynka ]
pewnie tak, tyle tylko ze ja nie chcialbym grac w niej glownej roli :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
no..biorąc pod uwagę że w książce ciężko jest zagrac rolę..

foxx [ lisek ]
w deszczowe dni ? idz na spacer, wyjedz nad morze albo na niekryty basen...

EwUnIa_kR [ Legend ]
aa grzesiu..a jak tam sprawa z tym włamanien na konto na allegro?
nie wiem czy moja mama by zapłaciła za 20 par butów;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
grzesiu-hola;)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hola prawdopodobnie niemasz sie co martwic o glowna role...tylko sprawdz czy ci rogi nie rosna

EwUnIa_kR [ Legend ]
w ogóle jaki klimat..ktoś się włamuje gościowi na konto na allegro i zamawia mu 20 par butów po 300 zł..
przychodzi przesyłka i jego matka za wszystko płaci..
no niezły LOL:D
to są sposoby na deszczowe dni;D

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Biegac ,latac ,skakac ,plywac, na komputrze sie wyzywac.
Albo pluc ,lapac i po d***e sie drapac :P

DARKDOG16 [ Pretorianin ]
Ja tam lubie sobie pograć w coś fajowego w deszcowe dni albo ksiązke poczytać

kiewka [ Pretorianin ]
dobre pomysły

kiewka [ Pretorianin ]
może jeszcze jakiś

Misiaty [ The End ]
EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/
jaka głębia bije z tego watku...
EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/
miłość ci wszystko wypaczy..
nie wiedziałam że kiedyś zabraknie mi siły...nie mi...
ale nie ma już silnej ewuni..ewuni która potrafi sobie radzić ze wszystkim...
nie wiem..jak to się skończy...ale chciałabym powiedzieć " na razie" wszystkim którzy mnie znają..
to chyba wszystko..a teraz..bawcie się dobrze..
EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/
ja cię kocham..a TY?
śpisz?
EwUnIa_kR [ Legend ] https://www.wislakrakow.com/
na kogo wypadnie na tego bęc
no to wio..
kogo z forum nie lubicie i za co?
Ojj Ewunia... "To jestem ja. A to są moje kredki". Czy powiesz jeszcze coś ciekawego? ;)

Mobii [ Tuningowiec ]
to samo co w sloneczne, tylko bardziej zmokniesz :>>>

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Czytam, słucham muzyki, rozmyślam, odpoczywam :)

kiewka [ Pretorianin ]
dobry pomysł ma half-life
kiewka [ Pretorianin ]
i może jeszcze myślec o dziewczynie
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
kiewka ---> gitara, mtg z kumplem którego zagonisz do siebie, jak jest ich więcej to może jakieś rpg, ponadto muza, muza, muza no i książki (tylko dobre bo przy jakiś bzdetach tylko humor sobie pogorszysz)
katrin20 [ Kati ]
iść na spacer :P

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
hilander ----> ale przecież nie napisałeś że swoim więc wykluczenie dziewcząt jest dyskryminacją :P

cronotrigger [ Rape Me ]
rozbierz się i pilnuj ubrania..

cronotrigger [ Rape Me ]
nie jestem w humorze

kiewka [ Pretorianin ]
niezłe pomysły

la fessée [ je ne taime plus ]
... szuakam i wypatruję słońca ... ;)
kiewka [ Pretorianin ]
hehe dobre

Mazio [ Mr.Offtopic ]
siedzieć kiwając się z wzrokiem tępo wbitym w monitor z lewą ręką na klawiszu "destroy", a prawą trzymając w gaciach?

kiewka [ Pretorianin ]
jeśli ręka utknie

loll [ Konsul ]
Polecam w deszczowe dni i nie tylko www.gry-online.pl

kiewka [ Pretorianin ]
moze loll ma racje
Rooneyek [ Konsul ]
nie za duzo watkow tworzysz?
kiewka [ Pretorianin ]
raczej nie

Rooneyek [ Konsul ]
ja nigdy nie stworzylem zeby bylo 3 na pierwszych 40... mi 2-3 watki wystarcza na 1 dzien a tobie widze ze nie... :|

Baalnazzar [ Pretorianin ]
Co za dużo to niezdrowo...
Illiridian [ Chor��y ]
Jak widać w dni deszczowe (I nie tylko...) coponiektórzy lubią zakładać wątki... Właśnie, mam ochotę wcisnąć "nowy wątek"
kiewka [ Pretorianin ]
i wcisnąłeś
koci_kwik [ Pretorianin ]
możnaby wągry se powiciskać
albo podłubać se w nosie......
Ja to zawsze stosuje
i dlatego się wyśmiecicie czuje!
czuj-waj- !