GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

uuaaaaaaaaaaaaaa :p

01.06.2005
10:56
smile
[1]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

uuaaaaaaaaaaaaaa :p

nowiuśka zabawa, polecam każdemu :P

01.06.2005
11:05
[2]

Septi [ Starszy Generał ]

Buhahah dobre,ale u nas by to nie przeszło :D.Moge sie założyć że bym kilka razy po pysku dostał.

01.06.2005
11:06
smile
[3]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

Septi=> myślę dokładnie tak samo... :]

01.06.2005
11:06
smile
[4]

Tomus665 [ Senator ]

dobre .... ale najlepsza jest ta babcia z laską haha ... w Polsce byś zęby za to zgubił

01.06.2005
11:11
smile
[5]

Rendar [ Senator ]

U nas na bank by kolesia wyklepali.

01.06.2005
11:13
smile
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nadawałabym się do tego;D

01.06.2005
11:14
[7]

qaq [ Konkwistador ]

fajny filmik

01.06.2005
11:15
[8]

Tomus665 [ Senator ]

Ewunia żeby wyklepać takiego czy żeby tak krzyczeć ;)

01.06.2005
11:15
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tomek--> żeby krzyczeć;D

mój głos jest potęzny;D

01.06.2005
11:16
[10]

Tomus665 [ Senator ]

to jakieś ostrzeżenie dla mnie ;)

01.06.2005
11:19
smile
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

interpretacja dowolna:P

01.06.2005
11:21
smile
[12]

la fessée [ je ne taime plus ]

... uuuuuuaaaaaaa, he, he, he, ale w Polsce myślę, że również jest to możliwe, tyle że ... moc tych dziwnych spojrzeń by była ... ;)

01.06.2005
11:22
[13]

hola' [ koniczynka ]

niezle......:)

01.06.2005
11:24
[14]

EwUnIa_kR [ Legend ]


la fessée --> jak byś dostał w łeb od pana albo laską po plecach od staruszki to byś się zdiwił dopiero;D

01.06.2005
12:40
smile
[15]

Ines [ Ines ]

Strasznie to glupie!
A jak ktos zejdzie na zawal, lub wpadnie w szok?
Tego faceta trzeba zamknac, zeby mial czas zastanowic sie, czy rzeczywiscie wydzieranie sie nad czyims uchem jest takie smieszne i zabawne.

01.06.2005
12:46
[16]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

dla leniwych bezposredni link

01.06.2005
12:56
smile
[17]

stanson_ [ sta-N-son ]

ehehehehe, dooobre :))) głupie, ale śmieszne :-))

Babcia z laską wymiata !!!

01.06.2005
12:58
smile
[18]

General E'qunix [ Konsul ]

Hahah :D
Co za koleś :D

01.06.2005
13:11
[19]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Już sobie wyobrażam, jakie "lepy" bym zbierał, gdybym zaczął krzyczeć na przechodniów na rynku ;D
Au ;]

01.06.2005
13:17
[20]

bad dream [ Pretorianin ]

faktycznie strasznie smieszne,szczegolnie jesli straszy stare babcie,gosciu jest pie**ty,zreszta jak wszyscy japonczycy

01.06.2005
16:02
[21]

Cast Away [ Konsul ]

Hehe dobry pomysł na nude...można iśc w wawie na dworzec zachodni i tam tak robić=)

01.06.2005
16:05
smile
[22]

Rooneyek [ Konsul ]

długo się buforuje, ale tak to smieszne :)

01.06.2005
16:05
[23]

Souldriver [ Jason Bourne ]

hehe to lepsze niż rzucanie jajkami w samochód ;D

01.06.2005
16:15
[24]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

E tam, standardowa zabawa w mojej szkole. :-)

01.06.2005
16:17
smile
[25]

Chmielek [ Warrior of the World ]

<------



ale babci nie powinien straszyc;/

01.06.2005
16:20
smile
[26]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Ależ się uśmiałem. :D

Babcia rox ! :›

01.06.2005
16:20
smile
[27]

grzesiek16 [ Feluś ]

spoko :]

01.06.2005
16:20
smile
[28]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Coś nerwowi ci Japończycy :).

01.06.2005
16:23
smile
[29]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

<------

01.06.2005
16:32
smile
[30]

Khelben [ PointGuard ]

Żałosne

01.06.2005
16:37
[31]

Filipeusz [ Konsul ]

Reakcje tych ludzi są dość dziwne. Ja bym nie spadł z ławki gdyby mi ktoś do ucha wrzasnął. Zaeragowałbym jak ta babcia:P.

01.06.2005
16:46
smile
[32]

eJay [ Gladiator ]

Hehehe dobre:)

01.06.2005
17:06
smile
[33]

hctkko [ Firestarter ]

BŁŁŁEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAA!

01.06.2005
17:46
[34]

Soll [ Senator ]

Co za "żapończyk"

01.06.2005
17:52
smile
[35]

katrin20 [ Kati ]

aż dziw, że nikt mu nie przywalił :D

01.06.2005
18:06
smile
[36]

barejn [ Pretorianin ]

niezłe niezłe :)

01.06.2005
18:08
[37]

ssaq [ Konsul ]

katrin20 --> Bo nie robil tego w polsce :P

01.06.2005
18:14
smile
[38]

S1KoR© [ alkoholik ]

LOL widzialem kiedys podobna akcje u nas w gdansku..jak grupka mlodych ludzi tak samo straszyla..ubaw niezly z rekacji ludzi :D

01.06.2005
18:22
[39]

katrin20 [ Kati ]

ssaq lepiej niech tu nie wpada na urlop bo raczej nie wróci w całości :PP

01.06.2005
18:37
smile
[40]

Chupacabra [ Senator ]

jakies nerwowe te japonce:)

01.06.2005
18:39
smile
[41]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

zabawa beznadziejna, postawcie sie na miejscu tych ludzi, faciu jest nienormalny

01.06.2005
18:40
smile
[42]

bartek [ ]

Khelben, Ty to musisz mieć ciężkie życie...

Fajne :)

02.06.2005
09:19
[43]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

mocne :D

02.06.2005
09:25
smile
[44]

Luzer [ Music Addict ]

Dobre

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.