
bojan997 [ Parówkowy boss ]
uuaaaaaaaaaaaaaa :p
nowiuśka zabawa, polecam każdemu :P
Septi [ Starszy Generał ]
Buhahah dobre,ale u nas by to nie przeszło :D.Moge sie założyć że bym kilka razy po pysku dostał.

bojan997 [ Parówkowy boss ]
Septi=> myślę dokładnie tak samo... :]

Tomus665 [ Senator ]
dobre .... ale najlepsza jest ta babcia z laską haha ... w Polsce byś zęby za to zgubił

Rendar [ Senator ]
U nas na bank by kolesia wyklepali.

EwUnIa_kR [ Legend ]
nadawałabym się do tego;D
qaq [ Konkwistador ]
fajny filmik
Tomus665 [ Senator ]
Ewunia żeby wyklepać takiego czy żeby tak krzyczeć ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
tomek--> żeby krzyczeć;D
mój głos jest potęzny;D
Tomus665 [ Senator ]
to jakieś ostrzeżenie dla mnie ;)

EwUnIa_kR [ Legend ]
interpretacja dowolna:P

la fessée [ je ne taime plus ]
... uuuuuuaaaaaaa, he, he, he, ale w Polsce myślę, że również jest to możliwe, tyle że ... moc tych dziwnych spojrzeń by była ... ;)
hola' [ koniczynka ]
niezle......:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
la fessée --> jak byś dostał w łeb od pana albo laską po plecach od staruszki to byś się zdiwił dopiero;D

Ines [ Ines ]
Strasznie to glupie!
A jak ktos zejdzie na zawal, lub wpadnie w szok?
Tego faceta trzeba zamknac, zeby mial czas zastanowic sie, czy rzeczywiscie wydzieranie sie nad czyims uchem jest takie smieszne i zabawne.
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
dla leniwych bezposredni link

stanson_ [ sta-N-son ]
ehehehehe, dooobre :))) głupie, ale śmieszne :-))
Babcia z laską wymiata !!!

General E'qunix [ Konsul ]
Hahah :D
Co za koleś :D
Van Gray [ Qu!kdeV ]
Już sobie wyobrażam, jakie "lepy" bym zbierał, gdybym zaczął krzyczeć na przechodniów na rynku ;D
Au ;]
bad dream [ Pretorianin ]
faktycznie strasznie smieszne,szczegolnie jesli straszy stare babcie,gosciu jest pie**ty,zreszta jak wszyscy japonczycy
Cast Away [ Konsul ]
Hehe dobry pomysł na nude...można iśc w wawie na dworzec zachodni i tam tak robić=)

Rooneyek [ Konsul ]
długo się buforuje, ale tak to smieszne :)
Souldriver [ Jason Bourne ]
hehe to lepsze niż rzucanie jajkami w samochód ;D
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
E tam, standardowa zabawa w mojej szkole. :-)

Chmielek [ Warrior of the World ]
<------
ale babci nie powinien straszyc;/

Kompo [ bujaka jamajka ]
Ależ się uśmiałem. :D
Babcia rox ! :

grzesiek16 [ Feluś ]
spoko :]

Conroy [ Dwie Szopy ]
Coś nerwowi ci Japończycy :).

@lb@tros [ Horned Reaper ]
<------

Khelben [ PointGuard ]
Żałosne
Filipeusz [ Konsul ]
Reakcje tych ludzi są dość dziwne. Ja bym nie spadł z ławki gdyby mi ktoś do ucha wrzasnął. Zaeragowałbym jak ta babcia:P.

eJay [ Gladiator ]
Hehehe dobre:)

hctkko [ Firestarter ]
BŁŁŁEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAA!
Soll [ Senator ]
Co za "żapończyk"

katrin20 [ Kati ]
aż dziw, że nikt mu nie przywalił :D

barejn [ Pretorianin ]
niezłe niezłe :)
ssaq [ Konsul ]
katrin20 --> Bo nie robil tego w polsce :P

S1KoR© [ alkoholik ]
LOL widzialem kiedys podobna akcje u nas w gdansku..jak grupka mlodych ludzi tak samo straszyla..ubaw niezly z rekacji ludzi :D
katrin20 [ Kati ]
ssaq lepiej niech tu nie wpada na urlop bo raczej nie wróci w całości :PP

Chupacabra [ Senator ]
jakies nerwowe te japonce:)

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
zabawa beznadziejna, postawcie sie na miejscu tych ludzi, faciu jest nienormalny

bartek [ ]
Khelben, Ty to musisz mieć ciężkie życie...
Fajne :)
Karl_o [ APOCALYPSE ]
mocne :D

Luzer [ Music Addict ]
Dobre