GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[info] Nowy (lipcowy) Komputer ŚWIAT GRY już w kioskach!

01.06.2005
10:54
[1]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

[info] Nowy (lipcowy) Komputer ŚWIAT GRY już w kioskach!

Dziś do kiosków trafiło nowe wydanie pisma Komputer ŚWIAT GRY, w jeszcze niższej niż zwykle cenie - można je kupić za jedyne 6,49 złotych. Celowniki proszę ustawić tym razem na niebieski, bo taki kolor przeważa na okładce. Tym razem (dość niechcący, przyznaję) udało nam się zrobić CD dla miłośników zacnej klasyki w odświeżonym wydaniu. Szczegóły niżej.


Oto, co w numerze:

-------------
ZAWARTOŚĆ CD:

PEŁNE WERSJE

Robin Hood: Defender of the Crown - bardzo dobry (IMO, ale ja w to się zagrywałem :) remake kultowej gry Defender of the Crown. Ni to strategia, ni to zręcznościówka, ale zabawa jest przednia. Uwaga - w tej wersji nie trzeba na Herculesie (i monitorze mono) odpalać emulacji CGA (color6.com... cholera, a może to była EGA? :) Ta wersja nie działa na Herculesach :)) Ale jak na dzisiejsze czasy ma bardzo niskie wymagania sprzętowe

Dinos & Bubbles - dinozaur chodzi i bąbelkuje przeciwników. Brzmi znajomo? Tak, to remake Bubble Bobble ze wszystkimi jego zaletami, czyli przelatywaniem przez podłogę oraz bąbelkami zmywającymi przeciwników z planszy. Bóg jeden wie, ile żetonów (KREDYTÓW!) wydałem na BB w takim jednym przejściu podziemnym...


----------------
ZAWARTOŚĆ PISMA:

Testy: Hit miesiąca - Cold Fear. Można narzekać, że trochę konsolowate i że za duża jatka, a za małe napięcie, ale mnie przestraszył. I zachwycił jednocześnie, ten szalejący ocean jest nie do pobicia.

Testy: Premiery

Playboy: The Mansion
Silent Hunter III
Doom 3: Resurrection of Evil
Trackmania Sunrise
Knight Rider: The Game 2
Guild Wars
Juiced
Safari Kids: Na ratunek zwierzakom
7 Sins
Freedom Force vs The 3rd Reich
Kajko i Kokosz: Szkoła łatania. Latania.
Maluch Racer 2

Testy: Reedycje

Soldiers: Ludzie honoru
Świątynia pierwotnego zła
ToCA Race Driver 2
Harry Potter: Mistrzostwa świata w quidditchu
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Harry Potter i więzień Azkabanu
Unreal II: The Awakening
Unreal Tournament 2004
Baldur's Gate II + Tron Bhaala
Beyond Divinity
Lionheart: Legacy of the Crusader

Nowości: Pierwsze wrażenie

Stronghold 2
Battlefield 2
Codename: Panzers - Phase Two

Nowości: Na horyzoncie

Call of Duty 2
Prince of Persia: Kindred Blades
Xbox 360

Rynek: Przegląd - Najlepsze gry, najniższe ceny

Rynek: Test

Konkurs pierwszej pomocy - Test pomocy technicznej polskich wydawców gier. Wyniki miejscami zaskakujące

Pomoc: Hit miesiąca

Cold Fear - nie tylko pełen opis przejścia, ale też szczegółowe mapy zarówno Ducha Wschodu, jak i Gwiazdy Sachalinu.

Pomoc: Gra na CD

Robin Hood: Defender of the Crown
Dinos & Bubbles

Pomoc: Tajne kody

Pomoc: Rozwiązania problemów


Życzę miłej lektury!

Jakub Kowalski
Komputer ŚWIAT GRY
Redaktor prowadzący/Executive editor
[email protected]

01.06.2005
11:15
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Kupię ze względów nostalgicznych - dla obu gier :)

01.06.2005
11:46
[3]

piokos [ ]

hmm... szkoda że Robin Hood to nie ten a'la Desperados/Commandos. Ale może się skuszę.

01.06.2005
11:56
[4]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Nie wiem poco wspominacie o Maluchu Racerze

01.06.2005
11:57
smile
[5]

piokos [ ]

bo kichy też trzeba opisać

01.06.2005
11:57
[6]

Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]

O maly wlos bym sie nabral mylac te gre z Legend of Sherwood, na ktora od dawna poluje.

01.06.2005
11:57
[7]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

krzynier --> po to, że opisujemy wszystkie gry, które trafiają na rynek, nawet te kioskowo-koszowe. Swoją drogą polecam też test Kajka i Kokosza :)

01.06.2005
11:58
[8]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Mistrzu --> wyraźnie napisałem, który to Robin Hood :) Nie brzmij, jakbyś miał pretensje :)

01.06.2005
12:01
smile
[9]

piokos [ ]

Sam właściwie miałem napisać to co MGR, tyle że nie z pretensją, co z żalem :).

01.06.2005
12:02
smile
[10]

Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]

Wiem wiem, nie mam...

01.06.2005
20:28
smile
[11]

Silver Fox [ spamer ]

Hahahaha, jesteście do dupy teraz sie o tym naprawde przekonalem

Taką macie podniete grając w WoWa ze osoba, która grala w GW spędziła przy niej tylko kilka godzin. Jesteście żałośni. To wasze pismo to nie pismo tylko śmiec i tyle ! Uważacie ze znacie sie na grach / gowno sie znacie !! W dodatku 3 kiczowate gry zamiast jednej lepszej

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 20:27:55]

01.06.2005
20:35
smile
[12]

DeLordeyan [ The Edge ]

Postarajcie się, dajcie jakieś naprawdę mocne gry... nie bąbelkujące smoki ;)

01.06.2005
20:51
smile
[13]

TurboHenryk [ Junior ]

Witam bardzo ciepło po raz pierwszy na forum. Pozwolę sobie napisać parę słow o najnowszym KŚG. Kupiłem i muszę przyznać że już dawno nie było tak marnych recenzji i tak kiepskiej treści. Panowie litości - ta gazeta to minimalnie zmodyfikowany PLAY (równeż cieki). Wracam do CDA i więcej już nie sięgnę po to "coś" - wolę kupić sobie kilo kitu do okna (6,50 i bez CD) :-)

01.06.2005
22:10
smile
[14]

Nazgrel [ Jedi ]

Słuchajcie SliverFoxa/Mentora on wam prawde powie. To znawca gier jest przecież. Od jutra zaczynam krucjate, ide palić kioski w których zobacze KŚG w imie naszego mistrza i papa bossa SilverFoxa vel Mentora12!!

(...)

Troche szacunku i kultury Cie rodzice nie nauczyli?

02.06.2005
11:01
[15]

Silver Fox [ spamer ]

Hahahaha

Znalazl sie mistrzunio / lol

Wracaj ssac cyca od mamusi

02.06.2005
11:05
[16]

Father Michael [ Padre ]

Silver?

02.06.2005
11:08
smile
[17]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Heh, Cubituss, obiecywałeś "szczękopad" ze względu na pełne wersje jeszcze w tym roku... Nie oznacza to chyba wyłącznie nuemru grudniowego? Na razie jest tylko gorzej...

02.06.2005
11:11
[18]

eJay [ Gladiator ]

Silver Fox aka Mentor12------->Zbastuj troche. To, ze ty grasz od GW od tygodnia nie oznacza, ze jestes mastahem, czy jak to sie zwie. Jesli myslisz, ze prowadzenie takiego czasopisma jest latwe to sie grubo mylisz. I nie besztaj full wersji bo to klasyka - o tej o ktorej nie masz pojecia.

02.06.2005
11:17
smile
[19]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Silver Fox mysli, ze fajnie zaszpanuje zmieniajac co 5 minut status na gg odnosnie tego gdzie jest w GW. :P

02.06.2005
11:18
smile
[20]

eJay [ Gladiator ]

Ja niestety juz sie nie dowiem:) Zablokowal mnie:)))) Zaraz bede plakac, czuje odplyw Mocy i w ogole smutek:) mentor odblokuj mnie prosze muahahaha:D:D

02.06.2005
11:18
smile
[21]

Silver Fox [ spamer ]

eJay --> Jeżeli myślisz ze gram dopiero od tygodnia to cie zdrowo pop.........

02.06.2005
11:19
[22]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Fisher --> podtrzymuję cały czas to, co mówiłem. Na razie masz w rękach numer lipcowy, wiele jeszcze do końca roku zostało.

Silver --> osoba grała w GW wystarczająco długo, żeby napisać to, co napisała. Czemu nie polemizujesz z żadnym z jej - dość poważnych - zarzutów? Czemu nie przekonujesz na przykład mnie, że instancyjność miast i terenów questowych to zaleta, nie wada?

TurboHenryk --> argumenty by się przydały, samo "marne recenzje" oraz "kiepska treść" to zbyt mało, żeby Cię traktować jak kogoś, z kim warto rozmawiać. Jesteś tutaj nowy, więc robię wyjątek.

02.06.2005
11:20
[23]

Silver Fox [ spamer ]

Cubituss ---> Questy w WoWie sa klasyczne jak w GW. Ale wy jak wszyscy podniecacie sie WoWem :D

02.06.2005
11:21
[24]

eJay [ Gladiator ]

Silver Fox------->Szczerze mowiac, mnie to G obchodzi czy grasz od tygodnia czy od miesiaca. Mysle, ze jak dorosniesz i przestaniesz pyskowac to przeanalizujesz swoje dotychczasowe zachowanie i odpokutujesz za grzechy....

02.06.2005
11:22
[25]

Grzechoo00 [ Centurion ]

Sam Fisher ----> Obiecywał, więc poczekaj... Jak na razie, po fullach, donoszę wrażenie, że AS przeniósł swój budżet na czasopisma "z misją społeczną"...

02.06.2005
11:23
[26]

Grzechoo00 [ Centurion ]

[edit ubogich]
donoszę = odnoszę:)

02.06.2005
11:27
[27]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Silver --> wskaż w tekście o GW miejsce, gdzie krytykujemy questy.

Grzechoo00 --> błagam Cię, nie pisz takich bzdur jak to z przenoszeniem budżetu, bo aż ściska, gdy się coś takiego czyta.

02.06.2005
11:28
[28]

Silver Fox [ spamer ]

Cubituss ---> Rozumiem że gracie mneij więcej do połowy gry i już ja osadzacie ?

edit:
Sorry, za quest zwracam honor

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:28:30]

02.06.2005
11:31
smile
[29]

piokos [ ]

WoWa całego przeszli a w GW saw 14 misji

02.06.2005
11:32
[30]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Silver --> jeśli sądzisz, że MMOGa da się skończyć, to ja nie mam więcej pytań :)

02.06.2005
11:35
smile
[31]

eJay [ Gladiator ]

Silver Fox--------->

Cubituss ---> Rozumiem że gracie mneij więcej do połowy gry i już ja osadzacie ?


ROTFL:)

02.06.2005
11:39
smile
[32]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Silver Fox --> No widzisz, grali w tego GW i nie mogli sie doczekac napisow koncowych. :P

02.06.2005
11:46
smile
[33]

piokos [ ]

Kiedyś usłyszałem od pirata na Wolumenie, że w Simsach jest 30 misji

02.06.2005
12:05
[34]

Grzechoo00 [ Centurion ]

Cubituss ----> A tak pije do tego, co pisałeś ostatnio. Bardziej bym się na Twoim miejscu czepiał tej "misji społecznej" niż ruchomego budżetu;)

02.06.2005
12:09
smile
[35]

(pseudo)Gracz [ Chor��y ]

Jak zwykle nędza...

02.06.2005
13:23
[36]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Grzehoo00 --> czepiłem się tego, co było bzdurą.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.