GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radio94 zyje ;)

01.06.2005
01:10
smile
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Radio94 zyje ;)

Uff ;P

01.06.2005
01:11
smile
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

a co, było reanimowane? :)

01.06.2005
01:11
smile
[3]

Weakando [ Senator ]

Oczywiście, że żyje... miało tylko nazwę zmienić :)

01.06.2005
08:20
smile
[4]

stanson [ 3 ]

Tez sie ucieszylem, kilka dni temu juz było wiadomo o co chodzi :-)

v

01.06.2005
08:53
[5]

masterr [ Centurion ]

nawet fajne radyjko :D no i oczywiście , że działa :D

01.06.2005
09:02
[6]

Imix [ Konsul ]

Ale po kiego zmianiali nazwe? Radio 94 brzmialo lepiej niz Antyradio...
Najwazniejsze jednak ze nic wiecej sie nie zmianilo :)) a juz myslalem ze trza bedzie kupic mp3playera i sluchac muzy z mp3... uff...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.