
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Radio94 zyje ;)
Uff ;P

Cainoor [ Mów mi wuju ]
a co, było reanimowane? :)

Weakando [ Senator ]
Oczywiście, że żyje... miało tylko nazwę zmienić :)

stanson [ 3 ]
Tez sie ucieszylem, kilka dni temu juz było wiadomo o co chodzi :-)
v
masterr [ Centurion ]
nawet fajne radyjko :D no i oczywiście , że działa :D
Imix [ Konsul ]
Ale po kiego zmianiali nazwe? Radio 94 brzmialo lepiej niz Antyradio...
Najwazniejsze jednak ze nic wiecej sie nie zmianilo :)) a juz myslalem ze trza bedzie kupic mp3playera i sluchac muzy z mp3... uff...