
leszo [ Mała Wojna ]
2 pytania co do filmów na kompie ...
a wiec:
1. można w domowych warunkach zrobic DVD Ripa ??? mam film na dvd i chciałbym go przerobić zeby wszedł na cd 700 mb
2. jaki jest program do podglądu niedociągniętych filmów ( np. z rozszerzeniem *.bc! ??? )
MGS_Saladin [ ]
1. TAK (kompersuja DIVX)
2. tu poszukaj mopzę coś będzie ---> www.filext.com
MGS_Saladin [ ]
o zapomniałem dodać
programów do tego szukaj na www.divx.pl
kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
hmmm... przyda mi sie ta informacja:P jak bede mial DVD <lol2>

ssaq [ Konsul ]
kasztaneczuszek --> Nie ma DVD w kompie?!
Mr. Error [ Pretorianin ]
1. Do ripowania przyda Ci się "DVD Rip 2.0" - z tym, że trwa to dość długo (ok. 10godz. - w zależności od rozmiaru filmu na DVD).
Do zabezpieczonych płyt będziesz potrzebował: "Slysoft AnyDVD" (on tylko wyłącza zabezpieczenia)
2. Sorki, ale z tym Ci nie pomogę.
Drackula [ Bloody Rider ]
Po zainstalowaniu ACE mega codek pack moge podlagac czym chce.

akhkharu [ Konsul ]
1. Auto Gordian Knot... relatywnie prosty w obsłudze... (a aby najpierw zripować film na dysk, użyj "DVD Decrypter")... z resztą opisy masz na stronce
2. VLC (może zadziała... nie próbowałem, ale inni mówili, że działa ;-))