GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2 pytania co do filmów na kompie ...

31.05.2005
22:54
smile
[1]

leszo [ Mała Wojna ]

2 pytania co do filmów na kompie ...

a wiec:

1. można w domowych warunkach zrobic DVD Ripa ??? mam film na dvd i chciałbym go przerobić zeby wszedł na cd 700 mb

2. jaki jest program do podglądu niedociągniętych filmów ( np. z rozszerzeniem *.bc! ??? )

31.05.2005
22:57
[2]

MGS_Saladin [ ]

1. TAK (kompersuja DIVX)
2. tu poszukaj mopzę coś będzie ---> www.filext.com

31.05.2005
22:58
[3]

MGS_Saladin [ ]

o zapomniałem dodać
programów do tego szukaj na www.divx.pl

31.05.2005
23:29
[4]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

hmmm... przyda mi sie ta informacja:P jak bede mial DVD <lol2>

31.05.2005
23:46
smile
[5]

ssaq [ Konsul ]

kasztaneczuszek --> Nie ma DVD w kompie?!

01.06.2005
00:12
[6]

Mr. Error [ Pretorianin ]

1. Do ripowania przyda Ci się "DVD Rip 2.0" - z tym, że trwa to dość długo (ok. 10godz. - w zależności od rozmiaru filmu na DVD).
Do zabezpieczonych płyt będziesz potrzebował: "Slysoft AnyDVD" (on tylko wyłącza zabezpieczenia)

2. Sorki, ale z tym Ci nie pomogę.

01.06.2005
01:09
[7]

Drackula [ Bloody Rider ]

Po zainstalowaniu ACE mega codek pack moge podlagac czym chce.

01.06.2005
06:45
smile
[8]

akhkharu [ Konsul ]

1. Auto Gordian Knot... relatywnie prosty w obsłudze... (a aby najpierw zripować film na dysk, użyj "DVD Decrypter")... z resztą opisy masz na stronce

2. VLC (może zadziała... nie próbowałem, ale inni mówili, że działa ;-))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.