
hugo [ v4 ]
Problemów kilka z telefonem Nokia 6210
Jestem drugim właścicielem telefonu nokia 6210 i mam problemy z kodami zabezpieczającymi. Poprzedni właściciel ustawił kod zabezpieczający telefonu (nie mylić z PINem), jednak go nie pamięta i nie wie jak go zmienić... ale ja chce przywrócić ustawienia fabryczne tej nokii ale do tego wymagany jest ów kod... Mam wszystko co do tego telefonu jest potrzebne, pin, puk, imei...
I stąd moje pytania:
1. Czy istnieje jakiś sposób na usunięcie/zresetowanie/zmianę tegoż kodu, bez konieczności jego znajomości? Może trzeba użyć jakiejś komendy wpisywanej po prostu z klawiatury... (?) Ewentulanie jak przywrócić ustawienia fabryczne aparatu bez znajomości kodu zabezpieczającego telefonu?
2. Jest w tym telefonie także pin2 i puk2, ale używam karty heyah a oni nigdzie mi nie napisali jak te kody wyglądają... pin2 także jest czasem wymagany przy zmianie niektórych ustawień... czy jego również mogę ustawić na nowo (obecnie jest zablokowany po 3 nieudanych próbach jego wpisania)? Może heyah ma coś takiego jak puk2 i da sie pin2 zresetować?
3. Jak usunąć aktualne logo i powrócic do logo operatora?
A i żeby nie było że kradziony.. mam wszystko co było dołączone do telefonu, oryginalne pudełko ładowarkę instrukcję itp. Poprzedni właścicielem był mój ojciec, więc proszę bez insynuacji że ukradłem i odblokowuję.

hugo [ v4 ]
A, w instrukji napisano ze standardowo kod zabezpieczający to 12345, jak na złość ów kod mi nie wchodzi.
hugo [ v4 ]
instrukcji*
Co do pin2 i puk2 to chyba w heyah nie są używane... wiec ten problem mam z głowy.
Mobii [ Tuningowiec ]
1. idzie zresetowac kod, ale do tego kabel komputer i odpowiedni program potrzebny
2. z tym zglos sie do operatora, powinien udostepnic ci to info
3. patrz punkt 1. albowyslij z jakiegos serwisu z logami puste logo :) czyli logo bez niczego, wiekszosc ma taka opcje
hugo [ v4 ]
Ad 1. Jaki program? Da się to zrobić przez IrDA?
hugo [ v4 ]
^^ UP ^^
hubs [ Stand UP Speak UP ]
Logo Manager i tam masz kod zabezpieczajacy,działa przez irde