
Mortan [ ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich po raz 300
Z uwagi na watek jubileuszowy ma byc milo ladnie, przyjemnie, bez kłotni i piersi zdobytych przez Padrego :-)
Siara i wszystko jasne
Father Michael [ Padre ]
piersi

Mortan [ ]
Padre sie czaił :P

Orlando [ Reservoir Dog ]
OSZUKANSTWO, NIE BYLO 200 POSTOW W POPRZEDNIEJ CZESCI!!
Buuuuu.....

Father Michael [ Padre ]
*odbiera piersi*
Dziekuje bardzo, mszalne dla wszystkich! :)

piokos [ ]
tu się jeszcze nie wpisywałem?

Mortan [ ]
No jak nie jak tak :-)
Flyby [ Outsider ]
..ooo Fałszywy Wątek

piokos [ ]
narobiliśta tych wątków, i się człowiekowi we łbie kitwasi
Flyby [ Outsider ]
..fałszywy wątek..fałszywe piersi
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Zle :) moj jest oficjalny i nie fałszywy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-31 20:00:02]

Mortan [ ]
Widzisz, nawet Cie nie stac Stranger zebys napisal cos od siebie, tylko kopiujesz mnie :P
Flyby [ Outsider ]
..to jest fałszywy

Mortan [ ]
Jakie fałszywe, ma wszystkie certyfikaty i paszport polsatu, a Stranger zna tylko Piaska :)

Father Michael [ Padre ]
A mnie to wisi bo przezornie piersi zaklepalem w obu watkach :)

Mortan [ ]
Jednak piersi zdobyte w tym watku są zdecydownie lepsze , bo zdobyte u bylego wroga a nie od jakiegos straznika texasu :)

Father Michael [ Padre ]
Sa lepsze przede wszystkim dlatego, ze jest to watek oficjalny: byl pierwszy, ladniej sie nazywa a i autor sensowniejszy :)

Mortan [ ]
<--- Padre

piokos [ ]
mi też obojętne, mogę pisać w obu na raz

Flyby [ Outsider ]
..hmm
Orlando [ Reservoir Dog ]
Probuje dac nowa sygnaturke i mi wawala, ze nie moze znalezc strony, HTTP 500 Internet server error
Jaki jest limit slowny w sygnaturce??
Mortan [ ]
Orlando --> Limit jest - dwie linijki, sprobuj usyawic jakas jednowyrazowa i zobacz czy sie bedzie dzialo tak samo:)

Orlando [ Reservoir Dog ]
hmmm....
Jak to zmienic na dwie linijki ??
Ezekiel 25:17 "Ścieżke człowieka prawego ze wszech stron otacza niesprawiedliwość samolubnych i tyrania złych ludzi. Błogosławiony Kto w imię miłości bliźniego i dobrej wiary prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione. I uderzę z wielką pomstą i zapalczywością na tych, którzy braci mych otruć i zniszczyć próbują. I poznacie, że imię me PAN, gdy uczynie moją pomstę nad wami."
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Moze na "To jest superwypasisty szpanerski podpis." :P

Father Michael [ Padre ]
Orlando -> zrob po prostu "Ezekiel 25:17". I tak kazdy wie o co chodzi :)
BTW: Gosc sie nazywal Ezechiel a nie Ezekiel.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-31 23:29:26]

Flyby [ Outsider ]
..a nie mógłby być taki krótszy podpis, "..bo nie wiedzą co czynią" ? :)

piokos [ ]
limit jest jeszcze do 200 coś znaków

Flyby [ Outsider ]
..Stranger ..kupić sobie grę "Restricted Area" czy nie?
..a póki co.. dobranoc
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 00:26:37]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Dżizas! Z egzaminu wyszedłem o... 22! Tak, tylu było zdających...
No, ale 5 :)
Dzięki za trzymanie kciuków.

piokos [ ]
pff... ja kiedyś nocnym wracałem o 1 :)
czymaliśmy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 00:36:32]

Father Michael [ Padre ]
ainaval -> egzamin ustny?? To takie cos w ogole jeszcze istnieje? :)
grats!

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Miałem Ezechiela w sygnaturce 2 lata temu, notbane to nie jest cytat z Biblii.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Padre -> istnieje, istnieje. Nazywa się to to "zerówka". Pierwszy termin jest pisemny, ale do testu z tego, to z kjem trzeba :D

piokos [ ]
dziwacznie się ta młodzierz każe tytułować
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Flyby --> Krotko? Nie :)

Mortan [ ]
Dzeciarnia poszła spac i od razu przyjemniej sie forum czyta, ale niestety jeszcze papieros jakis film i spac trzeba :-)

piokos [ ]
są tu żonaci?

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
https://www.gamepressure.com/comments.asp?ID=2977
ja bym takiemu od razu banika podarowal i do widzenia :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 01:21:24]

Father Michael [ Padre ]
Ide spac. Dobranoc, do jutra :)

piokos [ ]
Stranger => ale przynajmniej dobrze grę wybrał, bo chłopczyna leczy kompleks małego siusiorka, w końcu lekarze jakby nie było :)
Eliciarzy dopadli :D
lo0ol [ Jónior ]
znowu strefa premium i znowu nie wiem co tu napisac :D czyli najlepiej nic nie bede pisal ;)

sergi__ [ Underworld ]
Czy ktoś nie śpi ?? :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Ja nie śpiem bo muszem :)

sergi__ [ Underworld ]
szenk-->zajefanie:)

Szenk [ Master of Blaster ]
Polemizowałbym :/
sergi__ [ Underworld ]
szenk--> no wiesz zawsze moglo byc gorzej

Szenk [ Master of Blaster ]
Ale lepiej też by mogło być :)

sergi__ [ Underworld ]
ale niestety nikt nie ma tak dobrze bo wtedy swiat byłby prosty:P

Szenk [ Master of Blaster ]
Prosty i dobry świat nie byłby dla mnie powodem do zmartwienia :)
I jeszcze żeby pracować nie trzeba było :)

piokos [ ]
Święte słowa:
Przyjaciele Lwa
Aż dwa tysiące osób podpisało list z żądaniem uwolnienia Lwa Rywina. Bohater afery, która stała się początkiem końca wszechpotężnego dotąd układu pomiędzy kilkoma właścicielami kawałków Rzeczpospolitej, nikomu już nie zagraża - twierdzą - a jest chory na cukrzycę, chorobę wieńcową i być może jeszcze coś.
Trzymanie tak ciężko chorego człowieka w więzieniu zagraża jego życiu. Jeśli się przekręci, spadnie to na sumienie całej Rzeczpospolitej. Okej - jeśli chodzi o mnie, wezmę na siebie ten ciężar bez wielkiego bólu. Jako obywatel domagam się bowiem stanowczo, żeby Rywin, o ile nie zmieni swego postępowania, odsiedział cały wyrok od gwizdka do gwizdka.
Zakładam, że Rywin naprawdę jest chory, a nie świruje, jak czyni to niemal każdy aferzysta albo gangster. Mimo to wzruszenie nie ma dostępu do mojego serca, albowiem, w przeciwieństwie do dwóch tysięcy Rywinowych kumpli, pamiętam, dlaczego Rywin się w pace znalazł. Nikt nie wątpi, że w aferze nazwanej jego imieniem odegrał rolę skromną - listonosza. Ale to on właśnie sprawił, że prawdziwi aferzyści kary nie ponieśli. Poszedł w zaparte, odmówił zeznań - i do dziś konsekwentnie kryje tych, którzy go do Michnika wysłali.
Wypuszczenie go w takiej sytuacji byłoby robieniem sobie jaj ze sprawiedliwości. Chory jest, umiera, więzienie go zabija? A pies mu mordę lizał - albo niech sypie, albo niech gnije w celi. Jego wybór. A dwa tysiące Rywinowych przyjaciół, jeśli naprawdę im tak leży na sercu jego los, niech zamiast zawracać głowę sądom i ministrowi, zaapeluje o rozwagę do samego zainteresowanego: Rywinie nasz kochany, przestać kryć tych łobuzów, oni nic dla ciebie nie zrobili, idź na współpracę z prokuratorem, bo inaczej cię przecież zgnoją!
Tak powinni robić prawdziwi przyjaciele Rywina, a nie, wręcz przeciwnie, podtrzymując w nim nadzieję, że zdoła się wykręcić sianem, skłaniać go do trwania w uporze i de facto przedłużać jego pobyt w więzieniu.
Czemu tak nie robią? Jako przyjaciele pewnie wiedzą, że Rywin bardziej niż wszystkich chorób, nie mówiąc już o wymiarze sprawiedliwości, boi się tych, których swym milczeniem chroni. Mógł się powiesić "Baranina" w Wiedniu, tym bardziej może i on w Warszawie. Trudno. Jego wybór. Który, mówiąc nawiasem, przyjaciele powinni uszanować.
Rafał A. Ziemkiewicz

Szenk [ Master of Blaster ]
Ziemkiewicz z reguły jest kontrowersyjny, ale jednocześnie w jego słowach jest dużo racji :)
piokos [ ]
Zgadzam się z nim w stu procentach.
Czemu mamy wypuszczać niepospolitego aferzystę z pospolitym wyrokiem? Wiadome było/jest przecież że kogoś krył (właściwie nie kogoś tylko GTW aka Jak/Cza/Kwia) brakowało tylko podpisu pod tym Rywia. Ja bym go chętnie wypuścił gdyby tylko wskazał kto go przysłał.

Szenk [ Master of Blaster ]
Piokos ---> Widzę, że zostałeś miłą kością w najnowszej karczmie :D

piokos [ ]
Nowy, wybaczę mu dobrodusznie :)
Jestem jak pies, muszę oznaczyć nowe drzewo :D.

Szenk [ Master of Blaster ]
A gdzie Ty tam drzewo znalazłeś? :D

piokos [ ]
Cholera, może to nie było tam. To w takim razie, gdzie byłem i co "obsikałem" :)?

Szenk [ Master of Blaster ]
A tego to ja nie wiem.
Na drugi raz panuj nad swoimi odruchami fizjologicznymi :D

piokos [ ]
Będę! *wmawia a'la Sthur w "Kilerze" *
Ciekawe gdzie reszta? Może w lunaparku?

Szenk [ Master of Blaster ]
W taką pogodę?

piokos [ ]
dzieciaczki w każdą mogą iść :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Czyli zostaliśmy tylko my, dorośli? :D

piokos [ ]
starość nie radość, śmierć nie pociecha

Szenk [ Master of Blaster ]
Mam nadzieję, że po śmierci nie każą pracować :D

piokos [ ]
To zależy gdzie się trafi, ponoć w Niebie trzeba prać samemu

Szenk [ Master of Blaster ]
Ale tam się nie ma czym pobrudzić - na ziemi się nie siada, potrzeb fizjologicznych się nie posiada, się nie je, się nie kopie, się nie pije, w piłkę się nie gra - tylko wisisz na chmurce i brzdąkasz na harfie

Mortan [ ]
Wow troszczycie sie o innych :-) Za jakisz czas ide na PW, mialem isc na obiad, ale jak zobaczylem co mam w porfelu to zrezgynowałem :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Obywatelu Mortan, dowodzik poproszę!
Muszę sprwawdzić, czy obywatel posiada odpowiednią liczbę lat pozwalającą przebywać w DDW w okresie przebywania tam osobników wybitnie dorosłych :)

Mortan [ ]
Do robooty sie wez, anie szpanujesz ze jestes dorosły, ja tez jestem tylko mniej :P

Szenk [ Master of Blaster ]
Mortan ---> Od samego rana się biorę :D

Mortan [ ]
Słabo sie starasz

Szenk [ Master of Blaster ]
Pracę trzeba szanować, a nie tak się na nią od razu rzucać :D

Mortan [ ]
Racja, praca nie zjac nie ucieknie :)

Szenk [ Master of Blaster ]
No, zrozumiał :)
Może jeszcze coś z Ciebie wyrośnie :D

Mortan [ ]
Raczej nie, bo jak tak dalej pojdzie to umre z głodu :) Musze isc dzis do sklepu z i zorbic jakies sensowne zakupy zeby sie najesc, a nie jak przewaznie jakies głupoty :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Zakupy można robić, to nie praca :)

Mortan [ ]
Choc jak jest duzo ludzi i nie mozna przejsc bo jakas pani godzinami zastanwia sie czy kupic taki sok albo inny to mozna sie lekko zdenerwowac ;)

piokos [ ]
Piwo nazywasz głupotami?

Mortan [ ]
Ja nie pisalem o piwie, tylko o tym ze sobie od czasu do czasu chałke, czekolade, jakis jogurt albo cos w tym stylu :-)
Jest dorba wiadomosc, mam w lodowce kopytka na obiad, plus jest kilka kotletów zamrozonych, ale to bede w weekend jadł bo dzis i jutro mi sie nie chce ziemniaków obierac :-)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Sześć, dedewoci ;P
Co do nieba, to już Mark Twain w "Listach z Ziemi" ustami Szatana wyrażał swoje niezgłębione zadziwienie, że ludzie wyobrażają sobie niebo w sposób będący spełnieniem najgorszych koszmarów, a jednocześnie ma to świadczyć o osiagnięciu pełni szczęścia. Np. z tym graniem i śpiewaniem - spójrzcie w pierwszym lepszym kościele, jak wygląda śpiewanie pieśni i hymnów. Każdy po swojemu, najgłośniej ci co nie potrafią (w imię zasady - skoro nie mogę dobrze, to chociaż głośno), im dłuższa pieśń tym mniej osób śpiewa, a w ogóle to nikt nie zna słów. Ile znanych wam osób gra na jakimkolwiek instrumencie, żeby nie dobijać nie uściślajmy do harfy? A kto z was chciałby tejże muzyki harfowej w wykonaniu milionów dyletantów słuchać całymi eonami zamiast bawić się przy suto zastawionym stole lub w jeszcze milszych okolicznościach przyrody?
Ale gupi ci ludzie ;P

Szenk [ Master of Blaster ]
Gupi Szatan - zamiast się cieszyc i zacierać raciczki to jeszcze wydziwia :D

Father Michael [ Padre ]
Ho! ho! ho! Czesc Wam!
Wiecie jaki jest dzis dzien?
*wtacza do watku wielki wozek z prezentami dla corki*
Oczywiscie tylko odbior osobisty, mhuahahahahaha >:D
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
*podejrzliwie* Padre, właściwie to jakiego wyznania Ty jesteś? :> Córki?!

Kentril [ fechmistrz ]
i tak wszyscy wiedzą, że cukierki są TYLKO MOJE! muahahaha

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> ja? ja jestem ateista.
Zawracali mi glowe o to, ze mam corce kupic prezenty, no to jestem. Ale najlepsze jest to, ze za 9 godzin i 15 minut te skonczy sie Dzien Dziecka, Cody nie odbierze prezentow i wszystkie beda MOJE :D
Mhuahahahahahah!

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
A ja właśnie zjadłam 4 kawałki czekolady, dobrej czekolady :) Od razu świat jakiś taki łagodniejszy się wydaje :)

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> "kawalek" = tabliczka? ;)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre ---> Nieee, ale w sumie prawie pół tabliczki :) Bo to duże kawałki były :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 15:20:19]

Mortan [ ]
A ja jem jajecznice :-)

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> mowisz, ze dobra? Jakiej firmy? :)
Mortan -> smacznego
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre ---> Lindt, pomarańczowa. Mniam! :)

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> Burżuj :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
I niech szlag, wiedzialam, WIEDZIALAM!
Ze ta chol;enra %%^*% uniemozili mi bycie w czasie zakladania 300 czesci :(
A teraz jestem tylko na chwilke. Do jutra all :)
Piokos --> Ten zalacznik to byla mala pomylka :P
(btw czekam na prezent na DZien Dziecka :)

Father Michael [ Padre ]
Nieeeeeeeee!
NIEEEEEEEE!!!!
Cody -> Oszust!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padre --> Oszust? :) Jaa? :)

piokos [ ]
Widzę, że dzieciaczki sie schodzą

Father Michael [ Padre ]
X-Cody -> mialo Cie dzis nie byc, wiec uknulem ten podstepny plan z prezentami, a Ty sie podstepnie pojawiasz zeby mi je zabrac :(
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Spokojnie juz uciekam :) I na pewno mnie dzis jzu nie bedzie :(
Chyba, ze cud :)

Father Michael [ Padre ]
X-Cody -> no to papa! :)
Mhuahahahahaha *przytuja sie do SWOICH juz prezentow* >:D

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Prosze Cody, Twoj wymarzony prezent ;P >>>

Orlando [ Reservoir Dog ]
No to już jest, dziex \/\/\/
BTW. znalezliscie ten kawalek w Biblii, bo ja nie...
Oprocz konczówki "[..]imię me PAN[..]"
Padre- no raczej nie wszyscy, wydaje mi sie ze w klasie jako jedyny ogladalem...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 16:22:33]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ooo, Stranger, a kapiszony tez dostane? ;))
Padre --> Nie zabiore Ci, spokojnie :)
Wlasnie kliknelam a.i.n..a i chyba znow musze odejsc od kompa :( buuu...

Father Michael [ Padre ]
X-Cody -> no nie moge byc az taki zly, w koncu to Twoje swieto :)
Happy Hanuka! :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
No jasne, zestaw full wypas :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Super :P
*cieszy sie*
Oki, spadam postrzelac ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Nie mnie, nie mnie! *rzuca sie na glebe*

Father Michael [ Padre ]
*wyciera buty o Strangera*
Ide zrobic pizze, na razie :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
*podklada noge Cody*
nie tak szybko! :P

Flyby [ Outsider ]
..chcecie po lizaku?
..Stranger ..podejrzewam że mogę zaufać Twojej opinii i gry nie kupię..żebym specjalnie nie żałował ..masz jakieś uwagi odnośnie tego nie?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 18:25:26]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Prosze bardzo:
- skopane NA MAKSA sterowanie (co jest szczegolnie uciazliwe w mniejszych pomieszczeniach)
- NUDNE do granic mozliwosci misje
- ogromna liniowosc
- beznadziejna grafika
- czasami potrafi sie zwiesic
Do tego dochodzi ponoc nienajlepsza polska wersja. Ja gralem na angielskiej, tak wiec nie bede sie na ten temat wypowiadal.
Flyby [ Outsider ]
..nudne misje? ..to rzadko się zdarza..grafika na na filmiku nie zachwyca to prawda..
..sterowanie do d.. tak to potrafi wkurzać.. i liniowość.. wystarcza na "nie"..Jaką nieudaną grę przypomina?
..pytam się bo miałem już jakąś fallautową grę rpg produkcji chyba rosyjskiej (turówka) która doprowadziła mnie do cichej rozpaczy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 18:47:51]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Jaką? Hmm... najbardziej chyba Harbingera. Piszac o nudnych misjach mialem glownie na mysli te same korytarze, na koncu ktorych czeka mniej lub bardziej wymagajacy boss. Questow jako takich nie ma...
Flyby [ Outsider ]
..mam rozumieć że "Harbingera" też odradzasz.. a gdyby te dwie gry porównać..która jest gorsza? :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Harbinger jest jeszcze calkiem znosny. :) Zreszta pare lat temu napisalem jego recke, poczytaj sobie. :) Dodam tylko, ze nie zachwyca mnie juz tak jak kiedys. ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 18:59:03]

Flyby [ Outsider ]
..właśnie czytałem Stranger ..stąd pytanie :)
..czyli 25 zł można zaryzykować?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Jak najbardziej mozna, tyle ze to gra na jeden raz (niezaleznie od wybranej postaci).
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padre --> Smacznego, ja dzis znow nalesniki :( (od 10 miesiacy co srode mam nalesniki...Tobylo fajne, przez jakies 3 miesace moze :P
Stranger --> A w kogo? ;)
Dobra, teraz to juz na pewno spadam :(
(chociaz dzis nic chtyba nie jest na pewno :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Co w kogo?

Flyby [ Outsider ]
..dotąd nie wiem dlaczego nie zwróciłem uwagi na tą grę i nigdzie jej nie widziałem..kto to wydał u nas i skąd ta cena, 24 z groszami?
..Cody ..Ty tak nie wpadaj i spadaj bo sobie coś zwichniesz.. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 19:13:36]

Father Michael [ Padre ]
X-Cody -> ta pizza to proba generalna ;)

piokos [ ]
a o jakiej grze mówicie (Flyby, Stranger)?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Restricted Area i Harbinger.

Mortan [ ]
statsiarze

Flyby [ Outsider ]
..kto się przezywa ten sam się tak nazywa..nie dostaniesz lizaka
..szukam gdzie kupię ja tego "Harbingera" i jakoś na próżno..coś nie tak z ta grą ..pomijając że tu i tam jest do ściągnięcia ..nie za darmo..
Mortan [ ]
Jakie masz lizaki ? Bo ja lubie tylko dwa rodzaje: Chupa Chups ( czy jak to sie pisze) o smakach: coli i pomaranczy, oraz takie beznazwowe z czasów komuny, które przewanie byly z kwiatkiem w srodku, o ksztalcie krazka hokejowego. NA obwodzie byly kolorowe paski, srodek biały, no i ten kwiatek tez kolorowy. Ostatnio sobie kupilem takiego, ale sie okazało ze to jaks podróba, bo sie od razu rozpadł :/

Flyby [ Outsider ]
..Mortan ..trochę trudno o dobre lizaki.. powiem..kupuję z przypadku i wybieram te okrągłe (kulki)..nieraz są fajne a nieraz do niczego..od czasu Savalasa stracily widać na popularności :))

piokos [ ]
Mentor się zbulwersował

Father Michael [ Padre ]
piokos -> to on jeszcze ma prawo zyc na GOLu? :)

piokos [ ]
sam się zdziwiłem :)
Flyby [ Outsider ]
..piokos "ŚG" to niestety słabe pismo..może to dziwnie to u mnie zabrzmi ale jest okrutnie "sztywniackie" i nieumiejętnie reaguje na potrzeby graczy .. przekonałem się o tym i od dawna go nie kupuję..

Father Michael [ Padre ]
piokos -> Mentorek do dzis nie moze przebolec, ze rodzaj posiadanego lacza nie pozwala mu grac w WoW. Dlatego wyzywa sie na nim, zachwalajac wszystko inne :)

piokos [ ]
Flyby => owszem KŚG to słabe pismo ale bardziej mnie śmieszy to, że mentorkowi nerwy puściły :). Wiem to okrutne, ale ... mi to wisi :D
Padre => To on w końcu nie gra z wami w tego WoWa? LOL

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
piokos --> Ty sie jeszcze dziwisz? Chcialbys miec takiego Mentora w klanie? :P

Flyby [ Outsider ]
..aaa ..tak, teraz rozumiem :)

Father Michael [ Padre ]
piokos -> nie gra. Strasznie sie napalil, chcial kupowac edycje kolekcjonerska, mowil caly czas, ze juz niedlugo bedzie ze mna gral... po czym sie okazalo, ze ma poblokowane jakiestam porty i nawet beta mu nie poszla :)

piokos [ ]
Stranger => NEVER! Rękę bym sobie odjął aby go niebyło :D

Mortan [ ]
Buhaahah o tym nie wiedzialem :-)

piokos [ ]
Oglądaliście przed chwilą film na TVNie:
Biały policjant leje Murzyna, który upada na podlogę.
Policjant mówi:
- Wake up, you fuck ( Lektor: "Wstawaj kurde!")

Orlando [ Reservoir Dog ]
hehe

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Hej, hej :)
piokos -> ja oglądam :)
Aha: już 161 klików! Dzięki WAM :D
edit:
163!!! :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 22:01:53]

piokos [ ]
164 :P
Flyby [ Outsider ]
..kto nie klika ten armata
klika mama klika tata
klika piesek klika kotek
i klika po glowach mlotek
klika murarz na budowie
lekarz klika nam na zdrowie
w biurze klika biuralistka
foto klika zdjęcie pyska
my też klikamy wiele
żeby a.i.n. miał opere..

piokos [ ]
<- Flyby

Mortan [ ]
A ja nadal nie wiem cyz jak klikam to cos daje bo mam stale ip, ale klikam jak ta małpa bo co mi szkodzi :-)

piokos [ ]
a kliknąłeś w ciągu ostatnich 10 min.?
Mentor ma chyba okres:
dyskusja dot. przesunięcia premiery GTA: San Andreas
01.06.2005 | 20:29 Silver Fox [ spamer ]
I dobrze, i tak mi nie zależy na tej bezsensownej grze
i jeszcze jeden :
01.06.2005 | 21:06 Silver Fox [ spamer ]
GTA SA i inne czesci tej glupiej serii to bezsensowene gry, nie mające właściwie celu, idzicie lepiej sobie w pasjansa grac
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 00:15:49]

Father Michael [ Padre ]
piokos -> moze ma zaslaby sprzet. Do tego dochodza jeszcze poblokowane porty do WoWa i mamy skrzywdzonego Mentorka :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 00:39:27]

piokos [ ]
co to teraz leci na MTV polska?
Padre => niewykluczone :))
leciało :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 00:51:54]

piokos [ ]
mam znalazłem, to prześmiewczy serial animowany ze stajni VH-1, ILL-ustrated:
p.s. bedzie trzeba w ''sieci'' poszukać ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 01:03:46]
Father Michael [ Padre ]
piokos?

Flyby [ Outsider ]
..pewnie piokos zasnął Padre.. a jak nie to ja to zrobię za niego :)
..dobrej nocy
Father Michael [ Padre ]
Flyby -> dobranoc.

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
"Mentor ma chyba okres" ROTFL :D
Father Michael [ Padre ]
Stranger [Gry-OnLine] -> albo mu sie piasek wsypal do pochwy.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ja też spadam spać. Dobrej nocy!
I jeszcze raz fenks!

Kentril [ fechmistrz ]
dżin dobry szystkim!
to jakaś czysta sytuacja patologiczna z M/SF-em, no nie?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all.
*Zieeef*
Sie macie, mam nadzieje, ze lepiej niz ja :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Patologia? Jaka patologia? Gdzie?
A poza tym, to mi się... wiecie co :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk --> Patologia jest wdzedzie :) Popatrz na Padre i mnie :P
aha - mnie tesz, Szenk, mnie tez :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 08:01:28]

Szenk [ Master of Blaster ]
No patrzę, Cody, patrzę - ot, drobne dziwactwa i zboczenia - ale żeby zaraz patologia? :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Prawie mnie byl jak bylam mala! :P

Szenk [ Master of Blaster ]
To już nie jesteś mała?

Flyby [ Outsider ]
..zboczenia i upupienia z samego rana ..potwornie niezdrowe..do tego dochodzą klęski naturalne i inne..właśnie wypatruję malarzy ściennych którzy zdezorganizują mój żywot do reszty..może przeżyję to razem z komputerem a może nie..ahh kogóż to obchodzi ? ..okrutny świat

Szenk [ Master of Blaster ]
Flyby, uszy do góry. Kiedyś był taki jeden malarz ościenny, który brzydko malował, to się zebrało paru kolesi na wycieczkę do Berlina i dostał to, co mu się należało :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk --> Jestem, ale juz nie...eee z reszta to skomplikowane :)
Flyby --> Tylko nie upupienia...Jak sobie przypomne te ksiazke to az mnie ciarki pzrechodza...grrr. :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Co to za książka o upupianiu? :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema leszcze. Po raz 300.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk --> Ferdydurke... :)
Piotrasq --> Wyjasnisz mi w koncu, co Ty masz za zboczenie z tymi (k)leszczami? :)

Flyby [ Outsider ]
..o ile pamiętam Szenk, zwrot upupienie związany był z boskim Klaudiuszem..znasz książki Roberta Gravesa? .. Cody ma lepszą pamięć..
:)
..taak.. Ferdydurke :) ..książka której nigdy nie przeczytałem do końca :)
..podejrzewam że słowo "upupienie" może mieć "szerszy" żywot literacki.. :) ..
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 08:44:45]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
W kazdym razie bardziej szkolna :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Hmmm, Graves napisał o Ferdydurke? Ciekawe :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Cody ---> w moich kręgach, to jest w miarę sympatyczne określenie ludzi "pozytywnie zakręconych" :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk, Twoja umiejatnosc laczenia w calosc kilku postow DDW powinna byc nagrodzona :P
Piotrasq --> To milo :) Przez chwile sie balam, ze masz nas za paskudne, koczujace na drzewch pasozyty, w dodatu niedorobione bo bez "k" ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 08:46:14]

Flyby [ Outsider ]
..Szenk..pewnie tak jak pisze Cody zwrot "upupienie" należy do Gombrowicza..ale musiało być potem stosowane skoro tak różnie nam się kojarzy..będzie mi się chciało to poszukam :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Cody ---> Aaaaha. Mnie się upupienie kojarzy, ale nie wiem, czy właściwie. Dlatego chciałem wyjaśnić tę kwestię :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Szenk --> Dlaczego mnie to nie dziwi :P ale to chyba byla lydka, z tego, co pamietam :)
Flyby --> A jakism innym, ciekawym kontekscie? :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Upupiona łydka? To ciekawe...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Zabijasz mnie, Szenk, ale to dobrze :)
Strasznie zle spalam.

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..jeszcze trochę a będą tutaj same upupione leszcze :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Leszcze z upuopnymi lydkami :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Tak się zastanawiam... kombinuję... niech mi ktoś wyjaśni, jak się upupia łydkę :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie wiem, Szenk, tego nie bylo w ksiazce :)
Ale moglabym to zinterpretowazc neofreudowsko, dgyby tylko nie chcialo mi sie tak cholernie spac...
Father Michael [ Padre ]
Czego dyskusja ta dotyczy?
Oprocz tego, ze sie mnie obgaduje?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Od razu obgaduje, pfff :)

Mortan [ ]
CS!

Flyby [ Outsider ]
..właśnie omawiałem z panami malarzami ciekawa kwestię czy i kiedy zleci mi na głowę sufit..na upartego Szenk upupić można prawie wszystko a łydki zwłaszcza jako że egzystują stosunkowo blisko centrum upupiania. Cody, Padre niepokoi się słusznie..upupianie może być boskie..
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Flyby --> A tak zeby zmienci temat, po co Ci az kilku tych malarzy? :) U mnie w domu malowal zawsze jednen ( i to tylko dlatego, ze mama sie uprla) fatrher z Jeffrey'm zorobiliby to szybciej i taniej.
Ale ten jeden byl calkiem w porzadku i przynosil Korze ciasteczka :)
Czesc, Mortan.

Father Michael [ Padre ]
Cody -> wczorajsza pizza byla tak za....sta, ze tylko dwa razy udalo mi sie zrobic ciasto tak bliskie idealu :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padre --> To niedobrze :) Bo to oznacza, ze moze Ci sie nie udac, kiedy ja porzyjde :)

Father Michael [ Padre ]
X-Cody -> zazwyczaj jest tak, ze ciasto dobrze wyrasta co dwie pizze :P
A w ogole to masz skleroze wieksza niz ja, o czym mialas mi przypomniec?

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Biedaku, od tej pory będziesz robił tylko upupione pizze :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padre --> Doskonale pamietam :P Po prostu chcialm najpierw chwilke pogdac, znaim pzrejde do paskudnego materializmu ;)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> co to znaczy "upupione"? Zreszta niewazne. Chciales zeby bylo mi przykro? To masz ->
WEEKEEEEEEEEEEEEEEND!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P
X-Cody -> to czekamy dalej?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 09:30:21]

Mortan [ ]
Gdy wlonczylem gre troche sie tła
Są rzeczy o ktorych filozofom sie nie sniło - oto jedna z nich

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Upupione to jest coś, co często spotyka łydki... a zresztą, Cody Ci lepiej wytłumaczy. Ona ma za sobą fachową literaturę na ten temat - Flyby zresztą też, choć nadal szuka źródeł :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padre --> Nie :) A wiec co z tymi HP? :)
Father Michael [ Padre ]
Cody ->
https://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=4852
https://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=4851
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Padre --> W gre whcodizlby tylko ten https://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=4851 ze wzgledu na cene. Ale nie wiem naprawde czy on taki lepszy od tego Acera?
Flyby [ Outsider ]
..malarzy Cody będzie ze dwoch a malowanie częściowe i konieczne..ludzie budujący mieszkanie na mojej głowie przez pół roku narobili szkód które być może zmusżą mnie właśnie do zmiany miejsca zamieszkania po wielu latach..kwestia jest "otwarta" :)
..upupiona pizza Padre..pyszności .. no proszę jakże solidna jest ta A.E i dba o swoich studentów..Padre..możesz nie posiadać się że szczęścia

Mortan [ ]
Cody -> zakładaj
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Teraz to zakladaj, co? ;))

Szenk [ Master of Blaster ]
Cody, nie zakładaj, zdejmuj :D