GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hmm..potrzebuje małej rady=)

31.05.2005
17:49
smile
[1]

Cast Away [ Konsul ]

Hmm..potrzebuje małej rady=)

Chciałbym zrobić coś fajnego, a przy okazji miłego dla swojej dziewczyny. Hmm...nie wiem czy zrobić coś na komputerze czy nie na komputerze!? Potrzebuje jakiegoś ciekawego pomysłu(może być odrobine szalony=P) Z góry wszystkim dziekuje za pomysły=)))

31.05.2005
17:50
[2]

ssaq [ Konsul ]

Rzuc w nia truskawka...

31.05.2005
17:50
smile
[3]

R0b@l [ Legionista ]

Rzuć w nią truskawką.

31.05.2005
17:50
[4]

R0b@l [ Legionista ]

albo zrób jej dziecko.

31.05.2005
17:51
[5]

ssaq [ Konsul ]

Potnij sie?

31.05.2005
17:51
[6]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

JAK MASZ KOMÓRKE O I TWOJA DZIEWCZYNA MA to ściągnij coś z gazety np:jakieś secra z napisem kocham cie!!a jaknie to..nie wiem co!

31.05.2005
17:52
[7]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

masaż erotyczny ?? :)

31.05.2005
17:53
[8]

.:VeGo:. [ Dragon ]

daj jej kwaitak ?? bez kwatka, tzn. sama lodyge, szalone:)

31.05.2005
17:54
[9]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

postaw jej loda

31.05.2005
17:54
[10]

R0b@l [ Legionista ]

ściągnij gacie.

31.05.2005
17:56
[11]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

kasztaneczuszek ma racje to dziala :P Polecam :D

31.05.2005
17:57
[12]

ssaq [ Konsul ]

A co to ten masaz retoryczny ?

31.05.2005
17:58
[13]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

liźnij ją

31.05.2005
18:01
smile
[14]

darek_dragon [ 42 ]

Masaż retoryczny? Siadasz naprzeciw partnerki i opowiadasz jej jak to będzie cudownie, mówiąc płynnie, spokojnie i używając rzetelnej argumentacji :D

31.05.2005
18:01
smile
[15]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Hmmm masarz erotyczny :P Najlepiej wyjasnilaby Ci to moja dziewczyna ;) To jest taki zwykly masarz z pieszczotami, ktory pozniej moze przerodzic sie w cos wiecej :P

31.05.2005
18:01
[16]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

ssaq ---> jak nie wiesz to nie powinienes wiedziec :D

31.05.2005
18:02
smile
[17]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

porada:CHESZ MIEĆ DZIECI JAK KRYSZTAŁKI RÓB IM DZIENNIE MASAŻ PAŁKI

31.05.2005
18:02
smile
[18]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

A jak sie robi retoryczny to nie wiem ale chyba tak jak dragon mowi :D

31.05.2005
18:04
[19]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

Z BEJZBOLA jej pociągnij!!Przecież mówisz że to ma być szalone

31.05.2005
18:05
[20]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

kupcia --> gadasz coraz mniej od rzeczy i coraz bardziej statsujesz... :/

31.05.2005
18:07
smile
[21]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

sorx spróbuje już tego nie robic

31.05.2005
18:12
smile
[22]

Zymek_1 [ Oficer ]

proponuję m a s a ż (nie koniecznie erotyczny) ;)

31.05.2005
18:12
smile
[23]

[-]Luna[-] [ Centurion ]

same dzieci :|

31.05.2005
18:22
[24]

Mobii [ Tuningowiec ]

[-]Luna[-] --> a ty taki dorosly?? wyluzuj :D

Cast Away --> beknij jej w twarz i spytaj jak bylo :>

31.05.2005
18:30
[25]

Cast Away [ Konsul ]

Heheh...nie no zajebiste rady=)) Może od razu podeszwą od buta po twarzy!/:D Eee...jak by kto miał jakiś pomysł to pisać=P

31.05.2005
18:32
smile
[26]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Cast --> tak jak mowilem masaz albo jakies wyjscie? W sumie to mi (Nam) tez by sie cos takiego przydalo... :P

31.05.2005
18:35
[27]

Cast Away [ Konsul ]

To chyba ten masaż będzie dobry...=) Poczytam sobie troszkę o tych sprawach żeby jej kręgosłupa przez przypadek nie złamać=)))<LOL2>

31.05.2005
18:43
[28]

Guderianka [ Konsul ]

polecam lekture :
Hinduski masaz relaksujący-M. Amheta
Shiatsu-P. Lundberg

31.05.2005
18:46
smile
[29]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

a tak na powaznie moze jesli masz jakies uzdolniena graficzne zrob tapetka z Wami w tle ? :> napewno bedzie Jej milo

31.05.2005
18:52
[30]

Mobii [ Tuningowiec ]

gromusek --> nie ma nic lepszego dla dziewczyny niz dac jej tapete na pulpit :D zabierz ja na piekna kolacje, po jakims kinie, a na koniec na kregle :P a nie tapeta na pulpit...... bleeeee

31.05.2005
18:53
smile
[31]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

no ale jesli mowimy o komputerowych sprawach to nie widze nic fajniejszego a jak wiadomo czlowiek duzo spedza przy kompie i bedzie mogla laska wspominac fajne chwile i myslem o swoim partnerze :) jednak kolacja i spacer to jest jednak TO :)

31.05.2005
18:56
smile
[32]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

a możesz nam trochę przybliżyc zainteresowania swojej dziewczyny?

mnie np. ucieszyła by ładna tapetka (odrazu z thamem), czy coś innego zrobionego na komputerze, ale to mój gust, a więc różnie to bywa twojej dziewczynie może się nie spodobac

a co do masażu to kto co lubi, ale wy to chyba naprawde tylko o jednym:P

31.05.2005
19:05
[33]

Mobii [ Tuningowiec ]

gromusek --> ja wole inne zajecia niz siedzenie przed komputerem... jak bedziesz musial siedziec to przestanie ci to sprawiac przyjemnosc :) i nic w tym zlego nie bedzie :) jedynie na zdriowie moze wyjsc :)

31.05.2005
19:48
[34]

Cast Away [ Konsul ]

Taka tapeta to całkiem dobry pomysł...oczywiście kino, kolacja też ale kolacje zje a na tapete będzie mogła sobie cały cas patrzeć=)

31.05.2005
20:10
[35]

Mobii [ Tuningowiec ]

Cast Away --> to daj jej swoje duuuze zdjecie :P oczu nie bedzie sobie psuc :P a zreszta kto siedzi przek komputerem i sie w pulpit patrzy?? to chyba faktycznie jakis nalogowiec :>

31.05.2005
20:12
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a może zrób jakąs fajną składankę waszych zdjęć..np w formie komiksu..jak już chcesz zrobić coś na kompie..

31.05.2005
21:11
smile
[37]

Anarki [ Demon zła ]

dac jej długi namietny pocalunek ? albo oddaj jej sie na jedna noc ;) albo hmm...jak ktos mi niedawno podpowiedzial zeby taki wisiorek kupic i do srodka wsadzic wasze zdjecie :) nie wiem stary..kombinuj :) Pozdro

31.05.2005
21:14
smile
[38]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Jak masz dobra drukarke, to mozesz wybrac jakies fajne Wasze zdjecie i przy pomocy programu graficznego zrobic obraz na sciane o gigantycznych wymiarach, np: 2m x 1m.

31.05.2005
21:23
smile
[39]

DeVitoo [ Konsul ]

Również stawiam na masaż, ale taki z pełnym zaangażowaniem :D !!

31.05.2005
21:36
smile
[40]

Mobii [ Tuningowiec ]

EasyInternetCafe dobrze gada, a jesli nie masz dobrej drukarki to daj do wywolania do fotografa :) kazdy jpg przeniesie ci na ladny fotopapier i to duzych rozmiarow :)

01.06.2005
10:14
smile
[41]

Cast Away [ Konsul ]

No to cos się wymyśli. Trzeba jakąś lekturke na temat masażu(erotycznego) przeczytać żeby szkód nie wyżądzić=P Dzięi wszystkim za rady!!!
Hmmm...czyli wątek uważam za zamknięty=)

01.06.2005
10:20
[42]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Wiersz napisz :P Bądź romantyk :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.