GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

eKonto w mBanku - czy naprawde bezplatne ??

31.05.2005
15:45
smile
[1]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

eKonto w mBanku - czy naprawde bezplatne ??

czy to konto jest naprawde bezplatne ?? juz raz sie naciolem na bezplatne konto w inteligo i wole sie upewnic

31.05.2005
15:50
[2]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Bezplatne w 100% korzystam i nic nie place, tyle co za tranzakcje do innych bankow.

31.05.2005
15:50
[3]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

samo utrzymanie konta to tyle ze jakbys chcial karte do platnosci przez Internet lub inne gadzety to musisz placic, ale zaa posiadanie nic nie placisz.

31.05.2005
15:55
smile
[4]

oksza [ Senator ]

Jeszcze ci płacą co miesiąc odsetki.

31.05.2005
15:57
smile
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A to ci dopiero ! Jeszcze odsetki płacą ?

31.05.2005
16:00
[6]

mos_def [ Generaďż˝ ]

U_N >> w jakim sensie sie naciales w Inteligo ??

Co tam jest płatne ?

31.05.2005
16:02
smile
[7]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Może i konto bezpłatne, ale za operacje na koncie juz płacisz.

31.05.2005
16:06
[8]

jasiek12 [ Konsul ]

Jeżeli twoje saldo miesięczne wynosi mniej niż 100zł płacisz ~5zł za prowadzenie konta i 0,99zł za karte Visa.
Ofkoz mówie o inteligo.

31.05.2005
16:11
smile
[9]

wysiu [ ]

jasiek --> Jak ktos nie ma nawet 100 pln, to po co mu konto w banku?:)

31.05.2005
16:15
smile
[10]

tigerkb [ Konsul ]

W mBanku konto jest bezpłatne. I teraz (chyba) zamawiając konto od razu dostajesz (lub musisz poprosić) kartę do bankomatu i tranzakcji bezgotówkowych za darmo. Oczywiście za tranzakcje tą kartą też nie płacisz! (Visa electron)

31.05.2005
16:15
smile
[11]

oksza [ Senator ]

-->> Piotrasq
Taki gest mają!

31.05.2005
16:18
[12]

mos_def [ Generaďż˝ ]

"Jeżeli twoje saldo miesięczne wynosi mniej niż 100zł płacisz ~5zł za prowadzenie konta i 0,99zł za karte Visa"

No to faktycznie, strasznie sie mozna naciac zakladajac tam konto ;))
Ja mam Inteligo od kwartału, nie narzekam - szybkie i bezpieczne przelewy przez net, sledzenie stanu kata, duzo bankomatow i karta płatnicza.

01.06.2005
01:52
smile
[13]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

podsumowujac

karta jest darmowa ale za kozystanie sie placi
nie placi sie oplat miesiecznych ani zadnych oplat oprocz operacji bankowych
zalozenie jest bezplatne
tak?

a co do inteligo
to "Bezplatne konto bankowe" w sensie zalozenie konta bezplatne, dopiwro pozniej napisali o kosztach prowadzenia, teraz mam minus 1 zl i nie maja z czego potracac :)

01.06.2005
02:49
[14]

rg [ Zbok Leśny ]

jesli nie jestes wstanie utrzyamc salda powyzej 100pln (chociazby takie na czarna godizne) to po co Ci konto?

mam inteligo od roku i nie narzekam - zrezygnowalem tylko z smsinfo bo kazali sobie w koncu za to placic... ale o tym byla mowa przy zakladaniu.

od tego 1pln/mies za utrzymaine visy czy 1pln od przelewu nie zbiednieje, a z koleji pasuje mi ze wzgledu na bankomaty pkobp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.