GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z uruchamianiem starych programów na Win 200

30.05.2005
23:05
[1]

maniek_ [ O_o ]

Problem z uruchamianiem starych programów na Win 200

Witam!

Mam Win 2000 i parę gier których znajomość chciałem sobie odświeżyć, np. JA2... no ale niestety przy próbie zainstalowania pojawia się komunikat jak na obrazku... Można to obejść?

31.05.2005
08:42
smile
[2]

reik [ Pretorianin ]

Zainstaluj sobie Virtual PC, albo VMWARE i pod nimi emuluj system DOS :-)
Ja tak grałem w Fantasy Generala i Teenagenta, za to Frontier nie chciał działać

Stare, dobre czasy..

31.05.2005
13:48
[3]

Zebius [ Legionista ]

Wpisz na google słowo autoexec.nt i zaraz odpowiedź się znajdzie :)

31.05.2005
14:07
smile
[4]

MGS_Saladin [ ]

reik ---> tak tylko jak gra jest troche bardzoiej wymagająca a maniek_ niema wystarczającego sprzętu to może tylko pomażyć o graniu bo będzie przycinać. Chociaż na stare gry to wspaniały sposób jest

31.05.2005
21:38
[5]

maniek_ [ O_o ]

Hmmm... a wie ktoś może jak odinstalować wszystkie naraz poprawki jakie ściągnąłem do W2000 z Windows Update ? Zanim je zainstalowałem wszystko było okej...

31.05.2005
21:59
[6]

MGS_Saladin [ ]

może programem XPlite coś pomoże

31.05.2005
22:00
[7]

MGS_Saladin [ ]

oj nie ten system
hmm ale może będzie działąć

31.05.2005
22:01
[8]

Mobii [ Tuningowiec ]

a moze uzycie trybu zgodnosci z wlasciwosci daego pliku?? czasem pomaga :)

01.06.2005
08:40
[9]

maniek_ [ O_o ]

Dobra... wystarczyło odnaleźć na dysku plik autoexec.nt, jest w windows/repair i skopiować go do windows/system32/... JA2 śmiga aż miło :-D

Pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.