maniek_ [ O_o ]
Problem z uruchamianiem starych programów na Win 200
Witam!
Mam Win 2000 i parę gier których znajomość chciałem sobie odświeżyć, np. JA2... no ale niestety przy próbie zainstalowania pojawia się komunikat jak na obrazku... Można to obejść?

reik [ Pretorianin ]
Zainstaluj sobie Virtual PC, albo VMWARE i pod nimi emuluj system DOS :-)
Ja tak grałem w Fantasy Generala i Teenagenta, za to Frontier nie chciał działać
Stare, dobre czasy..
Zebius [ Legionista ]
Wpisz na google słowo autoexec.nt i zaraz odpowiedź się znajdzie :)

MGS_Saladin [ ]
reik ---> tak tylko jak gra jest troche bardzoiej wymagająca a maniek_ niema wystarczającego sprzętu to może tylko pomażyć o graniu bo będzie przycinać. Chociaż na stare gry to wspaniały sposób jest
maniek_ [ O_o ]
Hmmm... a wie ktoś może jak odinstalować wszystkie naraz poprawki jakie ściągnąłem do W2000 z Windows Update ? Zanim je zainstalowałem wszystko było okej...
MGS_Saladin [ ]
może programem XPlite coś pomoże
MGS_Saladin [ ]
oj nie ten system
hmm ale może będzie działąć
Mobii [ Tuningowiec ]
a moze uzycie trybu zgodnosci z wlasciwosci daego pliku?? czasem pomaga :)
maniek_ [ O_o ]
Dobra... wystarczyło odnaleźć na dysku plik autoexec.nt, jest w windows/repair i skopiować go do windows/system32/... JA2 śmiga aż miło :-D
Pozdrawiam