GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam nazwy utworu.

30.05.2005
20:11
smile
[1]

MasterDD [ :-D ]

Szukam nazwy utworu.

Siem,

Nie wiem zbyt wiele. Uslyszalem ja dzisiaj, a tytulu cos nie powiedzieli.
Jest to wolna piosenka, jest tam pare razy powiedziany text "Forgive me...".
Nie jest to Bryan Adams.

Naprowadzcie mnie chociaz, piosenka jest fajna i mysle ,ze na pewno ja znacie :D

Pozdr.

30.05.2005
20:14
[2]

Sir Skull [ Know your enemy ]

nowy jakiś utwór czy ze starszych ?

30.05.2005
20:17
[3]

MasterDD [ :-D ]

No powiedzialbym ,ze raczej nowszy niz starszy. Na pewno nowszy niz ten Bryan Adams.

No kurcze, zaraz zapodam jakies radio z wolna muza i bede czekac az poleci hehe :D

30.05.2005
21:34
smile
[4]

MasterDD [ :-D ]

Anybody ?

01.06.2005
01:08
smile
[5]

MasterDD [ :-D ]

W sumie znalazlem, ale nie wiem czy to oby na pewno ta versja :

Boyzone - Baby can i hold you tonight

Przeraza mnie ta nazwa bandu - boyzone, ale piosenka dosc fajna. Tylko chyba musze znalezc starsza versje tego utworku...

01.06.2005
01:32
smile
[6]

MasterDD [ :-D ]

Inni wykonawcy tego utworu :

Tracy Chapman - Baby Can I Hold You - W sumie najlepsze wykonanie :) Keating i Boyzone sie umywaja :D

Ronan Keating - Baby Can I Hold You

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.