GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mu online

30.05.2005
20:00
[1]

smokczek [ Pretorianin ]

Mu online

Jak się zalogować

30.05.2005
20:16
[2]

lo0ol [ Jónior ]

normalnie ;]

---------

dobre pytanie dobra odpowiedz :D

30.05.2005
20:18
[3]

smokczek [ Pretorianin ]

wytłumaczcie mi

30.05.2005
20:19
[4]

Yo5H [ spammajster ]

najpierw zaloz konto na www

01.06.2005
09:45
[5]

Belert [ Generaďż˝ ]

Wejdz na muonline.com i tam sie zarejestruj.Sciągnij grę i patcha do niej uruchom wszystko i miłej gry.

01.06.2005
09:52
[6]

MAROLL [ Legend ]

LEpiej nie graj na globalu tylko znajdz sobie jakis sensowny serwer prywatny :) Na globalu masz xp x3 a powiedzmy srednio na prywatnym masz x300ja gram na x700 :) Masz linka z lista serwerow i opisem rejestracji do kazdego :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.