smokczek [ Pretorianin ]
Mu online
Jak się zalogować
lo0ol [ Jónior ]
normalnie ;]
---------
dobre pytanie dobra odpowiedz :D
smokczek [ Pretorianin ]
wytłumaczcie mi
Yo5H [ spammajster ]
najpierw zaloz konto na www
Belert [ Generaďż˝ ]
Wejdz na muonline.com i tam sie zarejestruj.Sciągnij grę i patcha do niej uruchom wszystko i miłej gry.
MAROLL [ Legend ]
LEpiej nie graj na globalu tylko znajdz sobie jakis sensowny serwer prywatny :) Na globalu masz xp x3 a powiedzmy srednio na prywatnym masz x300ja gram na x700 :) Masz linka z lista serwerow i opisem rejestracji do kazdego :)