
Yo5H [ spammajster ]
GTA San Andreas - dla niecierpliwych!
Nie mozecie sie doczekac? :)

techi [ Legend ]
o to SA wychodzi niedlugo:0 Zapomniałbym:)
halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]
hehe. Niezłe :)

@lb@tros [ Horned Reaper ]
jeszcze tylko 8 dni... nie moge sie doczkeac :)

leszo [ Mała Wojna ]
już tak niedługo !
mrEdDi [ ShoguN ]
juz niedlugo :D

gromusek [ Piwa dajcie ! ]
siec sie zapcha jak wszyscy zaczna to sciagac :P
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Heh, faktycznie juz bardzo niedlugo

Yo5H [ spammajster ]
sam myslalem zewychodzi pozniej :) a tu taki zonk jak znalazlem ten zegar :)
Raziel [ Action Boy ]
taa a skąd pewnosc ze napewno wyjdzie za te 8 dni?
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Nwet Info że jest w wersji "Gold" nie podali, a przecież tydzień to mało na powielenie takiej ilości pudełeczek.
Yo5H [ spammajster ]
wydaje mi sie ze mieli az nazbyt duzo czasu zeby wypiescic wersje na pC...
Pvt. Creak [ Criav ]
tu oczywiście chodzi o USA Relase Time, a nie o Europę... u nas chyba 17 będzie...
Yo5H [ spammajster ]
jakie to szczescie ze mam ciocie w ameryce ;p
...NathaN... [ The Godfather ]
Creak -> Chyba 10-ego :)
Cavca [ Konsul ]
jakie to szczescie ze wielu z nas ma ciocie w Ameryce :D

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
buuuuu a ja nie mam cioci w ameryce tylko wujka w kanadzie :((( :D:D ale co tam...

??? [ tomi_boss ]
czeba szykowac łącze ;)

Pvt. Creak [ Criav ]
co do cioć, wujków itd. z Ameryki - najlepszy tekst, nie pamiętam kogo, to: mi już ciocia z Ameryki przesłała 43,7% :D

-=>Adex<=- [ Centurion ]
Ja sobie to ustawilem na strone domowa :P

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
:( a mi i tak nie ruszy na moim kompie

General E'qunix [ Konsul ]
Juz tak niewiele :o
Chociaz nie mam jej zamiaru zassysac,wole kupić ;)