GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA San Andreas - dla niecierpliwych!

29.05.2005
11:42
smile
[1]

Yo5H [ spammajster ]

GTA San Andreas - dla niecierpliwych!

Nie mozecie sie doczekac? :)

29.05.2005
11:47
smile
[2]

techi [ Legend ]

o to SA wychodzi niedlugo:0 Zapomniałbym:)

29.05.2005
11:49
[3]

halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]

hehe. Niezłe :)

29.05.2005
11:49
smile
[4]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

jeszcze tylko 8 dni... nie moge sie doczkeac :)

29.05.2005
11:54
smile
[5]

leszo [ Mała Wojna ]

już tak niedługo !

29.05.2005
11:55
[6]

mrEdDi [ ShoguN ]

juz niedlugo :D

29.05.2005
11:57
smile
[7]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

siec sie zapcha jak wszyscy zaczna to sciagac :P

29.05.2005
12:15
[8]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Heh, faktycznie juz bardzo niedlugo

29.05.2005
12:18
smile
[9]

Yo5H [ spammajster ]

sam myslalem zewychodzi pozniej :) a tu taki zonk jak znalazlem ten zegar :)

29.05.2005
12:41
[10]

Raziel [ Action Boy ]

taa a skąd pewnosc ze napewno wyjdzie za te 8 dni?

29.05.2005
12:42
[11]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Nwet Info że jest w wersji "Gold" nie podali, a przecież tydzień to mało na powielenie takiej ilości pudełeczek.

29.05.2005
13:09
[12]

Yo5H [ spammajster ]

wydaje mi sie ze mieli az nazbyt duzo czasu zeby wypiescic wersje na pC...

29.05.2005
13:25
[13]

Pvt. Creak [ Criav ]

tu oczywiście chodzi o USA Relase Time, a nie o Europę... u nas chyba 17 będzie...

29.05.2005
13:28
[14]

Yo5H [ spammajster ]

jakie to szczescie ze mam ciocie w ameryce ;p

29.05.2005
13:29
[15]

...NathaN... [ The Godfather ]

Creak -> Chyba 10-ego :)

29.05.2005
13:29
[16]

Cavca [ Konsul ]

jakie to szczescie ze wielu z nas ma ciocie w Ameryce :D

04.06.2005
08:20
smile
[17]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

buuuuu a ja nie mam cioci w ameryce tylko wujka w kanadzie :((( :D:D ale co tam...

04.06.2005
08:43
smile
[18]

??? [ tomi_boss ]

czeba szykowac łącze ;)

04.06.2005
09:03
smile
[19]

Pvt. Creak [ Criav ]

co do cioć, wujków itd. z Ameryki - najlepszy tekst, nie pamiętam kogo, to: mi już ciocia z Ameryki przesłała 43,7% :D

04.06.2005
09:33
smile
[20]

-=>Adex<=- [ Centurion ]

Ja sobie to ustawilem na strone domowa :P

04.06.2005
09:47
smile
[21]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

:( a mi i tak nie ruszy na moim kompie

04.06.2005
10:15
smile
[22]

General E'qunix [ Konsul ]

Juz tak niewiele :o
Chociaz nie mam jej zamiaru zassysac,wole kupić ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.