GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pimp My Ride czyli odpicuj mi bryke

28.05.2005
23:03
smile
[1]

Obscure [ ExcalibuR ]

Pimp My Ride czyli odpicuj mi bryke

Czy ktoś zwas ogląda Pimp My Ride i jak wam sie podoba przerabianie samochodów.

28.05.2005
23:05
[2]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

Jak widzę Xzbit'a to mam kisiel... <marzyciel>

28.05.2005
23:05
smile
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

nie wiem jak można tak oszpecać samochody jak w tym programie*

* w 98% procentach przypadków

28.05.2005
23:06
[4]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

hehe Tuning jest ok jak sie ktos na tym zna.. jak widze osiedlowego dresa w swoim tuningowanym bmw to az chce sie go zezłomowac :/

28.05.2005
23:13
[5]

szatan [ Konsul ]

samochody przerabiane w tym programie nadaja sie dla:

a) czarnego rapera do teledysku i na codzien
b) czarnego handlarza narkotykami

28.05.2005
23:14
[6]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

szatan cos sie tak uczepil czarnych??:P biali ludzie tez istnieja :D

28.05.2005
23:14
[7]

hugo [ v4 ]

eee

Monster Garage jest znacznie lepszy.. tu tylko naładują DVD i play station i myślą że super wóz zbudowali... kicha

28.05.2005
23:15
smile
[8]

jasiek12 [ Konsul ]

Overhaulin' lepsiejsze xD

28.05.2005
23:15
[9]

szatan [ Konsul ]

bo biali nie jezdza takimi. no oprocz tych z tego programu :))

28.05.2005
23:16
[10]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

Samochody dla typowych niggaz' - zero estetyki.

28.05.2005
23:21
smile
[11]

iNfiNity! [ Senator ]

c) dla producentów filmów porno

28.05.2005
23:28
[12]

szatan [ Konsul ]

infinity! --> wiedzialem, ze o czyms zapomnialem.

28.05.2005
23:37
[13]

.:VeGo:. [ Dragon ]

kasztaneczuszek --> co chcesz, od bmw i dresa, zazdroscisz mu jego nowego bmw?? bo jesli mowisz o tych co jezdza sypiacymi sie bmw to nie obrazaj (powaga) dresow, bo nie jedzie drs tylko szmaciaz jakis !!

28.05.2005
23:39
smile
[14]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

Vego pardon.. chodzi mi o wieśniaka w wieśniacko przerobionym bmw.. jeszcze raz pardon dal dresow :):D

28.05.2005
23:43
smile
[15]

.:VeGo:. [ Dragon ]

a tak pozatym w ziwazku do tematu, Program mi sie podoba na maxa, jak bym mial ten kesz co oni to bym sobie zrobil tez taka furke, te glosniczki, tv w cra, mi by pasowalo

28.05.2005
23:46
[16]

Fett [ Avatar ]

tylko na uj komu panele LCD na oparciach tylnych siedzeń ? Dla mnie porażka

28.05.2005
23:47
[17]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

Albo monitor pod podwoziem młodemu mechanikowi. Oni naprawdę nie mają czego robić z kasą...

28.05.2005
23:49
[18]

viesiek [ hoo-doo ]

tam mnie to sie podoba :) lubie takie rzeczy, a o gustach podobno sie nie dyskutuje :p

29.05.2005
00:29
[19]

40i4 [ Pretorianin ]

Kretyństwem największym był monitor zamontowany na podwoziu toyoty. Pierwsza sprawa, co ten typek niby miałby tam naprawiać?! Po drugie, toyoty się nie psują. Albo na H komuś kule do kregli w bagażniku? albo stół bilardowy na pace pickupa? Zrobiliby pożądny funkcjinalny tuning, a nie jakaś śmieszna poruta.

29.05.2005
01:42
[20]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

40i4 "Po drugie toyoty się nie psują" po trzecie człowiek nie musi teoretycznie jeść.

Program zajebisty, czasami przesadzają, ale robią to dla jaj. Ostatnio widziałem, jak kolesiowi zamontowali laptop z możliwością wypisywania na ekranie tego, co mówi ! Do tego te głośniki...mmm Ale z lakierem, to już robią maxymalne cuda!

29.05.2005
02:28
[21]

Bremen [ The Dude ]

Za ta kase ktora oni laduja w ta cala elektronike to ja bym wladowal polowe w zrobienie eleganckiego silniczka a druga czesc w jakis niezly sprzed audio ale bez zadnych dupereli typu : pol tony wyswietlaczy, lampki, diody, umywalki czy fontanny ;].

I podzielam zdanie huga...Monster Garage znacznie lepszy :)...swietni to tam robia :)

29.05.2005
02:32
[22]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Bremen - no właśnie :) Jak dla mnie te auta padną po przejechaniu 1,000km Trochę poklepią, rdze zamalują, silnik szmatką przegładzą i wpieprzą audio/wideo + bajery za kupę kasy oddając ładną powłokę i tyle.
Jak oglądałem odcinek jak przeabiali jakieś śmiesznie małe autko, które ledwo co jeździło i wrzucili tam NOS - Boże ratuj ludzi jak ktos dla jaj wciśnie czerwony guzik :D

31.05.2005
21:11
[23]

John_Kruger [ Konsul ]

pimp my ride jest swietny. mam tego na dysku 5.1 GB i sciagam w tej chwili kolejne odcinki, ale napisow nie mam:(

p.s. ostatnio (z miesiac temu mniej wiecej) weszla do TV przerobka pimp my ride - Pimp my farrat - ale to szkoda słów...

31.05.2005
21:15
smile
[24]

Yo5H [ spammajster ]

jeden z moich ulubionych programow :)

31.05.2005
21:18
smile
[25]

mrEdDi [ ShoguN ]

ten program jest zajebisty a fury jeszcze lepsze :d jeden z moich ulubionych programów :d

31.05.2005
21:46
[26]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Na początku jak oglądałem to mi się podobało ale teraz widzę że oni robią te samochody wszystkie na jedno kopyto. Wszędzie jakieś monitory DVD i inne świecące bajery. A czasem walną taką garfikę na samochodzie albo kolor że mi się rzygać chce. Dla mnie do bani..

31.05.2005
21:52
[27]

Obscure [ ExcalibuR ]

Misiole--> też byś napewno chciał aby tobie tak samo odpicowali bryke.

31.05.2005
22:23
smile
[28]

zbm [ Flash Gordon ]

ogólnie rzecz biorąc uprawiają chyba "tuning wizulany" , dlatego nie ruszają w ogóle mechaniki, silnika itd

lakiernika mają dobrego, naprawde ładne rzeczy nieraz robi:)

u nich to standard LCD w tylnych zagłowkach, jak to powiedziała Lil'Kim:
"mam LCD w tylnch zagłowkach bo nie jestem samolubna, niech ten co za mną jedzie tez sobie poogląda" :D

ale zdecydowanie wole Pimp My Bride :D:D:D:D:D:D:D
jak zobaczyłęm ten 7" LCD na plechach to sie mało nie posikałem:P

31.05.2005
22:39
[29]

sasquath_ [ Pretorianin ]

ale VW transportera (ogorek) przerobili swietnie!!! ogolnie to nuda po 3 odcinku, tez chcialbym zeby mi wpakowali dvd etc. ale jak to robia w 10 samochodzie to juz sie nudno oglada:)

31.05.2005
22:57
smile
[30]

cioruss [ oko cyklopa ]

ten program jest jak babskie pismo, za kazdym razem taki sam. zmieniaja sie tylko dupy.

moim zdaniem odwalaja tam niezla chale. brudne szroty zamieniaja na kolorowe pudla gnijace od srodka.

zreszta bez sensu ta cala robota - jak ktos mial w swoim aucie burdel "przed" to bedzie go utrzymywal i "po"

31.05.2005
23:26
[31]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

cioruss --> gdzie Ty tam osattnio dupy widziales?? ogladales to keidys wogole?? wez mi znajdz moment gdzie sa jakeis dupy ;] to nie jest klip 50 centa tylko program o tuningu sponsorowanym prze X-Zibita.. to na tyle.. jak Ci sie nei podoba to nei ogladaj..

01.06.2005
00:09
[32]

szatan [ Konsul ]

kasztaneczuszek --> nie wydaje mi sie aby x-zibit sponsorowal, co najwyzej na odwrot.

01.06.2005
00:22
[33]

Azzie [ Senator ]

kasztanuczeszek: Mam dziwne wrazenie ze nie zrozumiales calkiem prostej metafory...

01.06.2005
02:36
[34]

rg [ Zbok Leśny ]

pimp my ride to takie specyficzne dresiarstwo... oni to nazywaja "pimpin' " ;ppppp

tyliko roznica jest taka, ze oni maja kase... :p

Chociaz nie powiem - Caprice z najnowszego sezonu bardzo mi sie podobal zewnetrznie :)
Albo ten terenowy garbus - tez byl fajny... ;>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.