GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Anachronox DEMO

07.07.2001
12:31
[1]

_yazz_aka_maish [ Generał ]

Anachronox DEMO

Na sieci ukazało się demo Anachronox (poniżej link) jednak nie mogę połączyć się z serwerem, żeby ściagnąć, cały czas wyskakuje mi jakiś błąd - czy któryś z adminów mógłby postarać sie o to aby demo znalazło sie w dziale Pliki?

Mam jeszcze pytanie - jak to jest z demami gier? Czy trzeba miec pozwolenie na umieszczanie ich w swoich serwisach czy demo może umieścić każdy na swoim serwerze?

07.07.2001
12:34
[2]

Dessloch [ Senator ]

zapytac producenta/dystrybutora (?) nie zaszkodzi... ale i tak ci nie zrobia jesli tego nie zrobisz... chociaz demo sluzy w celu promocyjnym wiec moze i nie trzeba prosic.... ale z kolei jak na serwisie kompletmnie hałowym demko sie znajdzie, beda problemy ze sciaganiem, itp to ludzi moga sie zniechecic do tej gry, mimo ze gra jest najwspanialsza... ale w podswiadomosci zostaja problemy...

07.07.2001
12:43
[3]

Kacperczak [ ]

nie trzeba mieć - na zachodzie nikt się w to nie bawi, a dystrybutorzy całują po pupach tych, których stać na umieszczenie dużego pliku na serwerze. z drugiej strony Polska to, oczywiście, dziwny kraj... (na szczęście ze stronki 3dgamers transfer jest nienajgorszy - nawet jeśli dystrubytor zechce przeszkodzić w promocji swojej gry u nas, będzie miał kłopot z uniemożliwieniem ściągnięcia dema :/)

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.