GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Norton Ghost 9.0 dyskietka startowa

28.05.2005
14:12
[1]

MGS_Saladin [ ]

Norton Ghost 9.0 dyskietka startowa

czy można w 9.0 stworzyć dyskietke tak jak w 7.5?

a tak wogule jakie są jeszcze dobre programy do archiwizowania NTFS, FAT32, ext2/3?

28.05.2005
17:00
[2]

MGS_Saladin [ ]

^up^

28.05.2005
17:32
[3]

wolkov [ |Drummer| ]

Sprobuj Drive Image 7.0. Dyskietka nie jest potrzebna, wystarcza rozruch kompa z plytki, z ktorej instalowales program, dziala bezproblemowo, zawsze przywracam windows z jego pomoca.

28.05.2005
17:46
[4]

MGS_Saladin [ ]

a z ext2 i 3 współpracuje ?

29.05.2005
11:26
[5]

MGS_Saladin [ ]

^up^

29.05.2005
11:54
[6]

COBRA-COBRETTI [ Pretorianin ]

Ja używam Paragon Hard Disc Manager 5.6
W tej wersji obsługuje Ext2FS na pewno.

29.05.2005
19:41
[7]

MGS_Saladin [ ]

oki dzięki

a odnośnie samego NortonGhosta ?

29.05.2005
19:58
[8]

Śrubek [ Generaďż˝ ]

hmmmmmmmmm chyb można

29.05.2005
20:01
[9]

MGS_Saladin [ ]

Śrubek ---> wiele to mi niemówi :|

29.05.2005
22:13
[10]

MGS_Saladin [ ]

^up^

30.05.2005
22:10
[11]

MGS_Saladin [ ]

^up^

04.06.2005
00:02
[12]

MGS_Saladin [ ]

chodzi mi tu o wersje dyskietkową ostania wersja pod dosa był 8.0 a ja chce 9.0 pod dosa da się coś zdziałać?

04.06.2005
00:06
[13]

hugo [ v4 ]

nie ma wersji 9.0 pod dosa. Jedynie 8.0

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.