MGS_Saladin [ ]
Norton Ghost 9.0 dyskietka startowa
czy można w 9.0 stworzyć dyskietke tak jak w 7.5?
a tak wogule jakie są jeszcze dobre programy do archiwizowania NTFS, FAT32, ext2/3?
MGS_Saladin [ ]
^up^
wolkov [ |Drummer| ]
Sprobuj Drive Image 7.0. Dyskietka nie jest potrzebna, wystarcza rozruch kompa z plytki, z ktorej instalowales program, dziala bezproblemowo, zawsze przywracam windows z jego pomoca.
MGS_Saladin [ ]
a z ext2 i 3 współpracuje ?
MGS_Saladin [ ]
^up^
COBRA-COBRETTI [ Pretorianin ]
Ja używam Paragon Hard Disc Manager 5.6
W tej wersji obsługuje Ext2FS na pewno.
MGS_Saladin [ ]
oki dzięki
a odnośnie samego NortonGhosta ?
Śrubek [ Generaďż˝ ]
hmmmmmmmmm chyb można
MGS_Saladin [ ]
Śrubek ---> wiele to mi niemówi :|
MGS_Saladin [ ]
^up^
MGS_Saladin [ ]
^up^
MGS_Saladin [ ]
chodzi mi tu o wersje dyskietkową ostania wersja pod dosa był 8.0 a ja chce 9.0 pod dosa da się coś zdziałać?
hugo [ v4 ]
nie ma wersji 9.0 pod dosa. Jedynie 8.0