GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

StrAch bÓL i CiErpieNie =(

28.05.2005
10:50
smile
[1]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

StrAch bÓL i CiErpieNie =(

Hej :) wiem ze jestem tu nowa i możecie patrzec na to co pisze z przymrużeniem oka ale strasznie musze sie tym z kims podzielic co wczoraj napisalam czekam na wasze opinie !!

Znowu staje przed lustrem , patrzę i co widzę ? Blada twarz , oczy opuchnięte od płaczu , przepełnione smutkiem i żalem do świata.. Zadaje sobie po raz kolejny pytanie dlaczego ja dlaczego to wszystko spotyka mnie , co takiego zrobiłam czy jestem aż tak złą dziewczyną .. czym tak bardzo zawiniłam … patrzę i nic , cisza nikt nie odpowiada ….
Milczę , ciągle milczę , po co mam mówić komuś o swoich problemach , co to kogo interesuje , widzą mnie tylko taką jaka jestem widoczna dla oczu .. roztrzepana czarna dziewczyna! Nikt tak naprawdę mnie nie zna , bo nikt też nie patrzy w moja duszę … ciągle Milczę … czy to tak trudno zrozumieć Boże pomóż przecież to właśnie milczenie jest największym wołaniem o POMOC … milczę nikt nie słyszy mojego wołania o pomoc dlaczego ? Czy ten świat jest aż tak bardzo zepsuty .. ludzie prymitywni … liczy się tylko kasa i pozycja .. mało kto tak naprawdę potrafi dostrzec wnętrze człowieka i podać pomocną dłoń .. czy to aż takie trudne ? troszkę zrozumienia .. Patrząc na wszystkich tych którzy mnie otaczają mam dosyć wszyscy tacy puści i próżni .. rodzice zapracowani .. mój dom czym on tak naprawdę jest ? miejsce w którym przebywam spie , ucze się … ale to nie jest prawdziwy ‘’dom’’ .. nie ten w którym czuje się bezpieczna i kochana … moja szkoła totalne dno .. niby wysoki poziom .. elita .. Fakt .. szkoła dobra ale ludzie do niczego każdy patrzy tylko na to jak najprościej wykiwać drugiego picie ćpanie itd… Dziewczyny którego tu wyrolować z kasy , chłopacy a może ta teraz przelecę i tak cały czas… Moje podwórko dzieci się wyzywają , leją ile popadnie .. młodzież myśli tylko nad tym skąd tu wziąąśc kase nawalić się nie ważene jakim kosztem , byle by było fajnie … Taki świat i co w nim fajnego ? Czemu nie potrafię być taka jak inni ciągle zadaje sobie te pytanie , nie przejmować się tym wszystkim bawić się , zyć z dnia na dzień nie przejmować się tym co było wczoraj …
Z każdym dniem jest coraz gorzej .. światełko nadziei coraz bardziej się ode mnie oddala .. coraz trudniej jest mi je dostrzec ucieka a ja nie gonie stoję w miejscu i nic nie robie ręce opuszczone .. Co będzie gdy nastanie taki dzień że już wcale nie będę nic widzieć .. Jestem strasznie rozerwana pomiędzy dwiema krainami życia i śmierci .. Czasami myślę sobie jak by to było przestać żyć odejść do krainy gdzie nie ma tego wszystkiego . Czy ktoś by wtedy zapłakał zatęsknił , przecież i tak nie jestem kimś wyjątkowym , zwykły szary człowiek , marionetka w rękach losu który rozdaje niesprawiedliwe karty, złe karty ciągle przegrywam , spadam w otchłań , ale tak właściwie sama nie wiem czego może życia. Byłam już tak blisko dna , tyle błędów popełniłam za które teraz płacę , życie dało mi wielkiego kopa . Ciekawe kiedy mi to końcu wynagrodzi , no kiedy ? To takie głupie i beznadziejne ciągle się użalam nad sobą czy ja już tylko tyle potrafię ? nie stać mnie na nic innego ? sama nie wiem chciała bym kochać i być kochaną patrzeć na życie z optymizmem ale nie potrafię. Idę już stąd nie mogę patrzeć na siebie bo żygać mi się chce , ten widok zepsutej dziewczyny … Idę do swojego pokoju … Mój pokój to cztery ściany , każda z nich ma inny kolor . Na pierwszej namalowana jest nienawiść , na drugiej kłamstwo , na trzeciej krzyk a na czwartej cierpienie.
Siedzą sama w czterech ścianach moje oczy powoli zaczynają napełniać się łzami . Teraz wiem jak one bolą , każda łza to cierpienie każda minuta to wieczność. Do serca znowu zapukała pustka .. Idę samotnie po świecie myśli me skupiają się jedynie na miłości , me lustro jedynym rozmówcą a w głowie marzenia .. które już na zawsze pozostaną tylko ukrytymi marzeniami. Ciągle czegoś szukam szukam i szukam ileż można nie znajduje ..
Modle się aby kiedyś nastał taki dzień że zrzuce to wszystko z siebie tą czerń pod którą się maskuje ten strach cierpienie pokaże swoje wnętrze i nikt tego nie wykorzysta , nikt nie zrobi sobie zabawy z moich słabości i wad .. ubiorę się na biało jak niewinny anioł spojrze w lustro i powiem w końcu się udało jestem szczęśliwa , teraz żyję tak naprawdę. Kiedy on nastanie tego nikt nie wie ale myśl o tym że w końcu nadejdzie ta pora trzyma mnie przy życiu ….

28.05.2005
10:52
[2]

Xaltorun [ Konsul ]

super :P

28.05.2005
10:55
[3]

Gotman [ Paladyn ]

hmm..przeczytałem.......depresje masz?? (pytam serio)

28.05.2005
10:56
[4]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

hmm Depresja -- czy ja wiem poprostu napisalam to co myśle o życiu !

28.05.2005
10:57
[5]

Gotman [ Paladyn ]

ale dlaczego piszesz tylko o tym, co w życiu złe??
przecież jest w nim także wiele dobra ??

28.05.2005
10:58
[6]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

tak jest dobro tyle ze ja pisze o tym co mnie spotyka a od dluzszego czasu nie ma w tym zadnego dobra

28.05.2005
11:02
smile
[7]

Fett [ Avatar ]

hmm zawsze zaskakiwali mnie ludzie którzy popadali w taką melancholie, ja nigdy nie potrafiłem sie smucić dłuzej niż tydzien... no może raz ale to stare dzieje :) Poszukaj pozytywnych stron życia, ono jest piękne tylko trzeba to umieć dostrzec

28.05.2005
11:04
[8]

Gotman [ Paladyn ]

^^^^^no właśnie

ciesz się, że żyjesz

28.05.2005
11:07
smile
[9]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

'Ciesz się życiem, jutro możesz je stracić'...

28.05.2005
11:10
smile
[10]

Flyby [ Outsider ]

..przemaluj pokój Aniele :) ..czas skończyć pokutę ..i szukać ..czy wiesz jaka naprawdę jesteś?..na jakie życie Cię stać? ..tyle fajnych ścieżek czeka na Ciebie..
..piękny i ogromny jest świat..ten w Tobie i ten na zewnątrz..Uśmiechnij się :)

28.05.2005
11:11
[11]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Nie mówcie jej że ma się cieszyć życiem, tylko powiedzcie jak się nim cieszyć.

28.05.2005
11:12
[12]

Septi [ Starszy Generał ]

Gotman -> W życiu jest wiele dobrego ale niestety nie dla każdego.

28.05.2005
11:13
smile
[13]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Hmm 13letnia superkindergothicmetal? Ja rozumiem ze takie cos jest modne, ale bez przesady.

28.05.2005
11:13
[14]

Gotman [ Paladyn ]

jak cieszyć się życiem.........
no to znajdź coś, co cię fascynuje, cieszy, poprawia humor i....zajmij się tym

ja tak zawsze robię - szukam czegoś ciekawego

28.05.2005
11:14
[15]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

Flyby -- ja juz nie mam siły czegokolwiek robic ile mozna sie starac i nic z tego nie wychodzi

28.05.2005
11:15
[16]

Maximus1 [ Konsul ]

radzę Ci zadzwonić do wróżki Kabała:P
Tak naprawde to niewiem co Ci jest ,ale mi sie zdaje że masz depresje...

28.05.2005
11:16
smile
[17]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

No domyslamy sie ze ladna, o brzydka bys sie przeciez nie pytal:)

28.05.2005
11:17
[18]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

Kris --- nie mam ani 13 lat nie slucham tez metalu
gotman -- mnie juz przestalo fascynowac zycie troszke w nim przeszla i juz mi starczy
i nie jestem tez zadną gówniarą tak jak sie to niektorym wydaje bo swoj wiek juz mam

28.05.2005
11:17
[19]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

O kurde nie ten watek, sorka

28.05.2005
11:17
[20]

bad dream [ Pretorianin ]

KRIS_007 spieprzaj stad dzieciaku ,przynajmniej tu nie spamuj jak nie masz nic do powiedzenia

28.05.2005
11:18
[21]

abcdefghijklmnoperstuwyzheh [ Centurion ]

KRIS--> tutaj chodzi o duchowosc moralna, nie cielesnosc. Cielesnosc to tylko ulamek prawdziwowsci kobiety. Zejdz na inna strone chlopcze

Miesieczny towar dobrze kwitnie, o tak!

28.05.2005
11:18
[22]

Gotman [ Paladyn ]

przeszłaś już coś??
no to ...zawsze jest coś nowego do odkrycia, świat się nie kończy na czymś tam

28.05.2005
11:20
smile
[23]

Flyby [ Outsider ]

..masz siłę Aniele :) ..stukasz do nas to już coś :) ..narazie porozmawiaj i nie zniechęcaj się :)

28.05.2005
11:20
smile
[24]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Buahaha

All--->

Use your brain, use yor brain -->

28.05.2005
11:21
[25]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

Gotman - wiesz to sie łatwo mówi jedni mają zycie uslane rózami i sie ciesza wszystkim a dla niektórych odkrywanie nowych zeczy jest jeszcze gorsze bo daje wiecej strachu i cierpienia

28.05.2005
11:22
[26]

Gotman [ Paladyn ]

ehhh...a ja Ci mówię odkryj coś, co Ci nie sprawi cierpienia

28.05.2005
11:23
[27]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

staram sie to robic ale brakuje mi wsparcia =(

28.05.2005
11:27
[28]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

No to teraz jak juz moge pisac, bo przestalem sie smiac z co niektorych uzytkownikow [z bad dream np. buaha] to cos napisze.

AnIoŁ CieMnOsCi ---> Czytajac kilka pierwszych linijek od razu nasunelo mi sie takie skojarzenie, ale skoro mowisz ze to nie prawda to zostawmy to. Codzi mi bardziej juz nie o samo to uzalanie sie co o te pierwsza linijke
możecie patrzec na to co pisze z przymrużeniem oka
i
co wczoraj napisalam czekam na wasze opinie !!

Bo ja z tego nic nie rozumiem. Jezeli to sa twoje uczucia to powinny byc chyba wyrazane pod presja chwili, a nie ze 'napisalam sobie, teraz wrzuce na forum i bedzie git'. A druga sprawa to te opinie. Co ja mam tu oceniac?? To sa twoje uczucia a nie film czy ksiazka. Mam ci powiedziec czy mi sie podoba to co myslisz czy jak?

28.05.2005
11:29
[29]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

KRIS -- nie chcesz to nie pisz nic .. askoro nie rozumiesz hmm przykro mi

28.05.2005
11:30
smile
[30]

Ginter !!!! [ Major ]

,,Ciesz sie dniem dzisiejszym ,bo jutro juz go mozesz nie zobaczyc"

28.05.2005
11:33
[31]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

AnIoŁ CieMnOsCi ---> No to moze mi wytlumaczysz, chyba ze sama nie wiesz.

28.05.2005
11:33
smile
[32]

Flyby [ Outsider ]

..są rzeczy które lubisz Aniele? ..napisz coś o nich..

28.05.2005
11:34
smile
[33]

Mortan [ ]

Jak zobaczylem tytuł watku i nkc autora, chaielm napisac jakies debolny tekst w stylu 'krew i szatan' , ale ponizej zobaczylem posta i juz wiedzialem ze to nie jest odpowiedni tekst. Niestety nie wszyscy maja taka autocenzure jak ja...

Bo ja z tego nic nie rozumiem.
to po chuj sie kurwa wpisujesz ?

28.05.2005
11:36
[34]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

KRIS -- co tu jest do tlumaczenia ?
flyby --- hmm co lubie trudno mi napisa .. wsumie to najbardziej lubie jak ktos przy mnie jest kto mnie rozumie i przytuli i to chyba wszystko cala reszta szkoda o tym pisac

28.05.2005
11:38
[35]

Gotman [ Paladyn ]

flyby --- hmm co lubie trudno mi napisa .. wsumie to najbardziej lubie jak ktos przy mnie jest kto mnie rozumie i przytuli i to chyba wszystko cala reszta szkoda o tym pisac

no to masz koło siebie taką osobę??

28.05.2005
11:39
smile
[36]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Mortanb ---> A wlasnie po to zeby posluchac twojej szlachetnej mowy ;>

28.05.2005
11:41
[37]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

chyba troszke zle to ujalam co lubie .. napisze inaczej cały czas jestem sama z tym wszystkim i trudno mi jest wiec naprawde mi jest miło jak ktoś pi pomoże i zrobi to prosto z serca a nie bedzie sie litowac bo mu jest mnie zal

28.05.2005
11:45
[38]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

nie wiem moze znajdz sobie chlopaka?

28.05.2005
11:47
smile
[39]

Mortan [ ]

Kris --> za ot ty jestes tru szatan, chodzisz tylko na black metalowe koncerty i słuchasz Korna xD Gratuluje jestes wiekszym debilem niz Bregan, a nie łątwa to sztuka, jeszcze tyllko Mentor i dostaniesz koszulke lidera, faktycznie iscie powód do dumy....

ps Wiesz za co Kruk dostał bana ? Radziłbym sie zapytac, bo masz identyczny sty i wartosc merytoryczna wypowiedzi :-) Z uwagi na to ze pewnie buraku daje bedziesz odpisywał, dlategp ja pasuje, bo ten watek nie jest od tego.

28.05.2005
11:48
[40]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

AnIoŁ CieMnOsCi ---> Wiec chyba nie mamy o czym rozmawiac skoro nic innego nie ptrafisz napisac oprocz uzalania sie nad soba. Ale zeby nie bylo ze jestem zly to szczerze oddaje ci w opieke tego Aniolka, chyba z toba bedzie jej lepiej, ja sie nie potrafie odpowiednia zaopiekowac :)

28.05.2005
11:49
smile
[41]

Flyby [ Outsider ]

..Aniele :) ..nie o to mi chodziło ale rozumiem..napisz zatem skąd Twój nick ..co o nim myślisz sama ..

28.05.2005
11:52
smile
[42]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Mortan ---> a wiesz za co ty mozesz dostac bana? Za kulture swoich wypowiedzi. Mowisz ze to ja mam nisa, a sam gadasz jak lump spod sklepu. Gratuluje. A jezeli chodzi o moej gusta muzyczne to wiekszosci zespolow na pewno nie slyszales.
Ale nie martw sie, dla mnie zawsze bedziesz prezentowal poziom intelektualny mojego glana, dziurawego zeby nie bylo za dobrze. Milego dnia, idz poprzeklinaj na sasiadow, pewnie juz sie przyzwyczaili traktowac cie jak zwierze.

28.05.2005
11:58
smile
[43]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

AnIoŁ CieMnOsCi --> jedziemy na tym samym wózku, mi też ostatnio nic się nie udaje, wszystko jest nie tak itp. Doskonale Cię rozumiem. W takich sytuacjach nic nie pomaga bardziej, jak się komuś wyżalić, wyrzucić z siebie to wszystko, co Cię boli, gryzie i gnębi. Dlatego nie krępuj się i wal śmiało do ludzi, od tego są na tym świecie. I zapamiętaj jeszcze jedno: gdy rozsądek zawodzi, zawsze pozostaje nadzieja :) Trzymaj się tego, a nie utoniesz

28.05.2005
12:04
[44]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

Pogadaj z kimś na żywo, bo na forum nikt Ci nie pomoże. Nic nie zastąpi rozmowy w 4 oczy. Z takiego wątku wynikają tylko kłótnie, co można zaobserwować wyżej.

28.05.2005
12:14
[45]

zdenek4 [ Legionista ]

AnIeLe CieMnOsCi -> Masz kryzys wartości swego Ja, ale nie przyznajesz się do tego, odwracasz porządek wartości tak, aby to właśnie Twoje były na samym szczycie a wartości innych, których nie możesz mieć - poniżasz. To się chyba zwie resentyment...

28.05.2005
12:26
smile
[46]

techi [ Legend ]

A ile masz lat?:)

28.05.2005
12:52
[47]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

grish_em_all --> ciesze sie ze mnie rozumiesz
techi--- a czy to wazne ile ? wiek nie ma znaczenia

28.05.2005
13:06
smile
[48]

akhkharu [ Konsul ]

AnIoŁ CieMnOsCi --> Wiem, że to marne pocieszenie, ale nie jesteś sama. Wielu osobom życie daje porządnie w kość, też się do nich zaliczam. Ale na pewno sobie to kiedyś odbijemy :-). Najważniejsze to nigdy się nie poddawać, a jak już użalać się nad sobą, to krótko... bo nie warto. Musisz patrzeć zawsze na jasne strony życia, nawet jak tych ciemnych jest znacznie więcej. Musisz też nauczyć się patrzeć krytycznie na siebie... wypatrywać te wady które Cię najbardziej denerwują i starać się je zmieniać... powoli, małymi kroczkami... niema się co spieszyć. A jak coś Ci nie wychodzi? Trudno! Wyciągnij wnioski z błędów i postaraj się to zrobić jeszcze raz, lepiej... nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :-)
Na samotność, obawiam się, tylko Ty możesz coś poradzić... Ja też jestem samotny, miałem kilka okazji, żeby nie być, ale wszystkie popsułem... ale cały czas nad sobą pracuje... i może kiedyś się uda...
A co do Twoich poglądów, jakie przedstawiłaś? Całkowicie się z nimi zgadzam! Ale pamiętaj, że zawsze są wyjątki od reguły! Czasem nawet tych wyjątków może być całkiem sporo...
Mówisz, że nikt Cię nie słucha, ale czy komuś starasz się powiedzieć o swoich problemach? Milczenie, niestety nie jest wołaniem o pomoc... może tak myślisz (też tak myślałem...), ale zapewniam, że nie jest... może nawet tak nie myślisz, a tylko tak w liryczny sposób wyrażasz to...?
Dom... ja też tylko czekam na odpowiednią sytuację, żeby się wynieść z domu... ciężko się żyje z moimi starymi... ale co zrobić? Trzeba przeczekać...
Co do ludzi w Twojej szkole. Po prostu źle trafiłaś... ale skoro Ci się nie podobają, to się z nimi nie zadawaj... i tyle, przecież nikt Cię nie zmusza :-)
I przestań gadać o odchodzeniu ze świata żywych do krainy umarłych!!! Naprawdę, nie wiem co jest przyjemnego w leżeniu w drewnianej skrzyni półtora metra pod ziemią! A to, że z dnia na dzień jest gorzej... Cóż, może to okrutne, ale tylko Ty możesz to zmienić... nikt inny za Ciebie tego nie zrobi. Życie w cale nie jest łatwe i usłane różami... dla nikogo. A jeżeli Ci się wydaje, że dla kogoś jest, to się mylisz.
A co do pokoju... zmień go tak, żeby Ci się podobał... żeby był Twoim bastionem, a nie celą ;-)... ja na ten przykład od urodzenia mieszkam w jednym pokoju ze starymi... to jest dopiero horror :P... ile ja bym dał za własny pokój ;-(
I nie bój się tak panicznie skrzywdzenia... to nieuniknione... ja się boję i co mam z tego? Nadal jestem samotny... wiem, że to się łatwo mówi, ale póki nie zaryzykujesz to nie zyskasz :-)

Dobra, nie tróję już
Pozdrawiam :-)

28.05.2005
13:09
smile
[49]

techi [ Legend ]

Czasem wiek jest wazny;]

28.05.2005
13:17
smile
[50]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Aniele, zastosuj się do tego co napisał akhkharu. Gość naprawdę mądrze gada. A jeżeli coś jeszcze będzie nie tak, to wiesz gdzie nas szukać. Zaryzykuj, otwórz się choć troszkę i pozwól otoczeniu do Ciebie dotrzeć. Mów o swoich problemach, ja zrobiłe mten błąd, że milczałem i o mało nie skończyło się na interwencji psychologa lub nawet psychiatry, bo tak się w sobie zamknąłem, że nic i nikt do mnie nie mógł dotrzeć. Tymczasem głowa do góry i przeczytaj sobie moją sygnaturkę. Jeżeli nie znasz angielskiego lub nie rozumiesz sensu tych słów to śmiało pytaj o co biega :) Trzymam kciuki, że wszystko się ułoży :)

akhkharu --> Świetna mowa, sam bym tego lepiej nie ujął. Dobrze prawisz :) (ps. nie truj już przez "ó" :D )

28.05.2005
13:17
[51]

Heart of Darkness [ Junior ]

AnIoŁ CieMnOsCi - jest wiele osób mających problemy ze sobą, z życiem. Mających masę problemów, czasem prozaicznych lecz skutecznych w swoim szkodzeniu, więc się nie załamuj. Większość z nich też nie może lub nie chce pisać o takich rzeczach na forum (tym szeroko pojętym), więc nie myśl, że ich tak naprawdę nie ma. Sam mam problem, ale jakoś nie trąbie o tym na lewo i prawo.
Podaj wiek, namiary a może ktoś wpadnie i Cie pocieszy, w końcu to duże forum i zawsze się ktoś znajdzie.

28.05.2005
13:18
[52]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

akhkharu -- thX za te słowa:) tak jakos odrazu mi lepiej hehe :)
Techi -- po co chcesz wiedziec ile mam lat ? to jest naprawde mało istotne wiek ci nic nie da ważne jaki ktos ma tok myslenia a nie ile lat w dowodzie !!

28.05.2005
13:26
[53]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

grish_em_all -- mniej wiecej rozumie co jest napisane po angielsku w twojej sygnaturze ;) thX za słowa :)

28.05.2005
13:29
[54]

[-]Luna[-] [ Centurion ]

YY dobra kto miwalnie streszczenie ? :D

28.05.2005
13:32
smile
[55]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

skoro tak, to jeszcze jeden mały cytacik na podbudowanie :) Wyciągnięty z Kreator'a - Second Awakening:

The second awakening, finally reborn
together we're standing, now the time has come
the second awakening, things won't be the same
let the spirit awake us again

dla nie operujących j. angielskim:

Drugie przebudzenie, wreszcie odrodzone
razem stoimy, teraz nadszedł czas
drugie przebudzenie, rzeczy nie będą takie same
niech duch obudzi nas znowu

Luna --> streszczenie czego?

28.05.2005
13:35
[56]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

luna -- tu nie ma czego streszczac
grish_em_all -- super thX:* .. gdyby czaasami rzeczywistosc byla taka latwa :) jak sie nie raz wydaje bylo by naprawde OK

28.05.2005
13:35
[57]

akhkharu [ Konsul ]

grish_em_all --> dzięki :-)...
i sory za tróję... nie zwróciłem uwagi bo się w wordzie na czerwono nie podkreśliło :P

AnIoŁ CieMnOsCi --> Pamiętaj, że nie ważne co by się działo, zawsze się znajdzie osoba która by Ci podała pomocną dłoń :-)

28.05.2005
13:37
[58]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

akhkharu -- niesety ale na swiecie jest mało takich osób bo wiekszosc nie potrafi zrozumiec pewnych spraw jak nie odczuje czegos na własnej skórze

28.05.2005
13:41
[59]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

to jest nestety duży problem, ale pamiętaj, że w tym kraju jest ładne kilka milionów ludzi i na pewno znajdziesz kogoś, kto Cię zrozumie. Daleko szukać nie trzeba, już się dwóch znalazło ;) Aniołku, nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Grunt to potrafić sobie wszystko ułatwiać, zamiast utrudniać. A że my Polacy jesteśmy w tym specjalistami... :P W każdym razie jutro jest nowy dzień ,a pojutrze będzie następny, a popojutrze... i tak dalej. Czemu nie popatrzeć na to z tej strony?

28.05.2005
13:43
[60]

akhkharu [ Konsul ]

AnIoŁ CieMnOsCi --> może masz rację... ja wiele przeżyłem... ale jeszcze więcej nie przeżyłem, ale uważam, że moja empatia jest rozwinięta na przyzwoitym poziomie :-)

a jeżeli ktoś nie potrafi zrozumieć drugiej osoby tylko na nią jechać nie wiadomo za co... to cóż... nie należy się takimi ludźmi przejmować :-)

28.05.2005
13:44
[61]

AnIoŁ CieMnOsCi [ Legionista ]

grish_em_all -- wsumie to masz racje bedą kolejne dni ale wiesz czasami budza one wemnie naprawdę strach i przerażenie moze byc faktycznie lepiej ale mysl ze moze byc gorzej czasami mnie dobija ;)

28.05.2005
13:54
[62]

forsetii [ Konsul ]

AnIoŁ CieMnOsCi - sam się kiedyś użalałem nad sobą tak jak ty i dlatego wiem jakie to głupie. Nie tylko tobie jest ciężko tylko że ty lubisz użalałć się nad sobą. Chociażby ten nick:). Każdemu życie daje w kość, miło jest pomyśleć że jest się wyjątkowym i " się czuje i cierpi za milijony":), ale prawda jest taka że sporo ludzi przeszło przez taką melancholię w wieku 16-20 lat a potem im mineło. Przestań użlać się nad sobą i zrób coś ze swoim życiem. Mi poklepywanie po plecach nie pomogło. Czasami najlepszą przysługą wobec takiej osoby jest kopnąć ją w tyłek i kazać zabrać się za siebie. Cóż mi pomogło.

ps. to że nie chcesz podać wieku tylko utwierdza większość ludzi w mniemaniu że jesteś gówniarą.

28.05.2005
13:56
smile
[63]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Aniele --> Jakbym słuchał siebie ;) Przechodzę właśnie przez to samo. Ale właśnie teraz powinnaś skoncentrować się na tym, co dobrego może sięjutro wydarzyć, całkowicie lekceważąc to ,co może być złego. Może jestem kiepskim psychologiem, ale wiem, że jeżeli człowiek wmówi sobie, że będzie gorzej - to będzie. Na całe szczęście to działa w obie strony. Pomyśl, że będzie lepiej, a będzie. Jeżeli sama autosugestia nie wystarczy, poproś kogoś, żeby Ci te jaśniejsze strony pokazał. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, więc możesz się przekonać, komu tak naprawdę na tobie zależy, kto wyciągnie do Ciebie rękę. Mogę podać Ci własny przykład: spośród grona znajomych zaledwie 4 osoby spytały się mnie, co mi jest, a 3 zaoferowały pomoc. Dzięki temu wiem, komu mogę zaufać i na kogo mogę liczyć. A resztę pies drapał :D Jeżeli nie widzą co sięze mną dzieje, nie chcą widzieć lub nic ich to nie obchodzi to nie mam z nimi o czym gadać.

Always look on the bright side of life - powiedział kiedyś ktoś, nawet nie pamiętam kto, ale cholernie mądry człowiek to musiał być :)

28.05.2005
13:57
smile
[64]

Aen [ MatiZ ]

ZŁY GOTYK BOLI PRZEZ CAŁE ŻYCIE

28.05.2005
14:00
[65]

wi3dzmin [ Konsul ]

taaa to teraz ciekawe tylko czy ta depresja jest zachwianiem emocjonalnym 13 latki czy czymś poważnym :P

Przedewszystkim to przemaluj pokoj, ja mam zielony i jest mi dobrze ;P

A wymaganie od ludzi żeby patrzyli ci w duszę jest troszke śmieszne, bo przed ludźmi trzeba sie choć trochę otworzyć żeby cie poznali a nie zamykać się w swoim źle pomalowanym pokoju i mówić że reszta to karierowicze:P

Ten tekst brzmi kubek w kubek jak wypociny "Gothkids" z SouthParka :) a skoro nie lubisz ludzi z którymi jesteś to zmień znajomych :P

02.06.2005
09:09
smile
[66]

RMATYSIAK [ Konsul ]

Anioł miałem jak ty. Ale zacząłem dostrzegać te drobne rzeczy które ludziom w trudzie dnia umykają. Trzeba umieć się cieszyć z tych wszystkich drobnych i pięknych drobiazgów jak zachód słońca, śpiew ptaków a przede wszystkim z tego że jestem bo jutro może mnie nie być.
Szklankę zacząłem dostrzegać jako do połowy pełną .... ale to trudna sztuka.
Poz RM
Ps ale taka rozmowa to najlepiej przy winie lub piwie.
Ps 2 trzymaj się aniołku jutro tez jest dzień a nigdy nie wiemy co przyniesie nam los.

02.06.2005
12:17
smile
[67]

la fessée [ je ne taime plus ]

... jak na Anioła, choćby ciemności, to brakuje w Tobie nieskalanej czystości, anioły są by służyć, a nie, by się zastanawiać nad życiem swym ;) ...

... mam wrażenie, że to co piszesz, odnosi się do innego okresu, aniżeli do dnia dziesiejszego, przecież dziś ... jest inaczej, dzień pierwszy zapraszał promieniami słońca, by korzystać z tej sposobności, dzień kolejny był i jest milszy i chce, byś to dostrzegła, że ma dla Ciebie kolejne niespodziewajki, a Ty - Sługo ciemności w postaci Anioła, winnaś to dostrzec, a nie oszukiwać siebie, że jest źle, a jest ... wystarczy zmienić punkty odniesienia i same spojrzenie na otaczający nasz świat, część przyjąć ze zrozumieniem, częścią się cieszyć,zaś całą resztę pobłażać i olewać ... ;)

02.06.2005
12:21
smile
[68]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

uda Ci się znaleźć Wartości, które podtrzymają wiarę w Cuda
zacznij tylko zmieniać świat od siebie :)

miałem kiedyś podobny nastrój - tak to wyraziłem

z bólem ocieram krwawiącą rękę
lustro w kawałkach skrzy na podłodze
prawda stanowi moją udrękę
znów me odbicie zwiodło mnie srodze
stoję w bojówkach, tiszert wymięty
włosy się srebrzą gdzieś tam na głowie
brzydki i głupi - nierozgarnięty
ot taki szary, zajęty człowiek
dobrze mój Boże, że mi wszak dałeś
samoocenę i wiarę w cuda
z krzykiem obudzę się - znów wygrałeś!
jeszcze w łabędzia zmienić się uda...

02.06.2005
12:51
smile
[69]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

a Mazio jak zwykle wierszem, jak zwykle pięknie, jak zwykle trafnie. Człowieku, skąd ty bierzesz te pomysły?

02.06.2005
13:04
[70]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Moim zdaniem masz depresje jak nic, jezeli wystepuja u Ciebie ktores z ponizszych objawow depresji:

10 CHARAKTERYSTYCZNYCH OBJAWÓW DEPRESJI

smutek, przygnębienie, niemożność odczuwania radości ("nic nie cieszy")

zmniejszenie zainteresowań (np. niechęć zajmowania się swoim hobby)

zmniejszenie aktywności, apatia, spowolnienie, niechęć do działania

problemy ze snem (bezsenność lub nadmierna senność)

zmniejszenie apetytu, spadek wagi ciała (rzadziej zwiększenie apetytu i przyrost masy ciała), suchość w ustach

uczucie ciągłego zmęczenia, brak energii

lęk, uczucie wewnętrznego napięcia, "niepokój w środku"

trudności w koncentracji i zapamiętywaniu, wrażenie niesprawności intelektualnej

poczucie beznadziejności, niska samoocena,

dolegliwości bólowe (bóle głowy, brzucha, bóle w klatce piersiowej, nerwobóle)

Radze szybko skontaktowac sie z psychologiem lub psychiatra i rozpoczac leczenie.

02.06.2005
13:09
[71]

Jagdtiger [ Pretorianin ]

Aniele - znajdź sobie po prostu jakieś hobby. Coś co ci zajmie wolny czas i coś co będzie ci sprawiało radość. Ja mam swoje - motocykle i zajmuje mi to cały wolny czas i nie mam czasu na doły.

02.06.2005
13:20
smile
[72]

inff [ Pretorianin ]

Takich ludzi jak Ty jest pelno.
Kiedys dorosniesz. poznasz sobie rownych i nabierzesz nowej radosci do zycia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.