
Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]
Forum CM: Muzyczka ze Złota Dla Zuchwałych - ma ktoś ?
Jak w tytule. Jakby miał ktoś tą pioseneczkę , to byłbym wdzięczny za podesłanie na maila :)))
A jakby ktoś posiadał film i chęci do podesłania mi go via poczta albo udostępnienia na ftp / DC to już byłbym w siódmym niebie :)))))

Dark Templar [ Legionista ]
Przyłączam się do prośby. Byłbym bardzo wdzięczny, bo kawałek bardzo mi się spodobał. :D

faloxx [ Konsul ]
a pamietacie scene kiedy szerman walczy w miescie z tygrysami :) tam pakuje im pociski w zadek i rozwala tygrysy ale w cm szermany nie chca rozwalic tygryska :(
TzymischePL [ Senator ]
mam "motyw" przewodni, znaczy spiewany "Burning bridges" mam film w divx (moge wyslac via snail mail) ale z tego co wiem bedzie w kolekcji Clinta Eastwooda na dvd...

Glazo [ Konsul ]
3misie--> To jak możesz podeślij motyw przewodni na [email protected] Będe wdzięczny.

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]
3misie--->Mi ofkoz też podeślij jak możesz. Wysłałem do ciebie maila , ale może nie doszedł... mój @: [email protected]
Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]
Adam, Llordus--->Poszło :)
Wolfman [ Chor��y ]
też bym prosił o mp3 jeśli łaska :) na emalie [email protected]
gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
dołączam się z proźbą do mych przedmówców: [email protected]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]
Adam--->Posłałem właśnie na [email protected] ( bo to miałem w książce adresowej... ) zaraz poślę na to drugie
TzymischePL [ Senator ]
zrobmy inaczej :) wrzuce ja w jakies miejsce rozsadne i sobie pobierze kto bedzie chcial :)

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]
Wszyscy--->Plik wrzuciłem na Shogunowisko do sekcji ze spolszczeniami

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]
3misie---> :))) To się nazywa zgranie pomysłów w czasie :>
TzymischePL [ Senator ]
:D wlasnie
TzymischePL [ Senator ]
film Ci wysle jutro bo dzis wrocilem o 4 z koncertu i zapomnialem plytki do pracy (musialem byc na 6 :P )
adam [ Generaďż˝ ]
dzięki - aż sie rozczuliłem :)) w pracy już mnie wieszają za muzyczkę, a wieczorem po raz niie wiem który odpalam filmik (VHS)
w podstawówce 7 razy w kinie na tym byłem :))
a ktoś ma komplet?? jest to w sieci?

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
:)))))))))))))))) suuuuuuuuuuuuuper, wielkie dzięki za udostępnienie

Sgt.Luke [ Konsul ]
Shogun --> chyba mam stary adres albo jestem zupełnie ślepy, bo za cholerę nie mogę znaleźć na Shogunowisku nawet sekcji z spolszczeniami a co dopiero melodii, więc jakbyś mógł to wstaw jeszcze adresik do twojej stronki :)

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]
Sgt.Luke--->I co , adres czy wzrok ? :)))

Sgt.Luke [ Konsul ]
Shogun --> adres :D poprzedni kiedyś zapisałem z linkowni CMHPL no i widzę że już jest dawno nieaktualny :)
TzymischePL [ Senator ]
z tego linku co podalem tez mozna sciagac :P to ten sam kawalek :P
Szogun999 ===> Dzis powina byc plytka u Ciebie :)
Sgt.Luke [ Konsul ]
TzymischePL --> Z tym że coś niemożna ściągnąć. Jak klikam na link to mi wyskakuje ze nie można nawiązać połączenia z stroną, zupełnie jakby jej nie było.
TzymischePL [ Senator ]
Sgt.Luke ===> dziwne zaraz to sprawdzem :)
TzymischePL [ Senator ]
hi hi hi hi :) ale ze mnie glupia.... ciiiiii... pa jak to mowili w MP :)
TzymischePL [ Senator ]
zle wpisalem / i \ :D ot taki maly bladzik :D