GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Muzyczka ze Złota Dla Zuchwałych - ma ktoś ?

27.05.2005
19:55
smile
[1]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Forum CM: Muzyczka ze Złota Dla Zuchwałych - ma ktoś ?

Jak w tytule. Jakby miał ktoś tą pioseneczkę , to byłbym wdzięczny za podesłanie na maila :)))
A jakby ktoś posiadał film i chęci do podesłania mi go via poczta albo udostępnienia na ftp / DC to już byłbym w siódmym niebie :)))))

27.05.2005
21:04
smile
[2]

Dark Templar [ Legionista ]

Przyłączam się do prośby. Byłbym bardzo wdzięczny, bo kawałek bardzo mi się spodobał. :D

27.05.2005
21:48
smile
[3]

faloxx [ Konsul ]

a pamietacie scene kiedy szerman walczy w miescie z tygrysami :) tam pakuje im pociski w zadek i rozwala tygrysy ale w cm szermany nie chca rozwalic tygryska :(

27.05.2005
21:59
[4]

TzymischePL [ Senator ]

mam "motyw" przewodni, znaczy spiewany "Burning bridges" mam film w divx (moge wyslac via snail mail) ale z tego co wiem bedzie w kolekcji Clinta Eastwooda na dvd...

28.05.2005
10:52
smile
[5]

Glazo [ Konsul ]

3misie--> To jak możesz podeślij motyw przewodni na [email protected] Będe wdzięczny.

28.05.2005
11:12
smile
[6]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

3misie--->Mi ofkoz też podeślij jak możesz. Wysłałem do ciebie maila , ale może nie doszedł... mój @: [email protected]

30.05.2005
11:58
[7]

adam [ Generaďż˝ ]

[email protected] :)) chętny na piosenkę!! :))

30.05.2005
12:14
[8]

Llordus [ Generaďż˝ ]

a to ja tez poprosze o to mp3 :)
[email protected]

30.05.2005
14:52
[9]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Adam, Llordus--->Poszło :)

30.05.2005
15:12
[10]

Sgt.Luke [ Konsul ]

to ja też proszę o tą "muzyczkę" :)
[email protected]

30.05.2005
16:56
[11]

adam [ Generaďż˝ ]

nie doszło :(
moze [email protected]

30.05.2005
17:03
[12]

Wolfman [ Chor��y ]

też bym prosił o mp3 jeśli łaska :) na emalie [email protected]

30.05.2005
17:33
[13]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

dołączam się z proźbą do mych przedmówców: [email protected]

30.05.2005
18:44
smile
[14]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Adam--->Posłałem właśnie na [email protected] ( bo to miałem w książce adresowej... ) zaraz poślę na to drugie

30.05.2005
18:51
[15]

TzymischePL [ Senator ]

zrobmy inaczej :) wrzuce ja w jakies miejsce rozsadne i sobie pobierze kto bedzie chcial :)

30.05.2005
18:58
smile
[16]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Wszyscy--->Plik wrzuciłem na Shogunowisko do sekcji ze spolszczeniami

30.05.2005
18:58
smile
[17]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

3misie---> :))) To się nazywa zgranie pomysłów w czasie :>

30.05.2005
19:01
[18]

TzymischePL [ Senator ]

:D wlasnie

30.05.2005
19:02
[19]

TzymischePL [ Senator ]

film Ci wysle jutro bo dzis wrocilem o 4 z koncertu i zapomnialem plytki do pracy (musialem byc na 6 :P )

31.05.2005
10:45
[20]

adam [ Generaďż˝ ]

dzięki - aż sie rozczuliłem :)) w pracy już mnie wieszają za muzyczkę, a wieczorem po raz niie wiem który odpalam filmik (VHS)
w podstawówce 7 razy w kinie na tym byłem :))

a ktoś ma komplet?? jest to w sieci?

31.05.2005
12:18
smile
[21]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

:)))))))))))))))) suuuuuuuuuuuuuper, wielkie dzięki za udostępnienie

31.05.2005
17:54
smile
[22]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Shogun --> chyba mam stary adres albo jestem zupełnie ślepy, bo za cholerę nie mogę znaleźć na Shogunowisku nawet sekcji z spolszczeniami a co dopiero melodii, więc jakbyś mógł to wstaw jeszcze adresik do twojej stronki :)

31.05.2005
21:06
smile
[23]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Sgt.Luke--->I co , adres czy wzrok ? :)))

01.06.2005
07:40
smile
[24]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Shogun --> adres :D poprzedni kiedyś zapisałem z linkowni CMHPL no i widzę że już jest dawno nieaktualny :)

02.06.2005
07:40
[25]

TzymischePL [ Senator ]

z tego linku co podalem tez mozna sciagac :P to ten sam kawalek :P

Szogun999 ===> Dzis powina byc plytka u Ciebie :)

02.06.2005
07:49
[26]

Sgt.Luke [ Konsul ]

TzymischePL --> Z tym że coś niemożna ściągnąć. Jak klikam na link to mi wyskakuje ze nie można nawiązać połączenia z stroną, zupełnie jakby jej nie było.

02.06.2005
12:23
[27]

TzymischePL [ Senator ]

Sgt.Luke ===> dziwne zaraz to sprawdzem :)

02.06.2005
12:29
[28]

TzymischePL [ Senator ]

hi hi hi hi :) ale ze mnie glupia.... ciiiiii... pa jak to mowili w MP :)

02.06.2005
12:33
[29]

TzymischePL [ Senator ]

zle wpisalem / i \ :D ot taki maly bladzik :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.