GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Football Manager 2005- porady !

27.05.2005
11:50
[1]

Juanhijuan [ Konsul ]

Football Manager 2005- porady !

Więc chciałem was prosić o kilka porad dotyczących FM 2005. Mianowicie czy znacie jakieś taktyki ciekawe oraz talenty do tegoż managera. Z góry dzięki za pomoc !!

27.05.2005
12:04
[2]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

zalezy jaka grasz druzyna i jaki masz budzet transferowy... bo np. nie kupisz teveza do wisły kraków :)

27.05.2005
12:34
[3]

Cassiuss [ Chor��y ]

tu masz dobra stronke o menagerach sa tam porady taktyki i duzo innych.

https://www.fcmc.pl/

27.05.2005
13:04
smile
[4]

Juanhijuan [ Konsul ]

Gram Chelsea, więc z kaską nie mam problemów. Tylko mam jeden problem, gram z bratem i on już wykupił niektórych młodych, perspektywicznych zawodników typu Carlos Tevez.

27.05.2005
13:09
[5]

Cavca [ Konsul ]

4-1-2-1-2 to imo najlepsza taktyka

27.05.2005
13:12
[6]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

zbutuj brata i bedzie po sprawie, jesli jeszcze nie wykupił cavenaghiego to sie za niego bierz jeden z najlepszych napastików w grze

27.05.2005
13:16
[7]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

a i jeszcze jedno jesli grasz chaelsea to raczej sie sprezaj z transferami bo jak ja nimi grałem to "papa" Abramowicz kupił samowolnie dwóch bardzo drogich zawodników na których wogle nie miałem ochoty...

27.05.2005
13:36
[8]

Juanhijuan [ Konsul ]

Ściągnąłem z pewnej strony taktyki i inne pliki, ale nie wiem gdzie je wrzucić tzn. do jakiego katalogu.

27.05.2005
13:38
[9]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

taktyk sie nie wrzuca poprostu dajesz import i musisz zaznaczyc sciagnieta taktyke

27.05.2005
13:41
[10]

Juanhijuan [ Konsul ]

A jak mi nie znajduje tych taktyk, treningów które ściagnąłem, "nie widzi" ich mój komp. Szukam ich w katalogach do których wkleiłem i nie ma.

27.05.2005
13:45
[11]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

albo ich nie rozpakowałes albo nie sciagłes tego co trzeba... na niektórych stronach kombinacja prawy przycisk i zapisz element docelowy daje nieoczekiwane efekty... ja zawsze sciagam taktyki na lewy przycisk i wszystko jest ok

27.05.2005
18:48
[12]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

cavca--> faktycznie bardzo dobra taktyka bez problemów wygrałem z druzyna która nie zaliczyła zadnej porazki o poczatku sezonu... a od drugiej połowy grałem w 10

27.05.2005
22:32
[13]

Cavca [ Konsul ]

Mr_Slip -> hehe dzieki, gram (a wlasciwie gralem:P) tak juz od CM3 - zawsze z tak samo dobrym skutkiem:)

29.05.2005
16:27
smile
[14]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

cavca-->mimo ze taktyka bardzo dobra to wróciłem do swojej 4-4-2 ze strzałkami do przodu dla obrońców i opmocników.. szkoda mi było moich skrzydłowych :D

29.05.2005
16:40
smile
[15]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Polecam na lewa obrone - Phillip Lahm, atak to zdecydowanie Gianpaolo Pazzini z Atalanty(koszt rzedu 21 milionow euro), pomoc oczywiscie Freddy Adu, defensywny pomocnik Vincent Kompany, Julio Baptista u mnie sie swietnie spisuje...a i jeszcze Anthony Vanden Borre :) Jezeli potrebujesz uniwersalnego obronce/defensywnego pomocnika to Simone Padoin sie nada :)Chyba tyle...Zaraz przejrze moj sklad to powiem jeszcze o paru talentach :)
Ja gram od zawsze 3-2-2-3 i idzie mi bardzo dobrze :)

29.05.2005
16:45
smile
[16]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

napisz tez kim grasz.. to zobacze czy padoin sie do mnie nada :D

29.05.2005
16:47
smile
[17]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Milan :) I reprezentacja Brazylii :D

29.05.2005
16:49
[18]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

a po ilu sezonach złozyli Ci oferte prowadzenia reprezentacji?

29.05.2005
16:50
smile
[19]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Po 2 lub 3...Nie pamietam konretnie...Zaraz Ci powiem ile kosztowalo mnie sprowadzenie Padoin'a :)

29.05.2005
16:55
[20]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

11,25 M...Sezon 2004/05...Ale sadze ze daloby sie zejsc ponizej 10 M...A Ty kim grasZ?:)

29.05.2005
16:57
[21]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

ja garm Sportingiem i mam koncówke 1 sezonu... a paidona mógłbym nawet wyciągnac za mniej niz 5 mln funtów za chwile spróbuje :D

29.05.2005
16:59
[22]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Sciagaj Adu...16 lat...W przyszlosci Ci sie bardzo przyda :)I jezeli masz ok.20 M euro to bierz sie za Pazzi'niego...Odkad go mam zdobywa mnostwo nagrod, wiele bramek...W kazdym sezonie mam powyzej 100 bramek zdobytych :) A on sie bardzo do tego przyczynia :)

29.05.2005
17:00
[23]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

udało mi sie za równe 5 mln funtów.. w nastepnym sezonie zobacze czy był tyle wart :D

29.05.2005
17:05
[24]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

na pazziniego mnie narazie nie stac ale zobacze jaki bede miał budzet na nastepny sezon

29.05.2005
18:52
smile
[25]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

To teraz złap Freddiego Adu :) Na poczatku może nie będzie najlepszy, lecz gdy będzie miał jakies 19 lat to pokaze co potrafi :)Jakby co to pytaj :P
I jak Ci idzie Sportingiem?Fajnie sie nimi gra?:)

29.05.2005
20:33
[26]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

gra sie spoko, lae bez paru transferów sie nie obedzie w pierwszym sezonie narazie zdobyłem mistrza portugalii i 2 miejsce w pucharze uefa (przegrałem w finale z chaelsea) w finale pucharu portugali gram z madeira wiec nie bedzie wiekszych problemów z wygrana

29.05.2005
21:01
smile
[27]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

własnie zdobyłem puchar portugalii zwyciestwo było łatwe tak jak przypuszczałem.. wygrałem 3-0 :D

29.05.2005
21:57
smile
[28]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

To i ja pochwale sie moimi osiągnięciami w FM'ie :)

AC MILAN :
Superpuchar Włoch - 2004,2005,2006,2007
Puchar Włoch - 2005,2007
Liga Mistrzów - 2005,2006,2007
Włoska Serie A - 2005,2006,2007
Superpuchar Europy - 2005,2006,2007(II Miejsce)
Klubowe Mistrzostwa Świata - 2005,2006,2007

BRAZYLIA :
Złoty puchar - 2005,2007(III Miejsce)
Puchar Konfederacji - 2005(III Miejsce),2007
Mistrzostwa Świata - 2006
Copa America - 2007

*Daty bez dopisków w nawiasach oznaczają zwycięstwo :)

Ta gra pochłania mnie ;)

30.05.2005
12:19
[29]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

o widze ze troche tego masz :) jakiego poleciłbys mi lewego pomocnika, bo hugo viana wrócił do newcastle z wypozyczenia?

30.05.2005
13:57
[30]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

pomyłka.. lewego lub prawego mam budzet 12 mln Euro wiec jakiegos zdolnego moze kupie :D

30.05.2005
16:02
smile
[31]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

U mnie gra Riccardo Montolivio(sciagniety poprzez niechoroniony kontrakt - 18,25 M euro) naprzemian z Alex'em-za darmo w 2006 :) Alex'a bardzo polecam:)I jeszcze Adu gra na lewej :) Na prawej ewentualnie Eddie Gaven - bardzo niedrogi, obiecujacy gracz :)

30.05.2005
16:32
smile
[32]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

złozyłem oferte na gavena a na lewej mam juz gassbaroniego (kupiony za 3,3 mln Euro) nawet niedawno udało mi sie kupic woodgate'a za 5 mln jestem z siebie dumny <joke>

30.05.2005
16:47
[33]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

kaies--> jakie masz statystyki menadzerskie?

30.05.2005
21:23
smile
[34]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Wiec tak :)
Ambicja - 10
Lojalnosc - 12
Odpornosc na stres - 7
Profesionalizm - 20
Stosunki z mediami - 7
Temperament - 18

Nie wiem tylko skad te statystyki sie biora :D

31.05.2005
16:53
[35]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

dobra ja sie teraz pochwale moim składem

Ricardo

Bonera Kompany Woodgate Rui Jorge

Guarin
Simao Gasbarroni
Heinz

Podolski Tevez

w rezerwie sa: Zurawski, Padoin, Ederson, Akinfeev, i to chyba na tyle z tych lepszych zawodników.. co o tym sadzisz?

31.05.2005
22:16
smile
[36]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Obrona - Bonera i Kompany - miodzio , Woodgate nie lubie :) A gry Rui Jorga nie znam
Pomoc - Nie znan gry zadnego z nich :)
Atak - Podolski i Tevez - super! :)

rezerwa - Jak sie sprawuje Zurawski?Padoin dobrze :P Ederson slyszalem ze dobrzy, a Akinfeev...Chyba dobry jest :D

01.06.2005
14:40
smile
[37]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

Zurawski to król strzelców pierwszego sezonu :D Padoin sie rzuca bo kupiłem woodgate'a :D ederson jest dobry (wartosc 10mln E) Akinfeev juz jest w pierwszym składzie... aktualnie w druzynie mam szpital wiec skład jest gruntowanie przebudowany... w nastepnym sezonie kupie jakiegos lewego obronce bo rui jorge odstaje od pozostałych poziomem :d

01.06.2005
16:42
[38]

robert2k4 [ Pretorianin ]

hyh wszyscy gracie dobrymi klubami duzo kasy na transfery a ja sobie wybralem polska druga lige i gram Arka ktora w pierwszym sezonie byla kandydatem do spadku. Ja jednak dosc szczesliwie zdobylem awans z pierwszego miejsca a nastebnie jeszcze bardziej szczesliwie utrzymalem w 1 lidze. W obydwoch sezonach dotarlem do cwiercfinalu pucharu polski. Moze niezbyt dobrze, ale mysle ze jak na brak kasy na wzmocnienia to nie najgorzej. Moje transfery to (wszyscy z darmo) Michal Lorens, Samulel Tomar i po pierwszym sezonie Rafal Szwed i kilku innych ale nazwisk nie pamietam :)

01.06.2005
16:47
[39]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

wiesz w sportingu to tez nie miałem jakis kokosów na poczatek (tylko 1.7 mln funtów) a to jak na zagraniczna lige jest małą iloscia...

02.06.2005
14:43
[40]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

up

02.06.2005
15:12
[41]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

moze mi ktos bjasnic jak to jest z prawem "niechronionego kontraktu"? bo teraz kupuje zawodnika i musze zaplacic jego klubowi równowartosc w tym wypadku 9,5 mln E.. a jak moi zawodnicy nie maja chronionego kontraktu to klubu im proponuja kontrakt i oni odchdza (zawodnik którego chce sciagnac ma 21lat)

02.06.2005
18:10
[42]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Jesli zawodnik ma wiecej niz 28 lat, to jego kontrakt jest chroniony przez dwa lata po podpisaniu, jezeli mniej to trzy...

02.06.2005
18:19
smile
[43]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

mi chodziło o to ze musze za niego bulic kase... ale przeczytałem uwaznie instrukcje i dowiedziłem sie ze jesli piłkarz ma mniej niz 24 lata to jego klubowi trzeba płacic "opłate za wychowani" czy jak to sie tam, nazywało :D

03.06.2005
16:30
smile
[44]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

huh własnie skonczyłem drugi z koleii sezon Sportingiem i musze przyznac ze zakonczył sie on wielkim sukcesem albowiem zdobyciem pucharu mistrzów:D ogólnie sezon był bardzo udany zdobyłem po raz 2 z rzedu mistrzostwo portugalii i puchar portugalii czyli... potrójna korone... juz nie moge sie doczekac kolejnego sezonu.. moza jakiejs ekipie nie powiedzie sie na mistrzostwach swiata i jakas federacja bedzie chciała zarudnic mnie w roli selekcjonera której z reprezentacji...:D pogramy zobaczymy

03.06.2005
19:15
smile
[45]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Ja tez jestem po kolejn ym sezonie i moge do trofeow dopissac sobie kolejne zwyciestwo w : pucharze wloch, pucharze mistrzow i lidze wloskiej :)
W moim przypadku najczesciej zglaszaly sie federacje krajow z ktorych pochodzil trener :) Dlatego postanowilem grac Brazylijczykiem :D

I jak sie Padoin spisuje?Sciagnales Adu?:)

04.06.2005
08:52
smile
[46]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

padoin dalej jest "niezadowolony , poniewaz sadzi ze jest zbyt duza konkurencja o gre w 1 zespole" kompletnie nie weim jak to usunac, a sprzedawac zawodników tez nie moge bo chce obronic lige mistrzów... adu juz jest moim zawodnikiem chociaz miał oferte z barcelony to jednak wybrał mój klub :D

04.06.2005
09:07
smile
[47]

Pejotl [ Senator ]

robert2k4 -> też gram Arką, w pierwszym sezonie awansowałem tak jak ty do I l w drugim na zakończenie rundy jesiennej byłem trzeci :) ale na wiosnę zrobili ze mnie sieczkę (zachciało mi sie kombinować z taktyką) i wylądowałem ostatecznie tuż nad strefą spadkową. W PP jakoś bez sukcesów.

Grałem 5-4-1 teraz kombinuje z 4-4-2

04.06.2005
11:02
smile
[48]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

własie przed chwila doszedłem do wnisoku, ze zagram sobie moim ulubionym klubem, czyli bayernem monachium a sporting zostawie sobie na pózniej :D mam nadzieje ze bayernem bedzie mi sie grało równie dobrze jak druzyna z lizbony :D pozdro

06.06.2005
16:13
smile
[49]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

cos widze ze wątek sie nie rozwija, wiec zadam sobie luzne pytanko do kaiesa... ;D jak sie gra repra brazylii? jakbys mógł to podaj skład :d

06.06.2005
17:21
smile
[50]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Gra sie swienie, chociaz oczekiwana federacji i kibicow sa wielkie...Nie satysfakcjonuja ich remisy, tylko i wylacznie zwyciestwa

sklad...bedzie z pamieci :)


-----------Helton/Marcos
dede/maxwell---lucio/alvaro---juan

-----------emerson/julio baptista


-----kaka---ronaldinho----diogo

-luis fabiano/ronaldo--robinho-----adriano


cos takiego :)


A jak idzie gra Bayernem?

06.06.2005
17:46
smile
[51]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Ja gram teraz drugi sezon Borussia Dortmund. W pierwszym seoznie zajalem 7 miejsce bo kombinowalem duzo z taktyka, wyjsciowa jedenastka. Teraz w miare wszystko unormowalem. Wyprzedalem caly chlam z druzyny. Dokupilem kilku zdolnych juniorow i troche bardziej doswiadczonych graczy. Teraz gram w skladzie: Weidenfeller-Evanilson, Worns, Oliseh, Bertelsen-Ricken, Guarin, Smolarek-Rosicky-Diouf (Zalayeta), Ewerthon.

Najlepszym graczem jest Smolarek ze srednia ocena meczowa ok 9. Najlepszym strzelcem El-Hadji Diouf ktorego za grosze wzialem bo mial kontrakt niechroniony. Najwiecej asyst Smolarek i Rosicky.
Taktyka 4-3-1-2
Najwiekszym minusem Borussi jest ogromny dlug. Na starcie mamy 182 mln Euro kredytu ktory splacamy az do 2034 roku. Co za tym idzie zarzad malo pieniedzy daje na transfery. Plusem jest swietna baza treningowa i stadion. Borussia ma najwieksza frekwencje z calej Bundesligi.

06.06.2005
18:01
smile
[52]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

Ja gram jak zwykle GKS Bełchatów :)
FM2005 mam od niedawna, ale doświadczenie z poprzednich CeMów się przydaje. Z lotu awansowałem do 1 ligi z 1 miejsca, obecnie dochodzę do połówki sezonu 1 ligi i jestem na 2-gim miejscu. Więc nie jest to taka trudna gra - raczej na poziomie zwykłego CM4, ale mam odczucie że jest jakby bardziej realistyczna :>

06.06.2005
19:31
smile
[53]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

bayernem idzie zajebiscie;D jestem w 1/2 ligi mistrzów (u siebie z realem wygrałem 7-2) jestem 1 w lidze a w pucharze niemiec idzie równie dobrze

06.06.2005
19:35
[54]

Regis [ ]

7:2 ? ROTFL :D Myslalem zeby kupic ta gre, ale jak widze rezlizm w niej jest szczatkowy :D A pewnie taki wynik to nie wyjatek :P

06.06.2005
19:40
[55]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

stary chyba nie wiesz co mówisz :D realizm to podstawa poprostu trzeba miec dobra ekipe a wynik dwumeczu to 10-3

07.06.2005
15:55
[56]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

własnie przed chwila, równiez u siebie, pokonałem valencie 5-0.. widac hiszpanski styl gry lezy moim podopiecznym, :D

07.06.2005
15:58
[57]

J0lo [ Legendarny Culé ]

też się zastanawiałem ale... ehhh z takim realizmem.. niech zgadnę - w co drugim meczu masz taki wynik? sorry ale nawet w CM03/04 sporadycznie miewałem takie wyniki. mimo że drużynę miałem taką żę włosy na głowie stawały ( wygrywałem dużo ale nie tak )

07.06.2005
16:05
[58]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

nie w co drugim, zdaza sie czasami (ze słabszymi druzynami) a te dwa wyniki to sa jedyne które udało mi sie osiagnac z druzynami na tak wyskoim poziomie...

07.06.2005
16:09
smile
[59]

waslo [ Ajacieden ]

ja gram ajaxem najlepsi to snejder van der vaart mitea mokoena kupiłem go za śmieszną kase jak na takiego zawodnika ajaxem mi idziebardzo dobrze zająłem 1 miejsce w lidze a mój budżet wynosi 70 mln euro.

11.06.2005
10:34
smile
[60]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

widze ze bezemnie watek sie nie rusza :p wiwec aby go troche upnac napisze ze zdobyłęm bayernem potrójna korone wygrywajac w finale LM z Milanem 2-1 po dogrywce :D

15.06.2005
22:22
smile
[61]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Kolejny sezon leci ladnie...22 kolejka...12 punktow przewagi nad Lazio...Wpadli do Yakubu(za darmo) i bedzie tez Ibrachimovic :P Tez za darmo...Wygrany zloty puchar z BBrazylia...W galerii slaw jestem kontynetalnej i krajowej jestem na 1 miejscu :P na swiatowej chyba juz tez...:P idzie mi niezle :) a jak Wam?:)

18.06.2005
09:52
[62]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

ja sobie zrobiłem przerwe ale za chwile odpalam fm.. wiecej napisze pózniej bo narazie jestem na poczatku 2 sezonu :D

18.06.2005
12:25
[63]

Silveria [ Konsul ]

a ja się wkurzyłem, bo grając radomiakiem doszedłem do finału pucharu Polski, gdzie przegrałem z Wisłą Kraków. Powininenem był grać w UEFA jako że Wisła sięgnęła po dublet, a tu ch*j!!! wzięli drużyną z ligi a nie mnie :(

18.06.2005
13:52
[64]

Lipton [ 101st Airborne ]

Heh FM ma to do siebie, że dobrymi drużynami to bez problemu się zdobywa wszystko co jest do zdobycia. Jak chcecie mieć prawdziwą zabawę to proponuję zaczać drużyną broniącą się przed spadkiem w ostatniej lidze angielskiej :) Wyprowadzenie takiego teamu do premiership to jest dopiero wyczyn:) Ja pracuję pierwszy rok w Eastbourne Boro i jestem w środku tabeli. Buduję młodą drużynę na przyszły sezon. Planuję awans do wyższej ligi co dwa sezony:) Zobaczymy co ztego będzie.

Btw jedyna rzecz której do końca nie rozgryzłem w serii CM - FM są treningi. Właściwie nie widzę ich ogromnego wpływu na wyniki drużyny i właściwie nie wiem czy zawracać sobie nimi głowę. Wy coś tam ustawiacie?

18.06.2005
13:57
[65]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Ale sztuka, zdobywanie wszelkich pucharow Milanem albo Bayernem. Ze tez wam sie nie nudzi...

19.06.2005
12:27
[66]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

a sportingiem lm zdobyłbys? a bayernem gram bo to moja ulubiona druzyna a nie dlatego ze łatwo sie nimi wygrywa... a co do treningów to nie za bardzo wiem o co w nich biega :D

21.06.2005
15:03
[67]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

macie linki do jakichs ciekawych stron z skórkami i zdjeciami piłkarzy?

23.06.2005
11:23
[68]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

/\/\/\ up

01.07.2005
14:38
smile
[69]

waslo [ Ajacieden ]

a ja mam taki skład w ajaxie

bramkarz: Andrey
Obrońcy: (od lewej) Anderson Maduro Heitinga De Jong
Pomocnicy: Knaye Lagerbloom Van der Vaart De Mul
Napastnicy: Mokoena Fernandez

03.07.2005
13:52
smile
[70]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

waslo-> połowy składa nie znam ale heitinge i de jonga mam w bayernie i całkiem niezle sobie poczynaja, chociaz czesciej wchodza z ławki

04.07.2005
14:55
smile
[71]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

przed chwila skonczyłem kolejny udany sezon. po raz 3 z rzedu zdobyłem potrójna korone (liga mistrzów, puchar niemiec, mistrzostwo niemiec) kolejny sezon zapowiada sie równie obiecujaco, szykuje sie do sprowadzenia javiera mascherano na srodek pomocy. kolejny sezon czekam na propozycje prowadzenia reprezentacji narodowej, ale chyba mnie nie chca :D

04.07.2005
15:07
[72]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Polecam Mascherano ;) Powoli zastepuje u mnie Pirlo :) Teraz gdy nadszedl rok 2009 nadszedl takze czas wzmocnien w postaci mlodziezy...Fajnych zawodnikow generuje FM :) A Heitinga gra i u mnie na prawej obronie i rradzi sobie swietnie ;) Za to Snejider...Fatalnie ;/ Nie polecam go...Chyba ze mam dziwna taktyke :)

04.07.2005
20:43
[73]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

no i masherano w bayernie :D mam nadzieje ze bedzie grał na dobrym poziomie po 23mln euro piechota nie chodzi... zreszta dziwi mnie troche mały budzet mojej druzyny... wygrywam wszytsko co sie da zarabiam ogromne pieniiadze z wygranych pucharów a tu mi wyskocza z budzetem 15 mln euro.. Kaies a jak sie maja sprawy z budzetem milanu domyslam sie ze jest "troche" wiekszy..:]

12.07.2005
13:39
[74]

en.pe [ Legionista ]

Widze, ze niektorzy juz tu troche graja... wiec mam pytanko, ie razy zaczynam gre to z poczatku mam problem z prawym ofensywnym pomocnikiem... oczywiscie w miare grania zawsze jakis sie znajdzie, ale sa to juz pilkarze, ktorych mozna okreslic mianem gwiazdy. Moze znacie jakiegos mlodego taniego...?

13.07.2005
10:13
smile
[75]

muzyk [ Junior ]

czesc własnie przegladalem sobie rozne strony i trafilem na to forum. barzo sie ciesze ze jest na taki temat. bardzo lubie fm2005 i jestem bardzo zapalonym graczem. obecnie gram vfb stuttgart. musze powiedziec ze nie jest az tak prosto ale gdy zaczolem grac to zdobylem a z reszta sami zobaczcie:
I liga niemiecka: 2005 2006 2007
Puchar niemiec: (II 2006) 2007
puchar ligi: 2004 2005 2006 2007
puchar mistrzow: 2006 2007
puchar europy: 2005
super puchar: 2005 2006 2007
druzynowe mistrzostwa swiata: 2006
puchar euroazjatycki: 2005

13.07.2005
10:19
smile
[76]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

en.pe--> niestety bez wiedzy kim grasz strasznie trudno jest okreslic komus jaki zawodnik byłby najlepszy dla Twojego klubu wiec jakbys był tak miły to podaj prowadzony przez Ciebie klub :)

13.07.2005
10:22
[77]

Cacuch [ Pretorianin ]

A ja gram Interem Mediolan. A tam to przynjamniej nie ma problemów z napastnikami: Adriano i Martins.

Jak chcecie młodzików:
Kakalov
Todorov (anatoli)
Van der Vaart
Snejder Wesley

A najlepszym napastnikami w grze są Adriano i Henry. Tych jak się odpowiednio ustawi to się dopiero jazz zaczyna :)

13.07.2005
10:30
[78]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

ja aktualnie zrobiłem sobie przerwe z FM-em i zacząłem sobie pogrywac w gothica 2+noc kruka, ale mysle ze z moja pamiecia nie jest tak zle i bede mógł co poniektórym pomóc w h=grze :))

13.07.2005
10:33
[79]

peterkarel [ Konsul ]

ja wam się pochwale moim;]
gram arsenalem;]
bramka: casillas
obrona: nesta campbel cole
pomoc: beckham vieira ronaldinho i lampard
atak ruud i heniek(henry)

ps. oczywiście w fifie 2005

13.07.2005
10:34
smile
[80]

peterkarel [ Konsul ]

:]

13.07.2005
16:16
[81]

en.pe [ Legionista ]

Ah... no tak, zapomniałem o takim drobnym szczegole... gram 1.FC Koln... i jeszcze jestem w drugiej lidze :) (ale to tylko kwestia czasu) narazie zakupiłem Eddiego Gavena, ale przydałby mi się jakiś perspektywiczny zawodnik na tej pozycji... Czasem pogrywa sobie na niej Alessio Cerci, ale jakos nie lubie Włochów :P

13.07.2005
17:48
[82]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

hmm koeln.. no widze ze lubisz wyzwania :D ale z podolskim w ataku w 2 lidze bedziesz radził na prawej pomocy moze krzysztoł bąk by sie sprawdził bardzo dobry piłkarz miałem go swego czasu w wisle kraków...

13.07.2005
18:23
[83]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Ja ostatnio z Huddersfield po jakichs 10 sezonach zdobylem mistrzostwo Anglii:) Skladem nie mam sie co chwalic,bo wiekszosc to i tak regeneraci, ale udalo mi sie wysuplac z ligi Brazylijskiej dwoch wonderkidow zanim bogatsi ich znalezli:) Z bardziej znanych jedynie na lewym skrzydle mam Freddy'ego Adu. Teraz wzialem HSV, ale idzie mi nienajlepiej. Co prawda zremisowalem z Bayernem,ale przegrywam z ogorkami:/ Poza tym klub nie ma kasy i prestizu, ale jeszcze zdobede mistrza!;)

Co do pilkarzy to u mnie zawsze niezly byl Freddy Guarin(DMRC), sciagam go praktycznie do kazdego klubu. Czasem jak huknie z dystansu to nie ma zmiluj. Cena ok 1.5 mln€.
Poza tym Derek Riordan(FRLC) ze Szkocji(Hibs bodajze) za kilkaset tysiecy. Z mysla o przyszlosci sprowadzam tez Antka Vanden Borre i Geoffrey'a Mujangi Bia. Tylko tez zawsze mam problemy ze srodkowym pomocnikiem, wiadomo jak ma sie kase to sie kupuje Kallstroma, Hleba czy Schweinsteigera,ale w wiekszosci klubow jej nie ma:) Dlatego teraz smigam skrzydlami gdzie na lewej mam Trochowskiego, ew.Riordana, a na prawej Moreire ew. Gavena.

13.07.2005
18:59
[84]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

w fmie 2005 kompletnie skopana jest sprawa prestizu wiec nawet jak wygrasz lige mistrzów 10 razy z rzedu to i tak wiekszosc piłkarzy swiatowej klasy nie bedzie chciało dla Ciebie grac (oczywiscie mówie o grze słabszymi klubami) podobno w fmie 2006 ten problem ma byc rozwiazany.. miejmy nadzieje

13.07.2005
21:19
[85]

en.pe [ Legionista ]

Slip nie strasz mnie... jak nie będą chcieli przejsc do mojego 1.fc koln... to porwe ich matki i nie beda mieli wyjscia! A awans wlasnie wywalczylem z 15 punktowa przewga nad drugim zespołem... teraz przed walka o utrzymanie musze wzmocnic obrone i bramkarza... myslalem o młodym Schmeihelu bodajze Kasper, ale za cholere nie wiem co z obrona... gram 3 obroncami... (srodkowymi)

13.07.2005
21:25
[86]

en.pe [ Legionista ]

Eh nie moge edytowac... :( A chcialem podac skład... moze jakies propozycje ciekawe macie.
Podolski

Evandro Roncatto Ederson Eddie Gaven

Ch. Springer Daniel Szetela

R.Sobolewski

R.Benschneider L.Sinkiewicz M.Mysiak

Plus. Freddy Adu, Alessio Cerci, M. Niedrig... a reszta raczej nie warta uwagi.

13.07.2005
23:09
[87]

zdf [ Junior ]

https://www.fcmc.pl/talenty.php?menu=fm5 Spróbuj tam kogoś poszukać.Warto tam poczytać czasem komentarze do talentów.

13.07.2005
23:21
[88]

zdf [ Junior ]

https://cmrev.com/talenty.php
tutaj też powinieneś kogoś wyszukać

14.07.2005
09:26
[89]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

na bramke kasper shmeilchel albo ewnetualnie jan lastuvka z doniecka... obydwaj bardzo obiecujacy... na obrone moze nie jakis wspaniały talent ale solidny zawodnik imieniem Głowacki :D

14.07.2005
09:40
smile
[90]

Donatelo [ Junior ]

Ja polecam osobiście kupienia zawodnika Osaze Odemwingie.Najpierw miałem go za 300tyk.Euro a po 2 sezonach był wart 9mlnEuro i biły sie o niego najlepsze kluby.Prawie w każdym meczu był zawodnikiem meczu.Warunkiem jego tak dobrej gry jest to że on musi...grać nie może siedzieć na ławie i on jest napastnikiem ,ale dajcie se go na lewa pomoc!!!

14.07.2005
15:02
[91]

en.pe [ Legionista ]

Hmm.. tak Kaspera już mam w swojej ekipie jak narazie miewa wzloty i upadki, ale wybacza mu :] jeśli chodzi o Głowackiego to miałem przyjemnosc grac wisłą i bardziej solidnym zawodnikiem był Paweł Strak nigdy mnie nie zwodził.

14.07.2005
17:41
smile
[92]

muzyk [ Junior ]

no ja gram VfB STUTTGART jesli chodzi o moj sklad to jest nastepujacy:

Bramka: timo hildebrand
Obrona lewa: Emanuel pogatetz
Obrońcy środkowi: martin stranzl ; fernando meira
Obrona prawa: Andreas hinkiel
Defensywny pomocnik śro: jurica vranjes
Pomocnik środ: aleksandr hleb i albo daje defensywnego albo wpuszczam tiago
Ofensywny pomocnik lewy: emanuel centurion
------------ --------- prawy: christian tiffert
napastnik: lukas podolski
wysuniety napastnik: kevin kuranyi

14.07.2005
18:28
[93]

settogo [ Nie zgadzam się ]

Jak pomocnik to tylko Sneijder :) W taktyce galacticos 4 1 3 2 jako srodkowy z 3 pomocnikow zostal krolem strzelcow holenderskiej ligii, grajac u mnie w Ajaxie. W Chelsea na pozycji lewego srodkowego pomocnika zostal najlepszym pomocnikiem w europie i na swiecie oraz zdobyl tylul krola asyst :)

Jak narazie, 3 sezon sklad ajaxu prezentuje sie tak:

Stekelenburg
DL: Christoffer Anderson
DR: Nigel De Jong
DC: Heitinga
DC: Ismael
DMC: Mascherano
MC(L): Sneijder
MC: Vilakazi
MC(R): Joe Cole
FC: Javi Guererro
FC: Krzysztof Topolski (Doszedl do Amici Wronki)
7 osobowa rezerwa: Lobont, Dervite, Bruninho, Kazimierczak, Blonk, Babel, Daniel Fredheim Holm

14.07.2005
19:50
[94]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

heh ja po raz kolejny bede zmieniał swój klubik tym razem przygode zaczne z wisła kraków :D

14.07.2005
20:30
[95]

en.pe [ Legionista ]

A czy nikt kto ma zewnetrzne IP? Nie mialby ochoty zagrac online? Ja bardzo chętnie bym zagrał... czasu mnóstwo więc łatwo sie umowic na godziny grania... liga obojetnie jaka.

16.07.2005
22:45
smile
[96]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Czy ktoś mi pomoże, szukam jakiś tanich, dobrych i młodych zawodników na pozycji lewy/środkowy obrońca i lewy obrońca do klubu chelsea a więc z kasą nie ma problemu. Z óry dzięki

16.07.2005
22:49
smile
[97]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

asier del horno ewentulanie philip lahm a na srodek moze vincent kompany+anthony van den borre

17.07.2005
05:15
[98]

en.pe [ Legionista ]

Na środek... jesli masz troszke wiecej funduszy proponuje Colocciniego... według mnie jeden z lepszych obrońców w grze... jeszcze nigdy mnie nie zawidódł... a jest wyjatkowo bramkostrzelny wiec sie przydaje :]

17.07.2005
16:48
smile
[99]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Dzięki już złożyłem propozycję. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą :]

17.07.2005
18:45
smile
[100]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Czy ktoś może mi wyjaśnić jak zrobić, żeby moim graczm nie spadały punkty umiejętności (treningi) ??

17.07.2005
20:43
[101]

en.pe [ Legionista ]

Hehe...to chyba najwiekszy problem "menadzerow" :] ja sam jeszcze nie potrafie ustawic porzadego treningu... ale polecam Ci poszukac na roznorakich o fm stronkach ludzie zamieszczaja swoje chociaz ja jeszcze nie znalazlem zadnego wartego uwagi, ale moze Tobie sie uda... https://www.fcmc.pl/

18.07.2005
10:59
smile
[102]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Czy Ci zawodnicy których kupiłem do Chelsea to czy będę miał pożytek?
Robinho, Johan Volanthen, Anthony Borre, Vincent Kompany, Mulcahy Kevin, Park Ji-Sung, Alex, Wesley Sneijder, Jay DeMerit, Riquelme, Steve Finnan, Ronaldinho, Chris Baird, Carlos Tevez i Philipp Lahn ? Oczywiście Ronaldinho, Robinho, Wesley Sneijder i Tevez to będę, ale pozostali?

18.07.2005
12:28
[103]

en.pe [ Legionista ]

Zdziwilbym sie gdybys nie mial... no, ale z tymi zawodnikami plus Ci z Chelsea raczej problemu z wygraniem wszystkiego miec nie bedziesz... tylko zastanawiam sie jak szybko znudzi Ci sie takie granie.

18.07.2005
12:45
[104]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

racze Ci kupowac szybko bo wujek roman sprawi Ci jeszcze ronaldo i vieire :D i bedzie kłopot z kasa :)

18.07.2005
12:59
[105]

waslo [ Ajacieden ]

a ja gram Zagłębiem lublin. Przyjęli mnie po tym jak mnie wyrzucili z GKS Katowice, zagłebie wtedy spadło z ligi i musiałem z nimi wejść do 1 ligi od razu mi się to udało i od pięciu lat utrzymuje się wlidze no ale nic pozatym ciągle jestem blisko grania w pucharach ale zawze ostatnie mecze mi niewychodzą i ostatecznie zajmuje miejsce wśrodku tabeli.

18.07.2005
13:10
smile
[106]

waslo [ Ajacieden ]

mój skład zagębia to taki aha niektórzy zawodnicy są nieznani bo mam rok 2012, a ME organizują norwegowie którzy w rzeczywistości wcale nie kandydują do organizacji ME

Br - Kwiatkowski lat 21
Ob - od lewej Watamaleo 23 Urbaniak 24 Czarnecki 24 Malecki 22
Pś - Janeczko 22 Kwatach 22 ( chce go kupić Bayern Monachium)
Pp - Żebrowski 19
Pl - Biernacki 25
Nś - Pytlarz 26 Dziuba 23

18.07.2005
13:28
smile
[107]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Mi się nie nudzi takie granie, bo i tak kupuję i sprzedaję zawodników, a sezon skończyłem to w angielskiej lidze 3 miejsce, puchar ligi 2 miejsce, a puchar EURO 1 miejsce (za słabo mi szło na początku. Manchester był 2 i traciłem do niego 1 pkt. to sie nazywa pech, ale zaczął się nowy sezon i będzie lepiej. A Abramowicz mi nie kupuje zawodników ba przez całe okno transferowe kupiłem 7 zawodników, a sprzedałe 3. Dostałe dużo na początek 48 mln euro za 3 m-ce a od niego 109 mln euro. Zamierzam kupić Adriana, ale kasy nie ma, bo kupiłem Ibrahimovicza :]

18.07.2005
20:15
smile
[108]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Czemu Adriano nie chce przejść do mojej drużyny- Chelsea klub się zgodził, a ja daję wszystko na maksa Adrianowi i nic nie chce HELP!

18.07.2005
20:23
smile
[109]

waslo [ Ajacieden ]

może woli zostać w Interze, może gdybyś był takim realem albo barceloną to by przeszedł. Ja u siebie ma rok 2012 i adriano w wieku 30 nadal gra w Inerze.

18.07.2005
20:42
smile
[110]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

ja wisełka spokojnie pierwsze miejsce w lidze z przewaga 11 pkt nad ruchem chorzów a w pucharach jest nastepujaco: w pierwszym sezonie spokojnie awansowalem do fazy grupowej lm ale niestety nie udało mi sie z niej wyjsc i na pocieszenie został pucghar uefa, w którym przegrałem w 1/8 z atletic bilbao w tym sezonie znowu dostałem sie do lm i znowu odpadłem do pucharu uefa, ale teraz mam o wilel łatwiejszego przeciwnika servette genewa wiec jesz szansa na 1/4.. aha w pierwszym sezonie zdobyłem podwójna korone :D skad napisze pózniej

18.07.2005
21:12
[111]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

a oto jakotaka podstawowa jedenastka*

BR- A.Boruc (Januszkiewicz)
OP- M.Baszczyński
OL- M.Golański (Stolarczyk)
OŚ- A.Głowacki (Strąk)
OŚ- T.Kłos (Naldo)
PP- Kalu Uche (Bąk, Dawidowski)
PL- M.Radzewicz (Zieńczuk)
PŚ- F.Guarin (Gołoś, Cantoro, Sobolewski)
OPŚ- Ederson (Szałachowski, Świetochowski)
NŚ- M.Żurawski (Todorov)
NŚ- Jaime Alfonso Ruiz (Brożek)

ci w nawiasach to zmiennicy :)

18.07.2005
22:02
smile
[112]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Mój skład jest następujący:
Br:Petr Cech
O:John Terry
O:Anthony Borre
O:Fabiacio Colocchini
O:Philipp Lahm
DP:Vincent Kompany
P:Wesley Sneijder
P:Juan Riquelme
OP:Ronaldinho
N:Carlos Tevez
N:Zlatan Ibrahimovic

Rezerwy:
Br:Patrice Luzi
O:Glen Johnson
P:Park Ji-Sung
OP:Frank Lampard
N:Robinho
Ale cały czas mi się wydaję, że czegoś mi brakuję, tylko czego?

18.07.2005
22:07
[113]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

teraz to Ci sie bedzie dopiero fajnie grało... nie bedizesz miał na co kasy wydawac :p

18.07.2005
22:08
[114]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

bedzie nudno

18.07.2005
22:10
[115]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

Sizalus--> własnie to miałem na mysli...

18.07.2005
22:40
smile
[116]

loll [ Konsul ]

Siemka:) Dawno mnie tu nie było:(
Mam nowego kompa i teraz moge sobie pograc w FM'a:))
Bo na starym nie mogłem jej włanczyc:P
No to to by było na tyle:).Wiem,ze nie na temat ale..
Jak cos znajde ciekawego to powiem:P
Na stronce fm'a znalazłem nowe uaktualnienie czy jak to zwac:P robi robson czy cos takiego zobaczcie bardzo ciekawe jak dla mnie:)

18.07.2005
22:49
smile
[117]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Jak to nie ja się dopiero rozkręcam, chce kupić Henriego, Nisterloja, Adriana, Szevchenke, kake, seedorfa no i oczywiście Krzynówka

18.07.2005
23:01
[118]

en.pe [ Legionista ]

I na co Ci tylko napastników... widze, ze wiecej osob ma zapedy jak pan Florentino Perez... *wzdycha przeciagle*

18.07.2005
23:04
smile
[119]

nowy gracz [ Pretorianin ]

oczywiście ich chce kupić, żeby mi nie przeszkadzali, bo to przez Henrego zająłem 3 m-ce, przez nisterlooy-a tak samo, Adriano bo przegrałe z Interem i on zdobył Hat trika, Shevchenkę, kakę i seedorva żeby mi w przyszłości nie przeszkadzali ;)

19.07.2005
00:58
[120]

en.pe [ Legionista ]

W przyszlosci to juz Ci tylko moze Kaka zagrozic... reszta juz nie bedzie w stanie grac... zanim ich kupisz... beda juz po grupo po 30 i ich miejsce zajma lepsi gracze :] ALe jesli tak chcesz wykupywac debesciakow to proponuje jeszcze Fernando Torresa...

19.07.2005
08:32
smile
[121]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

ja z koleji propnuje wzmocnienie lini pomocy np. schweinstaigerem, bo jak bedziesz miał tylu napastników to bedziesz miał w tym zespole burdel a nie dobra atmosfere co chwila jakis gwiazdorek bedzie sie domagał wystawiania go do pierwszego składu... chyba ze zamierzasz grac 2-3-5 ale w to raczej watpie... daj szanse innym zespoła nie bac samolubny :p hie hie hie

19.07.2005
10:48
[122]

en.pe [ Legionista ]

Jeśli chodzi o pomocników to niezlym talencikiem jest Fabregas... hiszpan i dla mnie wszystko jasne ;)

19.07.2005
10:55
smile
[123]

MaCiUsEk [ Konsul ]

nowy gracz---> Ty sie dobrze czujesz z tymi transferami???

19.07.2005
10:56
smile
[124]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Z kąd wiedziałeś, że mam kiepskich (prócz Ronaldinhia) pomocników? Ale z tym, że będą dochodzić do nich coraz lepsi zawodnicy to mnie załamałeś. Myślałem, że Henry jest najlepszym w grze napastnikiem, ale kiedyś musi ustąpić miejsca :) Zmieniłem zdanie tylko kupię Torresa, bo Adriana chcieli za 100.000.000 Euro, oczywiście się zgodziłem, ale on nie chciał, bo jak zobaczyłem, że Inter to jego ulubiony klub to zrezygnowałem :). Mam czterech napastników, ale raz miałe tak że 3 zawodnicy byli kontuzjowani dlatego się zabezpieczam.

19.07.2005
10:58
smile
[125]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Oczywiście, że nie zrezygnowałem bo za drogo ok. 300-400 mln euro a ja mam 100

19.07.2005
10:58
[126]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

nowy gracz--> zabazpiecz sie młodymi zdolnymi, a nie rozkapryszonymi gwaizdami, z którymi bedziesz miał same problemy...

19.07.2005
10:59
smile
[127]

MaCiUsEk [ Konsul ]

nowy gracz---> a jakim wogule klubem grasz?

19.07.2005
11:00
smile
[128]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Mr_Slip---> Wiem już zrezygnowałem z nich, ale ja nie znam za wielu młodych i zdolnych. Jak możesz to napisz kilka

19.07.2005
11:01
smile
[129]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Chelsea F.C. sezon 2005-2006

19.07.2005
11:03
[130]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

napastnicy: robinho (którego juz masz) tevez, kerzahov(?), podolski. santa cruz, pazzini, i iwielu innch z tych piłkarzy napewno bedziesz miał pozytek kiedy ronalda i inne takie bede miały ponad 30 lat i bede chodzi z laskami przy nodze...

19.07.2005
11:05
smile
[131]

MaCiUsEk [ Konsul ]

nowy gracz ---> Jak juz jestes taki rozrzutny to kup sobie do ataku Ibrahimovicza (Szwed), Teveza (Argentynczyk), Cavenagiego (Argentynczyk) Gilardinio (Włoch)

19.07.2005
11:08
[132]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

tak apropo FM-a i forum... co myslicie o załozeniu watku cyklicznego o fmie 2005 i w prszyszlosci o fm 2006 czekam na odpowiedzi :D

19.07.2005
11:08
smile
[133]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Robinho-mam, Tevez-mam, Santa Cruz-nie lubię, Podolski-nie lubię, a reszta się sprowadzi

19.07.2005
11:09
smile
[134]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Czemu nie, ale tutaj też można pogadać o Fm-ie

19.07.2005
11:10
smile
[135]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

ten watek to pedzie tak jakby pierwsza czesc :D

19.07.2005
11:10
[136]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Mr_Slip ---> Jestem ZA! Fm2005 to juz przeszlosc... Dzis zaczynam grac w Championsipa 5!

19.07.2005
11:10
[137]

Kompo [ t ]

Seryjny wątek o FM/CM już dawno był. Tyle, że upadł.

19.07.2005
11:11
[138]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

Kompo--> no to bedzie mały reloaded

19.07.2005
11:13
smile
[139]

Kompo [ t ]

Popieram, tyle żeby to była kontynuacja tamtych wątków. Wiecie, ten sam tytuł, jakiś ładny wstępniak, lista managerów może być napisana od nowa, bo wielu z nich już się nie udziela, a taktykę w ogóle wywalić. :)

19.07.2005
11:15
smile
[140]

Kompo [ t ]

No i część 24-a. :)

19.07.2005
11:15
[141]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

Kompo--> obada sie sprawe.. ktoś sie zgłasza do pisania wstepniaka? czy sam mam próbowac cos stworzyc? ;d

19.07.2005
11:15
[142]

J0lo [ Legendarny Culé ]

to były czasy nie? :) ta taktyka w nowych cmach nie miała racji bytu bo zbyt egzotyczna była ale niszczyłem wszystkich nią :) ehhh chyba czas wracać do tego :)

19.07.2005
11:16
[143]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Mr_Slip ---> Próbuj, próbuj... :))

19.07.2005
11:19
[144]

MaCiUsEk [ Konsul ]

A oto najlepsza strona o FM i CM:

19.07.2005
11:19
[145]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

to nie podbijajcie tak tego watku bo niz ja cos wymysle... hehe

19.07.2005
11:22
smile
[146]

Kompo [ t ]

J0lo - > hehe :). A Ty w ogóle coś jeszcze grasz w menago, czy matura pochłonęła Cię bez reszty? :)

19.07.2005
11:23
smile
[147]

nowy gracz [ Pretorianin ]

Zacznij tworzyć już dziś

19.07.2005
11:24
[148]

J0lo [ Legendarny Culé ]

komp ----> kasy nie mam na najnowszego a stare mam już tak opykane że nie mogę :) matura dawno za mną a dzisiaj wyniki na Polibudzie więc praktycznie po dzisiejszym będę już pewny wszystkeigo :)

19.07.2005
11:26
smile
[149]

Kompo [ t ]

Mr_Slip - > spoko, o ile pamiętam to w wątkach o CM-ie nikt nie przywiązywał wagi do wstępniaków, więc najlepiej będzie jak walniesz tytuł: Wieści z ławki trenerskiej: Reaktywacja - cz.24 (czy coś takiego :)), w treści posta napiszesz, że czas na odnowienie starego wątku i wpiszesz pustą listę managerów, by się dopisywali. No i link do poprzedniej części. Tak jest najlepiej, bez kombinowania. :P

19.07.2005
11:29
[150]

J0lo [ Legendarny Culé ]

ale ten skład i robienie własnej golowej drużyny w CMie dał mi sporo radości ( miałem już w tym doświadczenie - w którymś CM2 zrobiłem drużynę z mojej klasy w gimie :)) a granie i zwyciężanie ( a jak ;)) jeszcze więcej :) oczywiście są problemy typu że chcą mi wykupić co lepszych... a później nie da się przedłużać kontraktów bo nikt nie chce... ale to się dało załatwić edytorem :)

19.07.2005
11:31
smile
[151]

nowy gracz [ Pretorianin ]

To jest mój pierwszy menedżer więc nie wiem za bardzo o czym mówicie ale fajnie by było...

19.07.2005
11:31
[152]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

Kompo--> juz miałem pewna wizje, chociaz nie dokonca, ale skoro nikt to tego nie bedzie przywizywał uwagi to ok... bedzie szybko prosto i na temat :D nowy watek sie tworzy :)

19.07.2005
11:40
[153]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

zapraszam do nowej części

24.07.2005
21:36
smile
[154]

gucio_7777 [ Pretorianin ]

mam probel nie wiem jakim mam grac ustalwieniem w Valencji ?? pomozcie mi mam jeszcze 1 problem mianowicie mam 6 napastników Tevez,Canavaghi,Robinho,Fernando Torres,Porilio,Toti
kim mam grac najczęsciej ?? prosze o podpowiedz

24.07.2005
21:40
[155]

Mr_Slip [ Bawarczyk ]

wszystkie pyatnia zadawaj tutaj
VVV

25.07.2005
19:44
smile
[156]

muzykk [ Legionista ]

siema mam problem gram juz troszeczke w FM2005 i potrzebuje rady. kiedy ostatnio gralem znaczy wczoraj to zlozyla mi oferte reprezentacja angli ja ja przyjalem. lecz gdy przed meczem jest coraz wiecej zawodnikow kontuzjowanych to nie potrafie ich zastapic innymi. dlatego prosze o kilka rad??

25.07.2005
21:48
[157]

Juanhijuan [ Konsul ]

Jak to nie potrafisz zastąpić, tzn. wyrzucić ze składu przed meczem ??

Gdy już zatwierdziłeś składy ??

25.07.2005
22:01
[158]

MaCiUsEk [ Konsul ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4019989&N=1

30.07.2005
18:37
[159]

sir_Proper [ Junior ]

WItam wszystkich....
Każdy się przechwala każdy ma osiągnięcia jednak ja uwazam że dużym klubem to nie sztuka. Dla mnie zawsze najciekawsza była LIGA POLSKA i tą też gram. Gram juz 3 sezon Lechem Poznań jednak wciąż mam problemy nie tyle z taktyką co z treningami.

Co robicie z treningami? Czy macie jakiś stały trening na cały sezon? Jak często zmieniacie treningi i co trenujecie.
Jakktoś ma coś ciekawego to niech wrzuci mi na maila [email protected]

03.08.2005
10:51
[160]

kokos88 [ Junior ]

Elo ludzie! Gram w managera od dluzszego czasu ale pierwszy raz zagralem Milanem. I co.. po polowie sezony wszyscy zawodnicy sa wyjechani jak psy (zmeczeni) (mecze co 3-4 dni) co zrobic zeby szybko regenerowac sily po meczu??

03.08.2005
11:24
[161]

MaCiUsEk [ Konsul ]

kokos88 ---> Zapraszam tutaj: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4054032&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.