GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Traktujecie to forum jako? No własnie, jako co?

27.05.2005
02:20
smile
[1]

snopek9 [ Legend ]

Traktujecie to forum jako? No własnie, jako co?

Tak sie zastanawiam nad tym...miałem juz sie klasc spac, ale moze ktos odpowie?

Czy traktujecie spedzone tu chwile jako odskocznia od prawdziwego zycia?
Nie wiem moze jako miejsce gdzie mozecie sie wykazac i dogryzc jakiemus juniorowi?
Moze jako miejsce gdzie sie mozna czegos ciekawego dowiedziec?
Moze jako miejsce gdzie mozna sie posmiac z nieznajomych?
Moze jako miejsce zapoznania ludzi?
Piszcie :)

Ja sam nie wiem jak to traktuje...chyba najbardziej lubie "zryte" linki z kategorii z Inetu :) i dlatego traktuje to bardziej rozrywkowo...no i mozna podyskutowac czasem na tematy sportowe :)

Dobranoc :)...i sorka za bledy, ale ledwo widze...

27.05.2005
02:27
[2]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

Właśnie snopek miałeś juz iść spać:P
Ja to forum traktuje ... jako miejsce gdzie mogę miło spędzić czas, podyskutować, pośmiać się, dowiedzieć się czegoś, może ktoś mi coś doradzi ...
Pewnei jeszcze o czymś zapomniałam ale chyba tyle:)

27.05.2005
05:31
smile
[3]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A ja to forum traktuje jak orszak karnawalowy. Takie polskie Rio. Siedze sobie i patrze na przemarsz i popisy artystyczne coraz glupszej gawiedzi.

27.05.2005
06:45
[4]

MP-ror [ Konsul ]

Jak zaprzyjaźnioną knajpę :] Gdzie spotykam masę różnych ludzi. I mądrali, od których można się sporo dowiedzieć. I świrów mniej lub bardziej pozytywnych, a często niestety negatywnych. No i wiem, że jak tu wejdę to, co jak co, ale na pewno spotkam ludzi mających tą samą pasję co ja - giercowanie :]

27.05.2005
07:44
[5]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Jak jedno z wielu w internecie?

27.05.2005
07:51
[6]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jak miejsce gdzie moza:
-dowiedziec sie czegos;
-posmiac sie;
-wkurzyc sie ;) ;
-poznac fajnyhc ludzi;
-poznac niefajnych ludzi;
-dzieki ktoremu zawsze jest co robic w wolnej chwili...;
-jak cholerny narkotyk!! ;))))

27.05.2005
08:18
[7]

sergi__ [ Underworld ]

na zabicie czasu jak nie mam co robić

27.05.2005
08:37
smile
[8]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

<- rothon :)


siema Goozys :)

27.05.2005
08:42
[9]

hola' [ koniczynka ]

bo do tej pory zadne inne mnie na tyle nie przekonalo zeby go zmienic no i mozna pogadac z fajnymi ludzmi :)

27.05.2005
08:44
smile
[10]

Souldriver [ Jason Bourne ]

heh można się pośmiać dowiedzieć się czegoś poznać ludzi i można np. zagrać w jakąś grę:P

27.05.2005
08:48
[11]

Septi [ Starszy Generał ]

Traktuje to forum jak forum.

27.05.2005
08:57
smile
[12]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Siama BIGos!

27.05.2005
09:00
[13]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Środek na zabicie czasu i źródło pewnych informacji :)

27.05.2005
09:14
[14]

J0lo [ Legendarny Culé ]

gdzei można podyskutować ewentualnie pośmiać się i czegoś dowiedzieć...

Bigos ---> pliki :)

27.05.2005
09:16
[15]

Flyby [ Outsider ]

..jako interesujące miejsce wielofunkcyjne ..przypomina mi także taki jarmarczny "salonik krzywych luster", mała część ludzi wie o tym i "wykrzywia się" dla rozrywki, biada tym ktorzy traktują "lustra" i swoje "odbicia" poważnie :)

27.05.2005
09:34
[16]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

chce na GOLu ubić nude :P

27.05.2005
09:37
smile
[17]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Jak miejsce gdzie mozna:
-dowiedziec sie czegos;
-posmiac sie;
-wkurzyc sie ;) ;
-poznac fajnych ludzi;
-poznac niefajnych ludzi;
-dzieki ktoremu zawsze jest co robic w wolnej chwili... ;)
-jak cholerny narkotyk!! ;))))

27.05.2005
09:44
smile
[18]

...NathaN... [ The Godfather ]

Jak tak samo jak Edziaa:
miejsce gdzie mogę miło spędzić czas, podyskutować, pośmiać się, dowiedzieć się czegoś, może ktoś mi coś doradzi ...

27.05.2005
11:19
[19]

la fessée [ je ne taime plus ]

... duszę towarzyską mam, więc pogadać sobie lubię, a czy to jest w formie ustnej, czy pisemnej to nie ma znaczenia ... kontakty między ludźmi mają to do siebie, że czasami dochodzi do nieporozumień, a czasami jest tak, że nas mile zaskoczyć mogą, każdą sytuację przyjmuję z uśmiechem na ustach, gdyż najgorszą przypadłością charakteru jest wg mnie zazdrość i wywyższanie się, jednak takich właśnie rozmówców unikam z reguły i cieszę się, że takich rozmówców na forum GOL`a praktycznie nie ma .... dlatego właśnie to forum lubię i pozdrawiam tych, co tu też są jak ja obecni ... ;) ... a rozmawiać tu można o wszystkim i o niczym zarazem ...

01.06.2005
23:10
smile
[20]

Filipeusz [ Konsul ]

Zdecydowanie ponabijać się z juniorów:P:P:P

01.06.2005
23:36
[21]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

mozna pogodac, doradzic, zapytac, pomoc, zaradzic, posmiac sie, dowartosciowac... ogolnei zarabiste forum :)

01.06.2005
23:39
smile
[22]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Ja traktuje to jako "miejsce" gdzie : mozna pogadac o tym i o owym oraz o pupie Maryny,ponabijac sie z juniorow, porzucac truskawkami, mozna tez kogos toporknac pierdolkiem, poczytac stek bzdur, nieraz postatsowac, posmiac sie z powalonych linkow, dojsc do wniosku ze jest sie beznadziejnym, wywolac pare burd w karczmach, wyzalic sie nie wiadomo komu, zostac przez kogos pojechanym, mozna sie powymadrzac nawet jak sie nie ma pojecia o temacie, dowiedziec sie o czym o czym wcale sie nie chcialo wiedziec, no i czasem PISAC CO FLEGMA NA MOZG PRZYNIESIE.

01.06.2005
23:44
[23]

Regis [ ]

Ja traktuje to forum jako miejsce, gdzie mozna spotkac mnostwo ciekawych osob - rozgarnietych, jak i takich ktore maja niezle w glowie nasrane. Ogolnie rzecz biorac siedzie tu, zeby pogadac. Procz tego jak mam problem, to najdalej po kilku minutach znajdzie sie ktos, kto potraqfi go rozwiazac (jedyny do tej pory nie rozwiazany, to problem z niedzialaniem Canon BJC-240 pod WinXP pomimo instalacji wszystkich zalecanych driverow :P ). Coz - forum jak forum :)

01.06.2005
23:51
smile
[24]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Inny wymiar.

02.06.2005
00:51
[25]

Mobii [ Tuningowiec ]

jakis tam sobie sposob na nude :)

02.06.2005
01:15
[26]

EwUnIa_kR [ Legend ]

centrum rozrywki wtedy kiedy nie moge wyjść z domu:)

02.06.2005
01:17
[27]

Zyklon [ Centurion ]

Cos w pracy trzeba robic.. :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.