GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

World of Warcraft | odsłona 75

26.05.2005
21:40
smile
[1]

Father Michael [ Padre ]

World of Warcraft | odsłona 75

FAQ:

Q: Ile kosztuje abonament do WoW?
A: Abonament wynosi 15$/13€ za miesiąc, 14$/12€ za miesiąc w systemie płacenia z góry za 3 miesiące lub 13$/11€ za miesiąc w systemie płacenia z góry za pół roku.

Q: Jakie są dostępne formy płatności?
A: Abonament EU można opłacać kartami platniczymi (w USA tylko Visa Classic, Inteligo Visa Electron, eKarta, MasterCard, Discovery i American Express) lub tzw. kartami gry, które przedłużają ważność konta o dwa miesiące.

Q: Czy posiadając wersję US mogę grać na serwerach europejskich?
A: W tym momencie nic na ten temat nie wiadomo. Co się tyczy grania z zarejestrowanego w USA konta na serwerach w Europie, to Blizzard oświadczył, że ze względu min. na różnice prawne pomiędzy USA a EU woli tego nie umożliwiać.

Q: Czy na jednym koncie można posiadać kilka postaci?
A: Tak, choć na serwerach PvP istnieje ograniczenie - na jednym serwerze można posiadać postaci tylko z Sojuszu bądź tylko z Hordy, nie można mieszać.

Q: Jakie są zalecane wymagania sprzętowe?
A: Procesor 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta 3D 64 MB jak np NVIDIA® Geforce™ FX 5700 lub nowsza, szybkie stałe połączenie z internetem.
Warto również poczytać ten artykuł: https://hardware.gamespot.com/Story-ST-x-1304-x-x-x&tag=gs_hp_topslot_click



GOLasy w grze: (ksywka z forum | imię w grze | serwer)

USA - Przymierze
Dayhemous | Ariesa | Draenor (PvE)
Father Michael | Auralyena | Lightning's Blade (PvP)
MadtracK | Vampiria | Arthas (PvP)

USA - Horda
Father Michael | Raventhor | Gurubashi (PvP)
Toolism | Toolism | Gorefiend (PvP)


EU - Przymierze
_agEnt_ | Garreon | Argent Dawn (RP)
Arttrue | Arevin | Burning Legion (PvP)
Artuus | Artuus | Burning Legion (PvP)
Ataff | Ataff | Argent Dawn (RP)
barteczeczek | Acek | Stormreaver (PvP)
brendan | Martinus | Argent Dawn (RP)
Cezdor | Rafael | Burning Blade (PvP)
Cezdor | Cezdor | Ravencrest (PvP)
Cineck | Dna | Azjol-Nerub (PvE)
Cineck | SilGreendew | Burning Legion (PvP)
Corgan| Earl | Vashj (PvP)
crash8462 | crashxans | Burning Legion (PvP)
Cubituss | Cubituss | Shadowsong (PvE)
Dayhemous | Ariesa | Hellscream (PvE)
Deead | Silversoul | Emerald Dream (PvE)
DonZoolo | Fehrsil <NOC> | Burning Legion (PvP)
dr.norton_death | Kikas | Warsong (PvP)
Draxer | Draxer | Burning Legion (PvP)
Dzid | Grungz | Burning Blade (PvP)
eeve | Alessandra | Argent Dawn (RP)
ejb | Laphaster | Burning Legion (PvP)
Elthan | Elthan | Draenor
Elthan | Albertus | Draenor
Emerald | Emmy | Ravencrest (PvP)
Fantazyoosh | Sparrowhawk | Burning Legion (PvP)
Filevandrel | Zoltan | Agamaggan (PvP)
FremenButcher | Osyrus | Burning Blade (PvP)
Gambit | Doveldrin | Earthen Ring (RP)
Glenn l Kurgan <NOC> l Burning Legion (PvP)
HolyDeath | Valther | Stormreaver (PvP)
HopkinZ | Xanatos | Burning Legion (PvP)
-icki- | Icke | Ravencrest (PvP)
Icm | Miki | Silvermoon (PvE)
Icm | Miqs | Burning Legion (PvP)
Illidan | Tadrien <NOC> | Burning Legion (PvP)
Jasió | Jasio | Burning Legion (PvP)
kashtaneq | Sheenaz | Burning Legion (PvP)
Kehu | Kehu | Burning Legion (PvP)
Klaczki | Sylas | Shadowsong (PvE)
komin | Tereus | Burning Legion (PvP)
Kurdt | Aeglos | Azjol-Nerub (PvE)
Kurdt | Kurth | Argent Dawn (RP)
Logadin | Weatherfax | Emerald Dream (PvE)
lunatyk | Lunatica | Arathor (PvE)
Madril | Lydrien | Earthen Ring (RP)
Maevius | Persival | Earthen Ring (RP)
Marcom | Nishan | Burning Legion (PvP)
massca | massca | Shadowsong (PvE)
micpl187 | Trombone | Burning Legion (PvP)
mike1980 | Manwe | Thunderhorn (PvE)
niv0let | Shah | Dunemaul (PvP)
Perrin Aybara | Gwenneth | Earthen Ring (RP)
piniusz | Elenios | Burning Legion (PvP)
piniusz | Gromek | Burning Legion (PvP)
Raziel | Reanor | Argent Dawn (RP)
Redigost |Mnich | Hellscream (PvE)
Redigost | Redigost | Burning Blade (PvP)
redruM< | Bullzeye | Burning Legion (PvP)
Ryslaw | Ryslaw | Emerald Dream (PvE)
Skrzypas | Spirytus | Shadowsong (PvE)
ssaq | ssaq | Burning Legion (PvP)
Thando | Thando | Earthen Ring (RP)
tramer | Kawaii | Emerald Dream (PvE)
Trzepiskor | Tera | Burning Legion (PvP)
upiordliwy l upiordliwy l Burning Legion (PvP)
Vejt | Jawelz | Vashj (PvP)
Wojti | michael | Burning Legion (PvP)
xanat0s | Irgorn | Aggamagan (PvP)
xywex | xywex | Burning Legion (PvP)
Zodiac | Zodi | Ravencrest (PvP)

EU - Horda
Anapolon50 | Crome | Silvermoon (PvE)
Bajt | Kreshar | Burning Legion (PvP)
bigspider | Bigspider | Deathwing (PvP)
bre | Bre | Burning Legion (PvP)
Cainoor | Cainoor | Aszune (PvE)
Capsel22 | Capsel | Burning Blade (PvP)
cneyhaz | snejhaz | Mal`galadin (PvP)
cRaven | Yosh | Skullcrusher (PvP)
Dabster | BreakDance | Darksorrow (PvP)
dakota12 | Freyrr | Burning Legion (PvP)
Death[n]DecaY | Mistreal | Burning Legion (PvP)
dessloch | pOrNfLaKe | Burning Legion (PvP)
=DraKe= | Czarny | Burning Blade (PvP)
Fantazyoosh | Fantazyoosh | Burning Legion (PvP)
flame | flaame | Ravencrest (PvP)
FremenButcher | Fremen | Burning Legion (PvP)
Hellmaker | Detrytus | Burning Blade (PvP)
Hellmaker | Hellmaker | Aszune (PvE)
Hellmaker | Hellmaker | Burning Blade (PvP)
HolyDeath | Ragnaar | Burning Legion (PvP)
HolyDeath | Sardur | Buring Legion (PvP)
hum4ncry | Sag | Burning Blade (PvP)
Irenicus | Darkspawn | Sylvanas (PvP)
januszjt | Jatan | Burning Blade (PvP)
januszjt | Jatano | Burning Blade (PvP)
Kartacz | Miazga | Burning Legion (PvP)
Kurdt | Kurdt | Burning Blade (PvP)
Logadin | Weatherfax | Burning Legion (PvP)
Maevius | Abel | Zenedar (PvP)
magre| taataah | Doomhammer (PvP)
Mariooshus | Darrth | Burning Legion (PvP)
Mitsukai | Tofik | Bloodfeather (PvP)
n2n | Heldor | Sunstrider (PvP)
NequliX | NaturHo | Burning Legion (PvP)
NorwicK | Norwick | Burning Legion (PvP)
Paranoir | Gwar | Burning Legion (PvP)
rxb | Bluebird | Burning Blade (PvP)
rxb | Valgard | Burning Blade (PvP)
Radko | Naerath | Al' Akir (PvP)
Raziel | Ralgor | Argent Dawn (RP)
Redigost | Redigost | Burning Blade (PvP)
Redigost | Swiatowit |Burning Blade (PvP)
Soulcatcher | Souly | Ravencrest (PvP)
SwenG | Garrek | Burning Blade (PvP)
szwejos | Szwejos | Vashj (PvP)
TheAnswer | Quetzal | The Maelstrom(PvP)
Thunderbolt | Aldaron | Burning Legion (PvP)
Tr0|L | Samael | Burning Blade (PvP)
ZARA | Stilgar | Burning Legion (PvP)



Linki:

Oficjalne:
- https://www.worldofwarcraft.com/ - strona oficjalna (us/eu/fr/de/kr/ch)

Kompendia:
- https://www.goblinworkshop.com (en)
- https://wow.gamepressure.com (en)
- https://www.thottbot.com (en)
- https://members.cox.net/katy-w/Trades/Home.htm - professions compendium (en)

Nieoficjalne:
- https://wowvault.ign.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://www.worldofwar.net/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://www.wowrankings.com - ranking postaci (en)
- https://warserwis.pl/g4ce_skrypt/wow/ - polska strona o tematyce WoW (pl)
- https://wow.allakhazam.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.stratics.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.warcraftstrategy.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.warcry.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://www.goodintentionsguild.info/ - strona przydatna Hunterom (en)

MMORPG:
- https://mmorpg.pl - najwieksze polskie forum o mmorpg (pl)
- https://www.mmorpg.com - swiatowe centrum mmorpg (en)

Inne:
- https://www.cosmosui.org/ - mod umożliwiający zarządzanie interface'm ver USA (en)
- https://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=275 - mod umożliwiający zarządzanie interface'm ver EU (en)
- https://www.kaldorei.com/worldmap/ - świetna mapa świata Azeroth (en)
- https://www.wowanimals.rox.pl/ - lista zwierzątek (pl)

Terminologia w grze:
- https://www.gry-online.pl/gry/03-01/58.htm - (pl)
- https://wow.warcraftstrategy.com/terminology.php - (en)
- https://www.blizzard.com/support/wowGM/?id=mgm000p&v=45 - (en)



Poprzednia część:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-30 12:35:23]

26.05.2005
21:41
smile
[2]

Father Michael [ Padre ]

Jesli ktos chce zostac umieszczony we wstepie to prosze podac swoje dane wg schematu:

Nick z forum | Imie postaci | Serwer (PvP/PvE/RP) | Przymierze lub Horda

prosze wyboldowac taki wpis.


Obowiazuje bezwzgledny zakaz gankowania watku, za to mozna gankowac piokosa.

26.05.2005
22:08
[3]

Sir klesk [ Sazillon ]

nie bede bzykal...

26.05.2005
22:10
smile
[4]

Xaltorun [ Konsul ]

mam pytanie ktore pewnie wiekszosc uwazac bedzie za troche glupie :D

czy są w WoWie prywatne BEZPŁATNE (chodzi o abonament) serwery? bo np. jakby kupic za 200zł płytke i potem nie placic abonamentu nie grając na globalu ? czy to jest mozliwe ? chodzi mi o legalne serwery bez zadnego piractwa ?

26.05.2005
22:17
smile
[5]

Madril [ I Want To Believe ]

Xaltorun --> Nie istnieje coś takiego.

Ja dołączam się do pytanie, gdzie znajduje się pirat zrzucający skrzynkę... :)

26.05.2005
22:18
[6]

Xaltorun [ Konsul ]

madril - troche szkoda :p nie mam pieniedzy zeby placic tak wysoki abonament ;) czekam na guild wars moze bedzie fajne :D

26.05.2005
22:36
[7]

kashtaneq [ Centurion ]

Pirat jest na polnoc od Booty Bay w Stranglethorn Vale wystarczy wyjsc z miasta i podazac droga na polnoc - w penym momenci mniej wiecej w polowie mapy bedzie rozwidlenie - w prawo idzie sie dalej na polnoc a w lewo odbija sie na arene gdzie pirat liczac od polnocy co trzy godziny zrzuca skrzynke

27.05.2005
02:09
[8]

donzoolo [ Senator ]

no i Lucifron znowu padl :)

Nie mam screenow lootu bo mielismy Master Loota i nie zdazylem zrobic screena, ale wypadly
epickie rekawice dla wojownika
epickie buty dla paladyna
i okolo 50g do podzialu :)

27.05.2005
02:10
smile
[9]

donzoolo [ Senator ]

A to obiecany screen mojego mounta nowego :) Sorry ze dopiero teraz :)



----------------------------------------------------------------------------------------->

27.05.2005
08:21
[10]

xywex [ mlask mlask! ]

donzoolo --> Widze że ludzie z mojej gildii (Grim) byli :)

27.05.2005
08:42
[11]

Anapolon50 [ Chor��y ]

Don --> kasy do podziału było 88G :D

27.05.2005
09:14
smile
[12]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

FM - jak chce ci sie ze mna przejsc dzis na niebieskie smoczki a przy tym niezly exp, to wieczorkiem zapraszam do Azshary. Moj cel wiadomy Hurricane :D

27.05.2005
10:04
[13]

Ataff [ Pretorianin ]

Moze mi ktos pomoc! nie mailem srodkow na koncie i zamkneli mi granie teraz juz kasa jest i chcialbym powrocic do gry, slyszalem ze trzeba od nowa wpisac dane ekarty. Robie to i nic wyskakuje mi ze jest blad nr karty i kodu. Co z tym zrobic????

27.05.2005
10:20
[14]

HopkinZ [ Senator ]

Donzoolo --->

Predrix, Freedom. LK było i ja o tym nie wiedziałem o_0?

Xywex --->

a tyś z Hidden Lords :)? Grim to fajny człowiek. Jak mu się na raidzie w Stratholme mana kończyła ddo leczenia to latał i bandażami leczył :D.


Hehe, wczoraj dwa raidy na Azurgeosa się zebrały w tym samym momencie :). Mój poszedł pierwszy. Cóż, walczyliśmy z 15 minut i zdjęliśmy mu w tym czasie życie do 42% :). Zaliczyłem przy tym zgon 7 razy :D. Mam fajne screeny, między innymi tego jak drugi raid spokojnie oczekuje sobie na nasza śmierć na pobliskim wzniesieniu :]. Niestety, Smoczek stracił aggro i dostał kopa 100% lajfu :).

27.05.2005
10:22
[15]

Anapolon50 [ Chor��y ]

Bodziu --> w Aszharze dropuje Hurricane...? przy Lake Manner ze smoków ??? (pytam bo nie wiem)

27.05.2005
11:28
[16]

donzoolo [ Senator ]

xywex --------> Grimsower dobrze gral, musze przyznac :)

Anapolon50 ------> Skoro tak twierdzisz, jednak MC znowu wyszlo mi na minus... Ach ta naprawa za 6g po instancie :)

HopkinZ ---------> To nie bylo wyjscie LK. To bylo wyjscie NOC/Wild A, a ze brakowalo okolo 4 osob do pelnego rajdu to wzielismy od was pozostale oosby :)

27.05.2005
12:51
smile
[17]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Anapolon50 - nietylko tam, ale prawdopodobnie najwieksza szansa wlasnie z tych :) Bazuje na Thottbocie :) link ponizej

27.05.2005
12:53
[18]

Anapolon50 [ Chor��y ]

thx Bodziu, ale drop rate jest koszmarny 0.3%

27.05.2005
12:54
smile
[19]

Father Michael [ Padre ]

Bodziu -> pogadamy l8er, teraz walcze z antena :)
Pojde, kwestia tylko uzgodnienia godziny.

27.05.2005
13:02
smile
[20]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Anapolon50 - hehe, ano, ale popatrz na inne to juz w ogole nie do zdobycia :) No ja na boomsticku kiedys stracilem zaparcie po tygodniu farmowania tych panter na wyspie w STV, poddalem sie i zrezygnowalem. A tu to jak nie bedzie luku to choc scalesy bedde mial do swojego craftu :)

27.05.2005
13:06
smile
[21]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

FM - ok :) Aha zobacz na stronie naszej gildii, organizuja raid o 21:00 (czyli przyzwoita godzina) celem: MC Attunement - wiec dawaj i sign-up'uj sie :D

27.05.2005
13:07
smile
[22]

Father Michael [ Padre ]

Bodziu -> KK
Czy Ironfist nie byl przypadkiem ksieciem? :)

27.05.2005
13:07
[23]

m1234 [ Centurion ]

Bodziu ten łuk to world drop lub inna nazwa to lucky drop. Wypada ze wszystkich mobów na określonym lvl (mniemam że 50+) z jednakowym prawdopodobieństwem (około 0.1%). Szukanie tego gdzie indziej niż AH to szaleństwo.

27.05.2005
13:15
smile
[24]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

m1234 - wiem ze to jest tzw. world drop i wiem co to znaczy, ale trzeba bazowac na jakichs informacjach co do jego dropu :) No i jak sie nie uda to najpozniej kupie go w nastepnym tygodniu :) na AH - hehe, ale dzieki za info !

FM - tak, taki maly kurdupel co w MM6, uciekl z zamku - LOL

27.05.2005
14:03
smile
[25]

Father Michael [ Padre ]

Bodziu -> to czemu mu ujmujesz szlachectwa swoim stopniem? :)

27.05.2005
14:22
smile
[26]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

jedno pytanie co do gry w WoW :)
WARTO?:)
Nie znudzi się?

27.05.2005
14:55
smile
[27]

Sir klesk [ Sazillon ]

agent --> no baa!

27.05.2005
15:18
smile
[28]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

FM - no wiesz, ja jestem Lordem, a Nicolai Ironfist byl ksieciem, choc profanacje jaka zrobilo 3DO w MM9 z nim wola o zemste do nieba :D
btw. idziesz na ten raid w MC ?

27.05.2005
15:19
[29]

HopkinZ [ Senator ]

Agent --->
warto :], nie znudziło mi się od 11 lutego, to o czymś świadczy =].

27.05.2005
15:35
[30]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Nie pozostaje mi więc nic innego, jak kupić grę i czekać 2 tygodnie aż te lenie z mbanku przyślą mi ekartę :)

27.05.2005
15:37
[31]

Father Michael [ Padre ]

Bodziu -> nie gralem w MM9 zbyt dlugo bo to co zrobilo 3DO z MM9 to profanacja serii :)
Ide.

27.05.2005
15:43
[32]

irenicus [ Konsul ]

Irenicus | Darkspawn | Sylvanas (PvP) | Horda

i mam pytanie... jak włączyć w quest logu lvl questa?

27.05.2005
15:47
smile
[33]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

Irenicus - znajdz sobie mod do tego, poszukaj pod ponizszym linkiem :)

27.05.2005
17:29
smile
[34]

n2n [ Pielgrzym ]

mam kilka pytan w tym jedno z poprzedniego watku mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto moglby mi pomoc :)

istnieje w grze jakis przedmiot w ktorym mozna przechowywac zebrane ziola? dalbym sobie reke uciac ze podczas grania w amerykanska bete takie cos posiadalem, a teraz u zdanego sprzedawcy nie moge tego znalezc, czyzby blizz wyrzucil to z gry, czy raczej taka "specjalna torba" nigdy nie istniala i poprostu pamiec mnie zmylila?

czasami nicki graczy z hordy (czyli tej do ktorej naleze) widze na niebisko, czasami na zielono, od czego to zalezy?

czym roznia sie niebieskie znaki zaytania od zwyklych? wydaje mi sie ze raz byla odpowiedz na to pytanie ale jakos nie moge znalezc

27.05.2005
19:37
[35]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

1. pierwsze slysze watpie zeby cos takiego bylo, moze pomylilo ci sie z bagiem na ammo/arrow

2. sam chcialem sie o to zapytac :)

3. niebieskie, to znaczy ze musisz mu cos dac zeby od dal ci questa, czesto jest to item z innego q, lub poprostu odwiedziec ah kupic dac mu i tyle

27.05.2005
20:30
smile
[36]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Mam takie połączenie z netem, że jak coś ściągam to transfery mam maks do 24 kilobajtów/sek. Nie wiem ile to jest w kb/s ale chyba ok 150? Dobrze mówię?
Czy z takim speedem netu ładnie pójdzie WoWik?
Sprzęt mam bardzo dobry, więc jedynie martwi mnie ten net :)

27.05.2005
20:51
[37]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

neta masz 192kb/s ( 192 : 8 = 24 ) bez problemu sobie pograsz, moj kumpel gra na 115 (SDi) i nie ma problemow

27.05.2005
20:56
[38]

Auxarius [ Centurion ]

Zielone to PvP Enabled
Niebieskie to PvP Disabled

Albo na odwrot nie pamietam bo gram na serwerze pvp i tam w sumie nie ma roznicy :p

27.05.2005
21:30
smile
[39]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Niebieski ---> Pvp Disabled
Zielony ---> PvP Enabled
Żółty ---> wróg na Twoim terytorium z PvP Enabled w czasie kiedy Ty masz Disabled - lub NPC neutralny (np. Booty Bay)
Czerwony ---> chyba jasne ;)
Jasnozielony ---> PvP Enabled ale w Twojej drużynie/rajdzie
Jasnoniebieski ---> PvP Disabled ale w Twojej drużynie/rajdzie

27.05.2005
22:19
smile
[40]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

To jeszcze mam takie pytanko :)
W pudełku WoWa z tego co wiem jest 10 dniowy pass.
Czy odpalajac z niego grę, mogę potem kontynuować ją tym 30 dniowym darmowym okresem, czy muszę założyć nowe konto/postać

27.05.2005
22:21
[41]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

mozesz zalozyc konto na guess passie (10dni) i potem po skonczeniu tych 10 dni wpisac kod z pudelka (30dni) i tym samym masz 40gratisu, ta samam postac ten sam serv i wogole wszystko to samo

28.05.2005
00:52
[42]

TheAnswer [ Quetzal ]

Mógłby ktoś podać od ilu Contribution points są jakie rangi?

28.05.2005
01:31
[43]

Father Michael [ Padre ]

TheAnswer -> tego nie wiadomo nigdy

28.05.2005
01:58
smile
[44]

donzoolo [ Senator ]

Ludzie, ale farta mamy w tym MC. Drugie wyjscie i wypadla nam 2 epik ze 'zwyklego' moba. Dzis bylo to epicki pasek dla warlcoka :)

28.05.2005
07:35
smile
[45]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

jakie koles ma mody? ==>
1/szczegolnie podoba mi sie to, ze nie wyswietla mu w ikonkach portretu postaci, tylko ikone klasy.. jak to zrobic?
2/ on tego nie ma, widzialem to gdzie indziej. chodzi mi o mod, ktory wyswietla info o odleglosci od celu
3/ te 3 bary na dole... pierwszy wiadomo - uzywa sie klawiszami 1, 2, 3 ... a jak uzywac srodkowego i gornego? trzeba klikac? (niedawno sobie ctmoda wgralem, jeszcze nie umiem z nigo korzystac)
4/ jak "odkryc" przeciwnikow z ukrytym lv? kiedys to mialem, ale gdzies mi wsiaklo :)

ps. polecam ten filmik. "ten Azjata wymiata" :) szkoda, ze prcz dmg, nic nie mozna zrozumiec, bo mu jakies krzaczki lataja po ekranie. najlepszy chyba pvp-video jakie widzialem. straszny jest ten frost mage.

28.05.2005
09:48
smile
[46]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

A więc mam następujące pytanie. Wiadomo, że aby rozpocząć grę trzeba mieć albo odpowiednią kartę (np. eKartę) lub zdrapkę. Ale - czy odpalająć grę z Guest Passa również trzeba to posiadać? Kupuję dziś grę, a eKarta ma przyjść w tym tygodniu, więc jakby gra się odpalała z Guest Passa na zasadzie prepaida (czyli jakby guest działał jak 10 dniowy prepaid) to mógłbym do czasu otrzymania karty pogiercować ;)
Jak to jest?

28.05.2005
10:30
[47]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

niestety trzbea podac karte.

28.05.2005
11:02
smile
[48]

Mitsukai [ Pretorianin ]

_agEnt_ -> jak ja tworzylem guest pass'a zeby miec dodatkowe 10 dni to podalem nr karty bankomatowej i poszlo bez problemow dalej. potem jak juz zmienisz na normalne konto serialem z pudelka beziesz mogl zmienic tak podany nr jak i metode platnosci.

28.05.2005
15:50
[49]

Raziel [ Action Boy ]

no to zaraz odpalam WoWa po tygodniowej przerwie...ciekawe pewnie wszyscy juz mnie przegonili dalekooo.

28.05.2005
15:53
smile
[50]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

A czy przy instalowaniu i 1szym odpalaniu gry wszystkie patche sciagaja i instaluaja sie automatycznie, czy muszę spaczować grę ręcznie?

28.05.2005
16:51
[51]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

same się zasysają i instalują.

28.05.2005
18:09
smile
[52]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Ech dlaczego są TYLKO 2 realmy RP... i to w dodatku prawie pelne.. to niesprawiedliwe:(

29.05.2005
09:50
[53]

Raziel [ Action Boy ]

_AgEnt_ --> prawie pelne? jesli chodzi o Argent Dawn to dopiero ledwo co przekroczył High, Earthen Ring chyba tak samo. A dlaczego jest ich tak malo? no coz - malo kto chce roleplayowac...

29.05.2005
11:52
smile
[54]

eeve [ Patrycjószka ]

_AgEnt_ - nie marudz tylko zakladaj postac na Argen Dawn poki jeszcze mozesz ;) Co do roleplayowania to roznie to bywa, zalezy na jaka ekipe trafisz, ale jest naprawde fajnie. Ja gram tam obecnie 2 postaciami (1 Alliance i 1 Horda) i naprawde super mi sie gra... ponadto strasznie duzo tam Polakow jest. Co sie odezwe po polsku, to ktos mi po polsku odpowie :))

29.05.2005
12:39
[55]

Raziel [ Action Boy ]

eeve --> ja narazie spotkalem tylko jednego polaka na AD o roleplayowej ksywie "Pokurcz" o czym już wczesniej mówiłem:P

Ale ogólnie to prawda, jest klimat i czasem czuje sie go pełną parą. Oczywiscie ze w lokacjach "startowych" niektórzy nisko levelowi gracze gadają sobie jak na servach PVP, ale raczej u graczy lvl 15+ juz tego nie zobaczysz:)

29.05.2005
15:12
[56]

irenicus [ Konsul ]

to jeszcze mam jedno pytanie: gdzie ja tego moda mam wpakować żeby działał?

29.05.2005
17:12
smile
[57]

eeve [ Patrycjószka ]

Raziel ---> to gdzie ty lazisz? Ja gram stosunkowo niedlugo i juz mam mase
polskich znajomych na serwerze :))

Co do kliatu to roznie to bywa, czesto nie jest on taki, jak trzeba, ale jest fajny :)
Ja czasami (pomimo ze 15 lvl juz mam :D) tez gadam jak na PvP, czasami jak trafie
na fajna ekipe to sie wczuwamy w role, ze hej... ogolnie jednak zawsze dobrze sie
bawie :)

Jesli idzie o Polakow to sa na przyklad na AD co najmniej 3 gildie gdzie nasi dominuja :):
<Forgotten Crew>
<Dziedzictwo Krwi>
<Bright Route>
<Bractwo Przymierza> (glowy nie dam, raz mi mignela postac z takiej gildii :))

29.05.2005
19:23
[58]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

witam, mam pytanie gdzie sie nauczyc heavy megaweave bandage ? zrobilem questa na artistana, no ale tych bandage nie dostalem i nie wiem skad je wziasc.

29.05.2005
19:39
[59]

szwejos [ Konsul ]

..::capsel22::.. --> musisz mieć 240 skila i się udać do Hammerfal

29.05.2005
20:13
smile
[60]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Zamawiał ktoś z Was eKartę z mBanku? Ile się na nią czeka?:) (konto już mam od dawna, czyli kwestia wyrobienia i wysłania).

29.05.2005
20:54
[61]

HopkinZ [ Senator ]

Agent --->

na samą kartę krótka, dwa tygodnie. Zanim mi konto w ogóle założyli minęło z półtorej miesiąca :D.

29.05.2005
20:57
[62]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

A mogę zrobić tak, że najpierw tak, jak radził Mitsukai

"_agEnt_ -> jak ja tworzylem guest pass'a zeby miec dodatkowe 10 dni to podalem nr karty bankomatowej i poszlo bez problemow dalej. potem jak juz zmienisz na normalne konto serialem z pudelka beziesz mogl zmienic tak podany nr jak i metode platnosci."

Czyli polecieć z guesta. Potem odczekać tydzień-dwa (sesja) i DOPIERO podać numer eKarty i prawdziwy (nie guessowy) żeby mi postać nie znikła?:)

29.05.2005
21:41
smile
[63]

irenicus [ Konsul ]

to jeszcze mam jedno głupie :D pytanie: co mam zrobić ze ściągniętym modem żeby działał, gdzie go mam przkopiować?

29.05.2005
22:01
smile
[64]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Gram w WoW już parę miechów, a jeszcze wogóle nie używałem modów. Mam dwa pytania:

1. Czasem jak sie o cos pytam, to podaja mi współrzędne XY - jaki to mod?
2. Czy istnieje mod, który umożliwia przeszukiwanie thottbota z poziomu gry, ew. jakaś inna database w modzie?

30.05.2005
00:34
smile
[65]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Ad. 1 Kupę takich jest. Najważniejszy to Cosmos. A drugi to CTMod. :)
Ad. 2 Zależy o co Ci chodzi. Ale żeby samego thottbota wykorzystywać to nie ma.

30.05.2005
12:23
[66]

rxb [ Konsul ]

czy moglby ktos podac nazwe pluginu dzieki ktoremu widoczne sa levele playerow zamiast czaszek? znalazlem jeden w sieci o nazwie LevelMatrix (https://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=776) jednak pokazuje on tylko przedzial leveli, a nie jak to bylo w cosmosie, dokladny level.

30.05.2005
12:35
[67]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

_agEnt_ | Garreon | Argent Dawn (RP) | Przymierze

i stało siię ;)

30.05.2005
12:37
smile
[68]

Father Michael [ Padre ]

_agEnt_ -> dodane. Od dzisiaj mozesz sie spodziewac znacznego spadku wagi, duzego zmeczenia umyslu, zlych ocen w szkole / wyrzucenia z pracy, rzucenia przez dziewczyne / chlopaka. Ale za to zrobisz kiedys 60 lvl... mala cena :)

30.05.2005
14:33
[69]

rxb [ Konsul ]

czy moglby ktos skomentowac jak sprawdzi sie zalaczona budowa szamana? dodam, ze moj szaman walczy 1h maca i tarcza. generalnie chodzi o to, zeby budowa byla w miare uniwersalna i sprawdzala sie zarowno w instancach jak i w PvP. Wydaje mi sie, taka bylaby calkiem niezla i nawet zostal mi jeszcze 1 pkt do przydzielenia. W tej chwili mam 42lvl i szykuje sie mala przebudowa talentow. prosze o komentarz -------------------------------->

30.05.2005
15:37
[70]

Raziel [ Action Boy ]

ja uważam że kożystanie z takich programów jak thottbot to czyste lamerstwo. Nie zrozumcie mnie źle, ale jak gram z typem i robimy questa a on mi co chwila pisze że "teraz idziemy tutaj", "o juz wiem gdzie to jest", "czekaj nie w te strone, najpierw tu" bo go jakis programik za rączke oprowadza to ja dziękuję, żadna radocha - przecież to jak przejsc przygodówke z dokładnym opisem...

30.05.2005
15:53
[71]

soze [ sick off it all ]

ja z thotbota korzystam sporadycznie..jak juz naprawde niemoge znalesc miejsca albo moobka to wtedy patrze na stronce ale fakt wielu jak widze korzysta i biegaja jak ałtomaty:D

30.05.2005
16:05
smile
[72]

soze [ sick off it all ]

mnie irytuje strasznie inna sprawa.... zupelnie nierozumien "czaszek" gosc ma kilkanascie lvl wiecej zabija mnie jednym strzalem a mimo to zawsze mnie depczą:/ ide droga zsiada z mounta jeb! pomnie... robie q walcze z mobkiem zostaje mi 20%hp odracam sie jeb dead!?))

preferuje pvp ale mimo to jak spotykam horde na niskim lvl to olewam..pomacham i ide dalej swoja droga . horda na bl to straszne lamuchy:)) srednio 3-4 razy musze robic res na cmentarzu bo jakies zakompleksione hordziaki gankuja mnie po 5raz :) i tak codziennie w okolicach bb



ps.oczywiscie jestem swiadomy ze 2 strona przezywa baaardzo podobne przygody;)

30.05.2005
16:29
smile
[73]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Jak nauczyć się walki 2ręcznym mieczem? Jak się tego uczy?

30.05.2005
17:27
[74]

cRaven [ Konsul ]

czy możesz się nauczyć - to zależy od prowadzonej klasy postaci
A ogólnie, jesli możesz, to w każdym z 3 miast frakcji znajdują się weapon masterzy, którzy nauczają. W każdym mieście weapon master uczy innych broni.

30.05.2005
19:00
smile
[75]

Wiener [ Konsul ]

Pozwolilem sobie przyjsc do Was z prosba o zlozenie kompa do WoWa. Jestecie najbardziej kompetentni w tej kwestii.
Wiem, ze powinienem miec min. 1GB RAMu i z tym nie bedzie zadnego problemu. Jaka kupic na poczatek karte graficzna? Nie mam teraz pieniedzy na jakiegos potwora, ale za 2 miesiace bede mial. Jaka polecacie plyte glowna, procek (Intel, Athlon).

30.05.2005
19:50
[76]

kashtaneq [ Centurion ]

Cotton wez zarzuc nazwe filmiku o azjacie ew. daj linka jakiegos ^^

30.05.2005
20:29
[77]

Raziel [ Action Boy ]

czy zastanawialiscie sie kiedys jak wygląda połączenie dwóch elfów płci męskiej? (bez skojażeń), hehe dzięki bugowi możecie zobaczyc!:)))))))) (gdy robilem log out'a stałem w tłumie ludu i tak wyszlo:D) --->

30.05.2005
20:31
[78]

Raziel [ Action Boy ]

moze dodam że włosy, naramienniki, bron, tarcza i buty są mojej postaci - reszta pojawiła się w wyniku fuzji - niestety nie na stałe:( :D

30.05.2005
20:32
[79]

Father Michael [ Padre ]

Raziel - masz tabard jak moja gilgia :)

30.05.2005
22:39
[80]

Raziel [ Action Boy ]

Father Michael --> :) cieżko mi powiedzieć że to ja mam te tabarde skoro nawet z twarzy moj elf nie jest podobny to tego cuś:)


no prosze, wbijam na AD i stoje w kolejce - zaczelo sie:(

30.05.2005
23:09
[81]

cRaven [ Konsul ]

Mieć dwóch warriorów? ciekawe.

31.05.2005
08:01
[82]

Raziel [ Action Boy ]

cRaven --> widocznie nie zabardzo śledziłeś moje pierwsze poczynania z grą:D wiec wyjaśnię:

"Ralgor" to orc warrior którym zaczelem grać jednak na 21 levelu stwierdzilem że intryguje mnie rasa Night Elfów więc zostawilem go i postanowilem grac juz na stale Elfem warriorem. A Ralgora nie usuwalem bo żal, moze sie kiedys przyda?...

31.05.2005
08:10
smile
[83]

tramer [ ]

cotton_eye_joe -> mod nazywa się Perl i rzeczywiście jest bardzo fajny :) występuje w trzech odmianach (które oczywiście można łączyć) - perlplayer, perlteam i perltarget. link poniżej.

31.05.2005
08:13
smile
[84]

tramer [ ]

a tutaj screen jak się on prezentuje (w połączeniu z perlteam akurat).

31.05.2005
08:17
smile
[85]

tramer [ ]

...i ostatni screen, wersja supercombo - player, team i target.

31.05.2005
08:28
[86]

Greengo [ Legionista ]

Soze --> Alliance jest na BL o ponad 50% więcej niż hordy, i to ci ostatni nie mają tu łatwego życia. To + horror system ... i jest, jak jest. A od machania to się trzeba odzwyczajać.

Wiener --> Z grafiki polecam stary 'ekonomiczny' hicior - 9550 - dziś za ok 250zł, np. tu:
https://www.znak.pl/pages/show_product.php?id=kgATI9550Gig128DVIBOX
https://www.znak.pl/pages/show_product.php?id=kgATI9550Sap128DVIBOXLite
Do tego proc w okolicach 2.5 i przynajmniej 1GB (tyle starcza do wygodnej, chociaż nie komfortowej gry).
Mam podobny zestaw na drugim kompie (grafika podkręcona, ale każda z w.w. się kręci - średnio lub bardzo ładnie), i śmiga.
A gdybyś chciał kiedyś zmienić, to na tej niewiele stracisz - wiele miesięcy temu kosztowała ok. 280, a i za rok pewnie byś za nią wziął ze 200.



31.05.2005
09:06
[87]

TheAnswer [ Quetzal ]

Tramer --- a jak to zainstalowac?

31.05.2005
09:42
smile
[88]

m1234 [ Centurion ]

Greengo:
po następnym patchu te 50% alliance które jest "górką" na serwerze będzie stało w dłuuuugich kolejach do Battleground. Niestety (a może stety) tam jest limit i standardowa taktyka alliance "omg horde have 5 ppl here lets make raid" nie zadziała :P

31.05.2005
10:20
smile
[89]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

rxb -> ja bym tak szamana robil (shock trooper ^^ )

Restoration Mastery
Improved Healing Wave Rank 5
Totemic Focus Rank 5
Improved Lesser Healing Wave Rank 5
Tidal Mastery Rank 5
Nature's Swiftness Rank 1
Restoration Total: 21
Enhancement Mastery
Shield Specialization Rank 5
Thundering Strikes Rank 1
Improved Ghost Wolf Rank 2
Enhancement Total: 8
Elemental Mastery
Concussion Rank 5
Convection Rank 5
Elemental Focus Rank 1
Call of Thunder Rank 5
Reverberation Rank 5
Elemental Fury Rank 1
Elemental Total: 22
Total
Total Points Spent: 51
Level Required: 60

tramer -> dzieki! juz myslalem, ze wszyscy olali moje pytanie. czy znasz moze moda, ktory podawalby moja odleglosc od celu w jardach? przydaloby mi sie to do gry magiem.

kashtaneq -> filmik sie nazywa francis.wmv (widac na screenie) wpisz w google. pierwszy adres - do sciagniecia z filefronta ==>

31.05.2005
10:36
smile
[90]

tramer [ ]

TheAnswer -> jak wszystkie mody. ściągasz, wypakowujesz zazwyczaj do katalogu Interface\AddOns\ w WoWie. W grze piszesz /perlplayer, /perlteam i /perltarget aby poczytać informacje o opcjach.

cotton_eye_joe -> nie znam, ale w sumie do niczego nie byłby mi potrzebny - jak wróg jest za daleko to i tak opcje czaru są nieaktywne :)

31.05.2005
12:19
smile
[91]

SwenG [ Pretorianin ]

rxb podam ci mój zestawik talentów, uzywam i do instanców i do pvp

Elemental Combat Talents (24 points)

# Concussion - 5/5 points
Increases the damage done by your Shock spells by 5%.

# Convection - 5/5 points
Reduces the Mana cost of your Shock spells by 10%.

# Reverberation - 5/5 points
Reduces the cooldown of your Shock spells by 1 second.

# Elemental Focus - 1/1 point
Gives you a 10% chance to enter a Clearcasting state after casting any Fire, Frost, or Nature damage spell. The Clearcasting state reduces the mana cost of your next damage spell by 100%.

# Call of Thunder - 5/5 points
Increases the critical strike chance of your Lightning spells by 6%.

# Improved Fire Nova Totem - 2/2 points
Reduces the delay before your Fire Nova Totem activates by 2 seconds.

# Elemental Fury - 1/1 point
Increases the critical strike damage done by your Fire, Frost, and Nature spells by 100%.



Enhancement Talents (5 points)

# Ancestral Knowledge - 5/5 points
Increases your maximum Mana by 5%.



Restoration Talents (22 points)

# Tidal Focus - 5/5 points
Reduces the Mana cost of your healing spells by 5%.

# Totemic Focus - 5/5 points
Reduces the Mana cost of your totems by 10%.

# Improved Self-Reincarnation - 1/2 point
Reduces the cooldown of your Self-Reincarnation spell by 10 minutes.

# Improved Lesser Healing Wave - 5/5 points
Gives you a 75% chance to avoid interruption caused by damage while casting Lesser Healing Wave.

# Tidal Mastery - 5/5 points
Increases the critical effect chance of your healing and Nature damage spells by 5%.

# Nature's Swiftness - 1/1 point
When activated, your next Nature spell with a casting time less than 10 seconds becomes an instant cast spell.

31.05.2005
12:37
smile
[92]

Trzepiskor [ SETH ]

Mam mala prosbe .
Zastanawiam sie nad zmiana postaci na Warlocka lub Maga i prosil bym o rzeczowa przedstawienie za i przeciw.
Nie wazne czy aliance czy horda ani tez rasa.
Ma byc do wszystkiego PvP PvE instanty :).

31.05.2005
12:41
smile
[93]

Anapolon50 [ Chor��y ]

m1234 --> to samo mogę napisać o hordzie

31.05.2005
13:02
[94]

rxb [ Konsul ]

SwenG ---------> twoja budowa jest calkiem ciekawa. Spotkalem sie juz z takimi opiniami, ze wlasnie niezle jest isc w elemental combat/restoration, ale jakos nie moglem nabrac do tego kierunku przekonania. Ciekaw jestem jakimi broniami walczysz i czy uzywasz tarczy (choc wyglada na to ze tak)?
aha i w jakie statsy pakujesz punkty bo chyba trzeba dac troche w agility skoro rezygnujesz z Thundering Strikes (+5% szansa na krytyczne), jak rowniez chyba potrzebujesz w tej sytuacji wiecej armor.
Mam jeszcze prosbe zebys mi wytlumaczyl jak dokladnie dziala Nature's Swiftness.

31.05.2005
13:23
smile
[95]

m1234 [ Centurion ]

Anapolon - ooo to jest jakiś serwer PvP z przewagą horde?

31.05.2005
13:29
smile
[96]

Wiener [ Konsul ]

Greengo ---> bardzo dziekuje za pomoc

31.05.2005
13:38
[97]

Greengo [ Legionista ]

m1234 --> A choćby taki Warsong, gdzie Hordy jest o 70% więcej ^^
Ponadto - Wrathbringer, Archimonde, Anub'arak, Crushridge, The Maelstrom, Bloodscalp, Nera'thor, Vashj, Onyxia, Stormscale, Al'Akir. A na mniej egzotycznym Ravencrest - remis ..

Ale Anapolon miał chyba na myśli zachowania w sytuacjach 5 na jednego, w dodatku w plecy ledwo dychającego w trakcie walki z mobem. I nie ma co uogólniać, bo równie często zdarza się to po obu stronach.

31.05.2005
13:50
smile
[98]

Sir klesk [ Sazillon ]

Raziel -->
Mozesz wyslac cala kase i wszystkie itemy z Ralgora do Reanora :) Itemy sprzadasz i jestes conajmniej 1g do przodu :)

31.05.2005
14:32
smile
[99]

SwenG [ Pretorianin ]

wczesniej miałem podobnego builda do twojego, z tym całkiem niezle się gra, tylko zdecydowanie mniej nadaje się na solo pve, ktore po 60 lvl już właściwie w grze nie istnieje :D
nature swiftnes -> po odpaleniu jakikolwiek czar nature jest instant castem

31.05.2005
15:14
[100]

Raziel [ Action Boy ]

Sir klesk --> niestety, jedna postac jest z hordy, druga z alliance wiec nic nie moge przesłac:(

31.05.2005
16:52
smile
[101]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Jak się nie da, jak się da.

1. Lecisz obydwoma postaciami do Gadgzetan.
2. Postacią która ma dostać kasę wystawiasz byle co (piórko albo Light Leather x1 :>) na aukcję z Bidem i Buyoutem na kwotę którą chcesz przelać. Np. 5g - nikt Ci nie kupi piórka za 5g :)
3. Szybko się przelogowujesz.
4. Postacią która ma "wysłać" kasę dajesz Buyout 5g na piórko.
5. Przelogowujesz się z powrotem.
6. Odbierasz kasę ze skrzynki :D

Tak samo możesz "przesyłać" przedmioty - wystawiając je np. za 1s :) Ale wtedy jest element ryzyka, że nie zdążysz się przelogować i ktoś Ci kupi :D I oczywiście tracisz połowę depozytu - ale czasami warto :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-31 16:54:04]

31.05.2005
17:10
[102]

TheAnswer [ Quetzal ]

Tramer --- u mnie to wygląda całkiem inaczej niż u ciebie.
Po pierwsze nie ma u gory paska informujacego ile mam zlota,latency itp.
Nie mam ikonki konfiguracyjnej obok mapki.
Moj pasek doswiadzczenia na dole wyglada beznadziejnie
Jak moge to pozmieniac. Czekam na odpowiedz

31.05.2005
20:06
[103]

Raziel [ Action Boy ]

Hellmaker --> haha, tak sie sklada że tez myslalem ze ta metoda jest skuteczna. Nie wiem kiedy ją testowales ale teraz to juz nie do wykonania. Gra sama "wyczuwa" że obie postacie pochodzą z jednego loginu i kiedy chce drugą postacią zrobić buyouta na aukcji pierwszej postaci pisze "you can't bid your own auction"...i dupa:(

31.05.2005
20:14
[104]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

oooooo....

To poproś kumpla jakiegoś :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-31 20:14:12]

31.05.2005
20:18
[105]

Raziel [ Action Boy ]

szczerze mówiąc to narazie zostawie tak jak jest, w koncu sprzęt tego 21-lvlowego orka jest wart max 2 gold a to nie jest w koncu tak duzo:)

31.05.2005
20:40
smile
[106]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Rio de Janeiro? :)

31.05.2005
20:40
smile
[107]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Wiesz ... 2 g moga byc ratunkiem :D Kiedys zobaczyłem na AH takiego złoma, który PO PROSTU MUSIAŁEM MIEĆ ... wiesz jak to jest ... :D Nie było nikogo z gildii, znajomi nie mieli pozyczyć ... sprzedalem WSZYSTKO co miałem - łącznie ze śmieciami z banku, całym armorem, ubraniem, bronią ... no po prostu wszystko .... i brakło mi 50s :))))))) Cena była coś około 20g :) Ale pożyczyłem w końcu i zdążyłem niemalże w ostatniej chwili kupić ;) Potem latałem goły i wesoły ale za to z wypasionym mieczem :D

31.05.2005
20:44
smile
[108]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Gdzie w okolicach Goldshire (początkowe lokacje ludzi) mogę nauczyć się mining?

31.05.2005
20:46
[109]

Arttrue [ Konsul ]

Zaraz zaraz..jak można mieć na jednym serwerze dwie postacie, każda po innej stronie? Z tego co wiem to chyba nie da rady?

31.05.2005
20:47
[110]

Father Michael [ Padre ]

Arttrue -> na PvP nie mozna, na PvE mozna.

31.05.2005
21:53
[111]

cRaven [ Konsul ]

dotarłem tam gdzie nikt nie dotarł i co znalazłem...

31.05.2005
21:54
[112]

cRaven [ Konsul ]

Wieżę na krańcu świata. A może to mroczna wieża...

31.05.2005
21:55
[113]

cRaven [ Konsul ]

31.05.2005
22:01
[114]

TheAnswer [ Quetzal ]

Jak to do cholery skonfigurować
u mnie ten pasek z Xp na dole wygląda żałośnie

31.05.2005
22:17
smile
[115]

Mitsukai [ Pretorianin ]

Trzepiskor -> Warlock to bardzo ciekawa klasa postaci. Na poczatku wymaga troche nauki i opanowania podstawowych zdolnosci, ktore pozwola przezyc. Posiada Summony, ktore czynia z niego doskonale wsparcie, a jego rola zmienia sie wraz z summonem. Voidwalker dziala jak tank, Succubus to DD, a felhound to detektor i zdejmuje buffy oraz blokuje magie. Ma trzy drogi rozwoju, w zaleznosci w co wpakuje sie talenty. Mozna rozwijac klatwy, ktore sa DOTami, albo oslabiaja rezysty, czy statsy przeciwnika. Drugie drzewko to demonologia, gdzie sila warlocka oparta jest o jego przywolania. Destruction to droga zniszczenia, daje najwiekszy dmg. W PvP sprawdza sie dosc dobrze. Cloth nie daje jakiejs super ochrony ale skille wspomagajace armour pozwalaja przezyc. Jedyny minus to Soulshardy, kore potrzebne sa do kilku przydatnych skilli jak soulstone czy niektore ataki. W 1.5 shardy maja byc tez za HK wiec bedzie latwiej i nie trzeba bedzie biegac co chwile bic moby by zdobyc kilka shardow.
I nie zapominajmy o darmowym mouncie na 40lvl

Tofik 44lvl Warlock :))

31.05.2005
23:52
[116]

Greengo [ Legionista ]

TheAnswer -> /hbmenu

31.05.2005
23:59
[117]

Greengo [ Legionista ]

Źle doczytałem, że pytasz o hp bar .. a to xp ..
Ale może większość Twoich problemow rozwiąże paczka Insomniaxa:
https://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=297

01.06.2005
00:00
smile
[118]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

cosprzebakiwujao daniu paladynowi ranged weapon chyba:/ chociaz roznie tamto zdanie zmona rozumiec. Jak mu dadza ranged weapon to koniec. mamy po stronie alianckiej jednka power klase:/ Jak juz mu dadza to niech nie mzoe tego uzywazc w combat. Tak bedzie moglullowac ale w walce tego nie uzyje.

01.06.2005
08:16
[119]

nathan3 [ Legionista ]

...nie opisal by ktos jakiegos bulidu dla Palla dobrego do pvp oraz generalnie jak sie gra ta postacia, jak walczy (przy uzyciu jakich umiejetnosci ...itp)...jak sprawdza sie po tych wszystkich patchach 1x1 w pvp...

01.06.2005
10:36
smile
[120]

soze [ sick off it all ]

hmmmm ja mam palka lvl 40 i jak narazie zamknołem retri w talentch daje to niezłe krytyki, do pvp postac raczej nienajlpsza imho z shamanem na podobnym lvl niemam szans nawet niedobiegne doniego:))) i jesli ktos tu jest over... to szaman palek jest strasznie nudna postacia i mimo ze mam warhorsa i troche wypasionego staffu odpuszczam ta postac na rzecz maga:))

do solowania q jest idealny do biegania w teamie przydatny choc healer zniego marny jak niema wsparcia talentami.

postac ciekawa dajaca na poczatku wielka radosc z gry ale imho im dalej tym nudniej cała walka to 3 klikniecia buffow no i leczenie o ile jest nato szansa:)) a tak to walisz mieczem mlotem czy siekierka raz na minute stunt i to wszystko aaaa zapomnialem no jeszcze walisz shielda i masz 5 sek spokoju akurat na leczenie;D raz na 5 min.

01.06.2005
11:05
[121]

nathan3 [ Legionista ]

soze------> a w co inwestowales konkretnie w retribution?

01.06.2005
11:59
[122]

marecki [ Centurion ]

ja mam Palka na lev 60. Jak levelowalem (przeważnie sam) też miałem talenty ze wskazaniem na retribution + 2 h miecz, gdzyż szybciej sie mobki tłukło. Teraz jednak, po którymśtam instansie przerobiłem go na protection/holy, ze wskazaniem na protection. W teamie palek ma trzymac na sobie agro, dawac buffy i pomagac w leczeniu, a nie byc damage dealerem (od tego są magi, rougi i inne warlocki). Chociaż jakby mi tak wpadł jakiś 2h epik z DPS 70 to kto wie, może wrocę do retribution :P

Pozdro

01.06.2005
12:04
smile
[123]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

marecki >>> A moze takie mace by Ci sie przydalo :>

01.06.2005
12:06
smile
[124]

rxb [ Konsul ]

cotton_eye_joe ----------> przeanalizowalem wnikliwie twoja propozycje budowy szamana i powiem szczerze, ze calkiem niezle sie zapowiada. nawet mam pare niezlych pomyslow co do taktyki :) jednak wydaje mi sie, ze jest to budowa na levele 50+, a moze nawet 55+.

01.06.2005
12:17
[125]

marecki [ Centurion ]

dr.norton_death --> no ba, motek ma powera, ale cośtam czytałem na forum blizzarda, że do następnego patcha drop części tego cacka został wstrzymany ... poza tym bądź mądry i uzbieraj potem:
8x Sulfuron Ingot
20x Dark Iron Bar
50x Arcanite Bar
25x Essence of Fire
10x Blood of the Mountain
10x Lava Core
10x Fiery Core
:)

01.06.2005
12:18
smile
[126]

soze [ sick off it all ]

nathan3--->



Retribution Talents (31 points)


Improved Blessing of Might - 5/5 points
Increases the Attack Power bonus of your Blessing of Might by 20%.


Two-Handed Weapon Specialization - 5/5 points
Increases the damage you deal with two-handed melee weapons by 5%.


Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.


Vengeance - 5/5 points
Gives you a 15% bonus to Physical and Holy damage you deal for 8 seconds after dealing a critical strike.


Seal of Command - 1/1 point
Fills the Paladin with the spirit of command for 30 seconds, giving the Paladin a chance to deal additional Holy damage equal to the damage of the Paladin's weapon. Only one Seal can be active on the Paladin at any one time.

Unleashing this Seal's energy will judge an enemy for 30 seconds, causing 24 Holy damage any time the enemy becomes stunned. Only one Judgement per Paladin can be active at any one time.


Precision - 3/3 points
Increases your chance to hit with melee weapons by 3%.


Consecration - 1/1 point
Consecrates the land beneath the Paladin, doing 120 Holy damage over 8 seconds to enemies who enter the area.


Conviction - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.


Blessing of Kings - 1/1 point
Places a Blessing on the friendly target, increasing total stats by 10% for 5 minutes. Players may only have one Blessing on them per Paladin at any one time.

01.06.2005
12:30
smile
[127]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

no wiesz.. raczej 55+ (a dokladnie 60) w koncu rozlozylem 51 pkt talentów :)

z tym buildem masz:
ulepszone shocki (+dmg, -mana, -cooldown)
ulepszony o 100% dmg z shock i lightning
zwiekszona szanse na crit z leczenia i dmg spelli (w sumie lightning i chain light. maja 11% wieksza szanse + jeszcze "normalna" od inta i itemków - razem min. z 20%.. a w polaczeniu z call of thunder co 5 spell wali ci za 250% dmg)
nature's swiftness (insta heal. a jak jeszcze crit = nowe zycie :) )
zwiekszony blok (mowiles ze chcesz grac z tarcza. jak wolisz bron 2h, to dajesz w +5% mana)
szybsze rzucanie ghost wolfa (1 sek zamiast 3) dobre do ucieczki / gonienia uciekajacych. przy 3 sekundach casta nie da sie tego wilka rzucic w czasie walki.

tracisz troche na walce wrecz (tylko +1% crit melee), szkoda ze flurry nie ma, parowania, imp light shield... ale imho te talenty, co wybralem sa lepsze. to jest bardziej build "magiczny" + leczenie. wg mnie do pvp najlepszy jest. podejrzalem go na oficjalnym forum wow.

btw. na poczatku laduj wszystko w Concussion, Concussion, Reverberation. bedziesz "szokowac" wszystko. na 2x lv nikt nie ma szans z takim szamanem. :D

01.06.2005
12:31
[128]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

errata:

ulepszony o 100% dmg z shock i lightning

chodzilo oczywiscie o ulepszony o 100% crit dmg z shock i lightning

01.06.2005
12:33
smile
[129]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

kurde..
chodzilo mi o pierwsze 15 talentów w Concussion, Convection, Reverberation.

juz wiecej nie bede :)

01.06.2005
12:59
[130]

Ar2r2 [ Centurion ]

wracajac do pytan o Palla:
jakie zastosowanie w praktyce przy zalozeniu walki mieczem 2h (do walki z jakimi przeciwnikami) maja zastosowanie comba:
Judgement of the Crusader , Judgement of Fury i Judgement of Light
oraz jak najefektywniej uzywa sie Blessing of Light?

01.06.2005
13:20
[131]

nathan3 [ Legionista ]

marecki----> a mozesz pokazac jak masz rozpisane te talenty w protection/holy?

01.06.2005
14:45
[132]

rxb [ Konsul ]

cotton_eye_joe -----------> chyba podążę twoja scieszka :) w tej chwili mam 42lvl wiec do tego momentu talenty rozloze w ten sposób:

ELEMENTAL:
Concussion Rank 5
Convection Rank 5
Elemental Focus Rank 1
Call of Thunder Rank 5
Reverberation Rank 5
Elemental Fury Rank 1
Elemental Total: 22

ENHANCEMRNT:
Shield Specialization Rank 5
Thundering Strikes Rank 1
Improved Ghost Wolf Rank 2
Enhancement Total: 8

RESTORATION:
Improved Healing Wave Rank 3
Restoration Total: 3

no i pozniej juz tylko do konca w restoration pakuje. po drodze w stosunku do twojego ukladu zmienie tylko Totemic Focus Rank 5 na rank 3 (mala to oszczednosc many na totemach), a te 2 punkty dam w Improved Reincarnation - przyda sie w instach :)

ogolnie mysle, ze przy dodatkowo dobrych itemach (i wysrubowanym na maxa intelekcie) to faktycznie najpotezniejsza budowa szamana - jednak zaznaczyc trzeba ze nastawionego raczej tylko na magie, bo do melee bardziej budowa enhant/rest.

p.s. na kilku forach spotkalem sie nawet ze skrajnymi odmianami twojej budowy - enhant. 30/rest. 21 :) tez przetestuje po 60lvl.
aha, i jeszcze jedno - ile kosztuja pozniej oduczenia sie talentow, tzn czy one wzrastaja w nieskonczonosc czy w koncu jest jedna wysoka cena?

01.06.2005
15:07
[133]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

pytanie do ludzi którzy maja Insomniaxa

Jak ustawić w nim standardową czcionkę bo ta mnie denerwuje ?

01.06.2005
15:11
[134]

SwenG [ Pretorianin ]

max chyba 50g

01.06.2005
15:12
smile
[135]

SwenG [ Pretorianin ]

poprzedni post do rxb :D

01.06.2005
15:29
[136]

Anapolon50 [ Chor��y ]

z tego co mi wiadomo 10G

01.06.2005
15:37
[137]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

skoro pytacie sie o pala, to ja sie zapytam o warlocka :) pytanie Tutaj juz bylo ale mam inne. Ma ktos jakis build do warlocka? interesuje mnie PVP i instanty. Warto jest grac to postacia ? oprocz debuffow ma jeszcze jakies spelle ofensywne warte swieczki?

01.06.2005
15:47
[138]

SwenG [ Pretorianin ]

Jeszcze odpowiedz do Xaltorun - tu proszę prywatne serwery, tylko że granie przy takiej ilosci ludzi online wg mnie mija się z celem. https://www.wowstatus.net/serverlist_u_down.php

01.06.2005
15:57
[139]

Raziel [ Action Boy ]

SwenG --> nie podawaj tutaj takich linków. Już sama sprawa prywatnych serwerów jest wręcz śmieszna a wspieranie/reklamowanie tego dziwactwa to już idiotyzm. Mam nadzieje ze ten post zniknie.

01.06.2005
16:16
smile
[140]

rxb [ Konsul ]

50g???????? chyba ich po...tegowalo :P

01.06.2005
16:25
smile
[141]

Mitsukai [ Pretorianin ]

..::capsel22::.. -> build na ktorym sie oparlem. nastawiony na dmg i zdobywanie HK ;) - https://www.env.ys.pl/mitsu/wow/build.txt

Co do samego Warlocka to jest to klasa dla kazdego, kto szuka czegos wiecej niz walki za pomoca tych samych 2 skilli. Grajac Warlockiem kazda walka jest inna, w zaleznosci od tego z kim wlaczymy, jaka taktyke przyjmiemy czy jakim summonem dysponujemy. W moim buildzie podstawowy skill to searing pain, czas rzutu to jakies 1,5sekundy, a wraz z talentami dmg to jakies okolo 120 (krytyki po jakies 250 - 300). Do tego DOTy (Corruption, talentami zrobiony na instant) Curse of Agony oraz Immolation - atak dodajacy DOTe. Dokladny opis tego co i komu Warlock moze zaproponowac w instantach znajdziesz tu - https://forums.worldofwar.net/showthread.php?t=329318&page=1 (2 pierwsze posty)

01.06.2005
17:25
smile
[142]

TheAnswer [ Quetzal ]

---------------------------------------------------------

Insomniaxa >>> które mody w tym patchu odpowiedzialne są za Toolbar u góry z informacjami o miejscu w plecaku ilości złota i punktach honoru i o takim ciekawym sposobie informowania jakie obrażenia otrzymujesz (cyfry z minusem odpływaja ku górze)

----------------------------------------------------------

01.06.2005
20:04
[143]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

mam pytanko, chcialem stworzyc nowa postac, a dokladnie priesta bo brakuje nam w guildi, no ale nie bede expic od 1lvl do powiedzmy 30lvl, za dlugo by to trwalo. No i mam pytanko jak mozna pomoc lowlvl w lvlowaniu ? nie pojde do isnantu z highlvl bo bede sciagac aggro ze 100yardow :P macie jakeis pomysly ?

01.06.2005
21:46
smile
[144]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Poza tym nie pójdziesz do high-lvl instance'a bo jest dolna granica lvli dla każdego instance ustawiona przez Blizza po serii oszustw :)
I nie przesadzaj - jak się przyłożysz, to 30 lvli stukniesz w trzy dni :)

A co do pomocy.
Bierzesz high lvlowca z gildii.
Walicie na tereny gdzie są moby 5-10 lvli + w stosunku do Ciebie.
NIE tworzycie drużyny, bo tracisz w ten sposób kupę expa, ponieważ gdy jesteście na podobnym lvlu, to dostajecie mniej więcej pół/pół, a gdy jesteście tak jak masz zamiar zrobić, to dostajesz jakieś śmieci.
Walisz moba pierwszy a kumpel dokańcza. Dostajesz cały exp za moba, a nie męczysz się :)
i oczywiście ... questy, questy, questy ... Najlepiej na terenach ok. +5, bo wyższych questów po prostu nie weźmiesz/nie będzie jeszcze.

Jak sie przyłożycie z kumplem to w dwa dni stukniesz 30 lvli, a jak sie przyłożysz sam to stukniesz 30 lvli w 3 góra 4 dni :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 21:50:54]

01.06.2005
21:48
smile
[145]

Nemesis26 [ Chor��y ]

Pytanko? Czy można grać na darmowych srewerach nie rejestrując sie w Blizzardzie?

01.06.2005
21:50
[146]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

nie ma czegos takiego jak darmowe, sa tylko PIRACKIE, tutaj nie rozmwaiamy o czyms takim.

01.06.2005
21:50
[147]

Bajt [ ]

30lv mozna spokojnie nabic w tydzien, poltora niezbyt intensywnego grania znajac questy.

01.06.2005
21:53
[148]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

30lvl to tylko przyklad. Ale sa jakies sposoby ?

01.06.2005
21:54
smile
[149]

Trzepiskor [ SETH ]

Czy w tym momencie dziala wam gierka czy znowu serwery DOWN.

01.06.2005
21:55
[150]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

FM mam propozycje, moze wrzucilbys do wstepniaka wyboldowany napis "Nie rozmawiamy o serverach pirackich" lub cos w tym guscie...

01.06.2005
21:55
[151]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

sory ze tyle postow..

ta gra siedzi.. nic nie dziala...

01.06.2005
21:56
[152]

xywex [ mlask mlask! ]

lezą.

01.06.2005
21:56
[153]

xywex [ mlask mlask! ]

a teraz forum też...

01.06.2005
21:59
smile
[154]

rxb [ Konsul ]

serwery padly znowu ale i z moim polaczeniem internetowym cos jest nie tak od 15min - mam chello 2mb a dziala jak na maxa 128

01.06.2005
22:00
smile
[155]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

capsel ---> Blizz się naprawdę przyłożył, żebyś chcąc mieć high lvl postać MUSIAŁ GRAĆ, a nie lvlował jak w Diablo 2. Pomoc drugiego playera high lvl, to tylko pomoc, a nie lvlowanie jak w D2.
Bez cheatowania nie ma możliwości wylevelić się na maxa w bardzo krótkim czasie. A cheaty jak wiadomo wychodzą na jaw :)

[edit] chyba, że jesteś poj***em koreańczykiem, który w 5 dni zrobił 60 lvl :D Co prawda robili to w czterech grając na okrągło, ale nie zmienia to faktu że zrobili 60 lvl w 5 dni :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 22:01:12]

01.06.2005
22:01
[156]

..::capsel22::.. [ Konsul ]

nie no nie mam zamiarow uzywac cheatow :P No to cuz bede musial sie rpzylozyc i mojego roga na chwile odlozyc bo musze do guildi cos co leczy dodac bo w instantach ciezko czasami jest :)

01.06.2005
22:07
[157]

cRaven [ Konsul ]

Też mnie nie łaczy, a stronka wow europe nie działa jak należy....

01.06.2005
22:16
smile
[158]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Jak chcesz szybko lvlić, to może kilka porad :) Nie jestem wyrocznią, ale zauważyłem, że tak się znacznie szybciej trzaska lvliki :)

1. Jak bierzesz questa, to zastanów sie chwilę, czy na trasie/w okolicy questa nie ma innych. Spróbuj je też wziąć - zrobisz kilka questów za jednym "przelotem".

Przykłady:

- Guns of Northwatch (z Ratchet) - bierzesz równocześnie questy z ubiciem piratów na wybrzeżu, odzyskaniem Stolen Booty, Wanted: Baron Southshore. Robisz je na jednym przebiegu, a w dodatku w drodze powrotnej do Ratchet robisz questa z uwolnieniem i eskortą elfa z wieży w Northwatch. Efekt: około 40 minut, 4 questy, ok. 10k expa za same complete nie licząc "bijatykowego" expa :) [edit] możesz troszkę odbić w bok i zrobić questa ze Stolen Silver z XR.

- troszkę wcześniejszy lvlowo - Forgotten Pools. Bierzesz dodatkowo z (bunkra na zachód od XR) Centaur Barcers i Kolkar Leaders, z XR na wieży quest z harpiami, z Far Watch Post możesz wziąć Demon Fire (czy jakoś tak - ale musisz wcześniej jakieś questy w Razor Hill porobić, bo to kontynuacja), z XR również Fungus Spores od Alchemika Undeada. Efekt: około godziny (może trochę więcej bo drop centaur bracers bywa wkurzający), 5 lub 6 questów zaliczone, ok. 6-7k expa (tak mało bo to dla lvli 12-14 :>) za complete, a sporo więcej za "bijatykowe".

Nie chce mi sie więcej pisać :P Poświęć po prostu parę minut na przerzucenie w myślach co jeszcze możesz zrobić lecąc w tym samym kierunku i bierz jak leci :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 22:20:12]

01.06.2005
22:20
[159]

nagytow [ Pretorianin ]

widze ze gra nie dziala
czyzby jeszcze trwalo weekly maintenance? ;)

01.06.2005
22:20
[160]

cRaven [ Konsul ]

Z nudów... bo WOW niw dziła ;( a ja z egzama wrócilem i chciałem się rozerwać...
Zmoich wycieczek --> Widok z podestu miejscowego egzekutora..

01.06.2005
22:21
[161]

cRaven [ Konsul ]

działała dziś - kumpel grał
A miejsce to Zul'farak

01.06.2005
22:25
smile
[162]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

cRaven ---> przypomniałeś mi :D

Tak wygląda efekt fajnego napoju zmniejszającego ----------------------->

01.06.2005
22:25
smile
[163]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

A tak wygląda na mouncie :D:D:D ------------------- >

teraz moze śmiało popatrzeć gnomowi prosto w oczy :D

01.06.2005
22:29
[164]

cRaven [ Konsul ]

:P

01.06.2005
22:30
[165]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Dopiero niedawno wywalilo z serwera...calosc lezy...

01.06.2005
22:30
[166]

cRaven [ Konsul ]

a to już 2óch przyjaciól z gildii

01.06.2005
22:46
[167]

TraFicK [ Centurion ]

Teraz bym wam chetnie FB przywalil ; ]

01.06.2005
22:46
smile
[168]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

A własnie ... jak się nazywa ten elixir po którym się jest biegającym kościotrupkiem ? :)

01.06.2005
22:50
smile
[169]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Podoba mi sie ten Pan:)

01.06.2005
22:52
[170]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Za duzy obrazek...juz zmniejszam...
I znowu nie wszedl...Ostatnia proba zmniejszony ponizej 200kb:(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 22:53:14]

01.06.2005
22:54
[171]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Musze opanowac kompresje bez straty (tak duzej) jakosci, bo to co wyszlo wola o pomste...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-01 22:55:59]

01.06.2005
22:57
[172]

cRaven [ Konsul ]

niezmniejszaj wielkosci (rozdzielczości) tylko jakość

01.06.2005
23:01
[173]

cRaven [ Konsul ]

LOL tak się zagapiłem na skrin, ze nie przeczytałem posta.... przepraszam

01.06.2005
23:26
smile
[174]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Strata jakosci jest ogromna...Staram sie, zeby te screny bylo choć trochę podobne do oryginalu...
Jaki jest max rozmiar umieszczanych tu obrazków?

01.06.2005
23:30
smile
[175]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Kurczę, General Services Pad trwa dłużej, niż zwykle...

01.06.2005
23:44
[176]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Lepiej sie nie da...Kłopot jest ze zmniejszeniem z wysokiej rozdzielczosci do jako takiego rozmiaru...
To wczorajsze zapasy...

01.06.2005
23:48
smile
[177]

n2n [ Pielgrzym ]

[/ironia mode on]

moze laduja nowy patch? :)

[/ironia mode off]

01.06.2005
23:51
[178]

Ataff [ Pretorianin ]

piniusz ---- jak sie nazywa ten mod co daje ten pasek na gorze?? ja mam ale nie przezroczysty

01.06.2005
23:54
smile
[179]

soze [ sick off it all ]

heheh widze ze sie haaska załapała do jakiegos party w sm:))) wiele razy widziałem jej LFG...:)))

02.06.2005
00:05
smile
[180]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Czy to, że wyświetla HP wrogulca to jakiś mod ? Jeżeli tak, to poproszę nazwę :)

02.06.2005
00:07
[181]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Ataff -->Titan. U góry po prwej masz możliwość zmniejszenia przejrzystości. Więcej interesujących modów znajdziesz: link poniżej:)

02.06.2005
00:09
smile
[182]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

ja pierdole 5 raz w sm i piaty raz nie udalo mi sie skonczyc. Bo znowu jakis debil spulowal caly instant na nas a wczesniej zabiote moby sie jz zresowaly. czy ludzie nie rozumieja prostego zdania "ONLY I PULL"??!!!! NIedlugo bede mial na szaro tam questy

02.06.2005
00:19
[183]

n2n [ Pielgrzym ]

rowniez szukam pewnego moda moze ktos bedzie w stanie pomoc, ogladalem ostatnio filmik jakiegos koreanskiego gracza i mozna bylo na nim zauwazyc ze na paskach HP/MP znajdowal sie procent tego co aktualnie posiadal przeciwnik, wiecie co to za mod?

02.06.2005
00:20
smile
[184]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Gdzieś obiło mi się o uszy, że po skończeniu 10 dniowego GP, kiedy trzeba podać własciwy serial by kontynuować grę, na podanie tego drugiego jest tylko 10 dni, bo naczej kasują postać z triala? Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?

02.06.2005
00:22
smile
[185]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Dzisiaj uczestniczylem w mało przyjemnym zdarzeniu. Szukałem grupy do ZF, i na szczęście szybko znalazłem. W tym jeden Polak, może było więcej ale nie przyznawali się(nikt zresztą nie pytał):) Na wstępie powiadomiłem, że idę tam pierwszy raz...więc proszę o cierpliwość:) Mowa pro forma:) Weszliśmy, przeszliśmy jakieś 20 min, bijemy wroga, a tu jeden z grupy woła:"Spell...Spell..." Rzucam cały czas spelle(jestem magiem) więc pomyślalem, ze to nie do mnie. Idziemy dalej...Chodzi po dziedzińcu bazyliszek z obstawą. Ktoś zaczął pullować inną grupę, zrobił się kocioł, zbiegło się mobów całe mnóstwo, sam wiałem naokoło dziedzińca ile się dało, ale nic to nie pomogło. Nie zginął tylko roque (pewno gdzieś się ukrył). I grupa się rozsypała... Bez słowa:(
W tym czasie znalazł mnie jeden ze znajomych, z którym robiłem parę misji, pyta czy idę do ZF. Ja na to, że jasne. A on, że grupa mnie nie chce, bo jestem noob, niedawno ze mną grali...:)
Stąd morał: Jak coś idzie nie po myśli twoich ziomków, to na pewno twoja wina:)
Dziękuję za uwagę.

02.06.2005
00:24
[186]

piniusz [ Generaďż˝ ]

n2n-->Zdaje się, że insomniax ma coś takiego.

02.06.2005
00:24
[187]

TraFicK [ Centurion ]

Co to za mod co pokazuje dmg zadany, sile leczenia, dmg ktory dostajesz ...

Te takie kolorowe cyferki latajace jak bijesz jak leczysz lub jak obrywasz ? :>

02.06.2005
00:26
[188]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Hellmaker-->Tak. MobHealth. Pokazuje dopiero po zaatakowaniu moba.

02.06.2005
00:28
smile
[189]

tramer [ ]

Filevandrel -> lerooooooooooy jenkinsss! :) od grupowego pullowania gorsze jest chyba tylko uparte atakowanie owiec... grrr ;)

02.06.2005
00:30
smile
[190]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

o co chodzi z tym leroyem?:) Wiesz mysmy mieli w grupie priesta i maga. No to bach 3 moby. Ja ruzacm pulapke zamrazam, priest rzuca na innego mind controla a mag na trzeciego owce:] I wyszlo na to ze nie mielismy sie z kim bic xDA najciekawsza rzecz jaka widzialem to bylo ruzcenie mind controla na moba zamienionego w owce xD. A wkurwia mnie jak wlasnie moby sa unieruchomione wchodzi paladyn rzuca obszarowy i wszystko idzie wpizdu:/

02.06.2005
00:32
[191]

piniusz [ Generaďż˝ ]

tramer aaa...to nagminnie się zdarza:)
TraFicK -->masz linka do moda, o który pytałeś.

02.06.2005
00:33
smile
[192]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

<---

02.06.2005
00:34
smile
[193]

tramer [ ]

TheAnswer -> sorry za delay. wpisz sobie /perlplayer hideart i po krzyku. jak już sobie ułożysz okienka w preferowanych pozycjach, warto wpisać /perlplayer lock, /perltarget lock i /perlteam lock.

ten pasek na górze to nie perl, tylko inny mod - Titanbar (i kupa pluginów). ten (i plugi) znajdziesz standardowo na stronce poniżej.

02.06.2005
00:35
[194]

Ataff [ Pretorianin ]

piniusz --- thx mam tego moda lol ale nie bawilem sie w ustawieniach nie widzialem zeby pokazywal latency ale moze sie myle
a co do polakow grajacych to sie nie przejmuj bo szkoda gadac-ja sie narazie nie spotkalem z dziwnymi sytuacjami odnosnie pl ale moze dlatego ze gram ze znajomymi.. a pl maja to do siebie ze nosza glowe wyzej niz moga :)

02.06.2005
00:39
[195]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Ataff--> Masz rację. Różni ludzie chodzą po tym świecie:)
Dalej serwer down. Gram na BL. Inne też?

02.06.2005
00:42
[196]

Ataff [ Pretorianin ]

inne tez wogole nawet strona www nie chodzi ja gram na AD down:((

02.06.2005
00:50
smile
[197]

piniusz [ Generaďż˝ ]

A propos wątku wcześniejszego: nie wiem czy wiecie, że kasę można przesłać sobie na alta:) Robiłem tak już kilkanaście razy(rozwijam dwie postacie). Wysylasz, logujesz się altem i już. Forsa przychodzi po kilku godzinach, więc nie martwcie się, że od ręki jej nie ma:) Sprawdzone wielokrotnie:)

02.06.2005
01:15
[198]

Morgius [ Pretorianin ]

Czy mi się zdaje czy na stronie z serverstatus kłamią (chodzi mi o teoretycznie czynny BL) ?

02.06.2005
01:18
smile
[199]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Dotyczy to wszystkich serwerów...
Jutro pogramy:) A wlasciewie nie:)Wyjazd...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 07:20:17]

02.06.2005
01:19
smile
[200]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

piniusz ----> oczywiście, że możesz przesłać na alta. Pod warunkiem że jest z tej samej strony konfliktu :P A nam chodziło o to, że jedna postać była Horde a druga Alliance - tak się nie da przesłać :P


A tak BTW .... jak jesteś w instance i "coś pójdzie nie tak" (czytaj: ściągneliście sobie na łeb całe instance :D) - nie spieprzaj :) Uciekaj do miejsca, które juz oczysciliście i tam umrzyj jak mężczyzna (czyli walcząc do ostatniej kropli wódki :>). Po prostu w instance moby NIGDY nie tracą aggro i nawet jak będziesz wiał do samego wejścia, to Cię będzie uparcie ścigał :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 01:23:14]

02.06.2005
01:22
[201]

Father Michael [ Padre ]

Nowa czesc: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3808571&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.