GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 38

23.05.2005
10:07
[1]

hola' [ koniczynka ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 38

REGULAMIN GOLWB
Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu piłce nożnej. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie.
- Sezon trwa 31 kolejek -
- Typowanie meczów -
. Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

- nowy watek jest tworzony wtedy kiedy stary ma 200 i wiecej postow
- kazdego dnia typujemy maxymalnie 8 spotkan
- nie typujemy meczy ktore sie juz rozpoczely badz te ktore sie juz zakonczyly
- jesli komus ja badz ktos kto bedzie robil podsumowanie nie doda badz doda za duzo [ pkt] trzeba to uwzglednic piszac swoj nick i obok niego ilosc zaleglych pkt nastepnie to pogrubiajac
- typujemy mecze ktore wedlug mnie lub kogos kto robi podsumowanie sa najciekawsze danego dnia, poczynajac od 6 najslilniejszych lig europy, meczy miedzypanstwowych do tych ktore sa nizsze ranga
- minimalny kurs meczu musi wynosic 1.5 chyba ze nie ma spotkan wtedy dajemy nizsze kursem ale podpierajac sie handicapem
- mecze podajemy ze strony www.sts.pl a potem dopiero z innych portali typu expekt czy beat home
- jesli ktos nie zdazy z typami to moze typowac te mecze ktore sie jeszcze nie rozpoczely
- podsumowanie zawsze bedzie robione po zakonczeniu wszystkich spotkan badz ewentualnie rano nastepnego dnia!
-- jesli macie jeszcze jakis pkt do regulaminu to prosze dodac postem do watku a przy nastepnym podsumowani usie to uwzgledni

Zycze udanej zabawy

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> hola'
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> Snopek
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> hola'
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VII EDYCJA------>Wygral---------> elJot

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso
19:00 Elfsborg - Hammarby
19:00 Halmstad - Landskrona
20:00 Djurgarden - Assyriska
21:15 Valur - Akranes

23.05.2005
10:09
[2]

hola' [ koniczynka ]

do jakiegos czasu podsumowania beda rano, bo ja wracam dziennie bardzo pozno.
dzis tylko 5 spotkan bo wiecej nie ma, te spotkania i tak sa nieciekawe ale coz. pozdrawiam

23.05.2005
10:40
[3]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
11:26
[4]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso x
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes x

23.05.2005
15:01
smile
[5]

Świstak19 [ Konsul ]



VII edycja 1 kolejka 23 05 2005

19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 2

23.05.2005
15:10
[6]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005

19:00 Fredrikstad - Tromso x
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
15:22
[7]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005

19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby x
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
15:29
smile
[8]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
15:32
[9]

greenday17 [ Konsul ]


UPDATE

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
15:57
[10]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
16:00
[11]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 2
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
17:01
smile
[12]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso x
19:00 Elfsborg - Hammarby x
19:00 Halmstad - Landskrona x
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes x

23.05.2005
17:02
smile
[13]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
17:39
[14]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

23.05.2005
19:12
[15]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

24.05.2005
00:14
smile
[16]

snopek9 [ Legend ]

Dzieki za miła gre przez te 3 miesiace...czasem byla fajna rywalizacja...

Dzis pisałem kolesiowi zeby dal za mnie typy, bo nie mialem dostepu do netu...niesty i On byl u ciotki czy tam gdzies i tego nie zrobil...przed 18 net mi jednak naprawili, wchodze na forum podwieszony watek siedzi, mysle i tak nie musial za mnie typowac...teraz patrze, ze mecze jednak do typowania sa...niby fajnie, ale chyba na tym forum jest zasada ze sie daje link do nowej czesci lub choc sie pisze ze koniec danego watku...niestety mialem dac same 1 i jak widac wszyscy to zrobili prawie, dla mnie to jest smieszne i nie fer, dlatego dziekuje za gre...
Pozdrawiam
Snopek

24.05.2005
00:29
[17]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

LOL!

Snopek, zostań z nami!

24.05.2005
00:33
smile
[18]

Świstak19 [ Konsul ]


VII edycja 1 kolejka 23 05 2005

19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1


5 pkt - specjalista
5 pkt - Mr_slip
5 pkt - Kwyso
5 pkt - rammzes
5 pkt - hola
4 pkt - Greenday
4 pkt - Gangsta
4 pkt - loosiek
3 pkt - Swistak
3 pkt - Cavca
3 pkt - Loiosh
1 pkt - Zbyszek


VII edycja 2 kolejka 24 05 2005

19:00 - Ried (+2) - Gratkorn
19:00 - Leoben - Austria Lustenau
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz
19:00 - Altach - SV Kapfenberg
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań

24.05.2005
00:34
smile
[19]

Świstak19 [ Konsul ]

Dzis Gramy Pierwszą Lige Austryjacką, Szwedzka, Polska Oraz Jeden Mecz Towarzyski.
Powodzenia:)

24.05.2005
06:51
[20]

hola' [ koniczynka ]

snopek - nie badz dzieckiem :)
swistak - dzieki za podsumowanie ale troche schemat powinien byc inny [jokes]

24.05.2005
07:02
[21]

hola' [ koniczynka ]

snopek - proponuje dla ciebie 5 pkt
swistak - dzieki za podsumowanie
jeszcze cos dziennie tak kombinujcie zeby jednak bylo 8 spotkan do typowania, zeby bylo schematycznie
i utworzmy liste na ktorej beda ludzie ktorzy prosza o "1" w razie ich nieobecnosci

24.05.2005
07:06
[22]

specjalista [ Generał ]

19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
07:06
[23]

hola' [ koniczynka ]

oto lista na ktorej ja sie pisze jako pierwszy

1. hola'

24.05.2005
07:13
[24]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
10:25
[25]

Cavca [ Konsul ]

19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg x
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 1
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2



1. hola'
2. Cavca

24.05.2005
12:16
[26]

hola' [ koniczynka ]

swistak - pozwole sobie to poprawic bo chcialbym zeby to tak wygladalo :) oczywiscie jesli tobie tak lepiej to zrobisz kiedys po swojemu
robie korekte bo zdecydowlaem sie uznac snopkowi 5 pkt :) mam nadzieje ze nikt nie ebdzie mial nic przeciw zwlaszcza ze tutaj nie gramy o pieniadze i nie zapomnijcie sie na liste wpisac (kto chce)

24.05.2005
12:21
[27]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 1 kolejka 23 05 2005
19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1

aktualny ranking:
5 pkt - specjalista 5/5
5 pkt - Mr_slip 5/5
5 pkt - Kwyso18 5/5
5 pkt - rammzes1 5/5
5 pkt - hola' 5/5

4 pkt - Greenday17 4/5
4 pkt - Gangsta_^ 4/5
4 pkt - loosiek 4/5
3 pkt - Swistak19 3/5
3 pkt - Cavca 3/5
3 pkt - Loiosh 3/5
1 pkt - Zbyszek1946 1/5

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn
19:00 - Leoben - Austria Lustenau
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz
19:00 - Altach - SV Kapfenberg
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań

24.05.2005
12:23
[28]

hola' [ koniczynka ]

qrwa znow zapomnialem
snopek +5

cavca
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg x
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 1
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

hola'
VII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

specjalista
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

1. hola'
2. Cavca

24.05.2005
12:38
smile
[29]

Świstak19 [ Konsul ]

Hehe hola ale teraz troszke pokreciłes ale dobra niech tak bedzie :)

24.05.2005
13:02
smile
[30]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

sorry ze nie na temat ale moze wie ktos z was do jakiego klubu przechodzi van der Vaart ten z Ajaxu?

24.05.2005
13:06
[31]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
13:06
[32]

Mr_Slip [ True Maggot ]

a i jeszcze to

1. hola'
2. Cavca
3.Mr_Slip

24.05.2005
13:14
smile
[33]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 2 kolejka 24 05 2005

19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
13:22
smile
[34]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau x
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte x
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 1
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
13:24
smile
[35]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 1
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 1

24.05.2005
13:27
[36]

oSv [ Pretorianin ]

19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 0
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 0
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 1
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 1

24.05.2005
13:29
[37]

hola' [ koniczynka ]

zuromil - nistety ja ci nie pomoge ale zapytaj w innych watkach sportowych na golu

24.05.2005
14:45
[38]

rammzes1 [ Generał ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau x
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 1
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2




1. hola'
2. Cavca
3. Mr_Slip
4. rammzes1

24.05.2005
15:02
[39]

Loiosh [ Generał ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
15:55
[40]

snopek9 [ Legend ]

Pomysł z lista jest bardzo dobry, ale przeciez mozna zrobic ze pierwsza 7 po prostu jesli nie bedzie typowac to dostanie same 1...
Plus osoby z listy...
Czy zagram to jeszcze przemysle...troche mnie przekonaliscie...

24.05.2005
16:00
[41]

Cavca [ Konsul ]

zuromil -> do Wisły Kraków - razem ze Smicerem:D

24.05.2005
16:32
[42]

greenday17 [ Konsul ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz x
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
16:56
[43]

maciej_ [ Konsul ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 2
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 1
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
18:08
[44]

snopek9 [ Legend ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte x
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
18:12
[45]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
18:15
[46]

snopek9 [ Legend ]

Jak widac zagrałem

hola --> prosba! ZAWSZE dawaj link do nowej czesci w starym watku, lub choc napisz, ze jest nowy! Nie cche zeby znowu byla taka sytuacja, ze nikt nie robi podsumowania przez kilka dni a potem nagkle sie okazuje, ze jednak gramy...zobacz poprzednia czesc ja sie tam nawet wyglupilem i chcialem robic nowy watek...

24.05.2005
18:35
smile
[47]

eLJot [ Konsul ]

Dlaczego link do nowej części tak późno?
VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau X
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 1
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 1
19:00 - Groclin (+2) - Lech 2

5 pkt dla snopka, bo się obrazi i nie będzie grał??? Co to ma być???

24.05.2005
18:43
[48]

eLJot [ Konsul ]

Jeśli podsumowania będą rano, to też się dopisuję:

1. hola'
2. Cavca
3. Mr_Slip
4. rammzes1
5. eLJot

zuromil ---> Jeszcze nic pewnego, ale podobno do Hamburga

24.05.2005
20:10
[49]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

VIII edycja 2 kolejka 24 05 2005
19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 1
19:00 - Leoben - Austria Lustenau 1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte x
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

24.05.2005
21:13
[50]

hola' [ koniczynka ]

snopek - gratuluje podjecia decyzji :) nie miejcie mu tego za zle

24.05.2005
21:55
smile
[51]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 2 kolejka 24 05 2005

19:00 - Ried (+2) - Gratkorn 2
19:00 - Leoben - Austria Lustenau1
19:00 - SV Wörgl - LASK Linz 2
19:00 - Altach - SV Kapfenberg 2
19:00 - IFK Göteborg - Örgryte 1
19:00 - Norway(+2) - Costa Rica 2
19:00 - Groclin Dyskobolia (+2) - Lech Poznań 2

Aktualny Ranking :

11 pkt - hola 6/7
10 pkt - Specjalista 5/7
10 pkt - Mr_Slip 5/7
10 pkt - Snopek 5/7
10 pkt - Gangsta 6/7
9 pkt - rammzes 4/7
8 pkt - Kwyso 3/7
8 pkt - loiosh 5/7
8 pkt - greenday 4/7
7 pkt - Swistak 4/7
7 pkt - Cavaca 4/7
4 pkt - maciej 4/7
3 pkt - Zbyszek 2/7
3 pkt - eLJot 3/7
2 pkt - oSv 2/7


VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z.
18:00 - Polonia - Legia(+2)
18:30 - Leczna - Amica
18:30 - Wisla P. - Cracovia
18:30 - Katowice - Odra
18:30 - Pogon - Lubin
20:45 - Milan - Liverpool
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa)

24.05.2005
21:58
smile
[52]

Świstak19 [ Konsul ]

Jutro Liga Polska Oraz Finał Ligi Mistrzów

24.05.2005
22:06
[53]

hola' [ koniczynka ]

swiastak - dzieki ze mnie wyreczyles ale prosze rob to identycznie jak ja bo te odstepy nie sa fajne
moge cie o to prosic
i cos jeszcze - jak robisz pdosumwoanie musisz ans o tym zawaidmoic w watku bo znow 2 zrobi

24.05.2005
22:08
smile
[54]

Świstak19 [ Konsul ]

hola--> dobra postaram sie zrobic według twojego schematu ale te odstepy moim zdaniem sa fajne wszystko jest czytelne :>:P nAstepnum razem sie podpisze ze robie:) Myslałem porostu ze ciebie nie bedzie bo miałes na jakies zgrupowania jezdzic :D

24.05.2005
22:24
[55]

hola' [ koniczynka ]

swistak - super a co do obozu to ja nie gram jutro w stambule zeby trenowac do polnocy :)

24.05.2005
22:33
[56]

snopek9 [ Legend ]


VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica 1
18:30 - Wisla P. - Cracovia 1
18:30 - Katowice - Odra 1
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) 2

24.05.2005
22:43
[57]

hola' [ koniczynka ]

swistak - nie po to popraiwem nicki uzytownikow zebys ty zas skopiwoal te zle :) no qrde

24.05.2005
22:44
[58]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005
18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica 1
18:30 - Wisla P. - Cracovia x
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool x
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

24.05.2005
23:05
smile
[59]

Torn [ Merces Letifer ]

Witam,
jak sądzicie RC Genk może jutro pokusić się o wygraną? Ma ktoś oko na ligę belgijską?

24.05.2005
23:11
[60]

sergi__ [ Underworld ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica x
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa)x

25.05.2005
00:55
[61]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica x
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra x
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
06:54
[62]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica X
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 1
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) 1

25.05.2005
07:09
[63]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica 1
18:30 - Wisla P. - Cracovia 1
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 1
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) 0

25.05.2005
07:16
[64]

hola' [ koniczynka ]

torn - my tutaj typujemy a istnieja 2 watki w ktorych toczy sie dyskusja na emat pilki noznej :)
pozdrawiam

25.05.2005
07:55
[65]

Cavca [ Konsul ]


18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica x
18:30 - Wisla P. - Cracovia 1
18:30 - Katowice - Odra x
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 1
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) 1

25.05.2005
10:13
[66]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica 2
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
10:18
[67]

Torn [ Merces Letifer ]

hola' - mhm.. sądziłem, że rozmawiacie też o zakładach..

25.05.2005
11:06
[68]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica 1
18:30 - Wisla P. - Cracovia 1
18:30 - Katowice - Odra x
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
11:13
[69]

hola' [ koniczynka ]

torn - tak rozmawiamy ale w osobnym do tego watku. tutaj bylby za wielki bajzel, zaraz dam ci linka do tego watku.

25.05.2005
12:30
smile
[70]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica X
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra1
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
14:06
[71]

Mr_Slip [ True Maggot ]

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica 2
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
14:19
[72]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica x
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
14:23
[73]

DeVitoo [ Konsul ]


18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica 2
18:30 - Wisla P. - Cracovia x
18:30 - Katowice - Odra 1
18:30 - Pogon - Lubin x
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
15:01
[74]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 1
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica 1
18:30 - Wisla P. - Cracovia X
18:30 - Katowice - Odra1
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool x
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
15:37
[75]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005
18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 2
18:30 - Leczna - Amica 2
18:30 - Wisla P. - Cracovia 2
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin x
20:45 - Milan - Liverpool 2
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) x

25.05.2005
18:35
smile
[76]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VII edycja 3 kolejka 25 05 2005

.


18:30 - Wisla P. - Cracovia 1
18:30 - Katowice - Odra 2
18:30 - Pogon - Lubin 1
20:45 - Milan - Liverpool 1
20:45 - Milan - Liverpool (1 Połowa) 1

26.05.2005
00:09
[77]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 3 kolejka 25 05 2005
18:00 - Wisla K.(+2) - Gornik Z. 2
18:00 - Polonia - Legia(+2) 1
18:30 - Leczna - Amica 1
18:30 - Wisla P. - Cracovia 1
18:30 - Katowice - Odra x
18:30 - Pogon - Lubin x
20:45 - Milan - Liverpool x
20:45 - Milan - Liverpool (1 P) 1

aktualny ranking:
14 pkt - hola' 3/8
14 pkt snopek 4/8

13 pkt - specjalista 3/8
12 pkt - Loiosh 4/8
11 pkt - Mr_slip 1/8
11 pkt - rammzes1 2/8
11 pkt - Cavca 4/8
10 pkt - Kwyso18 2/8
10 pkt - Greenday17 2/8
10 pkt - Gangsta_^ 0/8
8 pkt - Swistak19 1/8
7 pkt maciej_ 3/8
5 pkt - eLJot 2/8
4 pkt - loosiek
4 pkt - Zbyszek1946 1/8
2 pkt - oSv
1 pkt DeVitoo 1/8
0 pkt sergi_ 0/8

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2)
18:30 Rapid - Austria W.
18:30 Sturm Graz - Pasching
18:30 Tirol - Mattersburg
20:30 Geel - Antwerp
20:30 Waasland - Roeselare
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga

26.05.2005
00:10
[78]

hola' [ koniczynka ]

jutro liha belgijska (baraze) I austriacka i final royal cup

26.05.2005
00:14
[79]

snopek9 [ Legend ]


VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. 2
18:30 Sturm Graz - Pasching 2
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp x
20:30 Waasland - Roeselare x
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 2

26.05.2005
00:22
[80]

sergi__ [ Underworld ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 2
18:30 Rapid - Austria W. 1
18:30 Sturm Graz - Pasching 2
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp x
20:30 Waasland - Roeselare x
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
00:30
[81]

eLJot [ Konsul ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. X
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare 2
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
07:05
[82]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 2
18:30 Rapid - Austria W. x
18:30 Sturm Graz - Pasching x
18:30 Tirol - Mattersburg x
20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare 2
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
07:42
[83]

specjalista [ Generał ]


VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. 0
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 2
20:30 Waasland - Roeselare 1
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
08:19
[84]

Cavca [ Konsul ]


VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. 2
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 2
20:30 Waasland - Roeselare x
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
09:36
smile
[85]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. 2
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 2
20:30 Waasland - Roeselare1
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
09:55
[86]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. 2
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 2
20:30 Waasland - Roeselare 2
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
11:18
smile
[87]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. 1
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare 1
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
11:19
smile
[88]

Świstak19 [ Konsul ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 1
18:30 Rapid - Austria W. 1
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare 1
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
15:00
[89]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg 1
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 2
18:30 Rapid - Austria W. x
18:30 Sturm Graz - Pasching 2
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare 1
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
19:41
[90]

greenday17 [ Konsul ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005

20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare 1
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

26.05.2005
19:55
[91]

Loiosh [ Generał ]

20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare x
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga 1

27.05.2005
07:35
[92]

hola' [ koniczynka ]

zdobylismy mistrzostwo podokregu, zaraz podsumowanie

27.05.2005
07:55
[93]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 4 kolejka 26 05 2005
18:30 Admira - Salzburg x
18:30 Bregenz - Grazer AK (+2) 2
18:30 Rapid - Austria W. 2
18:30 Sturm Graz - Pasching 1
18:30 Tirol - Mattersburg 1
20:30 Geel - Antwerp 1
20:30 Waasland - Roeselare 2
20:35 IFK Goeteborg - FC Kopenhaga x

aktualny ranking:
17 pkt hola' 3/8
16 pkt snopek 2/8
15 pkt specjalista 2/8
15 pkt Mr_slip 4/8
14 pkt Cavca 3/8
13 pkt Kwyso18 3/8
13 pkt Gangsta_^ 3/8
12 pkt Loiosh
11 pkt rammzes1
11 pkt Greenday17 1/8
11 pkt Swistak19 3/8
9 pkt eLJot 4/8
8 pkt maciej_ 1/8
7 pkt Zbyszek1946 3/8
4 pkt loosiek
2 pkt oSv
2 pkt sergi_ 2/8
1 pkt DeVitoo

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia
19:00 Kapfenberg - Ried
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn
19:00 Aus.Lustenau - Woergl
20:00 Arka - Belchatow
20:45 Bari - Pescara
20:45 Angers - Chateauroux

27.05.2005
07:58
[94]

hola' [ koniczynka ]

nie wiem czy to z ta lsita przeszlo, w ten sposob nalezy sie +3 ramzessowi jesli w to gramy ???

ramzess +3

dzis II polska, II austria II francja

27.05.2005
08:14
[95]

sergi__ [ Underworld ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch x
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 2
19:00 Kapfenberg - Ried 1
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 2
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux x

27.05.2005
08:41
[96]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch x
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 1
19:00 Kapfenberg - Ried x
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 1
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 2

27.05.2005
08:49
[97]

Cavca [ Konsul ]


VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 2
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 1
19:00 Kapfenberg - Ried 1
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn x
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow x
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 2

27.05.2005
08:53
smile
[98]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 1
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 2
19:00 Kapfenberg - Ried 2
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow X
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
08:54
[99]

Świstak19 [ Konsul ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 2
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 2
19:00 Kapfenberg - Ried 2
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl X
20:00 Arka - Belchatow 1
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux X

27.05.2005
09:23
[100]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 2
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 1
19:00 Kapfenberg - Ried 1
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 2
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
11:21
[101]

snopek9 [ Legend ]


1. hola'
2. Cavca
3. Mr_Slip
4. rammzes1
5. eLJot
6. Snopek

27.05.2005
11:38
[102]

eLJot [ Konsul ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 2
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia X
19:00 Kapfenberg - Ried 1
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 1
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
11:41
[103]

Loiosh [ Generał ]

Loiosh +1, w ogole mnie nikt nie policzyl:)


VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch x
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 1
19:00 Kapfenberg - Ried 1
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 1
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
11:42
[104]

snopek9 [ Legend ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 1
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 1
19:00 Kapfenberg - Ried 2
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 2
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
11:42
[105]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 1
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 1
19:00 Kapfenberg - Ried 1
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 1
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
14:45
[106]

greenday17 [ Konsul ]


VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 1
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia x
19:00 Kapfenberg - Ried 2
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 2
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
18:32
[107]

rammzes1 [ Generał ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005

19:00 Kapfenberg - Ried 1
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 1
20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1

27.05.2005
18:40
smile
[108]

Killer707 [ Chorąży ]

19:00 Fredrikstad - Tromso 1
19:00 Elfsborg - Hammarby 1
19:00 Halmstad - Landskrona 1
20:00 Djurgarden - Assyriska 1
21:15 Valur - Akranes 1
Arka - Bełchatow x

27.05.2005
20:39
[109]

specjalista [ Generał ]

20:45 Bari - Pescara 1
20:45 Angers - Chateauroux 1
generalnie spoznilem sie ale same 1 byłyby w pozostałych meczach

27.05.2005
22:41
[110]

hola' [ koniczynka ]

podsumowanie kolo 23 30

27.05.2005
23:11
[111]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 5 kolejka 27 05 2005
17:15 Mlawa - Ruch 1
17:30 Sosnowiec - Jagiellonia 1
19:00 Kapfenberg - Ried 2
19:00 LASK Linz - U'Siebenbrunn 1
19:00 Aus.Lustenau - Woergl 1
20:00 Arka - Belchatow 1
20:45 Bari - Pescara POSTP
20:45 Angers - Chateauroux 2

aktualny ranking:
22 pkt hola' 5/7
21 pkt snopek 5/7
20 pkt specjalista 5/7
18 pkt Mr_slip 3/7
18 pkt Gangsta_^ 5/7
17 pkt Cavca 3/7
17 pkt Loiosh 4/7
17 pkt rammzes1 3/7
15 pkt Greenday17 4/7
14 pkt Swistak19 3/7
13 pkt Kwyso18
12 pkt eLJot 3/7
11 pkt Zbyszek1946 4/7
8 pkt maciej_
4 pkt loosiek
4 pkt sergi_ 2/7
2 pkt oSv
1 pkt DeVitoo

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew
18:00 LKS - Radomiak
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie
18:00 Polkowice - Korona
20:00 Auxerre - Lille
20:00 Bordeaux - Marsylia
20:00 PSG - Rennes
20:00 Strasbourg - Bastia

27.05.2005
23:12
[112]

snopek9 [ Legend ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak x
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie x
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 2
20:00 Bordeaux - Marsylia 2
20:00 PSG - Rennes 2
20:00 Strasbourg - Bastia x

27.05.2005
23:13
[113]

hola' [ koniczynka ]

uznalem ramzesowi i specjaliscie te pkt ale konczymy z ta lista bo to jest glupie. to tak jakby kazdy nie typowal przez miesiac wpsial sie na liste i wygral.
jesli ktos chce grac to musi sie troche zaangazowac wiec koniec z lista
pozdrawiam
jutro II polska, II francuska

27.05.2005
23:38
[114]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 2
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 2
20:00 Strasbourg - Bastia 1

27.05.2005
23:57
smile
[115]

Świstak19 [ Konsul ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie X
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia X
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
00:00
[116]

sergi__ [ Underworld ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 2
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille x
20:00 Bordeaux - Marsylia 2
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia x

28.05.2005
00:10
[117]

greenday17 [ Konsul ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 2
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 2
20:00 Bordeaux - Marsylia 2
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
01:03
[118]

rammzes1 [ Generał ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 1
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
01:05
[119]

eLJot [ Konsul ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 1
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 2

28.05.2005
01:06
[120]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 1
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 2

28.05.2005
01:51
[121]

maciej_ [ Konsul ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie x
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia x
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia x

28.05.2005
08:15
[122]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 1
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
08:24
[123]

Cavca [ Konsul ]


VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 2
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille x
20:00 Bordeaux - Marsylia 2
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
12:29
[124]

specjalista [ Generał ]

w sumie prawda ale niektórych rzeczy sie nie przeskoczy a w dzisiejszych czasach przy tak wyrównanych typach 2 - 3 opuszczone kolejki i żegnaj podium

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 0
18:00 Polkowice - Korona 1
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 0
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
12:51
[125]

Konradulek [ Chorąży ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 1
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 2
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia X

28.05.2005
12:51
[126]

snopek9 [ Legend ]

To mozna zrobic, ze w danej edycji taka sytuacja, ze za kogos mimo, ze nie dal typow beda liczone same jedynki moze sie zdarzy tylko 3 razy?

28.05.2005
13:18
[127]

Kumavan [ child of KoRn ]

Gangsta :

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 2
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
14:02
[128]

hola' [ koniczynka ]

najlepiej bedzie tak jak zrobil Kumavan. przedstawil typy gangsty i spass. no ale jesli chcecie to przedstawcie jakies konkretne pomysly.

28.05.2005
14:51
smile
[129]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 2
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - Lille 1
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

28.05.2005
14:52
smile
[130]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew 2
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 1
18:00 Polkowice - Korona 2
20:00 Auxerre - LilleX
20:00 Bordeaux - Marsylia 1
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

29.05.2005
09:33
[131]

hola' [ koniczynka ]

dopiero wrocilem, podsumowanie za 30 mniut

29.05.2005
10:08
[132]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 6 kolejka 28 05 2005
17:00 Piast - Widzew x
18:00 LKS - Radomiak 1
18:00 Ostrowiec - Podbeskidzie 1
18:00 Polkowice - Korona x
20:00 Auxerre - Lille 2
20:00 Bordeaux - Marsylia x
20:00 PSG - Rennes 1
20:00 Strasbourg - Bastia 1

aktualny ranking:
24 pkt hola' 2/8
24 pkt specjalista 4/8

22 pkt snopek 1/8
22 pkt Mr_slip 4/8
21 pkt Gangsta_^ 3/8
21 pkt rammzes1 4/8
20 pkt Cavca 3/8
19 pkt Greenday17 4/8
18 pkt Swistak19 4/8
17 pkt Kwyso18 4/8
17 pkt Loiosh
15 pkt eLJot 3/8
14 pkt Zbyszek1946 3/8
11 pkt maciej_ 3/8
6 pkt sergi_ 2/8
4 pkt loosiek
3 pkt bojan997 3/8
3 pkt Konradulek 3/8
2 pkt oSv
1 pkt DeVitoo

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno
15:00 Roma - Chievo
15:00 Udinese - Milan
17:30 Polska (+3) - Albania
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao
21:00 Mallorca - Betis
21:00 Numancia - La Coruna

29.05.2005
10:17
[133]

Cavca [ Konsul ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 1
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 1
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
10:25
[134]

Staniol89 [ Generał ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 2
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 1
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 1
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 1
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 1

29.05.2005
10:27
[135]

snopek9 [ Legend ]


VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 1
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 1
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
10:36
[136]

sergi__ [ Underworld ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 2
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 1
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 1
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
10:55
smile
[137]

Świstak19 [ Konsul ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 1
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 1
21:00 Numancia - La Coruna X

29.05.2005
10:56
smile
[138]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
11:04
[139]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 1
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
11:10
[140]

greenday17 [ Konsul ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan x
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
11:28
smile
[141]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
11:45
[142]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 1
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
13:02
[143]

Kumavan [ child of KoRn ]

Gangsta :

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 2
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
13:54
[144]

specjalista [ Generał ]


VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 0
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan 0
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 2
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
15:01
[145]

maciej_ [ Konsul ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno 1
15:00 Roma - Chievo 1
15:00 Udinese - Milan x
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis x
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
16:55
[146]

eLJot [ Konsul ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno -
15:00 Roma - Chievo -
15:00 Udinese - Milan -
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 1
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 1
21:00 Mallorca - Betis 1
21:00 Numancia - La Coruna 2

29.05.2005
17:11
[147]

Loiosh [ Generał ]

17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 2
21:00 Mallorca - Betis 1
21:00 Numancia - La Coruna x

29.05.2005
22:52
[148]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 7 kolejka 29 05 2005
15:00 Messina - Livorno x
15:00 Roma - Chievo x
15:00 Udinese - Milan x
17:30 Polska (+3) - Albania 2
21:00 Atl.Madryt (+2) - Getafe 2
21:00 Espanyol (+2) - Bilbao 1
21:00 Mallorca - Betis x
21:00 Numancia - La Coruna x

aktualny ranking:
28 pkt specjalista 4/8
26 pkt hola' 2/8
23 pkt Mr_slip 1/8
23 pkt Gangsta_^ 2/8
23 pkt snopek 1/8
22 pkt Greenday17 3/8
21 pkt Swistak19 3/8
21 pkt rammzes1
20 pkt Cavca 0/8
20 pkt Loiosh 3/8
19 pkt Kwyso18 2/8
17 pkt eLJot 2/8
16 pkt Zbyszek1946 2/8
15 pkt maciej_ 4/8
6 pkt sergi_ 0/8
4 pkt loosiek
3 pkt bojan997
3 pkt Konradulek
2 pkt oSv
1 pkt Staniol89 1/8
1 pkt DeVitoo

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.)
19:00 Valerenga - Start
19:00 Hammarby - Hacken
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg
19:00 Landskrona - Helsinborg
19:00 Atvidaberg - Osters
21:15 Akranes - Fylkir
21:15 Grindavik - IBV

29.05.2005
22:54
[149]

hola' [ koniczynka ]

jutro macie okazje postrzelac, wiadomo, poniedzialek :)
liga szwedzka ( I i II ), norweska, islandska i angielska II (baraze)

29.05.2005
23:33
[150]

snopek9 [ Legend ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 2
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters x
21:15 Akranes - Fylkir x
21:15 Grindavik - IBV x

29.05.2005
23:34
smile
[151]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 1
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 1
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
00:04
[152]

eLJot [ Konsul ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 2
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 1
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
00:42
[153]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 1
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 1
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
01:00
[154]

DeVitoo [ Konsul ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start x
19:00 Hammarby - Hacken x
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg x
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir x
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
07:48
[155]

specjalista [ Generał ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 0
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
08:50
[156]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 1
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
11:25
[157]

Cavca [ Konsul ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir x
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
12:08
[158]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters 2
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
14:33
[159]

maciej_ [ Konsul ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg x
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir x
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
14:43
[160]

greenday17 [ Konsul ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.)1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
14:55
[161]

greenday17 [ Konsul ]

GANGSTA

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.)1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
17:56
smile
[162]

Świstak19 [ Konsul ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 1
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 1
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
17:57
smile
[163]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) X
19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 2
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 2
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 1
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
18:13
[164]

Loiosh [ Generał ]

19:00 Valerenga - Start x
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 1
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
18:44
[165]

sergi__ [ Underworld ]

19:00 Valerenga - Start 1
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg 1
19:00 Landskrona - Helsinborg 1
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

30.05.2005
18:49
[166]

hola' [ koniczynka ]

ciekaw jestem czy wygram te 8 edycje :) jak na razie nie jest zle i mam nadzieje bedzie tylko lepiej. cos malo tu dyskuyujemy ale przeciez od tego jest inny watek :)
powodzenia

30.05.2005
23:04
[167]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start x
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg x
19:00 Landskrona - Helsinborg 1
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

aktualny ranking:
33 pkt specjalista 5/8
30 pkt hola' 4/8
28 pkt Gangsta_^ 5/8
27 pkt Mr_slip 4/8
27 pkt Greenday17 5/8
26 pkt Swistak19 5/8
26 pkt Loiosh 6/8
24 pkt snopek 1/8
24 pkt Cavca 4/8
24 pkt Kwyso18 5/8
21 pkt rammzes1
20 pkt eLJot 3/8
19 pkt maciej_ 4/8
18 pkt Zbyszek1946 2/8
11 pkt sergi_ 5/8
8 pkt bojan997 5/8
5 pkt DeVitoo 4/8
4 pkt loosiek
3 pkt Konradulek
2 pkt oSv
1 pkt Staniol89

VIII edycja 8 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa
17:00 Ruch - LKS 1.80
19:00 Belchatow - Korona
20:00 De Graafschap - Sparta R.
20:00 Helmond - Zwolle
20:00 Telstar - Roosendaal
21:00 Francja - Wegry
22:00 Anglia - Kolumbia

30.05.2005
23:06
[168]

hola' [ koniczynka ]

jutro II polska, mecze tow, II holenderska
dobranoc

30.05.2005
23:16
[169]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 8 kolejka 30 05 2005
16:00 West Ham - Preston (neutr.) 1
19:00 Valerenga - Start x
19:00 Hammarby - Hacken 1
19:00 IFK Goeteborg - Elfsborg x
19:00 Landskrona - Helsinborg 1
19:00 Atvidaberg - Osters 1
21:15 Akranes - Fylkir 2
21:15 Grindavik - IBV 1

aktualny ranking:
33 pkt specjalista 5/8
30 pkt hola' 4/8
28 pkt Gangsta_^ 5/8
27 pkt Mr_slip 4/8
27 pkt Greenday17 5/8
26 pkt Swistak19 5/8
26 pkt Loiosh 6/8
24 pkt snopek 1/8
24 pkt Cavca 4/8
24 pkt Kwyso18 5/8
21 pkt rammzes1
20 pkt eLJot 3/8
19 pkt maciej_ 4/8
18 pkt Zbyszek1946 2/8
11 pkt sergi_ 5/8
8 pkt bojan997 5/8
5 pkt DeVitoo 4/8
4 pkt loosiek
3 pkt Konradulek
2 pkt oSv
1 pkt Staniol89

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa
17:00 Ruch - LKS
19:00 Belchatow - Korona
20:00 De Graafschap - Sparta R.
20:00 Helmond - Zwolle
20:00 Telstar - Roosendaal
21:00 Francja - Wegry
22:00 Anglia - Kolumbia

30.05.2005
23:51
[170]

eLJot [ Konsul ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 2
17:00 Ruch - LKS 1
19:00 Belchatow - Korona 1
20:00 De Graafschap - Sparta R. 1
20:00 Helmond - Zwolle 1
20:00 Telstar - Roosendaal 2
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
00:03
[171]

rammzes1 [ Generał ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 2
17:00 Ruch - LKS 1
19:00 Belchatow - Korona 2
20:00 De Graafschap - Sparta R. 1
20:00 Helmond - Zwolle 1
20:00 Telstar - Roosendaal 1
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
00:24
[172]

SN0PEK [ Legionista ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 1
17:00 Ruch - LKS 2
19:00 Belchatow - Korona 1
20:00 De Graafschap - Sparta R. 2
20:00 Helmond - Zwolle 1
20:00 Telstar - Roosendaal 1
21:00 Francja - Wegry x
22:00 Anglia - Kolumbia 1

Sorka,ze pod tym nikiem...

31.05.2005
08:17
[173]

specjalista [ Generał ]


VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 2
17:00 Ruch - LKS 2
19:00 Belchatow - Korona 1
20:00 De Graafschap - Sparta R. 2
20:00 Helmond - Zwolle 1
20:00 Telstar - Roosendaal 1
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
09:53
[174]

hola' [ koniczynka ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 2
17:00 Ruch - LKS 1
19:00 Belchatow - Korona 2
20:00 De Graafschap - Sparta R. 1
20:00 Helmond - Zwolle 1
20:00 Telstar - Roosendaal 2
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
10:00
[175]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa X
17:00 Ruch - LKS 1
19:00 Belchatow - Korona 2
20:00 De Graafschap - Sparta R. 1
20:00 Helmond - Zwolle 2
20:00 Telstar - Roosendaal 2
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
11:12
[176]

Cavca [ Konsul ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 2
17:00 Ruch - LKS 1
19:00 Belchatow - Korona 1
20:00 De Graafschap - Sparta R. 1
20:00 Helmond - Zwolle 2
20:00 Telstar - Roosendaal x
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
11:33
[177]

greenday17 [ Konsul ]

VIII edycja 8 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 1
17:00 Ruch - LKS 2
19:00 Belchatow - Korona 2
20:00 De Graafschap - Sparta R. 2
20:00 Helmond - Zwolle 2
20:00 Telstar - Roosendaal 1
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
13:12
[178]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VIII edycja 8 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 1
17:00 Ruch - LKS 2
19:00 Belchatow - Korona x
20:00 De Graafschap - Sparta R. 1
20:00 Helmond - Zwolle 2
20:00 Telstar - Roosendaal 1
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
15:08
[179]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 2
17:00 Ruch - LKS 2
19:00 Belchatow - Korona x
20:00 De Graafschap - Sparta R. 2
20:00 Helmond - Zwolle 2
20:00 Telstar - Roosendaal 2
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
15:16
[180]

Loiosh [ Generał ]

VIII edycja 9 kolejka 31 05 2005
17:00 Jagiellonia (+2) - Mlawa 2
17:00 Ruch - LKS x
19:00 Belchatow - Korona x
20:00 De Graafschap - Sparta R. 2
20:00 Helmond - Zwolle 1
20:00 Telstar - Roosendaal 2
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia x

31.05.2005
17:06
[181]

maciej_ [ Konsul ]

19:00 Belchatow - Korona x
20:00 De Graafschap - Sparta R. 1
20:00 Helmond - Zwolle 1
20:00 Telstar - Roosendaal x
21:00 Francja - Wegry 1
22:00 Anglia - Kolumbia 1

31.05.2005
18:53
[182]

hola' [ koniczynka ]

i jak z ta lista, jest czy jej nie ,ma bo wiadomo ze czasem kogos po prostu nie ma :)
uwazam ze cos z tym trzeba zrobic i ta lista obowiazuje....w gre wchodza same 1 or 2 wiec nizej podaje liste. obowiazuje od dzis

1. hola'
2. Cavca
3. Mr_Slip
4. rammzes1
5. eLJot
6. Snopek

31.05.2005
21:05
smile
[183]

Świstak19 [ Konsul ]

Kurde przez brak neta nie mogłem zatypowac szkoda :(

31.05.2005
22:59
[184]

hola' [ koniczynka ]

LINK DO NOWEGO WATKU

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.