Coy2K [ Veteran ]
Sin City - prośba
zwraqcam sie z prosbą do kogos kto posiada main theme z filmu Sin City w wersji instrumentalnej tylko i wyłącznie ( The Servant - Cells ) bo ja mam chyba jakąś kopniętą wersję

piokos [ ]
na Bearshare jest tylko wersja 112 KBPS, kcesz?
Coy2K [ Veteran ]
chce :)
piokos [ ]
cierpliwości, za 5 min. dostaniesz

piokos [ ]
poszło
doszło?

Coy2K [ Veteran ]
doszło :) dziekuje piokosie :)

piokos [ ]
np

Coy2K [ Veteran ]
statsiarz :)

piokos [ ]
ja?

Coy2K [ Veteran ]
tak

piokos [ ]
było mailem odpowiedzieć doszło :) dziekuje piokosie :)
idę spadź

Coy2K [ Veteran ]
to sprawdz maila jeszcze raz :PPP

piokos [ ]
oj tam :P
bialy kot [ Konsul ]
Identyczna prosba jak w pierwszym poscie, tylko tym razem z mojej strony :)

Orlando [ Reservoir Dog ]
I z mojej :)

eJay [ Gladiator ]
Ja tez prosze:)

bialy kot [ Konsul ]
Bezczelny up.
bialy kot [ Konsul ]
Juz ostatni, obiecuje.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
To i ja poproszę :)
...prawie jak w wątku z gmail :P

Dydas [ Konsul ]
Grzecznie proszę :)

piokos [ ]
biały kot
Orlando
eJay
Xaar
Dydas
poszło na wasze skrzynki z nicków, napiszcie tu czy otrzymaliście :)
jeśli nie, to wieczorem jeszcze raz poślę
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-22 14:02:05]

bialy kot [ Konsul ]
Doszlo, wielkie dzieki!

eJay [ Gladiator ]
Doszlo:) dzieki:)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
piokos ->dostałem i bardzo dziękuję :)
Później zastatsuje sobie i napiszę co myślę o tym kawałku :)
btw... chce ktoś na maila fajny cover kawałka popowego "Around the world" grupy ATC... oczywiście cover zrobiony na rockowy :)

Kajetan-TM [ Pretorianin ]
Taa, jakby wam to powiedzieć... sorry za upa sprzed 3 dni, ale nie chcę nowego wątku zakładać :]
Jakość 192 kbs :>

Kacperczak [ ]
A ja w ogóle polecam debiutancką płytkę The Servant - baaardzo dobry kawałek lekkiego brytyjskiego rocka.

Coy2K [ Veteran ]
Kajetan dzieki :) no faktycznie znacznie lepsza ta jakość :)

viesiek [ hoo-doo ]
ja tez chce! :p

viesiek [ hoo-doo ]
[edit]
chce = poprosze :p