GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TES3: Morrowind: Gdzie znajdę Dolinę Wiatru?

20.05.2005
20:08
smile
[1]

Souldriver [ Jason Bourne ]

TES3: Morrowind: Gdzie znajdę Dolinę Wiatru?

Tak jak w pytaniu gdzie leży ta parszywa Dolina Wiatru? Kolega mi powiedział, że leży przy miejscu jak się kończą pastwiska a gdzie zaczynają popielne ziemie...Nie wiem czy to prawda ale chodzę i chodzę a znaleźć nie mogę. Usatysfakcjonowałby mnie screenshot mapy głównej ale jak toś dobrze objaśnie nie obrażę się:) HELP!!

20.05.2005
20:13
[2]

Deead [ Senator ]

A czy coś takiego istnieje, mi w poradnikach z gola nie znalazło czegoś takiego

20.05.2005
20:17
[3]

Deead [ Senator ]

A masz jakiś quest związany z tym miejscem, jeśli tak to jaki i co musisz zrobic w nim.

20.05.2005
20:20
smile
[4]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Deead----> Wykonuję wątek główny tzn. jestem przy tych siedmiu próbach od wieszczki w Urshilaku camp (Nibani Maesa) Muszę tam pójść i wejść w jakieś drzwi które się otwierają o określonej porze:)

20.05.2005
20:23
[5]

Triple_X [ Chor��y ]

Część druga będzie polegała na odnalezieniu pierścienia 'Księżyc-i-Gwiazda' znajdującego się w 'Grocie Wcielonych' na wschód od 'Vos' ( z Vos udajemy się na zachód, mijamy Tel Vos, aż dojdziemy do gór; za grzbietem jest wąwóz ciągnący się z północy na południe; udajemy się wąwozem na południe aż do końca). Drzwi do jaskini otwarte są między 6 a 8 rano i wieczorem.

20.05.2005
20:26
smile
[6]

Deead [ Senator ]

.

20.05.2005
20:27
[7]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Triple_X --->dobrze ale nie wiesz gdzie jest ta Dolina? Bez tego nie dojdę do part 2:)

20.05.2005
20:30
smile
[8]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Deead---> pomyliły mi się próby (sic!) Kogoruhn wykonałem już i teraz muszę znaleźć dolinę wiatru. To będzie jakieś przejście między iglicami i ma być coś białego:P

20.05.2005
20:34
[9]

Deead [ Senator ]

No to powiedz mi którą próbę wykonujesz: czwartą(horator wszystkich rodów), piatą(wódz czterech plemion), ja dawno w to gralem więc za dobrze nie pamiętam.

20.05.2005
20:42
smile
[10]

mr. Spark [ Konsul ]

link
vvv

20.05.2005
21:28
[11]

Souldriver [ Jason Bourne ]

a wiem już mi się wydaje, że wiem...muszę wyruszyć do Vos...macie rację chyba się pomyliłem (tak wynika z solucji na adamantytowej wieży...

02.06.2005
09:36
[12]

Cegerath [ Legionista ]

Souldriver----> Z Tel Vos idź na zachód aż dojdziesz do ruin Bthuand a później do Zergonipal Dwie iglice są bardzo blisko zergonipal wystarczy że masz daleki zasięg generowania obrzu a dwie iglice znajdziesz bez problemu. Mijasz je i idziesz pod góre kręta sieżką i na końcu jest grota wcielonych. MISSION COMPLETE

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.