GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Murzynek Bambo:)) (WERSJA HARDKOROWA)

16.05.2005
19:04
smile
[1]

_ramadan_ [ Centurion ]

Murzynek Bambo:)) (WERSJA HARDKOROWA)

Murzynek Bambo pod Łomżą mieszka,
pijak, s%$$@(&!^ ten nasz koleżka.
Uczy się pilnie przez całe ranki,
na czarnym tyłku swej koleżanki.
A gdy pijany do domu wraca,
butelkę siary pije na kaca.
Mama mu mówi Bambo łobuzie,
a Bambo za to jej wałkiem w buzie.
Wszyscy mu mówią, że go kochają,
a jak go widzą to s!#%@$!&#*!
Każdego ranka Bambo się nudzi
i strzałem z procy księżulka budzi.
Idą we dwójkę wódę kupują
w parku na ławce codzinnie dują.
Duchowny we wsi to przekręt stary,
po cichu rządzi wytwórnią siary.
A Bambo sprytny i dobrze żyje,
bo księdzu kradnie i z księdzem pije.
Smutna jest jednak przyszłość murzyna,
bo nie przyżyje choć dnia bez wina.
Mówią, że Polak wypić potrafi,
choć taki Bambo czasem się trafi.
Co podtrzymuje i bez namowy
polski nasz przemysł monopolowy.
To nic, że kradnie i chamów bije,
kondycje trzyma wcale nie tyje.
Całkiem przystojny, wysportowany,
bystry, odważny, dobrze ubrany.
Po polsku całkiem dobrze nawija,
kto nie rozumie zęby wybija.
Murzyński gangster jest w każdym calu,
chłopak spier!@%@# aż z Senegalu
Wziął matkę z sobą i koleżankę,
kilka pamiątek, do wina szklankę...

16.05.2005
19:30
[2]

gregol [ Junior ]

młodzierz wszechpolska czy NOP

16.05.2005
21:23
smile
[3]

gofer [ ]

stare...głupie...i w ogóle nieśmieszne...

16.05.2005
21:29
smile
[4]

slot5 [ Generaďż˝ ]

pierwszy raz czytam... fajne... śmieszne :)

01.06.2005
23:24
[5]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Niezłe, aż się uśmiechnełem ... a to trudno osiągnać.

01.06.2005
23:28
smile
[6]

Filipeusz [ Konsul ]

Znam inną wersje. Więcej przeklenstw.

01.06.2005
23:28
[7]

Sn33p3r [ Konsul ]

Bylo i to na dodatek ostatnio!!

01.06.2005
23:34
smile
[8]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

tez pierwszy raz czytam i jest zajefajne :D

01.06.2005
23:41
smile
[9]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

lool:D

02.06.2005
00:07
smile
[10]

Dark Elf777 [ Konsul ]

fajne i smieszne

02.06.2005
00:13
smile
[11]

Killer707 [ Chor��y ]

Murzynek Bambo w Afryce mieszka
Czarna ma P.... ten nasz koleszka
Wpycha ja pilnie w rozniste sz.....
By zaspokoic rzadze kochanki

Troche inna ver. i okrojona.
Ale ten wyzej rowniez fajny-->

02.06.2005
00:14
smile
[12]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

gdzie juz to czytalem,ale ogolnie to "lajcik" :D

02.06.2005
00:15
smile
[13]

Fett [ Avatar ]

ha ha ha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.