
_ramadan_ [ Centurion ]
Murzynek Bambo:)) (WERSJA HARDKOROWA)
Murzynek Bambo pod Łomżą mieszka,
pijak, s%$$@(&!^ ten nasz koleżka.
Uczy się pilnie przez całe ranki,
na czarnym tyłku swej koleżanki.
A gdy pijany do domu wraca,
butelkę siary pije na kaca.
Mama mu mówi Bambo łobuzie,
a Bambo za to jej wałkiem w buzie.
Wszyscy mu mówią, że go kochają,
a jak go widzą to s!#%@$!&#*!
Każdego ranka Bambo się nudzi
i strzałem z procy księżulka budzi.
Idą we dwójkę wódę kupują
w parku na ławce codzinnie dują.
Duchowny we wsi to przekręt stary,
po cichu rządzi wytwórnią siary.
A Bambo sprytny i dobrze żyje,
bo księdzu kradnie i z księdzem pije.
Smutna jest jednak przyszłość murzyna,
bo nie przyżyje choć dnia bez wina.
Mówią, że Polak wypić potrafi,
choć taki Bambo czasem się trafi.
Co podtrzymuje i bez namowy
polski nasz przemysł monopolowy.
To nic, że kradnie i chamów bije,
kondycje trzyma wcale nie tyje.
Całkiem przystojny, wysportowany,
bystry, odważny, dobrze ubrany.
Po polsku całkiem dobrze nawija,
kto nie rozumie zęby wybija.
Murzyński gangster jest w każdym calu,
chłopak spier!@%@# aż z Senegalu
Wziął matkę z sobą i koleżankę,
kilka pamiątek, do wina szklankę...
gregol [ Junior ]
młodzierz wszechpolska czy NOP

gofer [ ]
stare...głupie...i w ogóle nieśmieszne...

slot5 [ Generaďż˝ ]
pierwszy raz czytam... fajne... śmieszne :)
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Niezłe, aż się uśmiechnełem ... a to trudno osiągnać.

Filipeusz [ Konsul ]
Znam inną wersje. Więcej przeklenstw.
Sn33p3r [ Konsul ]
Bylo i to na dodatek ostatnio!!

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
tez pierwszy raz czytam i jest zajefajne :D

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
lool:D

Dark Elf777 [ Konsul ]
fajne i smieszne

Killer707 [ Chor��y ]
Murzynek Bambo w Afryce mieszka
Czarna ma P.... ten nasz koleszka
Wpycha ja pilnie w rozniste sz.....
By zaspokoic rzadze kochanki
Troche inna ver. i okrojona.
Ale ten wyzej rowniez fajny-->

bojan997 [ Parówkowy boss ]
gdzie juz to czytalem,ale ogolnie to "lajcik" :D

Fett [ Avatar ]
ha ha ha