GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

plebiscyt na najpopularniejsza gre roku 2004

16.05.2005
09:50
[1]

zwirek [ Junior ]

plebiscyt na najpopularniejsza gre roku 2004

Witam serdecznie czy jest tu moze jakas osoba ktora brala udzial w tym plebiscycie i mam pytanie czy otrzymala ta osoba nagrode bo ja zostalem wylosowany i do tej pory nie otrzymalem zadnej nagrody pomozcie co robic z kim sie kontaktowac moja nagroda to kierownica logitech???? pomocyy

16.05.2005
10:08
smile
[2]

szpenio [ Pretorianin ]

Musiałes otrzymać e-mail i trzeba odpisać aby potwierdzić swoje dane osobowe.

04.06.2005
02:04
smile
[3]

FreemaN [ ]

przed chwila przypadkiem znalalazlem w google informacje, ze pare miesiecy temu wygralem w tym plebiscycie nagrywarke dvd. nie zostalem o tym powiadomiony przez maila. moje dane adresowe na koncie GoL-a sa pelne, ale nie dostalem zadnej paczki. da sie cos z tym zrobic?

04.06.2005
12:46
[4]

FreemaN [ ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.