zwirek [ Junior ]
plebiscyt na najpopularniejsza gre roku 2004
Witam serdecznie czy jest tu moze jakas osoba ktora brala udzial w tym plebiscycie i mam pytanie czy otrzymala ta osoba nagrode bo ja zostalem wylosowany i do tej pory nie otrzymalem zadnej nagrody pomozcie co robic z kim sie kontaktowac moja nagroda to kierownica logitech???? pomocyy

szpenio [ Pretorianin ]
Musiałes otrzymać e-mail i trzeba odpisać aby potwierdzić swoje dane osobowe.

FreemaN [ ]
przed chwila przypadkiem znalalazlem w google informacje, ze pare miesiecy temu wygralem w tym plebiscycie nagrywarke dvd. nie zostalem o tym powiadomiony przez maila. moje dane adresowe na koncie GoL-a sa pelne, ale nie dostalem zadnej paczki. da sie cos z tym zrobic?
FreemaN [ ]
up