GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" piknik 467

15.05.2005
16:12
smile
[1]

cronotrigger [ Rape Me ]

"Pod Rozbrykanym Nazgulem" piknik 467

"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.

Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.

Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.

To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka – smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.

Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.

I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.

15.05.2005
16:13
smile
[2]

cronotrigger [ Rape Me ]

Menu by Vilya>>>

15.05.2005
16:14
smile
[3]

cronotrigger [ Rape Me ]

Hall of Fame by Hugo >>>

15.05.2005
16:15
smile
[4]

cronotrigger [ Rape Me ]

WNętrze by Iarwain >>>

15.05.2005
16:16
[5]

cronotrigger [ Rape Me ]

Wnętrze by Iarwain [2] >>>

15.05.2005
16:16
smile
[6]

cronotrigger [ Rape Me ]

Wnętrze by Drak'kan >>>

15.05.2005
16:17
smile
[7]

cronotrigger [ Rape Me ]

Piwo Dla Was >>>

15.05.2005
16:17
smile
[8]

cronotrigger [ Rape Me ]

Krew też Dla Was >>>

15.05.2005
18:49
[9]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Hej, hej:)

Elemeledudek---->Zobacz na linka obok mojej ksywki, DeviantArt to wielka strona z rozmaitymi szajbusami z całego świata;DD A Polacy i Krakowiacy mają już tam swoje podkluby;) Widzę, że się ostro wziąłeś za naszą stronę-do prozy i poezji też sięgnąłeś?;)

15.05.2005
18:50
[10]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

prezpraszam można wstąpić ??

15.05.2005
18:57
[11]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Jasne, czego sie napijesz?:)

15.05.2005
19:28
[12]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

krwi nei bo mi skrzepnie wole jednak piwo

15.05.2005
19:34
smile
[13]

cronotrigger [ Rape Me ]

no... kolejna część założona profesjonalnie :PP

15.05.2005
19:35
[14]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

popieram

15.05.2005
19:43
smile
[15]

szogun Toruń [ Konsul ]

Witam.

Widzę, że karczma bardzo ciekawa :) (i krew podają):D

15.05.2005
20:43
[16]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam w nowej części:)

Pelle--->El się na całęgo rozszalał. Strone od deski do deski chyba obejrzał już:)

El--->jak jesteś na stronei to klikaj na topliste:)

szogun--->a podają, podają:) Dla gości znajdzie się zawsze coś dobrego:)

15.05.2005
20:55
[17]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

a o jaką strone chodzi * dobija piwo po Cronotiggerze *

15.05.2005
21:12
[18]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Wodzu--->o strone Kompanii Boromira & Bractwa Złotego Drzewa. Link niżej \/\/\/

15.05.2005
21:58
smile
[19]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

Paudyn, elemele - w razie czego dzwońcie po support, przybieżę wtedy z jakąś beczułką i pogadamy sobie od serca o podłych kobietach ;)

15.05.2005
23:14
[20]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Oho, widze trzeci chętny do spedzenia nocy pod gwiazdami Panowie, jeśli faktycznie tak nam przyjdzie czas spedzac to duuuuzo tego piwa nam bedzie potrzeba ;)

Co do prozy to jeszcze nie doszedłem, ale i tam trafie.

Moje dalsze jakże skuteczne dochodzenia dały mi wiedze jakoby nie cała kompanija na TolkFolk sie szykowała. I to brak bedzie tej mnie najbardziej radej :(

15.05.2005
23:21
[21]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

elemeledudek---->Czyżbyś prowadził z nią korespondencję?? I co mówiła, nie wybiera się?o_O Ja nie wiem, bo wrockowa Kompania tworzy Bractwo... i nie wszyscy siedzą regularnie na postach, że tak rzekę;)

15.05.2005
23:34
[22]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Madzia, nie nazwałbym tego korespondencją ,ale przynajmniej się dowiedziałem że dwie członkinie bractwa na pewno nie będą obecne. Zresztą bardzo to miłe były rozmowy. Mam nadzieje że nie wyszedłem na ćwoka.

16.05.2005
17:01
[23]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

ale mam nadziieje ze przy następnym wstępniaku bede gdzięs tam umieszczony nawet jako mały trollik gdzięs tam na dole :]

16.05.2005
20:52
[24]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Madzia, co daje mi opcja "subsciription" podczas próby zostania "deviantem"??

16.05.2005
20:57
smile
[25]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ezrael :::> Kiedyś w końcu trzeba. Nie pomnę już, do jakiego czasu przymierzamy się do wspólnego obalenia czegoś ;o) Może wreszcie w te wakacje? :o)

16.05.2005
21:50
[26]

HolyDeath [ Konsul ]

Widzę, że karczma bardzo ciekawa :) (i krew podają):D

Tak, ale niestety handel skórami juz wykryty i dostawy są nieregularne.
W kostnicy było mi troszkę zimno więc się muszę poskarżyć. :/

W_O_D_Z_U Jesteś tym Wodzem ktory jest w mojej powiesci czy jakims innym?


P.S. Kto chciał mnie skasowac?

16.05.2005
21:59
[27]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam!

Ja w zasadzie to wpadłem tylko się przywitać i powiedzieć Wam Dobranoc.
Erotycznych Snów!

16.05.2005
22:28
[28]

HolyDeath [ Konsul ]

O tej porze warto dac dreszczowca: :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Daleko w głębokich otchłaniach Spaczni, gdzie każda niewłaściwa współrzędna, każdy błąd, każde zaniedbanie mogą przyczynić się do klęski.
Kosmos - Spacznia - miejsce, mroczne, wypełnione gwiazdami, miliardami planet gdzie czycha wiele niebezpieczeństw.
Czarne dziury, wiry pochłaniające wiecej nieostrożnych statków niż ktokolwiek pragnąłby uwierzyć... - to tylko jedno z nieskonczonej liczby
przypadków, zjawisk które czynią podróże międzygwiezdne niebezpiecznym zajęciem. Jednak ryzyko pociąga, nie tylko wybitni astronawigatorzy,
matematycy i uciekinierzy dla których lot w kosmos jest jedyną możliwością ucieczki. Albo chwały.
Desperaci, najemnicy, szmuglerzy, obcy, Wrogowie Ludźkości? Święta Flota Imperium? Każdy wyrusza w tę zimną pustkę z jakiegoś powodu - czy
to dla pieniędzy, to z obowiązku.
Nawet ty, młody głupcze, zdajesz sobie z tego sprawę kiedy patrzysz na potegę Kosmosu, kiedy wśród nieskończonej liczby szans
na pieniądze na pierwszy plan wybija się życie. TWOJE życie, każdy kocha żyć a jeżeli ma przy tym rozsądny udział w zyskach i sprawny statek
to kosmos jest dla niego łaskawy i nie powinien prosić o więcej.
Tylko Marines Imperatora nie kwestionują rozkazów, ty nie jesteś jednym z nich i wiesz kiedy nie warto zgrywać bohatera, prawda?

W bezbrzeżnej otchłani kosmosu statek Imperium, obsadzony załogą Gwardi Imperatora "Davin IV", lotniskowiec, model typu "Devastator",
powoli wynurza się z hiperkosmosu. Oddrapany lakier, ścierany międzygwiezdnym pyłem, na prawej burcie plakietka srebrnostalowego
orła Gwardi wykonana z bolteryny, wzmacniana tytanem - Okręt w służbie Imperium, który najlepsze lata ma już za sobą.
Na pokładzie życie toczyło się tym samym rytmem, jednak nie - przydzielono specjalną eskortę, Komisarzy - konfidentów, lojalistów i pedantów
na których Gwardia patrzyła z obrzydzeniem. Ci też nie patrzyli przychylnym okiem na "odrzuty", rezerwistów mających za sobą kilka
bitew, szkolenie podstawowe i resztę życia wypełniających rutynowe loty na bojowych transportowcach, które wymagają ochrony.
W sterylnych pomieszczeniach, czyszczonych przez roboty-sprzątacze nie posiadające w ogóle funkcji bojowych, mieszkali i pracowali
Gwardziści, w sterowni panowała nerwowa atmosfera, astronawigatorzy prowadzili między sobą rozmowę:
- Wiesz o co całe to zamieszanie, Bill? - spytał Jesse.
Jego kolega poruszył się niepokojnie. - Nie do konca... - zawachał się przez chwilę. - Podobno jakiś ważny ładunek, pułkownik Borodin
mówił, że skrzynia jest cholernie ciężka. Jednemu upadła na stopę.
- Złamał? - mruknął zaciekawiony.
- A jak? Skrzynia, na oko pięć ton, i jeszcze go Komisarze obskoczyli, że niby zajrzeć chciał do środka. Nie było o tym nawet mowy, więc Jima
musieli wypuścić.
- Diabli nadali ten ładunek, i tych Komisarzy... - stwierdził Jesse.
- Komisarze mają zabezpieczyć ten ładunek i wasze, nic nie warte, skóry. - Rozległ się głos Nadkomiszarza Gorgowa, który wślizgnął się
nieuchwytnie do środka. Aż nawigatorzy podskoczyli ze zdziwienia.
- Tak, chłopcy, przekażę to do Centrali po lądowaniu. Nie musicie się martwić - tam wam wybiją wasze pomysły! - zawołał odchodząc.
Jesse i Bill siedzieli nieruchomo przez chwilę oddając się marzeniom gdzie Nadkomisarz jest wrzucany do dziury pełnej głodnych mutantów.
Ich marzenia przerwał głos komputera nawigacyjnego: - Dwanaście obiektów, sygnatura nieznana, zbliża się do statku".
Bill zaklął i wrzucił je na skan pokładowy - dopasowujący sygnatury znanych statków do skanowanej - i włączył podgląd
z rufowego szperacza. Pojawiły się cienie jakiś niewyraźnych obiektów. Jesse aktywował osłony, sprawdzał działka pokładowe i prędkość
obcych pojazdów. Do sterowni, umieszczonej na mostku, wpadł Nadkomiszarz Gorgow.
- Co się, do cholery, dzieje? - rzucił.
- Będziecie mieli okazję by pokazać swoje umiejetności Nadkomisarzu, pojawiły się, wyraźnie wrogie, obiekty.
Komputer zapiszczał: - Przeciążenie, uszkodzony napęd nadświetlny, osłony działają w połowie, część działek nieaktywna".
- Sabotaż! - warknął Gorgow. - Kto do tego dopuścił?! Kiedy z tego wyjdziemy...
- Jeżeli... - szepnął Jesse. - Sygnatura... - wskazał palcem na skaner.
Na skanerze, w tym samym momencie obiekty wyszły z zasięgu zakłóceń powodowanych przez pas asteroidów. Były to myśliwce
"Stronhaim" klasy szturmowiec. Sygnatura wskaźywała na znak Chaosu.
Wszyscy zamarli w bezruchu, myśliwce zaatakowały mostek, silniki oraz luki pokładowe. Z kamery, umieszczonej w sterowni, widać
było jak mostek pochłonął ogień, drzwi sterowni wzmacniane plastalą wytrzymały wybuch. Wrota luków pokładowych ustąpiły po dziesięciu
minutach. Mały transporter międzyświatowy, wcześniej niedostrzeżony, zbliżał się do wyłomu.
- Ładunek! - zawołał do komunikatora Nadkomisarz. - Komisarzu Płatow, rozazuję panu chronić ładunek!.
- Przykro mi... - odpowiedział rozmówca. - Zawarliśmy lepsze porozumienie - po czym się rozłaczył.
- Co..?! - Gorgow wydawał się tracić powietrze z każda chwilą.
Transporter wylądował, drzwi otworzyły się, transporter otaczał kordon Gwardii.
- Wyjść z rękami na głową! Ale już! - wołał Komisarz.
Z tyłu rozległy się strzały i głos zdrajcy Płatowa: - Niech żyje Chaos! Chłopaki, wyrżnąć wszystkich!
Zakłócenia wdarły się w transmisję, płyta luku transportowca otwarła się i przez otwór wysypała się grupka dziwnych istot, która rzuciła się
na zdezorientowaną Gwardię i zasyczał głos: - Panowie, przejmujemy kontrolę - należący do dziwnego człowieka dzierżącego kosę.
Drzwi sterowni wyleciały z hukiem rozmazując Nadkomisarza Gorgowa na ścianie.
- Jesse, co to za potwory! JessseeeeeeeeeeEEEE...!!! - krzyk został ohydnie przerwany.
- Bill! - krzyknął Jesse i zaczął strzelać na oślep - wtedy kosa rozcieła go wdłuż...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.05.2005
22:32
smile
[29]

cronotrigger [ Rape Me ]

aaa Mroczny Kosiarz :D

17.05.2005
11:36
[30]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Hi all.
To juz nowa czesc? Eru, a mnie tylko kilka dni nie bylo ;)
Zaraz czytam nowy kawalek HD.
Pelle --> Jak zawsze milo Cie widziec w Nazgulu :)
Ezrael --> A Ciebie powinnam uderzyc i wycalowac (albo odwrotnie:P) za to, ze tak rzadko jestes i za to, ze jeszcze pamietasz :)

Juz przeczytalam :) Cos sie dzieje przynajmniej :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-17 11:41:23]

17.05.2005
12:13
smile
[31]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Crono----> Domysl sie kim jest ten "Mroczny Kosiarz':)
Mrs. X-----> Dawno juz na tym watku nie bylem. Sprawdzam co sie dzieje, ale korci mnie zeby go zepsuc:).

17.05.2005
12:53
[32]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

FB --> Nawet sie nie waz :P
Ale wpadac moglbys czesciej ;)

17.05.2005
14:14
[33]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

A mi to nawet dzięn dobry nie powiecei :]

17.05.2005
15:10
[34]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Dźem dobry wodziu.

17.05.2005
15:32
[35]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

podziekował i poszedł na piwo * krzyczy * kto chce kopytka

17.05.2005
15:43
[36]

HolyDeath [ Konsul ]

*Brzebiac nerwowo koptykiem* - A co? Mi tys nie odpowiedzial wiec czemu mam sie witac? Ja ciabie ni znaju!

17.05.2005
15:47
smile
[37]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Czy Death może być Holy??

17.05.2005
15:47
smile
[38]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam wszystkich!

Co tam u Was słychać?

Cody--->jak było w Amsterdamie?

17.05.2005
15:48
[39]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja powiedzialma "hi ALL" :)
Hey Pirix :)
o jeje, duzo sie dzialo :P wilekie zakupy i wreszcie odwiedzilam te cholerne Red Lights :P Mam film (niemal dokumentalny ;) bylo super :)
el --> Czy Death może być Holy??Ty jetes niezly, seiro :PP

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-17 16:06:46]

17.05.2005
16:08
[40]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cody--->a co na filmie jest takiego, że jest on tylko "niemal" dokumentalny a nie całkiem dokumentalny?;)

17.05.2005
16:15
[41]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

X-Cody --> zwracam honor


DZIEŃ DOBRY :]

A ten film to ja prosze na maila

17.05.2005
16:22
[42]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pirix --> Komentarze :P Glownie :) W ogole film zaczyna sie od tego jak ja i Ania lamentujemy, ze usuneli (bo to prawda;) fontanne w ksztalcie fallusa :P
Wodzu --> Mam go tyolko w wersji VHS :) W sumie na razie tylko w wersji miniDV.

17.05.2005
16:28
[43]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cody--->to wielka strata:) Jak oni mogli??:> Ale Pelle we Wrocławiu zrobiła fotke "Marzenia Dziewicy" Nie wiem, czy ściągałaś fotki ze zjazdu, albo czy Ci Pelle słała tą właśnie. Jask nie to moge podesłać:)

17.05.2005
16:31
[44]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pirix --> Dostalem te fotke :P Bossska, ale ja bym jej jednak tytul ciut zmienila :P

17.05.2005
16:35
[45]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cody--->Na jaki? Tytuł fotki to jest popularna we Wrocku nazwa na to coś co się na niej znajduje:)

17.05.2005
16:36
[46]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pirix --> Na "Marzenie Kobiety" :) Brzmi tak mniej...no...nie ogranicza :P Ale i tak fajna sparwa ;)

17.05.2005
16:38
[47]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cody---->no w sumie to masz racje:)

17.05.2005
16:39
[48]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pirix --> :)

17.05.2005
20:32
[49]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Czy Death może być Holy??

Haniebna, swieta, bohaterska - wszystko zalezy od Ciebie.

Mroczny wieczor. Row pelny wody, znaczy sie - fosa. :)
Rozmazalem komara na scianie, podrapalem sie w ucho. Koniec sensacji. :P

17.05.2005
23:43
smile
[50]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Haniebna, bohaterska?? Ok. Ale świeta???.........święta i po świętach ;)

Patrzcie jak to się kultura zmienia. W samym Amsterdamie falusy usuwaja, a w Warszawie Syrence chcą "cycki" powiekszać.

18.05.2005
08:45
[51]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Np. Krzyzowcy? Ci gineli za wiare - swieta rzecz/smierc, umrzec za wiare.

A ja slyszalem, ze chca je zakryc - ze niby ludzi gorszy. ~^

18.05.2005
13:08
[52]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Pewnie, na wiele sposobów można połączyć śmierć ze świętością, ale coś takiego jak święta śmierć chyba nie istnieje. Poza tym ja śmieć widzę jako szkaradnego kościotrupa w czarnym habicie z kosą, a to juz w ogóle ze świętościa nie ma nic wspólnego.

A w ogóle to było pytanie retoryczne. Może lepiej porozmawiajmy o problemie tytułowych nazguli na tle muszek owocówek ? ;)

18.05.2005
17:35
[53]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie ma muszek owocowek, sa tylko muszki owocowe, ale ich nie lubie bo przez nie trzeba jakblka pryskac :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-18 17:35:26]

18.05.2005
21:17
[54]

FremenButcher [ Pretorianin ]

A smierc mozesz sobie wyobrazac jak sobie chcesz - im jestes szczesliwszy tym szkaradniejsza ona, i na odwrot. Poza tym - wcale nie jestem szkaradnym kosciotrupem! Moze szkaradnym ale nie kostuchem! (Ludzie sredniowieczni tez widzieli Smierc jako kostucha z kosa.) :)

Ale wszystko sprowadza sie do zdania: - To zalezy od Ciebie.
Koncze wasc!

A ja slyszalem, ze sa dwie nazwy tych szkodnikow - muszki owocowe, owocowki. I wcale owocow nie trzeba pryskac (chyba zes unijny rolnik :P), wystarczy je myc! :D

18.05.2005
21:28
[55]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

FB---> Czyli sam piszesz. "Muszki owocowe" albo "owocówki" a nie "muszki owocówki".

18.05.2005
22:31
smile
[56]

cronotrigger [ Rape Me ]

....Tu Byłem...

19.05.2005
13:40
smile
[57]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

No patrz no, sie przyczepili. Mamy tu rozważaćpoważny problem , no bo leci taki nazgul, ten kaptur naciągniety a muszek pełni. No i ma ten nazgul pełno tego na zębach, od oczu nawlatuje, a potem :

"Lecąc nad ognistą Górą
nieuważny Nazgul -cielę
wleciał w buchajacy ogień
został tylko jeden"

19.05.2005
13:43
[58]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all.
Jak tylko na chwile, bo nie wiem, na ile czas pozwoli. Ostatnio mam paskudnie nieregularny czas pracy, wiec nie wiem, jak przezyje jutro :P ale potem pojdzie juz z gorki :)

19.05.2005
13:46
[59]

HolyDeath [ Konsul ]

A to ja bylem... :/
Chodzilo raczej o nazywanie tej samej... rasy...(?)
na dwa rozne sposoby nie: "muszki owocowki" a - "owocowki" lub "muszki owocowe".
Nie dodaje pierwszej czesci pierwszego przykladu do drugiego, i nie wiem czy ta dyskusja o (mu)szkach ma sens. :)

19.05.2005
19:24
[60]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

HD --> Ty jstes elem? o_O

19.05.2005
21:40
smile
[61]

cronotrigger [ Rape Me ]

kto jest kim?

20.05.2005
07:58
[62]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> No wlasnie ja nie wiem i mam zonka :)

20.05.2005
09:37
[63]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Że niby ja jestem kto??

20.05.2005
13:39
smile
[64]

cronotrigger [ Rape Me ]

że niby HD ??

nic nie rozumiem :P

20.05.2005
14:26
[65]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

"19.05.2005 | 13:46 HolyDeath [ Konsul ]

A to ja bylem... :/
Chodzilo raczej o nazywanie tej samej... rasy...(?)
"

O co w tym chodzilo?

20.05.2005
15:48
[66]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

O co chodziło wie tylko śmierć przenajświętsza którą nie jestem, nie byłem i nie bedę. Jakiekolwiek wiązanie mnie z tą postacią jest nikczemnym pomówieniem które szkaluje mój dobry nick ;)

20.05.2005
16:12
[67]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

el --> ekhm, kazdy ma swoje zdanie ;)

20.05.2005
16:15
smile
[68]

cronotrigger [ Rape Me ]

hiehe... będzie dym

20.05.2005
16:19
[69]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> Przestan mowic zagadkami :)
Zobaczymy co bedzie jak wroci HD... ;)

20.05.2005
21:25
[70]

HolyDeath [ Konsul ]

Eeeee...? No tak - Pomylilem nicki. :( Nie chcialo mi sie sprawdzac kto jest zalogowany i trafilem w tego maniaka sportu... (FB)
Swoja droga to zastanawiam sie czy aby nie pozbyc sie efektownie Gul'dana. :D

Elemeledudek----> A kto by tam szlakowal twojego nicka? Bo i po co mi to? :)
(*Powstrzymujac krwotok z obydwu dziurek nosa* - Dobra, rozumiem!) ;)

And this foul creature has been vanished in the awful green smoke... AGAIN...

20.05.2005
22:53
smile
[71]

cronotrigger [ Rape Me ]

a nie mówiłem był dym.. nawet zielony ^^

22.05.2005
14:33
[72]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Z tego co zrozumiałem to zielony był smok. A mówili coby sięangielskiego uczyć ;)

22.05.2005
19:13
[73]

HolyDeath [ Konsul ]

Da, przyloz sie...
A propos - sam kiedys nie umialem za dobrze po angielsku, ale gralem w gry i od tamtej pory doskonale czytam i niezle pisze. :)
A mowia, ze gry oglupiaja.

23.05.2005
07:49
[74]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nic z tego nie rozumiem, ale ok :)
Ja sie dopieor tutaj nauczylma angieloskiego(z braku wyboru ;)

23.05.2005
12:10
[75]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

To w holandii po angielsku gadają?? Myślałem że po holendersku.

23.05.2005
13:59
[76]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam!

Tak sobie siedzę na zajęciach i stwierdziłem, że dawno do Nazgula nie zaglądałem wiec teraz to niedopatrzenie nadrabiam. I to by było na tyle.

23.05.2005
14:25
[77]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pirix --> Powodzenia :)
El --> Po Hondersku mowia, ale z szefowa rozmwaiam po angielsku. Myslisz, ze zanim tu przyjechalam mialam jakiekolwiek pojecie o Holandii poza tym, ze niektor prochy sa legalne? ;))

23.05.2005
14:32
[78]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Cody--->dzięki:D

23.05.2005
14:36
[79]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Pirix --> No problem :) Poki co ja mam dpobrze, bo mala w szkole, ze to sie za godzine skonczy :P
I musze jeszcze obiad zrobic. Grr ;)

23.05.2005
15:06
smile
[80]

cronotrigger [ Rape Me ]

jejku kończ się szkoło kończ....




>>

23.05.2005
15:09
[81]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

buahahahahaha. Najlepsza reklama pod słońcem.

23.05.2005
15:19
[82]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> Rotfl :P

Koncz sie, Holandio, KONCZ! ;)

23.05.2005
15:21
smile
[83]

cronotrigger [ Rape Me ]

heh.... jejku w środe muszę poprawić trójki z CHemii i Matmy to moze bede mial 5 na koniec :P

23.05.2005
15:27
[84]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ech, kiedy ja mialam takie problemy :)
A teraz takich nie mam i sie ciesze :PP

23.05.2005
16:01
[85]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Trójki chce poprawiać!!! Świr jakiś!!?? Piątek mu sie zachciało, kujon jeden.

23.05.2005
21:08
[86]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

crono--->rotfl'owa reklama:)

23.05.2005
21:38
smile
[87]

cronotrigger [ Rape Me ]

elemeleludek czy jak Ci tam :p --> 3 klasa gimnazjum musze poprawic matme to mnie moze przyjma do tego liceum do ktorego chce ;D

23.05.2005
21:39
[88]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> Nie sluchaj go i ucz sie!! Bo skonczysz jak ja :)
el --> len :P

24.05.2005
09:07
[89]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

ło kule. Crono, ja myślałem że ty a studiach. Tak to inna sprawa całkiem. Poprawiaj, poprawiaj, to napewno na dobre ci wyjdzie.

24.05.2005
12:40
[90]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

el --> Na jakich studiach ma sie cos "na koniec"? :)

24.05.2005
12:44
[91]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Na każdych. Zawsze jest impreza na koniec ;)

24.05.2005
12:52
[92]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

el --> Zaden studen nie mowi " bede mial 5 na koniec roku" ;>

24.05.2005
15:04
[93]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

"edę miał 5 na koniec roku........imprez"

24.05.2005
15:08
smile
[94]

cronotrigger [ Rape Me ]

bueheheh ja na studiach :PP

24.05.2005
15:21
[95]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> LO Ci szybko zleci, zobaczysz :)
el --> Tylko 5? ;> NIKT tak nie mowi ;))

24.05.2005
15:57
[96]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Cody, no ja bym pewnie większej ilości nie przeżył. W najlepszym wypadku intensywna terapia i odwyk ;)

24.05.2005
18:31
[97]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

El --> Co tak cieniutko? ;)

24.05.2005
20:34
[98]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam!

Zaznaczam, że ciągle żyję, ale nie mam czasu na siedzenie na forum. Zajmuje mnie sesja i pewne inne sprawy.

Trzymajcie się ciepło:)

24.05.2005
21:32
smile
[99]

cronotrigger [ Rape Me ]

żyjesz =] =]

FaAajNiE!!

24.05.2005
21:32
[100]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Bla bla bla.

24.05.2005
21:33
[101]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Aha, dostałem dziś wizę, jadę studiować do USA :) .

24.05.2005
21:42
[102]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

crono--->no jak widać to żyję.

Yisrael--->gratuluję i życzę powodzenia.

24.05.2005
21:48
smile
[103]

cronotrigger [ Rape Me ]

Yisrael --> Gratz :)

24.05.2005
21:57
[104]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Thanks.

26.05.2005
08:09
[105]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Yisrael --> A kiedy jedziesz? :) I gratulacje :)

26.05.2005
13:47
[106]

HolyDeath [ Konsul ]

Zyczymy jak najszybszego wyjazdu. :)

26.05.2005
13:52
[107]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Moze Ty, HD, ale ja mu zycze, zeby nie wyjezdzal jeszcze pzrez 3 tygodnie bo chce z nim isc na piwo :P

26.05.2005
19:27
[108]

HolyDeath [ Konsul ]

Ooooo, ktos dostrzegl aluzje. :) Wygralas mikser - odbierzesz go po moim trupie! ;)

26.05.2005
19:29
[109]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

HD --> To nie uczciwe :) Nie da sie zabic Smierci...Chociaz to niezle wyzwanie ;))

26.05.2005
19:51
[110]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Oki, ja spadam, bo jest Shrek w TV :)
Erotycznych Snow :)

28.05.2005
19:16
[111]

HolyDeath [ Konsul ]

Urocza trupiarnia...

29.05.2005
23:31
[112]

Jolo12 [ Lonewolf with Kommos ]

Melduje się jak co jakiś czas :)
Wciąż żyje. Właśnie zbliżam się do drugiej obrony :)
Wiedzę, że skład wciąż się zmienia, choć widzę stare twarze :D

:)

To ja sobie siądę w swoim kąciku, powieszę Kommosa na zakurzonym haku i posłucham Waszych historii...

Golumie, przynieś jakiś antałek jak za dawnych, dobrych czasów!

29.05.2005
23:38
smile
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To ja się do pierwszej obrony zbliżyć nie mogę... choć niby absolutorium jest. Zawsze to jakiś postęp ;oP

30.05.2005
07:32
[114]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Jolo --> Istniejesz :))
HD --> Ano ;)

30.05.2005
13:14
[115]

HolyDeath [ Konsul ]

Istniejesz :))

Nieszczescie! Kto zawiodl?!

30.05.2005
13:25
[116]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

HD --> Nikt, Ty nieistniejesz :)

30.05.2005
15:58
[117]

HolyDeath [ Konsul ]

Inaczej - istnieje a nie ma mnie. :)
A co do mnie to postaram sie naprawic ten przykry blad. :D

30.05.2005
16:17
[118]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Istnienia, czy niebycia? :)

30.05.2005
17:54
[119]

HolyDeath [ Konsul ]

Niebycia - swiat zobaczy jeszcze takiego szalenca: "Jestem Mojo-Jolo!" (Taaak, ogladam za duzo kreskowek. :P) Musze uratowac swiat!

30.05.2005
18:42
[120]

FremenButcher [ Pretorianin ]

Parszywy skurczybyk sie podemnie podszyl!!!
Te bablanie o najswietszej smierci... przeciez wiadomo ze jest tylko jedna osoba gadajaca podobne bzdury - HD:).
Cody---->Powinnas sie domyslic ze to nie ja tylko Świętosław Śmierć.
Dobrze ze od czasu do czasu monitoruje ten watek bo gdybym tego nie robil to az sie boje pomyslec co by sie stalo!
Obecnie mam malo czasu, wieksza jego czesc spedzam na ogladaniu Roland Garros na Eurosporcie.
Elemeleludek--->Nieznana mi to rasa, nie wiem jak sprawdza sie w boju, ale musze przyznac ze jezyk ma cierpki az nad to.

30.05.2005
19:25
[121]

cronotrigger [ Rape Me ]

ooo wróciłem własnie z gór :P

cieplutko oj cieplutko..no ale jutro chemia.. blehh

30.05.2005
21:25
[122]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Czyli kazdy wtym watku jest osobna osoba, tak?
Crono --> Wytlumacz mi to, bo ja nie rozumiem :P

30.05.2005
21:31
[123]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja tam już dawno przestałem w to wnikać i to czytać ;>

30.05.2005
21:32
[124]

HolyDeath [ Konsul ]

Nieznana mi to rasa, nie wiem jak sprawdza sie w boju, ale musze przyznac ze jezyk ma cierpki az nad to.

Nadto pisze sie razem. :) A ta "rasa" wyemigrowala - zwyczajnie, wyczula Twoj zapach.

Dobrze ze od czasu do czasu monitoruje ten watek bo gdybym tego nie robil to az sie boje pomyslec co by sie stalo!

Bylby to watek mlekiem i miodem plynacy...

Te bablanie o najswietszej smierci... przeciez wiadomo ze jest tylko jedna osoba gadajaca podobne bzdury

Wole bablac takie bzdury i wiedziec, ze jestem walniety, niz zyc w blogiej nieswiadomosci ze mam
niezmiernie niskie IQ.

30.05.2005
22:10
smile
[125]

cronotrigger [ Rape Me ]

Cody --> ooo co Ci mam wytłumaczyć??

1. wróciłem właśnie z weekendu

2. Jutro piszę poprawę z CHemii.. kompletnie nic nie umiem

30.05.2005
22:14
smile
[126]

DeVitoo [ Konsul ]

Hej wszystkim!
W końcu postanowiłem tu zawitać :D Skusiła mnie nazwa karczmy i bardzo "fajowy" opis.

30.05.2005
23:17
smile
[127]

cronotrigger [ Rape Me ]

ano WItam!

31.05.2005
09:34
[128]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Nigdzie nie wyemigrowałem. Długi weekend poprostu spedziłem w górach, a dokładnie pod górami......ehhh te poniemieckie pozostałości. Poprostu cudo.

31.05.2005
11:27
[129]

FremenButcher [ Pretorianin ]

HD--->Szkieletor, zamknij te swoja klapaczke bo juz mi uszy pekaja od twojego bablania.
Wole umrzec w nieswiadomosci niz sluchac tych pierdol:).

DeVitoo--->Witam. Kolejny "powrót po latach"?
cronotrigger---->Zdobyles jakies szczyty?

31.05.2005
13:48
[130]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crobo --> Juz niewazne :P
Paudyn --> Chyba pojde za Twoim przykladem :)
DeVitoo --> hi :)


Szkielotora to macie tu :)

31.05.2005
14:24
smile
[131]

cronotrigger [ Rape Me ]

FB --> ...Giewont ...

31.05.2005
14:25
[132]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Crono --> Super jest na Giewoncie :)) Bylam raz na obozie. Swietna sprawa i widoki :)

31.05.2005
14:31
smile
[133]

cronotrigger [ Rape Me ]

Cody --> ano fajnie :P

31.05.2005
14:31
[134]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Masz jakies foty? Bo ja nie i zaluje :(
Jak masz to dawaj :P

31.05.2005
14:38
smile
[135]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ja mam fajną fotę.......jak w Rudzie śląskiej przekroczyłem dozwoloną prędkość o 23 km/h

31.05.2005
16:05
[136]

HolyDeath [ Konsul ]

Macie obrazek naskalny, wykonany przez jaskinowcow. :P

Szkieletor, zamknij te swoja klapaczke bo juz mi uszy pekaja od twojego bablania.
Wole umrzec w nieswiadomosci niz sluchac tych pierdol:).


Wiec zrob swiatu te przysluge. :P

31.05.2005
19:19
smile
[137]

cronotrigger [ Rape Me ]

Cody --> wieczorem wrzuce na kompa i jutro tutaj dam :)

31.05.2005
21:55
[138]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Hej, misiaki dla wszystkim :) Miałam dziś egzamin z powszechnej historii prawa, ale powinno pójść gładko:D Zaraz biorę się do nasączania Ipoda(imię jego R2D2;) mp3 i żałuję, że sobie Powrotu Jedi dziś nie wypożyczyłam...
Misiaki!

Jolo--->To Ty na V roku juz jestes??

31.05.2005
21:58
[139]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Pelle--->Ty na necie??;) Trzymam kciuki, żeby było dobrze! I będzie dobrze.

31.05.2005
22:03
smile
[140]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hej, misiaki dla wszystkim :)

Good... kolejny pluszak do kolekcji ;>

PS. Jolo robi drugi kierunek, o ile mnie pamięć nie myli.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-31 22:03:18]

01.06.2005
00:13
[141]

DeVitoo [ Konsul ]

Co za gorące przywitanie! Dzięki :D !!

01.06.2005
12:20
smile
[142]

cronotrigger [ Rape Me ]

:)

01.06.2005
17:53
[143]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all :)
Ja tylko an jednego posta, bo dzis sroda, marny dostep do neta :(
Crono --> I co z tymi fotami? :P

01.06.2005
19:42
smile
[144]

cronotrigger [ Rape Me ]

już daje :D

01.06.2005
19:47
smile
[145]

cronotrigger [ Rape Me ]

Nie sugerujcie się śniegiem.. było ciepło

01.06.2005
19:49
smile
[146]

cronotrigger [ Rape Me ]

Stwierdziłe, że reszta zdjęć się nei nadaje :DDD

1. ja robiłem 90% zdjęć więc jestem tylko chyba na 9-10
2. Na połowie z nich mam taka mine ze mozna sie przerazic :D


Może jakies widoczki wrzuce :D

01.06.2005
19:50
smile
[147]

cronotrigger [ Rape Me ]

hmmm Kamienie i woda :D

01.06.2005
19:51
smile
[148]

cronotrigger [ Rape Me ]

ta sama woda inne kamienie

01.06.2005
19:53
smile
[149]

cronotrigger [ Rape Me ]

ta sama woda podobne kamienie.. i się wplątało jakieś drzewko :D

01.06.2005
19:54
smile
[150]

cronotrigger [ Rape Me ]

uwaga uwaga na tą chwilę czekaliście





















INNA WODA!!!

:P

01.06.2005
19:56
smile
[151]

cronotrigger [ Rape Me ]

No a tu dowód, że byłem na giewoncie..

Ja to ten złapany na czynności wydmuchiwania nosa..

nie, nie ten na krzyżu :D

02.06.2005
07:52
[152]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Przedostatnie zdjecia jest bossskie :) Pamietam te widoki skal, ech, cos pieknego :)

02.06.2005
10:17
[153]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ahh, śliczne te nasze góry. Dziwne że są tacy co to nad morze wolą jechać. Toć tam nawet nie ma się gdzie z ręcznikiem rozłożyć, horror, i ta młodzież rozwiązła i rozkrzyczana. Całkowity brak relaksu ;)

02.06.2005
10:20
[154]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja chce tam jeszcze raz :)

02.06.2005
12:29
smile
[155]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Cody, jak na TolkFolku bedzie trochę czasu to ci pokaze takie rzeczy że ci oko zbieleje.

02.06.2005
12:36
[156]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

el --> Ty juz sie pokazuj Blizniaczkom ;PP

02.06.2005
13:39
smile
[157]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Kiedy ich właśnie nie będzie. Strasznie się zasmuciłem tym faktem :(

02.06.2005
14:02
[158]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A faktycznie. Zapomnialam.
A skad wiesz?

02.06.2005
14:09
[159]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Miałem przyjemnośc sobie trochę z nimi porozmawiać.

02.06.2005
14:12
[160]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No patrz :) i sie nie chwalisz? :P

02.06.2005
14:54
[161]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ja to nie. Kilka postów wcześnie wspominałem co nieco.

02.06.2005
15:28
[162]

cronotrigger [ Rape Me ]

Heh ja nad morze daleko z Gdanska nie mam xD
Ale i tak wole góry

02.06.2005
15:31
smile
[163]

cronotrigger [ Rape Me ]

byłbym zapomniał.

zakładam nowy wątek :)

02.06.2005
15:33
smile
[164]

cronotrigger [ Rape Me ]

Follow The Link >>>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.