
Brisk. [ Chomik ]
Bezsenność cz 220...właźcie GOLowe nie śpiochy;)
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
czokapik [by brisk]
buziaczki dla wszystkich stałych bywalców:*:*:*:*:*:*:*..... [by Ewunia]
EwUnIa_kR [ Legend ]
ekhm....
dobrywieczór:)
ja tylko na chwilkę;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobra...widzę że wszyscy śpią;)
kaska..pewnie tu zaglądniesz..spij słodko:*
zostawiam buziaki dla brata gdyby się tu zaplątał..
śliniaczek potrzebuję:)...gdzie jest?:>

RealRufus [ F E A R ]
Jest niestety daleko...
Ale myślami zawsze blisko :*
EwUnIa_kR [ Legend ]
rr wiem;*..dobranoc;*..smyrnij odemnie brąza;)
katrin20 [ Kati ]
dobranoc ewuniu :*... milusich snów i spokojnej nocki :*
...poza tym witam wszystkich bezsennych...

katrin20 [ Kati ]
ałłłłłaaaaaa ;(
...dobranoc :/

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
no raczej ze brat sie zapląta :)
niemniej cieszę się ze jesteś spowrotem wśród nas siostro :) :****
P.S
Sikor sie pyta czy pisze sie "z powrotem" czy "spowrotem" :P:P:P
buhahah po prostu Sikor jest prostownicą do pyty :)
katrin20 [ Kati ]
z powrotem

S1KoR© [ alkoholik ]
mowie ze z powrotem...sam ześ prostownica :D

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Tak się tylko wpisze do odpowiedniego topicu, bo tytułowa bezsennośc nie daje mi żyć i nie dość, że nie moge spać, to jeszcze dobijam się perspektywą wtania o 7 rano :(

Septi [ Starszy Generał ]
Też jeszcze nie śpie.Ściagam sobie filmiku Markus'a Ruhl'a bodybuilding itd.
I chyba zaraz pójde pograć w HL2 :],pasuje w końcu przejść do końca ^^.
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
*grin*
Ello
Bremen [ The Dude ]
Za oknem jasno, godz 4.35...i teraz tak, nocny czy poranny ze mnei marek ? :D
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Dobrywieczor panie i panowie! Jak co wieczor zapraszam na nasz cykliczny program pod tytulem: Bezsennosc.
Zycze milej wspolnej zabawy :D
Hellcat [ Legend ]
Cześć Arthe :)
Cześć Arthe :)

MrXX [ Pretorianin ]
ZIEFFFFFFFFFFFFFFFFFF
ide spac

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
oby do 1-wszej
Garbizaur [ CLS ]
Nie śpię...
Rozmawiam na GG. :)
KaM1kAzE. [ Pretorianin ]
nieśpię... nic nie robię... leci winamp i secik z imprezki D'n'B na której mój kumpel grał. Pisze tego posta patrząc na klawiatue i za chwile go dodam :)

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
nieśpię... nic nie robię... leci winamp i mezo_liber_zeby_nie_bylo.mp3 spokojna nutka na koniec dnia ;) POZDRO ;)

KaM1kAzE. [ Pretorianin ]
ej noo pół-plagiat nomanie! :P

Hiacynt. [ Centurion ]
hiacyntuje
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
*podchodzi do Hellcata i lize Go po nosq* :D
to taki emot z mojego MUDa :)
Hellcat ---> tez juz dawno Cie nie widzialam :)
Hiacynt ---> a w jakim kolorze?
U mnie leci tez DnB "Kruder & Dorfmeister" piekne nagrania. Zaraz niestety klade sie do koi, rano do szkoly trzeba isc.
Eh, w Bonn czuc ze maj sie zaczal. Wszedzie pelno tych przezroczystych muszek... Najwiecej na ekranie monitoru.

trzynasty [ Legionista ]
dobranoc

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
a no dobranoc
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
GN8 ALL! Bye! Adios! CU! Tschuss! Bywajcie!

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
oby do 2 giej
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Oczy mi się kleją... Ech, kiedyś to do czwartej-piatej siedziałem :)
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
OOOoooOOOooo!!!
O juz od 39 minut otwarte :D
katrin20 [ Kati ]
:>

Hellcat [ Legend ]
*profilaktycznie smaruje sobie nos CIF-em*
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
polnoc

Hellcat [ Legend ]
*porażony Jej/Jego [;P] bystrością* ;D
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Hell - jakim CIFem? Tym mleczkiem do szorowania?

Hellcat [ Legend ]
Nie rysuje powierzchni ]:->

katrin20 [ Kati ]
Hellcat [ Legend ]
*zaskoczony że polizał go ktoś inny niż zamierzony/a Arthe* :]
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Hell ---> nie rysuje powierzchni? A moze narysuj cos?
Hellcat [ Legend ]
Jestem antytalencie plastyczne i rysować nic nie umiem :]
Hellcat [ Legend ]
Szkoda takiej ładnej nocy na siedzenie w domu.
Dobranoc :)
katrin20 [ Kati ]
:P
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
czas oddac sie Morfeuszowi :)
BraNoC
katrin20 [ Kati ]
dobranoc :]

dacar [ Cult ]
hm... to jak to jest... watek o bezsennosci, a wszyscy ida spac? ja tu sie chcialem jako staly bywalec zapisac... ale skoro nie ma nikogo.... pewnie wszyscy spac poszli :)

katrin20 [ Kati ]
a właśnie, że nie wszyscy :]
dacar [ Cult ]
aaa, to przepraszam, nastepnym razem napisze "prawie" wszyscy poszli spac :)
kurde, nauka nocami dala mi sie we znaki... teraz juz nie moge spac po nocach ;) ta szkola rzeczywiscie ruinuje zycie ;)

katrin20 [ Kati ]
dacar zostało Ci wybaczone ;)
...a co doszkoły to masz 100% racji... rujnuje życie jak cholera ;)... szczególnie to nocne ;)
dacar [ Cult ]
szczegolnie, jak ktos uczy sie nocami do matury... i teraz nie ma co w nocy robic, tylko szweda sie po roznych forach i stronach ;)
Ciekawe, czy ktos jeszcze nie spi...?

katrin20 [ Kati ]
do matury :]... brrr... aż mam gęsią skórkę na samą myśl o wynikach :)
...fffffssssssttttaaaawwwwaaaaććććć!!!!! :]
dacar [ Cult ]
a kiedy sie spodziewasz wynikow? u mnie przy dobrych wiatrach moze beda tak kolo srodka czerwca ;)
chyba nikt nie slyszy... trzeba glosna muze zapodac, moze wtedy uslysza ;)
katrin20 [ Kati ]
dacar ja zdaję jeszcze starą maturkę... wyniki pisemnych mam dzisiaj, a przede mną jeszcze egzaminy ustne... 23, 25 i 28 maj :]... wyniki będą tego samego dnia więc pod koniec maja wszystko będzie jasne :)
...a niech se śpio słodko ;P
dacar [ Cult ]
28 maj? toz to sobota... Wy w sobote zdajecie mature?
katrin20 [ Kati ]
yhy... na 8.30 :]... bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość :]
dacar [ Cult ]
to ja juz nic nie rozumiem... w sobote o 8:30 matura ustna?? nie mieli lepszych terminow? hmmm...
katrin20 [ Kati ]
widocznie nie mieli... zresztą co za różnica jaki to dzień :)
dacar [ Cult ]
jezeli o mnie chodzi, to w soboty o 8:30 sie spi, a nie matury zdaje :) ale skoro nauczycielom to nie sprawia problemu... to ja juz nic nie wiem :P

katrin20 [ Kati ]
jedną sobotę chyba jakoś przeżyję ;)... chociaż rzeczywiście wolałabym spać ;]
...aaa skoro o śnie mowa... to ja już mykam... muszę trochę odetchnąć... rano znowu czeka nauka :]... więc dobranoc i milusiej nocki ;)
...narka dacar ;))
ewuś zostawiam na dobranoc --> :*:*... a właściwie chyba już na dzień dobry :]
dacar [ Cult ]
dobranoc :)

Metam [ Pretorianin ]
;( znowu spac nie moge ;( hilfe to juz mi zakrawa na jakas chorobe

zmudix [ palnik ]
Ech co ten Ragnarok robi z człowieka...

Fenris_ek [ Fen ]
Pobudka, nocne zjawy!
Się powoli dekomputeryzuję, niedawno odkryłem, że istnieje coś takiego jak poczta nieelektroniczna.
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Dobry :)

Fenris_ek [ Fen ]
Aaaaaaaale pustoooo... Wyginęli? Przecież to nie były mamuty
Zieeew dobry.
katrin20 [ Kati ]
bry wieczór :]

NorwicK [ Maggot ]
Witam nie spiochów :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc:>

Fenris_ek [ Fen ]
A, jednak ktoś tu jeszcze żyje!
Bry wieczór, bry wieczór, dobranoc :>

katrin20 [ Kati ]
dobranoc sss... :*.... L.L.L...L.L.L.L :>
fen ktoś musi czuwać :]

Hellcat [ Legend ]
Popsułem :]
katrin20 [ Kati ]
co popsułeś????

Hellcat [ Legend ]
Nie wiem, ale to nie działa :D

katrin20 [ Kati ]
ale co? :>

Hellcat [ Legend ]
Co co?? :>
I NIE KRZYCZ NA MNIE!!

Fenris_ek [ Fen ]
Pewnie, Kacik, czujność to podstawa :>
Coś mała wydajność dobowo-postowa wystepuje tu ostatnio. Niedobrze, trzeba dbać o statystyki.
Pora trochę pospamować :P --->

katrin20 [ Kati ]
hell przecież nie podniosłam głosu :]
fen no coś Ty... mamy statsować :D... eee tam ]:->
...znowu KACIK ;P... a już mysłałam, że zapomniałeś ;>:>

Fenris_ek [ Fen ]
Kacik, zapomniałem? MAm cholernie dobrą pamięć - przeszkadza trochę czasami :)
Spam cz. 2, czyli BPP (Barek Prawdziwego Polaka) ---->

katrin20 [ Kati ]
fen dobrze wiedzieć :>:>... będe teraz uważała co mówię, bo później będziesz mi to wypominał ;P
...BPP? :>... pfff... w moim jest więcej ;D :>:>... tzn zazwyczaj jest więcej :]

Fenris_ek [ Fen ]
K: A uważaj, uważaj, bo będę wypominał :>
W moim nigdy tyle nie ma... nie ma szans, żeby się utrzymało przy tych sępach, które do mnie zaglądają.
Spam cz.3 i ostatnia, czyli ciut polityki --->
PS. Hellc - naprawiłeś?

katrin20 [ Kati ]
fen to ma być groźba? :D
...pfff wcale się nie dziwię, że w Twoim barku fruwają pajęczyny ;> :>:>:>:>

Fenris_ek [ Fen ]
Kat - pajęczyny? To chyba jakieś pozostałości po hodowli pajączków. Już pozamiatałem, masz nieaktualne info. Aktualnie mój barek stoi pusty i czysty. Czeka na uzupełnienia.
"My tolko szampańskoje i kawjor" :>
PS. Poza tym przestawiam się na dietę jogurtową. Taki dostałem odgórny prikaz. ;-(

katrin20 [ Kati ]
fen pfff :>... mogę się z Tobą podzielić... smutno tak paczeć w pustkę ;>
...aż się wzruszyłam ;P... hmmm :>
PS... że co? :0... dietę jogurtową.. bleee :0... no jak tak można :>:>

Fenris_ek [ Fen ]
No, też mi smutno, buuu. Dziś już litr jogurtu mam za sobą (poważnie, już mi się patrzeć do lodówki nie chce... wszędzie to paskudztwo stoi). W pustkę na szczęście nie patrzę, słucham muzy i przeglądam zaległe maile. Ostatnio niewiele siedzę przy kompie.
Na dodatek zaraz idę spać, wstaję rano... masakra... normalnieję=zdrowieję=marnuję sobie życie.
Cóż, ciężkie czasy nastały ;)
No to G'Night Bezsenni!

katrin20 [ Kati ]
fen przyjemnej nocki... baaaardzo przyjemnej :>:>... tylko nie normalniej za bardzo, bo to będzie tragedia ;P ;D
Fenris_ek [ Fen ]
Don't worry, milady, AŻ TAK nie znormalnieję ;>
Koszmarnych.

katrin20 [ Kati ]
uffff :D... no to teraz mi chociaż trochę ulżyło... będe już spała spokojnie ;P
...i dzikich ;>
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Chcialbym sie zapisac do golowych nieszporow, tffffffuu nie spiochow :)

katrin20 [ Kati ]
dunkan tutaj nie trzeba się zapisywać... tfuuu :>
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
To dobrze, to che sie zapisac nieoficjalnie, zeby nie bylo, ze jestem tu na dziko :)

katrin20 [ Kati ]
dunkan, ale na dziko jest najprzyjemniej ;)... nieoficjanych zapisów też nie ma ;)
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Ok, wiec jestem niezapisany, ale zrzeszony :P. BTW swoja droga ostatnio sypiam bardzo pozno i bardzo pozno wstaje - taki okres w mym zyciu, w zadnej karczmie sie nie udzielam (poza paparazzi), a ta tematycznie odpowiada mi najbardziej :).
katrin20 [ Kati ]
dunkan jakiś leniuch Cię opętał ;P... jeśli chodzi o mnie to zawsze chodzę spać bardzo późno... ale jestem grzeczna i wstaję rano :P... pfff... jak można spać do południa ;]... szkoda życia na sen ;)

katrin20 [ Kati ]
czas się pożegegnać więc dobranoc wszystkim ;))

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
No co ty... tak wczesnie? :P
dacar [ Cult ]
nie wiem, czy dzisiaj jakis strajk, ze nikt nie otworzyl tego watku? jak nikt, to ja otwieram ;) nie spi ktos?

katrin20 [ Kati ]
dacar ktoś nie śpi ;)
stranger :P:P:P:P:P :>
znany-banita [ Pretorianin ]
dla mnie to jest naprzykład srodek dnia
dacar [ Cult ]
juz myslalem, ze wszyscy poszli spac, i tylko ja siedze...
katrin20: jak wogole matury? :)
znany-banita: srodek dnia, albo wczesny wieczor - wiem cos na ten temat ;)

katrin20 [ Kati ]
dacar :>... tylko bez 20 bo... wrrr.... pfffff ;)
...a matury... sie okaże w przyszłym tygodniu :>
dacar [ Cult ]
katrin ---> a czemu bez 20? przeciez tak jest w nicku, a ja pisze po nickach... nie to nie, mnie to tam roznicy nie robi... tylko czemu bez? hm...

katrin20 [ Kati ]
dacar bo mój jest ładnieszy bez 20 ;P
dacar [ Cult ]
katrin ---> w takim razie, nie mam juz argumentow, zeby uzywac "dwudziestki" ;)
Czemu nigdy nie spisz? uczysz sie po nocach? ;)
katrin20 [ Kati ]
dacar krótko i zwięźle to nie śpię bo mi się nie chce :]... a po nocach się nie uczę, tylko właśnie odpoczywam od nauki :]... ale jeszcze tylko tydzień męki :]
dacar [ Cult ]
napewno bedzie dobrze... zaleta starej matury jest to, ze znasz wyniki od razu... przy nowej musisz czekac na wyniki miesiac... a moze i dluzej. Dlatego Ty jestes "szczesliwsza"... ja teraz na wyniki czekam :/
katrin20 [ Kati ]
no wiem... z tym na nowej jest przerąbane :/... ja dostawałam schiza jak musiałam czekać tydzień na wyniki pisemnych... a co dopiero miesiąc :|
dacar [ Cult ]
a pisemne jak Ci poszly?
Ja ostatnia mature mialem 13 maja... dobrze bedzie, jak wyniki beda pod koniec czerwca... ale co zrobic... narazie tylko czekac...
katrin20 [ Kati ]
dostatecznie :]... czyli bez rewelacji... z maty liczyłam co najmniej na 4, no ale trudno... może uda się podciągnąć na ustnych... dobra ja schodzę z psem i powoli mykam spać :]
dacar [ Cult ]
oki, wiec dobranoc :)

katrin20 [ Kati ]
miłej nocki ;))
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Guten Abend all!
Wie geht's?

Fenris_ek [ Fen ]
Gut, aber ich habe seit 16 Stunden nicht geschlafen, sooo... Gute Nacht fur alle (oder nur fur mich)
Mein trefflich Traum soll nicht zu lang (lange???) warten.
SULIK [ olewam zasady ]
Hej ludzie i inne boty

Fenris_ek [ Fen ]
Hej hej, Suliki i inne dziki.
To na dobranoc jeszcze ostrzeżenie ze stacji meteo - kolano mnie napie... tzn. boli, czyli na dolnym śląsku zanosi się na deszcz (albo upał).
Zzzzzanikam.

Kompo [ bujaka jamajka ]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
ja nie śpei ale jest przerwa na forresta gumpa wiec wskoczyłem na gola :P

Adamss [ -betting addiction- ]
y0 ekipa z różowego dżipa
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
zastanawiam sie, czy na dyskoteke jakas skoczyc..

Kompo [ bujaka jamajka ]
Jazda na ostrym jogurcie!
Gdzie się wszyscy podziali?! :D

Adamss [ -betting addiction- ]
ponownie witam :)
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Ktos jeszcze nie spi? :D
dacar [ Cult ]
mi sie zdarzylo nie spac... i to nie pierwszy raz. Ktos jeszcze?

Fenris_ek [ Fen ]
Uwielbiam te wspaniałe, bezsenne noce z niedzieli na poniedziałek.
Jutro przekrwione oczy i percepcja ćmy pod lampą. Ciekawe, czemu nie mogę zasnąć. To nielogiczne :)
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Pobiłem was! Pobiłem! Trzecia nad ranem! HAHA! :>
Dobrze, że już skończyłem szkołę bo bym chyba się pociął, jakbym miał zasuwać rano w deszczu, paląc szluga owijać się płaszczykiem i zerkać na niebo. :>

Wiener [ Konsul ]
Powoli trzeba klasc sie spac :)
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Bry!
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
SULIK ---> :DD milo drogi z Toba skrzyzowac
Dunkan Mlodszy --- czesc, czuj sie jak u siebie w barze. Po lewej sa napoje alkocholowe, po prawej napoje niealkocholowe. Po srodku szklanka z paluszkami :)
Fenris_ek ---> jak tam poniedzialek?? :)

Fenris_ek [ Fen ]
Atrhemide - poniedziałek do 12:00 koszmar, potem się zatrzęsło niebo i ziemia, przygotowania do dużych zmian życiowych w toku i przebiegają idealnie, potem obiadek na mieście, prezencik-torebka pysznej kawy irlandzkiej leży już na biurku (gdzie mój dzbanek do kawy!), dyskusja z przyjacielem, pyyyszna kolacja u super-przyjaciółki (bez podtekstów), kawa późnym wieczorem ze znajomymi, potem knajpa/piwko (jedno, grzecznie). Dzisiaj usnę bez trudu :)
Kciuki w górę i żyjemy.
PS. Jak ja lubię takie poniedziałki <cieszy michę>
thekid2 [ Konsul ]
Jest tu kto? ;]
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Ich melde mich!
craym [ im your PIMP ]
blah
ja wlasnie sicgam jakies filmy z UFC i lethal street fighting Basa Ruttena :>

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
roooobię skaaan aaaantyyywiruuusooowyyyy ale padam na ryyyj... spaaaaać
Shauri [ Chor��y ]
dobrywieczor:)
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Ja jeszcze nie spie :) wlasnie gadam juz 4h przez telefon :). Ale nie martwcie sie, mam znizkowa taryfe :) teraz nic nie place :))
craym [ im your PIMP ]
dobranoc!
Shauri [ Chor��y ]
taka wczesna pora a wszyscy juz spia. oO
col. Kilgore [ Konsul ]
Wy sie nazywacie "nie spiochami"? amatorzy :P
tak sobie sie tu wpisalem bo zadnych innych ciekawych watkow tutaj nie widze o tej porze :]
hola' [ koniczynka ]
dawno tu nie zagladalem, w kazdym badz razie dzien dobry i powiem wam dzis "dobranoc" pozdrawiam
EwUnIa_kR [ Legend ]
heloł..jestem wykończona i ni emoge iść spać:(
byłam dziś z gabą n abasenie;)oczka mnie bolą od chloru....skóra od pilingu...głowa ze zmęczenia...ech starzeję się..
a z miłych rzeczy..ogladałam dziś może swoje przyszłe autko;)..musze się nauczuc targować;D bo pan bardzo oporny jest:>
dżizas...mąż..zostaw ten komputer i chodź już do spania;>

katrin20 [ Kati ]
ewuś skoro już się chwalisz ;P... to przynajmniej powiedz, co to za gruchot ;D
...no i co to znaczy, że pan jest bardzo oporny??... na każdego są sposoby ;P
...btw. wynocha spać ;*
ewelina_m [ secret ]
witam!
coś się zmieniło u was ostatnio, cos sie wydarzylo? :D dawno nie pisalam, nie wiem czy nadal ktos ma mi za zle ;)
Edziaa [ Generaďż˝ ]
Witam
Ewunia pochwal się autkiem:)

katrin20 [ Kati ]
rozmawiałam z ewunią i... samochodzik jest mrrr mniam :DD... bardzo bardzo fajniutki, ale nic więcej nie powiem pfff :PP :>

U-BOT [ Centurion ]
siemka all ... heh widze że już wszyscy smacznie chrapią ;p Heh no to tym którzy jednak nie śpią życzę dobrej nocki .. i idę pograć :)
Edziaa [ Generaďż˝ ]
dziękuje za życzenia i miłej gry życzę:)

katrin20 [ Kati ]
:>

Edziaa [ Generaďż˝ ]
katrin ależ Ty masz kosmate myśli:P

katrin20 [ Kati ]
edzia no coś Ty ;P... wydaje Ci się ;D... zaraz chyba idę spać... wyjdzie mi to na zdrowie ;P
Edziaa [ Generaďż˝ ]
ja też już powinnam spać:/ nawet mówiłam dobranoc, ale jakoś tak rozmowa się potoczyła:P

katrin20 [ Kati ]
edzia jak ja mówię dobranoc to zazwyczaj idę spać w ciągu kolejnych 3 godzin ;P
Edziaa [ Generaďż˝ ]
jak widać katrin ja też tak robię tylko coś czuję ze nie wyjdzie mi to na dobre

katrin20 [ Kati ]
edzia mi już nic nie jest w stanie bardziej zaszkodzić ;) ;P
...teraz już mykam... jutro muszę jeszcze powtórzyć to i owo do sobotniego egzaminu więc dobranoc ;))
ewuś zostawiam Ci na dzień dobry ;P :*:*:*:* :>

Edziaa [ Generaďż˝ ]
pomyślnie zdanego egzaminu i miłej nocy, dobranoc:)

Kompo [ bujaka jamajka ]
A w ten sobotni poranek to wszyscy śpią? :)

Sudzione [ The Legacy ]
nie wszyscy...
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
nie spie, choc mam zapalki w oczach :)
Shauri [ Chor��y ]
jak tu spac? taka piekna noc :)

piokos [ ]
jaka noc? Przecież już dzień jest. Ptaszki ćwierkają :)
Shauri [ Chor��y ]
bo to sa nocne ptaszki:) goraco im i spac nie moga tak jak ja:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
właśnie wróciłam ...HA!

guzol [ LEXUS ]
Widze, ze chyba juz wszyscy spia :)
Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
a dzie tam wszyscy:P wystarczy ze topic podniosles i zaraz sie zleci masa ludzikow:)

guzol [ LEXUS ]
:)
Zobaczymy kto sie zaraz zleci :)

bartek [ ]
W taki upał nie da się żyć, a co dopiero spać.
Logadin [ Christian Noir Stein ]
Po raz 4rty w tym tygodniu trzeba siedziec do białego rana i robotę kończyć :)
Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
jak sie nie chcialo w dzien robic, to trzeba po nocach siedziec :P
Logadin [ Christian Noir Stein ]
Prawda - ale jak COKOLWIEK robić w dzień przy takich temperaturach?! :)
Litości! DESZCZU!

bad dream [ Pretorianin ]
guzol jak to kto?sama elita oczywiscie ...
to moze maly konkursik- u mnie tylko 27 stopni w pokoju, kto da wiecej
Kompo [ bujaka jamajka ]
obecny...

Kicab [ ]
Eh taki dobry dzien mialem w lineage a tu mi server down zrobili . Teraz bede musial isc spac :).
Pozdrawiam wszystkich nocnych markow. :P

Adamss [ -betting addiction- ]
Heeejas :).

Kompo [ bujaka jamajka ]
Ja Wam powiem, że pięknie te ptaszki koncertują. :)
Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
strzasznie usypiaja, a taka mam ochote jeszcze posiedziec :/

S1KoR© [ alkoholik ]
czy ktos tu jeszcze nie-spi ?
dziendobry tak btw ;]
Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
ptaśki wygraly, ide spac
miłego dnia życze:)

S1KoR© [ alkoholik ]
u mnie nie ćwierkajo...:/
powyszczelali czy co ? ;]
chyba tez zaraz czas na lozeczko...

Kompo [ bujaka jamajka ]
Słabi z Was gracze. ;

S1KoR© [ alkoholik ]
kto slaby ten slaby :]
ja tu z niecierpliwoscia wyczekuje godziny wyjscia na plaze i doprazania sie ;]

Kompo [ bujaka jamajka ]
Przez ten długi weekend (licząc od środy rano) spałem ok. 8h. :)
I jest good. :

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
dobrywieczór wszystkim:)
crittersik [ Centurion ]
czyż godzina 23 to nie za wczesnie na bezsenność? czyż watek nie powinien być dozwolony od min. 24 a najlepiej od 1 w nocy?
Mobii [ Tuningowiec ]
23 i bezsennosc?? 2-3 w nocy to juz blizej bezsennosci wg mnie :)

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
dzisiaj chyba wszyscy poszli juz spac
Logadin [ Christian Noir Stein ]
Żaden spać :)
5 noc praktycznie pod rząd zarwana.

katrin20 [ Kati ]
pobudka śpiochy! :>

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
niedawno kawke wypilem to sobie dzis chyba dluzej posiedze:)

la fessée [ je ne taime plus ]
... heyka bezsennym ... ;) ... zerkam, czy dużo Was tutaj ... ;)

katrin20 [ Kati ]
o sziet :0... ja już więcej nie piję... normalnie mi się dwoi i troi... simsalimadumbambam? :0... że jak :> fajna ksywka :>

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
hie hie :)
z daleka mnie widac prawda? :P
Dimdream [ Pretorianin ]
Simsalabududim-zaraz-zlamie-jezyk, a czemu mi wode nie nastawiles? :P

katrin20 [ Kati ]
lafe :>... Ty to jak zwykle zerkasz... tu i tam :]
sim dajesz po oczach jak cholera... dłużej ksywki nie mogłeś już zrobić :>

la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... no baaa, trzeba zerkać, i tu, i tam, gdzie jest ciekawie, to się przysiadam i gadam ... ;)

Hiacynt. [ Centurion ]
A ja na odwrot, spac mi sie chce jak cholera, ale nauki mam kupe albo nawet i wiecej...

la fessée [ je ne taime plus ]
... ja znów lubię noc spędzać inaczej, aniżeli senności oddać się we władanie ... tak jakoś klimat się łapie i myśli takie jakieś lepsze w mej głowie się rodzą ... ;)

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
tak, tak, taki wieczorny klimat też mi bardziej odpowiada. przyjemny chłodek :D
snopek9 [ Legend ]
Witam
Ja tylko sie wyzalic troche...
Jutro matura z gieldy, trzeba wstac o 5 rano, a ja nie spie...cos czuje ze dzis bedzie masakra...
Dobranoc
katrin20 [ Kati ]
lafe już ja wiem jakie to myśli rodzą Ci się po nocach w głowie ;P
snopciu dobranoc i powodzenia... będe trzymać kciuki :)... ja mam już wsio z głowy :)

la fessée [ je ne taime plus ]
Snopek ... powodzenia ;) ... rano faktycznie o 5.00 to ... masakra, dla mnie to najlepsza godzina na ... zaznawanie snu ;)
Katrin ... no wiesz, marzeniami to ja bywam tu i tam, z tym, tą, tamtą i ... ale to tylko marzenia, choć nie zaszkodzą oczywiście nikomu, a bynajmniej mnie wyrelaksują ;) a czasami podbudują ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-31 00:58:17]

katrin20 [ Kati ]
... lafe z tym? :>... jakieś zmiany ;P

la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... do powyższego dodałem podbudują ;) ... zmiany, hm., ogólnie jestem marzycielem, jak mnie w życiu nie wszystko się chce ułożyć jak należy, to czasami sobie marzę, ale nie za dużo ... wolę okrutną rzeczywistość, o której zapominam przynajmniej nocą ... ;)

katrin20 [ Kati ]
lafe nie wnikam w szczegóły :>

la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... no wiem, ale to i tak nie zmienia faktu, że nocą ... się mnie lepiej egzystowanie podoba, aniżeli w dzionek ;) ... choć to też różnie bywa ... ;)

katrin20 [ Kati ]
lafe wyobraź sobie, że zdążyłam zauważyć ;)

la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... fajnie masz, bo jutro nie musisz wcześnie rano wstać, a ja ... ja też nie muszę rano wcześnie wstać .... fajnie mamy ;) ... a jak byśmy musieli wcześnie rano wstać, to i tak byśmy jeszcze nie spali ;)
Logadin [ Christian Noir Stein ]
No i pora mentalnei przygotować się do kolejnej nocki :)

katrin20 [ Kati ]
lafe wyjąłeś mi to z ust :>... pfff ;P

la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... ale Tobie się spodobał ten emoticonek, to i ja ozdobię posta tego ... a tak ogólnie, to ... lubię popołudniową zmianę w robocie, gdyż się wyspać idzie, ale ... to jedyny chyba plus tej zmiany ;) ... kurcze wszędzie burza była a u mnie się ino chmury zbierają, a burzy niet ... fajnie Wam, takie rześkie powietrze po burzy macie ... a ja nawet na gwiazdy nie popatrzę ;) ...

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
a dzietam:/ u mnie też nie ma, pobłyskalo tylko i poszlo obok. a taki piękny taniec deszczu odprawiłem:(

katrin20 [ Kati ]
lafe bardzo mi się spodobał... przynajmniej dzisiaj ;P... jak chcesz burzy to oć do mnie ;P... tutaj jest pod dostatnkiem ;)
sim to właśnie przez Twój taniec uciekła bokiem ;P
Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
katrin, a wiesz że możesz mieć racje...przez przypadek chyba mi wyszedł taniec wojenny:)

katrin20 [ Kati ]
sim to wszystko jasne ;)... poza tym ja zawsze mam rację ;P

la fessée [ je ne taime plus ]
<--- Sim ... o taniec mnie chodzi ;)
Katrin ... ale ode mnie burze bokiem stronią, wiedzą, że jak ja się czymś zdenerwuję, to się dopiero "burzyć" zaczynam, że żadna burza ze mną nie wygra ... ;)

katrin20 [ Kati ]
lafe żadna? :>... jesteś pewien? :>.. zmoerz się ze mną to zobaczymy ;P

la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... ale w obecności kobiet, to ja potulny jak baranek jestem, więc nie ma szans, ja to ino, z burzą mogę sobie "poburzyć", z księżycem pokłócić, gdy za jasno świeci, ze słońcem pogadać, gdy za gorąco, a tak do kobiet, to wiesz, rozumiesz ... ma się to podejście, co nie ;) ...

katrin20 [ Kati ]
bułahahaha jaka owieczka ;P... w sam raz do wykorzystania :>... czyli nie będziesz się bronić ;P
la fessée [ je ne taime plus ]
... rożki moje, gdzieś żem pogubił, do tego przystrzygli mnie, jakbym owcą był i czym ja się biedny mam teraz bronić ... ;)

katrin20 [ Kati ]
jeden róg Ci się ostał więc dasz sobie radę ;P
la fessée [ je ne taime plus ]
... ale co to za róg, taki kręcony jak kudły moje ... ;) ... a co mam sobie rady nie dać, byle tylko nikomu się nie przyśniło grać na rogu, tzn. ... na mym rogu, bo ten jest pierwszej klasy ;) ...

katrin20 [ Kati ]
dobra ja mykam do łóżeczka :>... alk grzeje jak diabli :>... dobranoc :>
lafe :*:*:*:*:*

la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... miłych poranków i pogodnych nocy ;) ... :* :* :* :* :*
Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]
też uciekam. do dzisiaj pa :)

la fessée [ je ne taime plus ]
Sim ... ;)
... i ja w kimono mknę ... *człap, człap, człap i ... bum, już śpię, więc nie budźcie mnie* ... ;)

katrin20 [ Kati ]
może ktoś by zrobił następną część?