GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność cz 220...właźcie GOLowe nie śpiochy;)

15.05.2005
02:33
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Bezsenność cz 220...właźcie GOLowe nie śpiochy;)

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide





Otwarte od 23 do 7 rano





[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)

czokapik [by brisk]

buziaczki dla wszystkich stałych bywalców:*:*:*:*:*:*:*..... [by Ewunia]

15.05.2005
23:25
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ekhm....

dobrywieczór:)

ja tylko na chwilkę;)

15.05.2005
23:29
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra...widzę że wszyscy śpią;)

kaska..pewnie tu zaglądniesz..spij słodko:*
zostawiam buziaki dla brata gdyby się tu zaplątał..


śliniaczek potrzebuję:)...gdzie jest?:>

15.05.2005
23:30
smile
[4]

RealRufus [ F E A R ]

Jest niestety daleko...

Ale myślami zawsze blisko :*

15.05.2005
23:32
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

rr wiem;*..dobranoc;*..smyrnij odemnie brąza;)

15.05.2005
23:57
[6]

katrin20 [ Kati ]

dobranoc ewuniu :*... milusich snów i spokojnej nocki :*


...poza tym witam wszystkich bezsennych...

16.05.2005
01:19
smile
[7]

katrin20 [ Kati ]

ałłłłłaaaaaa ;(

...dobranoc :/

16.05.2005
01:53
smile
[8]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

no raczej ze brat sie zapląta :)

niemniej cieszę się ze jesteś spowrotem wśród nas siostro :) :****


P.S
Sikor sie pyta czy pisze sie "z powrotem" czy "spowrotem" :P:P:P
buhahah po prostu Sikor jest prostownicą do pyty :)

16.05.2005
01:59
[9]

katrin20 [ Kati ]

z powrotem

16.05.2005
02:05
smile
[10]

S1KoR© [ alkoholik ]

mowie ze z powrotem...sam ześ prostownica :D

16.05.2005
02:56
smile
[11]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Tak się tylko wpisze do odpowiedniego topicu, bo tytułowa bezsennośc nie daje mi żyć i nie dość, że nie moge spać, to jeszcze dobijam się perspektywą wtania o 7 rano :(

16.05.2005
03:09
smile
[12]

Septi [ Starszy Generał ]

Też jeszcze nie śpie.Ściagam sobie filmiku Markus'a Ruhl'a bodybuilding itd.

I chyba zaraz pójde pograć w HL2 :],pasuje w końcu przejść do końca ^^.

16.05.2005
03:10
[13]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

*grin*

Ello

16.05.2005
04:35
[14]

Bremen [ The Dude ]

Za oknem jasno, godz 4.35...i teraz tak, nocny czy poranny ze mnei marek ? :D

16.05.2005
23:09
[15]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Dobrywieczor panie i panowie! Jak co wieczor zapraszam na nasz cykliczny program pod tytulem: Bezsennosc.

Zycze milej wspolnej zabawy :D

16.05.2005
23:14
[16]

Hellcat [ Legend ]

Cześć Arthe :)

Cześć Arthe :)

16.05.2005
23:22
smile
[17]

MrXX [ Pretorianin ]

ZIEFFFFFFFFFFFFFFFFFF

ide spac

16.05.2005
23:31
smile
[18]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

oby do 1-wszej

16.05.2005
23:34
[19]

Garbizaur [ CLS ]

Nie śpię...

Rozmawiam na GG. :)

16.05.2005
23:53
[20]

KaM1kAzE. [ Pretorianin ]

nieśpię... nic nie robię... leci winamp i secik z imprezki D'n'B na której mój kumpel grał. Pisze tego posta patrząc na klawiatue i za chwile go dodam :)

16.05.2005
23:56
smile
[21]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

nieśpię... nic nie robię... leci winamp i mezo_liber_zeby_nie_bylo.mp3 spokojna nutka na koniec dnia ;) POZDRO ;)

17.05.2005
00:01
smile
[22]

KaM1kAzE. [ Pretorianin ]

ej noo pół-plagiat nomanie! :P

17.05.2005
00:23
smile
[23]

Hiacynt. [ Centurion ]

hiacyntuje

17.05.2005
00:50
[24]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

*podchodzi do Hellcata i lize Go po nosq* :D
to taki emot z mojego MUDa :)

Hellcat ---> tez juz dawno Cie nie widzialam :)

Hiacynt ---> a w jakim kolorze?


U mnie leci tez DnB "Kruder & Dorfmeister" piekne nagrania. Zaraz niestety klade sie do koi, rano do szkoly trzeba isc.

Eh, w Bonn czuc ze maj sie zaczal. Wszedzie pelno tych przezroczystych muszek... Najwiecej na ekranie monitoru.

17.05.2005
00:56
smile
[25]

trzynasty [ Legionista ]

dobranoc

17.05.2005
00:59
smile
[26]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

a no dobranoc

17.05.2005
01:01
[27]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

GN8 ALL! Bye! Adios! CU! Tschuss! Bywajcie!

17.05.2005
01:12
smile
[28]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

oby do 2 giej

17.05.2005
01:29
[29]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Oczy mi się kleją... Ech, kiedyś to do czwartej-piatej siedziałem :)

17.05.2005
23:39
[30]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

OOOoooOOOooo!!!

O juz od 39 minut otwarte :D

17.05.2005
23:44
[31]

katrin20 [ Kati ]

:>

17.05.2005
23:59
smile
[32]

Hellcat [ Legend ]

*profilaktycznie smaruje sobie nos CIF-em*

18.05.2005
00:02
[33]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

polnoc

18.05.2005
00:03
smile
[34]

Hellcat [ Legend ]

*porażony Jej/Jego [;P] bystrością* ;D

18.05.2005
00:04
[35]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Hell - jakim CIFem? Tym mleczkiem do szorowania?

18.05.2005
00:06
smile
[36]

Hellcat [ Legend ]

Nie rysuje powierzchni ]:->

18.05.2005
00:09
smile
[37]

katrin20 [ Kati ]

18.05.2005
00:10
[38]

Hellcat [ Legend ]

*zaskoczony że polizał go ktoś inny niż zamierzony/a Arthe* :]

18.05.2005
00:16
[39]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Hell ---> nie rysuje powierzchni? A moze narysuj cos?

18.05.2005
00:16
[40]

Hellcat [ Legend ]

Jestem antytalencie plastyczne i rysować nic nie umiem :]

18.05.2005
00:22
[41]

Hellcat [ Legend ]

Szkoda takiej ładnej nocy na siedzenie w domu.

Dobranoc :)

18.05.2005
01:04
[42]

katrin20 [ Kati ]

:P

18.05.2005
01:35
[43]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

czas oddac sie Morfeuszowi :)

BraNoC

18.05.2005
01:38
[44]

katrin20 [ Kati ]

dobranoc :]

18.05.2005
02:14
smile
[45]

dacar [ Cult ]

hm... to jak to jest... watek o bezsennosci, a wszyscy ida spac? ja tu sie chcialem jako staly bywalec zapisac... ale skoro nie ma nikogo.... pewnie wszyscy spac poszli :)

18.05.2005
02:19
smile
[46]

katrin20 [ Kati ]

a właśnie, że nie wszyscy :]

18.05.2005
02:21
[47]

dacar [ Cult ]

aaa, to przepraszam, nastepnym razem napisze "prawie" wszyscy poszli spac :)

kurde, nauka nocami dala mi sie we znaki... teraz juz nie moge spac po nocach ;) ta szkola rzeczywiscie ruinuje zycie ;)

18.05.2005
02:25
smile
[48]

katrin20 [ Kati ]

dacar zostało Ci wybaczone ;)
...a co doszkoły to masz 100% racji... rujnuje życie jak cholera ;)... szczególnie to nocne ;)

18.05.2005
02:30
[49]

dacar [ Cult ]

szczegolnie, jak ktos uczy sie nocami do matury... i teraz nie ma co w nocy robic, tylko szweda sie po roznych forach i stronach ;)

Ciekawe, czy ktos jeszcze nie spi...?

18.05.2005
02:36
smile
[50]

katrin20 [ Kati ]

do matury :]... brrr... aż mam gęsią skórkę na samą myśl o wynikach :)

...fffffssssssttttaaaawwwwaaaaććććć!!!!! :]

18.05.2005
02:39
[51]

dacar [ Cult ]

a kiedy sie spodziewasz wynikow? u mnie przy dobrych wiatrach moze beda tak kolo srodka czerwca ;)

chyba nikt nie slyszy... trzeba glosna muze zapodac, moze wtedy uslysza ;)

18.05.2005
02:46
[52]

katrin20 [ Kati ]

dacar ja zdaję jeszcze starą maturkę... wyniki pisemnych mam dzisiaj, a przede mną jeszcze egzaminy ustne... 23, 25 i 28 maj :]... wyniki będą tego samego dnia więc pod koniec maja wszystko będzie jasne :)

...a niech se śpio słodko ;P

18.05.2005
02:51
[53]

dacar [ Cult ]

28 maj? toz to sobota... Wy w sobote zdajecie mature?

18.05.2005
02:52
[54]

katrin20 [ Kati ]

yhy... na 8.30 :]... bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość :]

18.05.2005
02:59
[55]

dacar [ Cult ]

to ja juz nic nie rozumiem... w sobote o 8:30 matura ustna?? nie mieli lepszych terminow? hmmm...

18.05.2005
03:03
[56]

katrin20 [ Kati ]

widocznie nie mieli... zresztą co za różnica jaki to dzień :)

18.05.2005
03:08
[57]

dacar [ Cult ]

jezeli o mnie chodzi, to w soboty o 8:30 sie spi, a nie matury zdaje :) ale skoro nauczycielom to nie sprawia problemu... to ja juz nic nie wiem :P

18.05.2005
03:19
smile
[58]

katrin20 [ Kati ]

jedną sobotę chyba jakoś przeżyję ;)... chociaż rzeczywiście wolałabym spać ;]

...aaa skoro o śnie mowa... to ja już mykam... muszę trochę odetchnąć... rano znowu czeka nauka :]... więc dobranoc i milusiej nocki ;)
...narka dacar ;))


ewuś zostawiam na dobranoc --> :*:*... a właściwie chyba już na dzień dobry :]

18.05.2005
03:21
[59]

dacar [ Cult ]

dobranoc :)

18.05.2005
03:49
smile
[60]

Metam [ Pretorianin ]

;( znowu spac nie moge ;( hilfe to juz mi zakrawa na jakas chorobe

18.05.2005
04:50
smile
[61]

zmudix [ palnik ]

Ech co ten Ragnarok robi z człowieka...

18.05.2005
23:09
smile
[62]

Fenris_ek [ Fen ]

Pobudka, nocne zjawy!
Się powoli dekomputeryzuję, niedawno odkryłem, że istnieje coś takiego jak poczta nieelektroniczna.

19.05.2005
01:22
[63]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Dobry :)

19.05.2005
23:47
smile
[64]

Fenris_ek [ Fen ]

Aaaaaaaale pustoooo... Wyginęli? Przecież to nie były mamuty
Zieeew dobry.

19.05.2005
23:49
[65]

katrin20 [ Kati ]

bry wieczór :]

19.05.2005
23:50
smile
[66]

NorwicK [ Maggot ]

Witam nie spiochów :)

19.05.2005
23:54
smile
[67]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc:>

19.05.2005
23:58
smile
[68]

Fenris_ek [ Fen ]

A, jednak ktoś tu jeszcze żyje!
Bry wieczór, bry wieczór, dobranoc :>

20.05.2005
00:03
smile
[69]

katrin20 [ Kati ]

dobranoc sss... :*.... L.L.L...L.L.L.L :>

fen ktoś musi czuwać :]

20.05.2005
00:06
smile
[70]

Hellcat [ Legend ]

Popsułem :]

20.05.2005
00:08
[71]

katrin20 [ Kati ]

co popsułeś????

20.05.2005
00:09
smile
[72]

Hellcat [ Legend ]

Nie wiem, ale to nie działa :D

20.05.2005
00:09
smile
[73]

katrin20 [ Kati ]

ale co? :>

20.05.2005
00:10
smile
[74]

Hellcat [ Legend ]

Co co?? :>

I NIE KRZYCZ NA MNIE!!

20.05.2005
00:11
smile
[75]

Fenris_ek [ Fen ]

Pewnie, Kacik, czujność to podstawa :>
Coś mała wydajność dobowo-postowa wystepuje tu ostatnio. Niedobrze, trzeba dbać o statystyki.
Pora trochę pospamować :P --->

20.05.2005
00:15
smile
[76]

katrin20 [ Kati ]

hell przecież nie podniosłam głosu :]

fen no coś Ty... mamy statsować :D... eee tam ]:->
...znowu KACIK ;P... a już mysłałam, że zapomniałeś ;>:>

20.05.2005
00:18
smile
[77]

Fenris_ek [ Fen ]

Kacik, zapomniałem? MAm cholernie dobrą pamięć - przeszkadza trochę czasami :)
Spam cz. 2, czyli BPP (Barek Prawdziwego Polaka) ---->

20.05.2005
00:20
smile
[78]

katrin20 [ Kati ]

fen dobrze wiedzieć :>:>... będe teraz uważała co mówię, bo później będziesz mi to wypominał ;P
...BPP? :>... pfff... w moim jest więcej ;D :>:>... tzn zazwyczaj jest więcej :]

20.05.2005
00:23
smile
[79]

Fenris_ek [ Fen ]

K: A uważaj, uważaj, bo będę wypominał :>
W moim nigdy tyle nie ma... nie ma szans, żeby się utrzymało przy tych sępach, które do mnie zaglądają.

Spam cz.3 i ostatnia, czyli ciut polityki --->

PS. Hellc - naprawiłeś?

20.05.2005
00:31
smile
[80]

katrin20 [ Kati ]

fen to ma być groźba? :D
...pfff wcale się nie dziwię, że w Twoim barku fruwają pajęczyny ;> :>:>:>:>

20.05.2005
00:41
smile
[81]

Fenris_ek [ Fen ]

Kat - pajęczyny? To chyba jakieś pozostałości po hodowli pajączków. Już pozamiatałem, masz nieaktualne info. Aktualnie mój barek stoi pusty i czysty. Czeka na uzupełnienia.
"My tolko szampańskoje i kawjor" :>
PS. Poza tym przestawiam się na dietę jogurtową. Taki dostałem odgórny prikaz. ;-(

20.05.2005
00:52
smile
[82]

katrin20 [ Kati ]

fen pfff :>... mogę się z Tobą podzielić... smutno tak paczeć w pustkę ;>
...aż się wzruszyłam ;P... hmmm :>

PS... że co? :0... dietę jogurtową.. bleee :0... no jak tak można :>:>

20.05.2005
01:00
smile
[83]

Fenris_ek [ Fen ]

No, też mi smutno, buuu. Dziś już litr jogurtu mam za sobą (poważnie, już mi się patrzeć do lodówki nie chce... wszędzie to paskudztwo stoi). W pustkę na szczęście nie patrzę, słucham muzy i przeglądam zaległe maile. Ostatnio niewiele siedzę przy kompie.
Na dodatek zaraz idę spać, wstaję rano... masakra... normalnieję=zdrowieję=marnuję sobie życie.
Cóż, ciężkie czasy nastały ;)
No to G'Night Bezsenni!

20.05.2005
01:02
smile
[84]

katrin20 [ Kati ]

fen przyjemnej nocki... baaaardzo przyjemnej :>:>... tylko nie normalniej za bardzo, bo to będzie tragedia ;P ;D

20.05.2005
01:04
[85]

Fenris_ek [ Fen ]

Don't worry, milady, AŻ TAK nie znormalnieję ;>
Koszmarnych.

20.05.2005
01:07
smile
[86]

katrin20 [ Kati ]

uffff :D... no to teraz mi chociaż trochę ulżyło... będe już spała spokojnie ;P
...i dzikich ;>

20.05.2005
01:14
[87]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Chcialbym sie zapisac do golowych nieszporow, tffffffuu nie spiochow :)

20.05.2005
01:16
smile
[88]

katrin20 [ Kati ]

dunkan tutaj nie trzeba się zapisywać... tfuuu :>

20.05.2005
01:40
[89]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

To dobrze, to che sie zapisac nieoficjalnie, zeby nie bylo, ze jestem tu na dziko :)

20.05.2005
01:48
smile
[90]

katrin20 [ Kati ]

dunkan, ale na dziko jest najprzyjemniej ;)... nieoficjanych zapisów też nie ma ;)

20.05.2005
01:51
[91]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Ok, wiec jestem niezapisany, ale zrzeszony :P. BTW swoja droga ostatnio sypiam bardzo pozno i bardzo pozno wstaje - taki okres w mym zyciu, w zadnej karczmie sie nie udzielam (poza paparazzi), a ta tematycznie odpowiada mi najbardziej :).

20.05.2005
02:03
[92]

katrin20 [ Kati ]

dunkan jakiś leniuch Cię opętał ;P... jeśli chodzi o mnie to zawsze chodzę spać bardzo późno... ale jestem grzeczna i wstaję rano :P... pfff... jak można spać do południa ;]... szkoda życia na sen ;)

20.05.2005
02:32
smile
[93]

katrin20 [ Kati ]

czas się pożegegnać więc dobranoc wszystkim ;))

20.05.2005
02:34
smile
[94]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

No co ty... tak wczesnie? :P

21.05.2005
01:47
[95]

dacar [ Cult ]

nie wiem, czy dzisiaj jakis strajk, ze nikt nie otworzyl tego watku? jak nikt, to ja otwieram ;) nie spi ktos?

21.05.2005
01:51
smile
[96]

katrin20 [ Kati ]

dacar ktoś nie śpi ;)


stranger :P:P:P:P:P :>

21.05.2005
01:52
[97]

znany-banita [ Pretorianin ]

dla mnie to jest naprzykład srodek dnia

21.05.2005
01:54
[98]

dacar [ Cult ]

juz myslalem, ze wszyscy poszli spac, i tylko ja siedze...
katrin20: jak wogole matury? :)
znany-banita: srodek dnia, albo wczesny wieczor - wiem cos na ten temat ;)

21.05.2005
01:58
smile
[99]

katrin20 [ Kati ]

dacar :>... tylko bez 20 bo... wrrr.... pfffff ;)
...a matury... sie okaże w przyszłym tygodniu :>

21.05.2005
02:00
[100]

dacar [ Cult ]

katrin ---> a czemu bez 20? przeciez tak jest w nicku, a ja pisze po nickach... nie to nie, mnie to tam roznicy nie robi... tylko czemu bez? hm...

21.05.2005
02:02
smile
[101]

katrin20 [ Kati ]

dacar bo mój jest ładnieszy bez 20 ;P

21.05.2005
02:06
[102]

dacar [ Cult ]

katrin ---> w takim razie, nie mam juz argumentow, zeby uzywac "dwudziestki" ;)
Czemu nigdy nie spisz? uczysz sie po nocach? ;)

21.05.2005
02:09
[103]

katrin20 [ Kati ]

dacar krótko i zwięźle to nie śpię bo mi się nie chce :]... a po nocach się nie uczę, tylko właśnie odpoczywam od nauki :]... ale jeszcze tylko tydzień męki :]

21.05.2005
02:11
[104]

dacar [ Cult ]

napewno bedzie dobrze... zaleta starej matury jest to, ze znasz wyniki od razu... przy nowej musisz czekac na wyniki miesiac... a moze i dluzej. Dlatego Ty jestes "szczesliwsza"... ja teraz na wyniki czekam :/

21.05.2005
02:13
[105]

katrin20 [ Kati ]

no wiem... z tym na nowej jest przerąbane :/... ja dostawałam schiza jak musiałam czekać tydzień na wyniki pisemnych... a co dopiero miesiąc :|

21.05.2005
02:15
[106]

dacar [ Cult ]

a pisemne jak Ci poszly?
Ja ostatnia mature mialem 13 maja... dobrze bedzie, jak wyniki beda pod koniec czerwca... ale co zrobic... narazie tylko czekac...

21.05.2005
02:19
[107]

katrin20 [ Kati ]

dostatecznie :]... czyli bez rewelacji... z maty liczyłam co najmniej na 4, no ale trudno... może uda się podciągnąć na ustnych... dobra ja schodzę z psem i powoli mykam spać :]

21.05.2005
02:21
[108]

dacar [ Cult ]

oki, wiec dobranoc :)

21.05.2005
02:22
smile
[109]

katrin20 [ Kati ]

miłej nocki ;))

21.05.2005
23:36
[110]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Guten Abend all!

Wie geht's?

22.05.2005
00:13
smile
[111]

Fenris_ek [ Fen ]

Gut, aber ich habe seit 16 Stunden nicht geschlafen, sooo... Gute Nacht fur alle (oder nur fur mich)
Mein trefflich Traum soll nicht zu lang (lange???) warten.

22.05.2005
00:15
[112]

SULIK [ olewam zasady ]

Hej ludzie i inne boty

22.05.2005
00:26
smile
[113]

Fenris_ek [ Fen ]

Hej hej, Suliki i inne dziki.
To na dobranoc jeszcze ostrzeżenie ze stacji meteo - kolano mnie napie... tzn. boli, czyli na dolnym śląsku zanosi się na deszcz (albo upał).
Zzzzzanikam.

22.05.2005
00:27
smile
[114]

Kompo [ bujaka jamajka ]

22.05.2005
00:32
smile
[115]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

ja nie śpei ale jest przerwa na forresta gumpa wiec wskoczyłem na gola :P

22.05.2005
00:41
smile
[116]

Adamss [ -betting addiction- ]

y0 ekipa z różowego dżipa

22.05.2005
01:06
[117]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

zastanawiam sie, czy na dyskoteke jakas skoczyc..

22.05.2005
03:19
smile
[118]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Jazda na ostrym jogurcie!
Gdzie się wszyscy podziali?! :D

22.05.2005
04:54
smile
[119]

Adamss [ -betting addiction- ]

ponownie witam :)

23.05.2005
00:08
[120]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Ktos jeszcze nie spi? :D

23.05.2005
01:57
[121]

dacar [ Cult ]

mi sie zdarzylo nie spac... i to nie pierwszy raz. Ktos jeszcze?

23.05.2005
02:06
smile
[122]

Fenris_ek [ Fen ]

Uwielbiam te wspaniałe, bezsenne noce z niedzieli na poniedziałek.
Jutro przekrwione oczy i percepcja ćmy pod lampą. Ciekawe, czemu nie mogę zasnąć. To nielogiczne :)

23.05.2005
03:04
[123]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Pobiłem was! Pobiłem! Trzecia nad ranem! HAHA! :>

Dobrze, że już skończyłem szkołę bo bym chyba się pociął, jakbym miał zasuwać rano w deszczu, paląc szluga owijać się płaszczykiem i zerkać na niebo. :>

23.05.2005
04:28
smile
[124]

Wiener [ Konsul ]

Powoli trzeba klasc sie spac :)

23.05.2005
23:46
[125]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Bry!

23.05.2005
23:51
[126]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

SULIK ---> :DD milo drogi z Toba skrzyzowac
Dunkan Mlodszy --- czesc, czuj sie jak u siebie w barze. Po lewej sa napoje alkocholowe, po prawej napoje niealkocholowe. Po srodku szklanka z paluszkami :)
Fenris_ek ---> jak tam poniedzialek?? :)

24.05.2005
00:20
smile
[127]

Fenris_ek [ Fen ]

Atrhemide - poniedziałek do 12:00 koszmar, potem się zatrzęsło niebo i ziemia, przygotowania do dużych zmian życiowych w toku i przebiegają idealnie, potem obiadek na mieście, prezencik-torebka pysznej kawy irlandzkiej leży już na biurku (gdzie mój dzbanek do kawy!), dyskusja z przyjacielem, pyyyszna kolacja u super-przyjaciółki (bez podtekstów), kawa późnym wieczorem ze znajomymi, potem knajpa/piwko (jedno, grzecznie). Dzisiaj usnę bez trudu :)
Kciuki w górę i żyjemy.

PS. Jak ja lubię takie poniedziałki <cieszy michę>

26.05.2005
01:25
[128]

thekid2 [ Konsul ]

Jest tu kto? ;]

26.05.2005
01:35
[129]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Ich melde mich!

26.05.2005
01:40
[130]

craym [ im your PIMP ]

blah
ja wlasnie sicgam jakies filmy z UFC i lethal street fighting Basa Ruttena :>

26.05.2005
01:40
smile
[131]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

roooobię skaaan aaaantyyywiruuusooowyyyy ale padam na ryyyj... spaaaaać

26.05.2005
01:45
[132]

Shauri [ Chor��y ]

dobrywieczor:)

26.05.2005
01:57
[133]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Ja jeszcze nie spie :) wlasnie gadam juz 4h przez telefon :). Ale nie martwcie sie, mam znizkowa taryfe :) teraz nic nie place :))

26.05.2005
02:02
[134]

craym [ im your PIMP ]

dobranoc!

26.05.2005
02:59
[135]

Shauri [ Chor��y ]

taka wczesna pora a wszyscy juz spia. oO

26.05.2005
05:10
[136]

col. Kilgore [ Konsul ]

Wy sie nazywacie "nie spiochami"? amatorzy :P

tak sobie sie tu wpisalem bo zadnych innych ciekawych watkow tutaj nie widze o tej porze :]

26.05.2005
06:57
[137]

hola' [ koniczynka ]

dawno tu nie zagladalem, w kazdym badz razie dzien dobry i powiem wam dzis "dobranoc" pozdrawiam

27.05.2005
00:04
[138]

EwUnIa_kR [ Legend ]

heloł..jestem wykończona i ni emoge iść spać:(
byłam dziś z gabą n abasenie;)oczka mnie bolą od chloru....skóra od pilingu...głowa ze zmęczenia...ech starzeję się..
a z miłych rzeczy..ogladałam dziś może swoje przyszłe autko;)..musze się nauczuc targować;D bo pan bardzo oporny jest:>


dżizas...mąż..zostaw ten komputer i chodź już do spania;>

27.05.2005
00:16
smile
[139]

katrin20 [ Kati ]

ewuś skoro już się chwalisz ;P... to przynajmniej powiedz, co to za gruchot ;D
...no i co to znaczy, że pan jest bardzo oporny??... na każdego są sposoby ;P

...btw. wynocha spać ;*

27.05.2005
00:33
[140]

ewelina_m [ secret ]

witam!
coś się zmieniło u was ostatnio, cos sie wydarzylo? :D dawno nie pisalam, nie wiem czy nadal ktos ma mi za zle ;)

27.05.2005
00:35
[141]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

Witam
Ewunia pochwal się autkiem:)

27.05.2005
01:50
smile
[142]

katrin20 [ Kati ]

rozmawiałam z ewunią i... samochodzik jest mrrr mniam :DD... bardzo bardzo fajniutki, ale nic więcej nie powiem pfff :PP :>

27.05.2005
02:35
smile
[143]

U-BOT [ Centurion ]

siemka all ... heh widze że już wszyscy smacznie chrapią ;p Heh no to tym którzy jednak nie śpią życzę dobrej nocki .. i idę pograć :)

27.05.2005
02:37
[144]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

dziękuje za życzenia i miłej gry życzę:)

27.05.2005
02:39
smile
[145]

katrin20 [ Kati ]

:>

27.05.2005
02:42
smile
[146]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

katrin ależ Ty masz kosmate myśli:P

27.05.2005
02:45
smile
[147]

katrin20 [ Kati ]

edzia no coś Ty ;P... wydaje Ci się ;D... zaraz chyba idę spać... wyjdzie mi to na zdrowie ;P

27.05.2005
02:47
[148]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

ja też już powinnam spać:/ nawet mówiłam dobranoc, ale jakoś tak rozmowa się potoczyła:P

27.05.2005
02:49
smile
[149]

katrin20 [ Kati ]

edzia jak ja mówię dobranoc to zazwyczaj idę spać w ciągu kolejnych 3 godzin ;P

27.05.2005
02:52
[150]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

jak widać katrin ja też tak robię tylko coś czuję ze nie wyjdzie mi to na dobre

27.05.2005
02:54
smile
[151]

katrin20 [ Kati ]

edzia mi już nic nie jest w stanie bardziej zaszkodzić ;) ;P

...teraz już mykam... jutro muszę jeszcze powtórzyć to i owo do sobotniego egzaminu więc dobranoc ;))

ewuś zostawiam Ci na dzień dobry ;P :*:*:*:* :>

27.05.2005
02:57
smile
[152]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

pomyślnie zdanego egzaminu i miłej nocy, dobranoc:)

28.05.2005
01:45
smile
[153]

Kompo [ bujaka jamajka ]

A w ten sobotni poranek to wszyscy śpią? :)

28.05.2005
02:01
smile
[154]

Sudzione [ The Legacy ]

nie wszyscy...

28.05.2005
02:08
[155]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

nie spie, choc mam zapalki w oczach :)

28.05.2005
03:25
[156]

Shauri [ Chor��y ]

jak tu spac? taka piekna noc :)

28.05.2005
03:38
smile
[157]

piokos [ ]

jaka noc? Przecież już dzień jest. Ptaszki ćwierkają :)

28.05.2005
03:49
[158]

Shauri [ Chor��y ]

bo to sa nocne ptaszki:) goraco im i spac nie moga tak jak ja:)

28.05.2005
04:41
[159]

EwUnIa_kR [ Legend ]

właśnie wróciłam ...HA!

29.05.2005
01:39
smile
[160]

guzol [ LEXUS ]

Widze, ze chyba juz wszyscy spia :)

29.05.2005
01:42
[161]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

a dzie tam wszyscy:P wystarczy ze topic podniosles i zaraz sie zleci masa ludzikow:)

29.05.2005
01:43
smile
[162]

guzol [ LEXUS ]

:)

Zobaczymy kto sie zaraz zleci :)

29.05.2005
01:52
smile
[163]

bartek [ ]

W taki upał nie da się żyć, a co dopiero spać.

29.05.2005
02:00
[164]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Po raz 4rty w tym tygodniu trzeba siedziec do białego rana i robotę kończyć :)

29.05.2005
02:15
[165]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

jak sie nie chcialo w dzien robic, to trzeba po nocach siedziec :P

29.05.2005
02:17
[166]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Prawda - ale jak COKOLWIEK robić w dzień przy takich temperaturach?! :)
Litości! DESZCZU!

29.05.2005
02:19
smile
[167]

bad dream [ Pretorianin ]

guzol jak to kto?sama elita oczywiscie ...


to moze maly konkursik- u mnie tylko 27 stopni w pokoju, kto da wiecej

29.05.2005
02:21
[168]

Kompo [ bujaka jamajka ]

obecny...

29.05.2005
02:38
smile
[169]

Kicab [ ]

Eh taki dobry dzien mialem w lineage a tu mi server down zrobili . Teraz bede musial isc spac :).

Pozdrawiam wszystkich nocnych markow. :P

29.05.2005
02:52
smile
[170]

Adamss [ -betting addiction- ]

Heeejas :).

29.05.2005
04:06
smile
[171]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Ja Wam powiem, że pięknie te ptaszki koncertują. :)

29.05.2005
04:09
[172]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

strzasznie usypiaja, a taka mam ochote jeszcze posiedziec :/

29.05.2005
04:14
smile
[173]

S1KoR© [ alkoholik ]

czy ktos tu jeszcze nie-spi ?

dziendobry tak btw ;]

29.05.2005
04:20
[174]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

ptaśki wygraly, ide spac

miłego dnia życze:)

29.05.2005
04:23
smile
[175]

S1KoR© [ alkoholik ]

u mnie nie ćwierkajo...:/

powyszczelali czy co ? ;]

chyba tez zaraz czas na lozeczko...

29.05.2005
04:32
smile
[176]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Słabi z Was gracze. ;›

29.05.2005
04:35
smile
[177]

S1KoR© [ alkoholik ]

kto slaby ten slaby :]

ja tu z niecierpliwoscia wyczekuje godziny wyjscia na plaze i doprazania sie ;]

29.05.2005
05:05
smile
[178]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Przez ten długi weekend (licząc od środy rano) spałem ok. 8h. :)
I jest good. :›

29.05.2005
23:08
smile
[179]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

dobrywieczór wszystkim:)

29.05.2005
23:12
[180]

crittersik [ Centurion ]

czyż godzina 23 to nie za wczesnie na bezsenność? czyż watek nie powinien być dozwolony od min. 24 a najlepiej od 1 w nocy?

29.05.2005
23:13
[181]

Mobii [ Tuningowiec ]

23 i bezsennosc?? 2-3 w nocy to juz blizej bezsennosci wg mnie :)

30.05.2005
02:43
smile
[182]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

dzisiaj chyba wszyscy poszli juz spac

30.05.2005
04:13
[183]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Żaden spać :)
5 noc praktycznie pod rząd zarwana.

30.05.2005
23:20
smile
[184]

katrin20 [ Kati ]

pobudka śpiochy! :>

30.05.2005
23:54
smile
[185]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

niedawno kawke wypilem to sobie dzis chyba dluzej posiedze:)

31.05.2005
00:11
smile
[186]

la fessée [ je ne taime plus ]

... heyka bezsennym ... ;) ... zerkam, czy dużo Was tutaj ... ;)

31.05.2005
00:12
smile
[187]

katrin20 [ Kati ]

o sziet :0... ja już więcej nie piję... normalnie mi się dwoi i troi... simsalimadumbambam? :0... że jak :> fajna ksywka :>

31.05.2005
00:16
smile
[188]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

hie hie :)
z daleka mnie widac prawda? :P

31.05.2005
00:17
[189]

Dimdream [ Pretorianin ]

Simsalabududim-zaraz-zlamie-jezyk, a czemu mi wode nie nastawiles? :P

31.05.2005
00:20
smile
[190]

katrin20 [ Kati ]

lafe :>... Ty to jak zwykle zerkasz... tu i tam :]

sim dajesz po oczach jak cholera... dłużej ksywki nie mogłeś już zrobić :>

31.05.2005
00:23
smile
[191]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... no baaa, trzeba zerkać, i tu, i tam, gdzie jest ciekawie, to się przysiadam i gadam ... ;)

31.05.2005
00:31
smile
[192]

Hiacynt. [ Centurion ]

A ja na odwrot, spac mi sie chce jak cholera, ale nauki mam kupe albo nawet i wiecej...

31.05.2005
00:38
smile
[193]

la fessée [ je ne taime plus ]

... ja znów lubię noc spędzać inaczej, aniżeli senności oddać się we władanie ... tak jakoś klimat się łapie i myśli takie jakieś lepsze w mej głowie się rodzą ... ;)

31.05.2005
00:46
smile
[194]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

tak, tak, taki wieczorny klimat też mi bardziej odpowiada. przyjemny chłodek :D

31.05.2005
00:46
[195]

snopek9 [ Legend ]

Witam
Ja tylko sie wyzalic troche...

Jutro matura z gieldy, trzeba wstac o 5 rano, a ja nie spie...cos czuje ze dzis bedzie masakra...

Dobranoc

31.05.2005
00:48
[196]

katrin20 [ Kati ]

lafe już ja wiem jakie to myśli rodzą Ci się po nocach w głowie ;P

snopciu dobranoc i powodzenia... będe trzymać kciuki :)... ja mam już wsio z głowy :)

31.05.2005
00:53
smile
[197]

la fessée [ je ne taime plus ]

Snopek ... powodzenia ;) ... rano faktycznie o 5.00 to ... masakra, dla mnie to najlepsza godzina na ... zaznawanie snu ;)

Katrin ... no wiesz, marzeniami to ja bywam tu i tam, z tym, tą, tamtą i ... ale to tylko marzenia, choć nie zaszkodzą oczywiście nikomu, a bynajmniej mnie wyrelaksują ;) a czasami podbudują ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-31 00:58:17]

31.05.2005
00:58
smile
[198]

katrin20 [ Kati ]

... lafe z tym? :>... jakieś zmiany ;P

31.05.2005
01:01
smile
[199]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... do powyższego dodałem podbudują ;) ... zmiany, hm., ogólnie jestem marzycielem, jak mnie w życiu nie wszystko się chce ułożyć jak należy, to czasami sobie marzę, ale nie za dużo ... wolę okrutną rzeczywistość, o której zapominam przynajmniej nocą ... ;)

31.05.2005
01:18
smile
[200]

katrin20 [ Kati ]

lafe nie wnikam w szczegóły :>

31.05.2005
01:24
smile
[201]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... no wiem, ale to i tak nie zmienia faktu, że nocą ... się mnie lepiej egzystowanie podoba, aniżeli w dzionek ;) ... choć to też różnie bywa ... ;)

31.05.2005
01:39
smile
[202]

katrin20 [ Kati ]

lafe wyobraź sobie, że zdążyłam zauważyć ;)

31.05.2005
01:42
smile
[203]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... fajnie masz, bo jutro nie musisz wcześnie rano wstać, a ja ... ja też nie muszę rano wcześnie wstać .... fajnie mamy ;) ... a jak byśmy musieli wcześnie rano wstać, to i tak byśmy jeszcze nie spali ;)

31.05.2005
01:54
[204]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

No i pora mentalnei przygotować się do kolejnej nocki :)

31.05.2005
02:05
smile
[205]

katrin20 [ Kati ]

lafe wyjąłeś mi to z ust :>... pfff ;P

31.05.2005
02:15
smile
[206]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... ale Tobie się spodobał ten emoticonek, to i ja ozdobię posta tego ... a tak ogólnie, to ... lubię popołudniową zmianę w robocie, gdyż się wyspać idzie, ale ... to jedyny chyba plus tej zmiany ;) ... kurcze wszędzie burza była a u mnie się ino chmury zbierają, a burzy niet ... fajnie Wam, takie rześkie powietrze po burzy macie ... a ja nawet na gwiazdy nie popatrzę ;) ...

31.05.2005
02:19
smile
[207]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

a dzietam:/ u mnie też nie ma, pobłyskalo tylko i poszlo obok. a taki piękny taniec deszczu odprawiłem:(

31.05.2005
02:27
smile
[208]

katrin20 [ Kati ]

lafe bardzo mi się spodobał... przynajmniej dzisiaj ;P... jak chcesz burzy to oć do mnie ;P... tutaj jest pod dostatnkiem ;)

sim to właśnie przez Twój taniec uciekła bokiem ;P

31.05.2005
02:31
[209]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

katrin, a wiesz że możesz mieć racje...przez przypadek chyba mi wyszedł taniec wojenny:)

31.05.2005
02:34
smile
[210]

katrin20 [ Kati ]

sim to wszystko jasne ;)... poza tym ja zawsze mam rację ;P

31.05.2005
02:38
smile
[211]

la fessée [ je ne taime plus ]

<--- Sim ... o taniec mnie chodzi ;)

Katrin ... ale ode mnie burze bokiem stronią, wiedzą, że jak ja się czymś zdenerwuję, to się dopiero "burzyć" zaczynam, że żadna burza ze mną nie wygra ... ;)

31.05.2005
02:43
smile
[212]

katrin20 [ Kati ]

lafe żadna? :>... jesteś pewien? :>.. zmoerz się ze mną to zobaczymy ;P

31.05.2005
02:47
smile
[213]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... ale w obecności kobiet, to ja potulny jak baranek jestem, więc nie ma szans, ja to ino, z burzą mogę sobie "poburzyć", z księżycem pokłócić, gdy za jasno świeci, ze słońcem pogadać, gdy za gorąco, a tak do kobiet, to wiesz, rozumiesz ... ma się to podejście, co nie ;) ...

31.05.2005
02:49
smile
[214]

katrin20 [ Kati ]

bułahahaha jaka owieczka ;P... w sam raz do wykorzystania :>... czyli nie będziesz się bronić ;P

31.05.2005
02:53
[215]

la fessée [ je ne taime plus ]

... rożki moje, gdzieś żem pogubił, do tego przystrzygli mnie, jakbym owcą był i czym ja się biedny mam teraz bronić ... ;)

31.05.2005
02:57
smile
[216]

katrin20 [ Kati ]

jeden róg Ci się ostał więc dasz sobie radę ;P

31.05.2005
03:02
[217]

la fessée [ je ne taime plus ]

... ale co to za róg, taki kręcony jak kudły moje ... ;) ... a co mam sobie rady nie dać, byle tylko nikomu się nie przyśniło grać na rogu, tzn. ... na mym rogu, bo ten jest pierwszej klasy ;) ...

31.05.2005
03:05
smile
[218]

katrin20 [ Kati ]

dobra ja mykam do łóżeczka :>... alk grzeje jak diabli :>... dobranoc :>

lafe :*:*:*:*:*

31.05.2005
03:09
smile
[219]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... miłych poranków i pogodnych nocy ;) ... :* :* :* :* :*

31.05.2005
03:10
[220]

Simsalbimbamba Saladu Saladim [ Centurion ]

też uciekam. do dzisiaj pa :)

31.05.2005
03:16
smile
[221]

la fessée [ je ne taime plus ]

Sim ... ;)

... i ja w kimono mknę ... *człap, człap, człap i ... bum, już śpię, więc nie budźcie mnie* ... ;)

01.06.2005
00:40
smile
[222]

katrin20 [ Kati ]

może ktoś by zrobił następną część?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.