GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Weekend Extremalny 14-15 Maja GDYNIA - zapraszam;]

11.05.2005
22:35
smile
[1]

Sqlim [ Pretorianin ]

Weekend Extremalny 14-15 Maja GDYNIA - zapraszam;]

informacja społodzona dla publicznej ludu wiadomosci (or so;p:).

Jeżeli nie macie planów na najbliższy weekend, to informuję, że w Gdyni w ramach Superligi 2005 organizowane są zawody rowerowe w dyscyplinach "ekstremalnych", na które jako sympatyk i zagorzały kibic serdecznie zapraszam.

Sobota, to wyścigi 4x (four-cross) na specjalnie przygotowanym torze w Gdyni Orłowie (tuż nad Centrum Handlowym Klif). W każdym przejeździe będzie się ścigać po czterech zawodników pędząc w dół stoku po muldach, hopach i uskokach. Loty w powietrzu po 4-8, a nawet powyżej 10 metrów gwarantowane. W efektownych wywrotkach na pewno połamane zostanie sporo części i całych rowerów na kwotę przekraczającą kilkukrotnie średnie wynagrodzenie w gospodarce. Mam nadzieję, że obrażenia po "dzwonach" nie będą poważne, obecne na miejscu zabezpieczenie medyczne łatwo sobie z nimiporadzi , a ziemia nie przesiąknie krwią głębiej niż na 15 cm.

Niedziela, to zawdy w DH (zjeździe na czas) po trasie w Gdyni Cisowej. Jeżeli przyjedziecie, to będziecie zaskoczeni, że rower może z prędkością przewyższającą Wasze miejskie osiągnięcia samochodami, zwinnie wymijać drzewa i przelatywać przeszkody, przed którymi ugiąłby się Spiderman

Harmonogram imprezy:
4X - sobota 14 maja 2005
do godz. 10:30 zapisy
godz. 9-12:30 oficjalny trening
godz. 13 starty
godz. 16 ogłoszenie wyników.

DH - niedziela 15 maja 2005
do godz. 10:30 zapisy
godz. 9-12:30 oficjalny trening
godz. 13 starty
godz. 16 ogłoszenie wyników.


Nie mającym wiele wolnego czasu i zastanawiających się, przyjechać w sobotę, czy w niedzielę? , osobiście polecam wizytę w sobotę w Orłowie - 4x to bardzo widowiskowa dyscyplina! Ważna informacja dla zainteresowanych: na zawodach przelewa się zawsze kapka (lub dwie) piffka, ale zabezpieczenie w "prowiant" jest osobistą sprawą kibica - na miejscu nie ma "budek z piwem" .

Dokładne info na stronie organizatora HCFR Gdynia
https://www.hcfr.pl/readarticle.php?article_id=17

W linku pod spodem plakat imprezy.

Pozdrawiam;>

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.