..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Zaproszenia gmail?
Mam konto w gmail i kiedy będę mógł rozdawać zaproszenia?
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
up
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Ja mogłem po 48 godzinach, ale teraz już chyba nie można rozdawać. Jakby co to ja mam z 300 zaproszeń :P
Zymek_1 [ Oficer ]
mój kumpel mógł dopiero po tygodniu
Dagger [ Legend ]
==>Przewodnik Syriusza
Podrzucisz jedno?
Regis [ ]
Dagger --> Juz Ci wyslalem

Dagger [ Legend ]
==>Regis
Doszło. Dzięki
Regis [ ]
blazerx --> Poszlo

MGS_Saladin [ ]
słaby ten Gmail niemożna w adresie dać podkreślnika --> "_"
Regis [ ]
DaToS, MiniWm --> Poszlo
MGS --> Jak po tym oceniasz konta mailowe, to gratuluje :D

MiniWm [ Yoshinkan ]
Dziekuje *klania sie*

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
z tego co wiem gmail sie rozdaje w tym watku:

blazerx [ Pretorianin ]
Dzięki Regis doszlo

quest [ Junior ]
Bardzo Prosze o zaproszenie do gmail na [email protected] z góry dzieki :D
hopkins [ Wieczny Optymista ]
quest, Gdover poszlo
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Maximus do Ciebie tez =P

ssummoner [ Nagi Golas ]
ntroot -> poszło.
ntroot [ Chor��y ]
ssummoner --> thx doszło :)

michnow [ Junior ]
JA TEŻ POPROSZE O ZAPROSZENIE :p [email protected] !!!!!!!!!!!

_agEnt_ [ Pretorianin ]
Mogę ładnie poprosić?:)
[email protected]
Wdzięczy będę!
Regis [ ]
michnow, agent --> Poszlo
viesiek [ big foot ]
nie wiem od kiedy ja mam, ale moge wyslac juz tylko 50 :p
koowi [ Junior ]
yoO... też poprosze zaproszenie ! [email protected] z góry thx :]
EwUnIa_kR [ Legend ]
paweł---> dziękuję:*
Ineed$ [ Junior ]
Można prosić o jedn takie zaproszenie?!
Turgon [ Centurion ]
ResOOrt -->
Wysłane:)
hctkko [ Firestarter ]
Ludzie, jest do tego wątek seryjny. Zapraszam.
Maliniarz [ Konsul ]
Sorki za podbicie tego watku, a nie seryjnego, ale nie chce mi cos dodac posta ne ten seryjny :/
Moglby mi ktos wyslac na [email protected] ? z gory dzieki ;)
gofer [ ]
Maliniarz - > poszło
Maliniarz [ Konsul ]
thx gofer, doszlo ;)
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
a te zaproszenia, to sa jescze akutalne? Bo ja nie w temacie...

hctkko [ Firestarter ]
Dunkan Mlodszy --> zapraszam do wątku oficjalnego - podaj tam swój mail to ktoś wyśle (może ja;)