Rooneyek [ Konsul ]
Cała prawda o romansie Beckhama
David Beckham zamierza wyjawić prawdę o swojej znajomości z Rebeccą Loos w wywiadzie, który wyemituje brytyjska telewizja BBC.
Szefowie BBC mają nadzieję, że wywiad z gwiazdą piłki nożnej będzie równie sensacyjny, jak nagrany w 1995 roku wywiad Martina Bashira z księżną Dianą, która przyznała się wówczas do romansu pozamałżeńskiego.
Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów ponownie znalazło się w centrum zainteresowania światowych mediów w ubiegłym miesiącu, kiedy była niańka dzieci słynnej pary zdradziła prasie, że Beckhamowie są bliscy rozwodu. Małżonkowie, którzy w lutym powitali na świecie trzecie dziecko, zapewniają, że są w sobie niezmiennie zakochani, a kłótnie zdarzają się w każdym normalnym związku.
"Doradcy Davida zachęcają go do wyrażenia zgody na ten wywiad, a David chce opowiedzieć o wszystkim z taką szczerością, na jaką wcześniej rzadko sobie pozwalał" - cytuje za znajomym piłkarza brytyjska gazeta "People".
Septi [ Starszy Generał ]
Ja pindole,też niemam co robic tylko słuchać go i ich za przeproszeniem gównianych problemów życiowych jakby to była jakaś sensacja.Ludzie na cały świecie mają gorsze problemy,a ja nie zamierzam słuchać jakiegoś kolesia tylko dlatego że kopie piłeczke i ma dużo kasy.

gofer [ ]
OMFG...niech ten koleś zajmie się w końcu treningami, a nie robieniem wokół siebie szumu...
Septi [ Starszy Generał ]
Sorka że tak do tego podchodze ale inaczej sie nieda.To tak samo jak z Angeliną Jolie.Najpierw że z kimś tam jest,potem że lubi dziewczynki bo one najlepiej wiedzą jak sie zabawic żeby było super i extra itd.A kogo to kurde obchodzi,tysiące kobiet,dziewczyn są lezbijkami a nikt nie trąbi o każdej z osobna w telewizji i nie robi z tego sensacji.No ale jak można nie robic sensacji skoro to gwiazdy,w końcu kabona robi swoje.
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
gofer-->chyba brakuje już mu motywacji. Ma kupe forsy za nic, 6 dni w tygodniu spędza u fryzjera, a 4h w tyg. sobie zagra w gałę. Chyba cały real jest taki rozlazły. Ale tym lepiej dla Barcelony:)
gofer [ ]
Lewy Krawiec(łoś) - > ale szkoda mi reprezentacji Anglii...na szczęście ten pajac za parę lat (mam nadzieję) skończy karierę piłkarza i zajmie się tylko gwiazdorstwem...
Septi [ Starszy Generał ]
Jak widze z nim reklamy to mnie biała gorączka łapie.Tak naprawde to żaden piłkarz z niego.Ten gość to żywa medialna reklama a nie piłkarz.
Kolesie za dużo kasy mają i im nie zależy.Przyjdzą,pokopią,nie ważne czy wygrają czy też nie i tak grube pieniądze dostaną,a że kasy im nie brakuje to ci im zależy.

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
czy wy nie macie se czym interesowac ? jak ja bym mial romans to by to nikogo nie obeszlo, gosz robi szum i nic wiecej, pewnie jego agent mu jakas k**** podeslal, ale po miszczostwach europy mu juz nic nie pomoze ]:->