GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chaos Theroy i łaźnia 85%

08.05.2005
21:48
smile
[1]

fanatyk komputera [ Legionista ]

Chaos Theroy i łaźnia 85%

Znowu mam problem z Splinter Cell Chaos Theory, tym razem z misją w łaźni. Otóż po zabiciu Shetlanda pojawił się ekran ze statystykami i pokazywał że ogłuszyłem 7 przeciwników, nie wznieciłem żadnych alarmów, nie rozpoznano mnie jako intruza, nie zabiłem żadnego cywila, a mimo to mam ocenę końcową 85 % Czy ktoś przeszedł tą misje na 100%. Nie wiem co zrobiłem nie tak... Gdy w innych misjach ogłuszylem 8 żołnierzy to i tak miałem 100%, a tu mam tylko 85%. Co może być tego przyczyną??

08.05.2005
21:52
smile
[2]

PaWeLoS [ ]

Z tego co wiem nikt nie osiągnął tu 100%:)
Ja jestem teraz w misji przed tą.

08.05.2005
22:03
smile
[3]

fanatyk komputera [ Legionista ]

Kurcze pozostałe misje wszystkie mam na 100% i ta ostatnia w Japonii też wiem jak przejsc na 100. Tylko te glupie laznie moga mi popsuc statystyki ;(

08.05.2005
22:07
[4]

Sanchin [ Konsul ]

Z pytaniami i problemami o CT zapraszam do wątku podanego poniżej...

Mephistopheles z tegoż wątku przeszedł wszystkie misje na 100% więc pytaj jego. Wg mnie to może nie wykonałeś jakiegoś dodatkowego zadania?

08.05.2005
22:30
[5]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

W jednym wątku już wyjaśniałem. Chyba opatentuję ten tekst. :)

Są 3 cholernie trudne etapy w łaźni od momentu zabicia Japończyka przez Shetlanda.
1. Strzelający do siebie ISDF i Displace na korytarzu. Żeby ich pokonać musisz umieścić kamerki z gazem w miejscu, skąd otrzeliwują się ISDF jeszcze przed incydentem z Shetlandem. Żeby to zrobić musisz jeszcze wcześniej zdjąć (oczywiście po cichu) kręcących się tam żołnierzy, a to nie będzie proste. Kiedy już dojdzie do bójki usypiasz ISDF gazem z kamerek i zaczajasz się na dwóch najemników z Displace. Powinni zacząć patrolować teren, więc nie będzie to zbyt trudne. Jeśli wciąż będą stać w miejscu, to pogwiżdż, a potem ucieknij przez rurę wentylacyjną na korytarz.
2. Trzech najemników w pomieszczeniu z prysznicami - cholernie trudne. Musisz ominąć ich jakoś za pomocą granatów dymnych i błyskowych. Jeśli będziesz miał ich za mało, to jeden znajdziesz obok komputera Shetlanda. Nie powiem dokładnie jak rzucać granaty, bo czasem technika, którą wykorzystaliśmy poprzednio okazuje się teraz bezużyteczna. Będziesz musiał kombinować.
3. Kotłownia z bombami. Po rozbrojeniu pierwszej bomby potraktuj najemnika paralizatorem. Następnych dwóch załatw w ten sposób - kiedy będą szli po schodach lub metalowym chodniku strzel z gumowego pocisku w głowę temu, który idzie z tyłu, a drugiego załatw paralizatorem. To samo zrób z ostatnim, który wybiega z drzwi, wiodących na dach. Celuj w tym kierunku już od momentu rozbrojenia trzeciej bomby.
Nie muszę chyba mówić, że aby się to udało należy wybrać przed misją zestaw zwiadowczy.

08.05.2005
22:37
[6]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Ups, dopiero przeczytałem, że nie zostałeś rozpoznany. Więc problem tkwi w niewykonanym zadaniu.

Primary Objectives:
Gain entry to the Bath House - to zrobiłeś napewno
Discover who Shetland's contact is - jak wyżej
Eavesdrop on Shetland's meeting before the I-SDF takes him down - anulowane
Disarm Shetland's bombs - zrobiłeś napewno
Eliminate Shetland - jak wyżej

Secondary Objectives:
Find out who gave the I-SDF assault team their orders - pewnie tu tkwi problem. Po włamaniu się do komputera na piętrze przeczołgaj się szybem wentylacyjnym, gdzie stacjonują dwaj żołnierze ISDF i włam się do ich komputerów (możesz je przeskanować EEV lub ogłuszyć ich i potem włamać się ręcznie).

Opportunity Objectives:
Tap the Bath House telephone lines [3] - pewnie to już zrobiłeś

Bonus Objective:
Hack Shetland's computer - to nie jest konieczne do ukończenia 100% misji, ale możesz włamać się do komputera Shetlanda, kiedy zabija Japończyka w łaźni.

09.05.2005
11:58
[7]

fanatyk komputera [ Legionista ]

Problem tkwi w tym że jak włączam swój OPSAT to nie mam tego SECONADARY OBJECTIVE. Czy może być to spowodowane tym że mam zainstalowaną polską nakładkę czy to może wina tego że nie podsłuchałem innej rozmowy??

09.05.2005
13:08
[8]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Raczej to drugie. Przeczołgaj się do pokoju, gdzie stacjonuje dwóch ISDF i sam sprawdź.

09.05.2005
21:40
smile
[9]

fanatyk komputera [ Legionista ]

Mephistopheles- jestem twoim dłużnikiem. Dzięki tobie wszystkie misje mam na 100%.... Dowód zamieszczam na screenie

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.