GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Obłęd -->Czy juz ktos widział? Zapowiada sie swietnie! Moim zdaniem...

06.05.2005
19:45
smile
[1]

snopek9 [ Legend ]

Obłęd -->Czy juz ktos widział? Zapowiada sie swietnie! Moim zdaniem...

Własnie slyszałem w radio reklame tego filmu i zapowiada sie swietnie...

W Polsce premiera 12 maja, wiec moze juz ktos to widział, alby czytał recenzje....choc ja bym wolal wasze bezposrednie opinie...

06.05.2005
19:48
[2]

Coy2K [ Veteran ]

a jaki tytuł oryginalny ?

06.05.2005
19:50
smile
[3]

leszo [ Mała Wojna ]

ooo też na to czekam i to bardzo ! Podobnie jak na "Danny The Dog". Zapowiadają sie IMO ciekawiej niż kolejna parada przebierańców w "królestwie niebieskim"

ale porządnie ocenię jak je obejrzę.

06.05.2005
19:50
[4]

n00b sa1bot [ Chor��y ]

Jacket, The (Obłęd)
Thriller, USA,Wielka Brytania, 2005
reż.: John Maybury
wyst.: Adrien Brody, Keira Knightley, Daniel Craig, Kris Kristofferson, Jennifer Jason Leigh

chyba sie przejdę na to

06.05.2005
19:51
smile
[5]

snopek9 [ Legend ]

Nie wiem jaki :p ja tylko slyszalem reklame...ale pewnie tlumaczenie jest doslowne...no ja niestety nie wiem jak jest po ang Obłęd

06.05.2005
19:52
[6]

snopek9 [ Legend ]

To jest cos takiego:

Znalezli ciało kolesia ale on zyje...dalej chyba nie trzeba komentrza?

06.05.2005
20:12
[7]

golmann [ Generaďż˝ ]

no nie wiem nie widziałem reklkamy daj tytuł to znajde

08.05.2005
03:06
smile
[8]

Coy2K [ Veteran ]

ok obejrzałem... coś dla fanów Efektu Motyla...mnie się podobał

08.05.2005
03:12
smile
[9]

CHESTER80 [ no legend ]

O tej porze filmy oglądać ? :) Skoro mówisz że dla fanów Efektu, to znaczy że mi też się spodoba. Widziałem dziś trailer w TV i zaciekawił mnie ten film.

11.05.2005
23:57
[10]

snopek9 [ Legend ]

Prosze o dalsze informacje dotyczace tego filmu. Mniej wiecej fabula, jaki to ma klimat, czy trzyma w napieciu... i takie tam ;p

11.05.2005
23:59
smile
[11]

Arczens [ Legend ]

Jeszcze nie ogladałem chociaz widziałem, ze były juz przedpremiery, na 100% pojde w tym tygodniu. Moze nareszcie jakis porzadny film bedzie :)

12.05.2005
00:09
smile
[12]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

jak coś z przenoszeniem się w czasie to jest film dla mnie:P

29.05.2005
11:16
smile
[13]

Arczens [ Legend ]

Obejrzałem wczoraj, jeden z lepszych filmow jakie ostatnio widzialem, ogarne sie troche to napisze cos wiecej. Jesli ktos sie waha na co skoczyc dzis do kina to smiało moge polecicc własnie The Jacket :)

29.05.2005
11:19
[14]

Torn [ Merces Letifer ]

Widziałem, polecam.

Coy - niepotrzebnie pisałeś, że podobny, może to niektórym popsuć zabawę :-)

29.05.2005
11:19
[15]

SnT [ MokumManiac ]

hmmm jakn narazie duzo pozytywów słysze o tym filmie...trzeba będzie isc do kina.

Arczens >>> "moze nareszcie jakiś porządny film będzie:)"...hyh a "Mechanika" widziałes??

29.05.2005
11:30
smile
[16]

snopek9 [ Legend ]

Śwetny film, potwierdzam :)

29.05.2005
11:54
smile
[17]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Mnie strasznie znudził. Szkoda Adriena do takiego filmu.

29.05.2005
12:08
[18]

Arczens [ Legend ]

SnT => Mechanik mocno mnie rozczarował niestety :)

Piotrasq => Czemu Cie znudził ?

29.05.2005
12:12
[19]

Zajcef [ Konsul ]

Bardzo mi sie podobal. Cos w stylu efektu motyla..

29.05.2005
12:18
[20]

leszo [ Mała Wojna ]

widziałem "Obłęd" ... fajny film, ale oczekiwałem czegoś bardziej harcore'owego . Niektórych faktycznie może nudzić.

30.05.2005
10:22
smile
[21]

SnT [ MokumManiac ]

Arczens >>> Mechanik mocno mnie rozczarował niestety :) - żartujesz ?? :) JA już 5 razy ten film oglądnołem z tego 2 razy w kinie :-). Mnie film rozwalił. A jeśli Ch. Bale nie dostanie oskara za tą role to wysadze w powietrze całą "Akademie" ;).

30.05.2005
10:27
[22]

jiker [ Gladiator ]

Bardzo dobry film, oceniam go na mocne 8. Swietna rola Adriena Brody'ego, do czego zreszta juz nas przyzwyczail. Niezly, choc miejscami naiwny pomysl na film, fabule. Sliczniutka partnerka, grana przez sliczniutka Keire Knightley :). Refleksja nad zyciem, nad czasem i nad swiatem. Polecam.

30.05.2005
14:20
smile
[23]

SnT [ MokumManiac ]

Ok! Dzisiaj ide do kina na to :). Na 17:00. Jak wroce - napisze co mysle;).

04.06.2005
00:32
smile
[24]

Riven [ infamousbutcher ]

w sumie to calkowicie zgadzam ie z jikerem, ale jeszcze nie ochlonalem po obejrzeniu, wiec daje 9,5/10 :) bardzo dobry film.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.