
snopek9 [ Legend ]
>>>..:: Gra w skojarzenia cz.50::..<<< | Mały Jubileusz :)
*Gramy według następujących zasad:
1. Osoba dająca skojarzenie do podanego słowa, umieszcza go w następujący sposób, np: Kwiat ---> piękno.
2. Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!
3. Nie wolno robić ciągów słów, np: Kwiat ---> piękno ---> kobieta.
4. Nie wolno edytować postów.
5. Nie wolno podawać wulgarnych słów jako skojarzenie.
6. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy, ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem.
7. W zabawie nie bierzemy pod uwagę skojarzeń osób z listy niemile widzianych.
8. Nagminne łamanie regulaminu będzie równoznaczne z umieszczeniem danej osoby na liście niemile widzianych.
9. Nowy wątek tworzymy po 160 postach.
10. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
11. Osoba zakładająca nowy wątek, w kolejnym poście podaje nowe słowo, od którego zaczynamy zabawę.
12. Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku i dopiero naciśnięcie przycisku "Opublikuj".
*Na GOLU kojarzy się tak:
cz.1: Maluch ---> Auswitz
cz.2: Czarni ---> Piłka
cz.3: Klub ---> The Core
cz.4: Żona Niewierna ---> Rogacz
cz.5: Snopek ---> Cząstka
cz.6: GOL ---> Potęga
cz.7: Legia ---> Czekolada
cz.8: Szkoła ---> Niegrzeczny
cz.9: Pupcia ---> Piotruś Pan
cz.10: Wulkan ---> Kloszar
cz.11: Złodziej ---> Colin
cz.12: FarCry --> Po makale
cz.13: Nauczycielka od polskiego ---> Córy Koryntu
cz.14: Firefox ---> Komputer
cz.15: Stadion ---> Wąsy
cz.16: Maszynka ---> Bank
cz.17: Polonia Warszawa ---> Autobus Na Targówku
cz.18: Wielkanoc ---> Życie
cz.19: Polska - Azerbejdżan ---> Sraj Taśma
cz.20: Wiaderko ---> Okno
cz.21: Mana ---> Karaiby
cz.22: Prima Aprilis ---> Hehe
cz.23: Porażka ---> Deszcz
cz.24: Szkoła ---> Sex
cz.25: Matura ---> Wściekłych krów
cz.26: Wybory ---> Polska Będzie Mistrzem
cz.27: Konklawe ---> Pole
cz.28: Chiny ---> Pocałunek Od Pięknej Nieznajomej
cz.29: Ulepszenie ---> Kośtury
cz.30: Karty ---> Golasy
cz.31: Wiosna ---> Ja
cz.32: Zdałem ---> Klatka
cz.33: Kraj ---> Niemiec
cz.34: Milan ---> Psy
cz.35: Lato ---> Snopek9
cz.36: Wstępniak ---> Obcy
cz.37: Polki ---> Ściąga UV
cz.38: Gitara ---> Meta
cz.39: Czaszka ---> Babcia
cz.40: Wiosna ---> Święta
cz.41: Samolot ---> Konie Mechaniczne
cz.42: Forum ---> Marka
cz.43: Kompot Wiśniowy ---> Zwierzak
cz.44: Słoneczko ---> Erotyzm
cz.45: Kwiat ---> Kobieta
cz.46: Muzyka ---> Kufel
cz.47: Miś ---> Siła
cz.48: PSV ---> Krowa
cz.49: Rzeka ---> Pan i Władca
*Lista stałych bywalców:
... Snopek
... Skrzat
... Katrin20
... DariFula
... Michlos
... Mr_Slip
... Hausi
... *...:::JaRo:::...*
... ExistoR
... MAROLL
... Sergi
... _zielak_
... Blackdragon2
... Edziaa
... General E'qunix
... Chmielek
... Blond_Alex
... Świstak
... Kowalskam
... Be free
... Juanhijuan
... Qrko
... Norwick
... TelRad
... Van Gray
... Kam-El
... Golman
... DeVitoo
... ^_^czacha^_^
... rammzes1 -
... Deepdelver
Lista chętnych:
... pawelos - 2 głosy
... Souldriver - 2 głosy
... oooololo - 2 głos
... Romanujan
... Hitmanio
*Lista osób niemile widzianych:
... llllllllllllllllllllllllllllol
*Regulamin głosowania na osoby zgłaszające chęć wstąpienia w szeregi stałych bywalców karczmy, a dopisujące się na liście osób chętnych:
1. Osoba chcąca być na liście chętnych musi sama siebie do niej dodać.
2. Nie można wypisać się z listy.
3. Można głosować na dowolną ilość osób.
4. Nie można anulować, ani edytować swojego głosu.
5. Głosować mogą wyłącznie osoby, które znajdują się na liście stałych bywalców.
6. Aby znaleźć się na liście stałych bywalców należy zdobyć 3 głosy.
7. Jeśli osoba znajdująca się na liście stałych bywalców zacznie nagminnie łamać regulamin, można usunąć ją z listy i umieścić na liście osób niemile widzianych, jeżeli zagłosuje za tym, co najmniej 4-ech pozostałych bywalców.
*Link do poprzedniej części:
snopek9 [ Legend ]
Zaczynamy:
Derby
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
derby--> Rasiak
Kam-El [ Generaďż˝ ]
Rasiak ----> postać
Snopek nie lepiej by było dać skojarzenie do "jubileusz" .... :>
snopek9 [ Legend ]
Kam -El---> to byloby za prosto...musi dojsc jakims cudem do tego slowa :D
Dzis mecz Cracovia - Wisla i stad to skojarzenie...
QrKo [ Enslaved One ]
postać -> człowiek
Kam-El [ Generaďż˝ ]
aha.... a co do Jubileuszu to sie zobaczy co sie da zrobic .... miejmy tylko nadzieje że to sie uda ...
DeVitoo [ Konsul ]
postać--> bohater
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
bohater--> batman
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
batman --> iniemamocny
blackdragon2 [ Konsul ]
inemamocny ---> postać fikcyjna
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
postać fikcyjna--> Zbyszko z Bogdańca

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
Zbyszko z Bogdańca ----> Stefan z Bzykowa
widzę, że jakąś rocznicę mamy :) No już, otwierajcie tego szampana :)
martinuś [ Centurion ]
stefan z bzykowa----------->bzykać
blackdragon2 [ Konsul ]
bzykać ---> sex
Maximus1 [ Konsul ]
sex>>>szkoła
blackdragon2 [ Konsul ]
szkoła ---> nauczyciele
Golem6 [ FatGorilla Slim ]
nauczyciele ---> psychole
golmann [ Generaďż˝ ]
psychole---------------->ułomy
kowalskam [ Nightmare ]
ułomy---> debile [nie mówie przekleństwa]

snopek9 [ Legend ]
Zielak --> szmpana nie mam ale piwo postawie! :D
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
debile [nie mówie przekleństwa] --> hools

Souldriver [ Jason Bourne ]
hools--->j. angielski
QrKo [ Enslaved One ]
co sie stalo z moim czlowiekiem z godziny 17:19 ??

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
człowiek---> anglik
Edziaa [ Generaďż˝ ]
//Qrko tak to bywa jedna osoba nie zauwazy a reszta idzie i nie patrzy:/ a już wcześniej było mówione, że jak większośc pójdzie nawet za złm skojarzeniem to brniemy dalej bo zrobiło by się zamieszanie i harmider

snopek9 [ Legend ]
Qrko --> zniknal :D
j. angielski --> matura
snopek9 [ Legend ]
Edziaa --> no ja to napisąłem, ale zapomnialem do regulaminu wrzucic...jesli 5 nastepnych skojarzen pojdzie i nikt nie zobaczy bledu to lecimy dalej...
QrKo [ Enslaved One ]
oki... nie wiedzialem...
to moze umowmy sie ze cofamy sie MAX 3 skojarzenia wstecz...
j.angielski -> skoła
QrKo [ Enslaved One ]
matura -> nauka
// znoof sie spoznilem ^^
Souldriver [ Jason Bourne ]
nauka ----> kromka chleba w pigułce

Edziaa [ Generaďż˝ ]
// spox
Deepdelver [ Wielki Prestidigitator ]
kromka chleba w pigułce --> burza w szklance wody
Edziaa [ Generaďż˝ ]
kromka chleba w pigułce --> but
^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
but--> kozak ;D
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
burza w szklance wody --> sodowa
Edziaa [ Generaďż˝ ]
soda --> kac

Souldriver [ Jason Bourne ]
kozak----->grzyb
rammzes1---lekki zastój miałeś, czy co? :D
Edziaa [ Generaďż˝ ]
sorry error powinno być sodowa --> kac

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
grzyb--> na ścianie
Edzia jedziesz nie tą drogą :P

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
na ścianie- paw
Edziaa [ Generaďż˝ ]
paw --> tęcza
// w takim razie przechodzę na droge czachy:)
^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
paw--> po imprezie
blackdragon2 [ Konsul ]
paw ---> ptak

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
kurde za późno :/
tęcza--> garnek ze złotem
(podobno jest na końcu tęczy :P)
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
garnek ze złotem --> muzeum
blackdragon2 [ Konsul ]
garnek ze złotem ---> legenda
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
muzeum--> eksponaty
//Souldriver --> jako pierwsze pojawiło się: burza w szklance wody, więc regulamin:2. Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
/// przeprszam ze edit, ale bylo male zamieszanie :)
No wlasnie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 19:05:26]
golmann [ Generaďż˝ ]
mit---------------------->sprawdzian
miałem dzisiaj
Souldriver [ Jason Bourne ]
mit---->Ikar i Dedal
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ika i Dedal --> Upadek
qaq [ Konkwistador ]
sprawdzian ---> nauka

TelRad [ Generaďż˝ ]
czacha >> ale namieszales
Edziaa [ Generaďż˝ ]
relikt --> religia
//x-codya wiesz ze tak nie można :> ale ok spox od jednego razu jeszcze nikt ni eumarł, jak narazie:P
badyl 16 [ patyk ]
nauka------> matematyka

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
TelRad----------->
to nie ja namieszałem :P a nie zauważyłeś że praktycznie w każdej części się taki burdel robi?? :P
dudka [ ! szypon ! ]
matematyka - horror w I gimnazjum
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
//// Edzia --> Wiem :) | Wiem tez, ze jestem tu nowa, ale moze by tak czescie uzywac F5? Byloby mniej bledow :)

dudka [ ! szypon ! ]
o ja pieprzę... już 50 część... :P
kurczę, opuściłem 20 osattnci części... muszę nadrobić zaległości

TelRad [ Generaďż˝ ]
tak jasne napewno a kto wprowadzil Edziaa (jak to sie odmienia ?) w blad nastepne skojarzenie powinno byc do kac :p
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
/// nadal mam zamot :) Bo powinno byc skojarzenie do "religia" :) Ale dobra. Ppatzrze na doswiadczonyhc :)
snopek9 [ Legend ]
Cody --> Witam...pisac z x?
X-Cody...Witam...pisac bez x?
Souldriver [ Jason Bourne ]
ale bałagan
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Snopek9 --> Pisac z 9?
Snopek --> Czy tak? Bo mnie sie wydaje, ze tak lepiej :)
snopek9 [ Legend ]
X-Cody ---> bez 9
Cody ---> bez 9

snopek9 [ Legend ]
Souldriver ---> gdzie?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Dobra, skojarzenie do ostatniego slowa :)
Gimnazum --> dzieci
/// :)
snopek9 [ Legend ]
No, ale jak mam pisac? bo w koncu nie mam...raczej cody, ale chce byc pewny...chyba ze Ci to rybka... ja juz sie nie burze jak ktos pisze snopek9 choc mnie to drazni...taka mam ksywe wiec macie prawo tak pisac...
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
dzieci --> na forum
snopek9 [ Legend ]
dzieci ---> <14lat
ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
na forum --> na GOl-u
snopek9 [ Legend ]
na forum ---> Gry-online
Souldriver [ Jason Bourne ]
w wyższych postacg ale już wyszło na prostą :)
dzieci--->śmieci
snopek9 [ Legend ]
na GOl-u ---> bramka
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
bramka - mecz
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
mecz-- >szachy
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
/// Snopek --> mozesz pisac Cody :)
dudka [ ! szypon ! ]
szachy ---- Kasparow vs Macieja
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Kasparow vs Macieja --> Rosja
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
Rosja---> Putin
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Putin --> Komunizm

snopek9 [ Legend ]
Cody --> to fajnie :)
Zapraszam pod link tych z was kogo nie ma jeszcze w naszym teamie... Teamie GOL"a
Ja juz koncze...ide na mecz...
Souldriver [ Jason Bourne ]
komunizm---Fidel Castro
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
/// Snopek --> A co to za Team? :)
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
Fidel Castro--> cygaro
dudka [ ! szypon ! ]
Fidel Castro - tyran
snopek9 [ Legend ]
Cody --->team GOL'a
Wiecej szczegol pod linkiem:
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
cygaro--> fajka
Khelben [ PointGuard ]
tyran -> -ozaurus Rex
ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
cygaro --> pet

snopek9 [ Legend ]
zjadłem literki nie mam editu...jakie to zycie okrutne...
dudka [ ! szypon ! ]
fajka --- Elemy
ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
fajka ---> zapalniczka
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Zapalniczka - ogien
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
elemy--> paczka
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
/// trzeba czesciej odzwiazac inaczej to nie ma sesnu :)| Snopek juz lookam :)
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
paczka --> bomba
ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
lecimy z tym:
paczka --> taczka

Souldriver [ Jason Bourne ]
paczka--->z komuterem
dudka [ ! szypon ! ]
z komputerem ---- za pan brat

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
nosz qrde....3 podejścia i ani jedno nie udane :/
dudka [ ! szypon ! ]
//// hmmm... jak się pisze: "za pan brat"???
^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
bomba--> może atomowa??
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Dudka --> Tak jak napisales :)
Za pan brat --> Chemia

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
Chemia --> plasterek
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
palsterek --> rana

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
może atomowa?? --> Hiroszima
Cody --> ehh zresztą :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Skrz@t --> To kojarzymy na dwa fronty? :)
dudka [ ! szypon ! ]
rana --- otwarta

dudka [ ! szypon ! ]
właśnie Skrz@t. nie umiesz grać??? :PPP

TelRad [ Generaďż˝ ]
/// snopek >> i ty się bawisz w takie coś ;) toż to bezmyślne stukanie w klawisze dla nabicia statystyk :] mnie by było wstyd :D
ExistoR == michallp ???
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
otwarta - wojna
snopek9 [ Legend ]
TelRad---> czy ja tam twojej ksywki nie widziałem przypadkiem?

snopek9 [ Legend ]
TelRad --> czy to ironia? hehe

rammzes1 [ Generaďż˝ ]
//JESZCZE RAZ REGULAMIN PUNKT 2:
Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Rammzes --> Ok nie goraczkuj sie tak :)
// wiem, ze nie wono edytowac, ale zrobilam blad w ksywce.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 19:49:43]
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Nie gramy na 2 fronty przeczytajcie regulamin 3 razy , przyjrzyjcie się jak sę gra , i dopiero coś kojarzcie a nie piszecie na " pałę"
sergi__ [ Underworld ]
wojna---->derby Krakowa

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
TelRad --> tak,...a co??

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
btw...skąd wiesz?? :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
derby Krakowa - kibole
ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
kibole --> Legia
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Legia - lezakowanie

TelRad [ Generaďż˝ ]
snopek >> hehe :D pewnie masz omamy :p ja sie takim badziewiem nie bawie :) ironia ? pewnie tak :)
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
leżakowanie--> przedszkole

TelRad [ Generaďż˝ ]
ExistoR >> a nic :)
siara_1
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
przedszkole --> blogosc
snopek9 [ Legend ]
TelRad-->omamy?
Zobacz link
snopek9 [ Legend ]
TelRad---> nie doczytałem...ja juz zyje meczem to glupoty pisze...
TelRad [ Generaďż˝ ]
snopek >> i co statystyki gola
edit
juz widze :) pewnie sie ktos podszywa :p :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 19:59:48]
snopek9 [ Legend ]
TelRad ---> ze co?

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
TelRad ---> tak myślałem...po linku poznałęm :D

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
no..ruszamy
blogosc --> Wedel
Maximus1 [ Konsul ]
Ja chce do listy chętnych

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Wedel--> czekoladka
Maximus--> najpierw przeczytaj regulamin 3 razy !!! Popatrz trochę jak my gramy , kiedy już się namyślisz to napisz skojarzenie i wtedy możesz się wpisać SAM na liste chętnych ;) !
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
czekoladka -->murzynka

TelRad [ Generaďż˝ ]
ExistoR >> ;)
Cody >> tak z ciekawosci czesto w ddw objawiaja sie takie przeblyski "inteligencji" jak ostatni post strangera ? :/
zandarus [ Generaďż˝ ]
murzynka ---> Afryka
blazerx [ Pretorianin ]
Afryka ---> dzika

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
dzika --> kobieta :))
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
kobieta :))--> ładny zapach
zandarus [ Generaďż˝ ]
ładny zapach ---> ambra
hausi [ Konsul ]
ambra --> kaszalot
Kam-El [ Generaďż˝ ]
kaszalot ---> pasztet
QrKo [ Enslaved One ]
pasztet -> ochyda
ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]
ochyda --> abc.pl
DaveR [ Pretorianin ]
abc.pl ----> Adres
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
adres > www
sergi__ [ Underworld ]
www===>ooo
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
ooo--> litery
QrKo [ Enslaved One ]
litery -> alfabet
la fessée [ je ne taime plus ]
alfabet --> elementarz
... heyka all ... ;)
QrKo [ Enslaved One ]
elementarz -> podrecznik
la fesee -> heyy!!
la fessée [ je ne taime plus ]
podręcznik --> szkoła
General E'qunix [ Konsul ]
szkoła --> syf
QrKo [ Enslaved One ]
szkoła -> buda
la fessée [ je ne taime plus ]
syf --> śmietnik
QrKo [ Enslaved One ]
zakladam nowy watek
QrKo [ Enslaved One ]
=====================================
Nowa część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3701465&N=1
=====================================