GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

>>>..:: Gra w skojarzenia cz.50::..<<< | Mały Jubileusz :)

06.05.2005
17:12
smile
[1]

snopek9 [ Legend ]

>>>..:: Gra w skojarzenia cz.50::..<<< | Mały Jubileusz :)


*Gramy według następujących zasad:

1. Osoba dająca skojarzenie do podanego słowa, umieszcza go w następujący sposób, np: Kwiat ---> piękno.
2. Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!
3. Nie wolno robić ciągów słów, np: Kwiat ---> piękno ---> kobieta.
4. Nie wolno edytować postów.
5. Nie wolno podawać wulgarnych słów jako skojarzenie.
6. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy, ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem.
7. W zabawie nie bierzemy pod uwagę skojarzeń osób z listy niemile widzianych.
8. Nagminne łamanie regulaminu będzie równoznaczne z umieszczeniem danej osoby na liście niemile widzianych.
9. Nowy wątek tworzymy po 160 postach.
10. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
11. Osoba zakładająca nowy wątek, w kolejnym poście podaje nowe słowo, od którego zaczynamy zabawę.
12. Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku i dopiero naciśnięcie przycisku "Opublikuj".


*Na GOLU kojarzy się tak:

cz.1: Maluch ---> Auswitz
cz.2: Czarni ---> Piłka
cz.3: Klub ---> The Core
cz.4: Żona Niewierna ---> Rogacz
cz.5: Snopek ---> Cząstka
cz.6: GOL ---> Potęga
cz.7: Legia ---> Czekolada
cz.8: Szkoła ---> Niegrzeczny
cz.9: Pupcia ---> Piotruś Pan
cz.10: Wulkan ---> Kloszar
cz.11: Złodziej ---> Colin
cz.12: FarCry --> Po makale
cz.13: Nauczycielka od polskiego ---> Córy Koryntu
cz.14: Firefox ---> Komputer
cz.15: Stadion ---> Wąsy
cz.16: Maszynka ---> Bank
cz.17: Polonia Warszawa ---> Autobus Na Targówku
cz.18: Wielkanoc ---> Życie
cz.19: Polska - Azerbejdżan ---> Sraj Taśma
cz.20: Wiaderko ---> Okno
cz.21: Mana ---> Karaiby
cz.22: Prima Aprilis ---> Hehe
cz.23: Porażka ---> Deszcz
cz.24: Szkoła ---> Sex
cz.25: Matura ---> Wściekłych krów
cz.26: Wybory ---> Polska Będzie Mistrzem
cz.27: Konklawe ---> Pole
cz.28: Chiny ---> Pocałunek Od Pięknej Nieznajomej
cz.29: Ulepszenie ---> Kośtury
cz.30: Karty ---> Golasy
cz.31: Wiosna ---> Ja
cz.32: Zdałem ---> Klatka
cz.33: Kraj ---> Niemiec
cz.34: Milan ---> Psy
cz.35: Lato ---> Snopek9
cz.36: Wstępniak ---> Obcy
cz.37: Polki ---> Ściąga UV
cz.38: Gitara ---> Meta
cz.39: Czaszka ---> Babcia
cz.40: Wiosna ---> Święta
cz.41: Samolot ---> Konie Mechaniczne
cz.42: Forum ---> Marka
cz.43: Kompot Wiśniowy ---> Zwierzak
cz.44: Słoneczko ---> Erotyzm
cz.45: Kwiat ---> Kobieta
cz.46: Muzyka ---> Kufel
cz.47: Miś ---> Siła
cz.48: PSV ---> Krowa
cz.49: Rzeka ---> Pan i Władca

*Lista stałych bywalców:

... Snopek
... Skrzat
... Katrin20
... DariFula
... Michlos
... Mr_Slip
... Hausi
... *...:::JaRo:::...*
... ExistoR
... MAROLL
... Sergi
... _zielak_
... Blackdragon2
... Edziaa
... General E'qunix
... Chmielek
... Blond_Alex
... Świstak
... Kowalskam
... Be free
... Juanhijuan
... Qrko
... Norwick
... TelRad
... Van Gray
... Kam-El
... Golman
... DeVitoo
... ^_^czacha^_^
... rammzes1 -
... Deepdelver

Lista chętnych:

... pawelos - 2 głosy
... Souldriver - 2 głosy
... oooololo - 2 głos
... Romanujan
... Hitmanio


*Lista osób niemile widzianych:

... llllllllllllllllllllllllllllol


*Regulamin głosowania na osoby zgłaszające chęć wstąpienia w szeregi stałych bywalców karczmy, a dopisujące się na liście osób chętnych:

1. Osoba chcąca być na liście chętnych musi sama siebie do niej dodać.
2. Nie można wypisać się z listy.
3. Można głosować na dowolną ilość osób.
4. Nie można anulować, ani edytować swojego głosu.
5. Głosować mogą wyłącznie osoby, które znajdują się na liście stałych bywalców.
6. Aby znaleźć się na liście stałych bywalców należy zdobyć 3 głosy.
7. Jeśli osoba znajdująca się na liście stałych bywalców zacznie nagminnie łamać regulamin, można usunąć ją z listy i umieścić na liście osób niemile widzianych, jeżeli zagłosuje za tym, co najmniej 4-ech pozostałych bywalców.

*Link do poprzedniej części:

06.05.2005
17:13
[2]

snopek9 [ Legend ]

Zaczynamy:

Derby

06.05.2005
17:14
[3]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

derby--> Rasiak

06.05.2005
17:15
[4]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

Rasiak ----> postać


Snopek nie lepiej by było dać skojarzenie do "jubileusz" .... :>

06.05.2005
17:17
[5]

snopek9 [ Legend ]

Kam -El---> to byloby za prosto...musi dojsc jakims cudem do tego slowa :D

Dzis mecz Cracovia - Wisla i stad to skojarzenie...

06.05.2005
17:19
[6]

QrKo [ Enslaved One ]

postać -> człowiek

06.05.2005
17:20
[7]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

aha.... a co do Jubileuszu to sie zobaczy co sie da zrobic .... miejmy tylko nadzieje że to sie uda ...

06.05.2005
17:21
[8]

DeVitoo [ Konsul ]

postać--> bohater

06.05.2005
17:27
[9]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

bohater--> batman

06.05.2005
17:29
[10]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

batman --> iniemamocny

06.05.2005
17:41
[11]

blackdragon2 [ Konsul ]

inemamocny ---> postać fikcyjna

06.05.2005
17:42
[12]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

postać fikcyjna--> Zbyszko z Bogdańca

06.05.2005
17:47
smile
[13]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Zbyszko z Bogdańca ----> Stefan z Bzykowa

widzę, że jakąś rocznicę mamy :) No już, otwierajcie tego szampana :)

06.05.2005
17:48
[14]

martinuś [ Centurion ]

stefan z bzykowa----------->bzykać

06.05.2005
17:51
[15]

blackdragon2 [ Konsul ]

bzykać ---> sex

06.05.2005
17:54
[16]

Maximus1 [ Konsul ]

sex>>>szkoła

06.05.2005
17:56
[17]

blackdragon2 [ Konsul ]

szkoła ---> nauczyciele

06.05.2005
17:58
[18]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

nauczyciele ---> psychole

06.05.2005
18:00
[19]

golmann [ Generaďż˝ ]

psychole---------------->ułomy

06.05.2005
18:03
[20]

kowalskam [ Nightmare ]

ułomy---> debile [nie mówie przekleństwa]

06.05.2005
18:03
smile
[21]

snopek9 [ Legend ]

Zielak --> szmpana nie mam ale piwo postawie! :D

06.05.2005
18:08
[22]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

debile [nie mówie przekleństwa] --> hools

06.05.2005
18:28
smile
[23]

Souldriver [ Jason Bourne ]

hools--->j. angielski

06.05.2005
18:29
[24]

QrKo [ Enslaved One ]

co sie stalo z moim czlowiekiem z godziny 17:19 ??

06.05.2005
18:34
smile
[25]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

człowiek---> anglik

06.05.2005
18:35
[26]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

//Qrko tak to bywa jedna osoba nie zauwazy a reszta idzie i nie patrzy:/ a już wcześniej było mówione, że jak większośc pójdzie nawet za złm skojarzeniem to brniemy dalej bo zrobiło by się zamieszanie i harmider

06.05.2005
18:36
smile
[27]

snopek9 [ Legend ]

Qrko --> zniknal :D

j. angielski --> matura

06.05.2005
18:37
[28]

snopek9 [ Legend ]

Edziaa --> no ja to napisąłem, ale zapomnialem do regulaminu wrzucic...jesli 5 nastepnych skojarzen pojdzie i nikt nie zobaczy bledu to lecimy dalej...

06.05.2005
18:37
[29]

QrKo [ Enslaved One ]

oki... nie wiedzialem...
to moze umowmy sie ze cofamy sie MAX 3 skojarzenia wstecz...

j.angielski -> skoła

06.05.2005
18:38
[30]

QrKo [ Enslaved One ]

matura -> nauka

// znoof sie spoznilem ^^

06.05.2005
18:40
[31]

Souldriver [ Jason Bourne ]

nauka ----> kromka chleba w pigułce

06.05.2005
18:41
smile
[32]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

// spox

06.05.2005
18:42
[33]

Deepdelver [ Wielki Prestidigitator ]

kromka chleba w pigułce --> burza w szklance wody

06.05.2005
18:42
[34]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

kromka chleba w pigułce --> but

06.05.2005
18:44
[35]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

but--> kozak ;D

06.05.2005
18:44
[36]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

burza w szklance wody --> sodowa

06.05.2005
18:49
[37]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

soda --> kac

06.05.2005
18:49
smile
[38]

Souldriver [ Jason Bourne ]

kozak----->grzyb

rammzes1---lekki zastój miałeś, czy co? :D

06.05.2005
18:49
[39]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

sorry error powinno być sodowa --> kac

06.05.2005
18:51
smile
[40]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

grzyb--> na ścianie

Edzia jedziesz nie tą drogą :P

06.05.2005
18:51
smile
[41]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

na ścianie- paw

06.05.2005
18:58
[42]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

paw --> tęcza

// w takim razie przechodzę na droge czachy:)

06.05.2005
18:59
[43]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

paw--> po imprezie

06.05.2005
18:59
[44]

blackdragon2 [ Konsul ]

paw ---> ptak

06.05.2005
18:59
smile
[45]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

kurde za późno :/

tęcza--> garnek ze złotem

(podobno jest na końcu tęczy :P)

06.05.2005
19:01
[46]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

garnek ze złotem --> muzeum

06.05.2005
19:02
[47]

blackdragon2 [ Konsul ]

garnek ze złotem ---> legenda

06.05.2005
19:03
[48]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

muzeum--> eksponaty



//Souldriver --> jako pierwsze pojawiło się: burza w szklance wody, więc regulamin:2. Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!

06.05.2005
19:03
[49]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]



/// przeprszam ze edit, ale bylo male zamieszanie :)
No wlasnie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 19:05:26]

06.05.2005
19:05
[50]

golmann [ Generaďż˝ ]

mit---------------------->sprawdzian
miałem dzisiaj

06.05.2005
19:05
[51]

Souldriver [ Jason Bourne ]

mit---->Ikar i Dedal

06.05.2005
19:06
[52]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ika i Dedal --> Upadek

06.05.2005
19:06
[53]

qaq [ Konkwistador ]

sprawdzian ---> nauka

06.05.2005
19:07
smile
[54]

TelRad [ Generaďż˝ ]

czacha >> ale namieszales

06.05.2005
19:08
[55]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

relikt --> religia

//x-codya wiesz ze tak nie można :> ale ok spox od jednego razu jeszcze nikt ni eumarł, jak narazie:P

06.05.2005
19:08
[56]

badyl 16 [ patyk ]

nauka------> matematyka

06.05.2005
19:10
smile
[57]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

TelRad----------->
to nie ja namieszałem :P a nie zauważyłeś że praktycznie w każdej części się taki burdel robi?? :P

06.05.2005
19:11
[58]

dudka [ ! szypon ! ]

matematyka - horror w I gimnazjum

06.05.2005
19:12
[59]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]


//// Edzia --> Wiem :) | Wiem tez, ze jestem tu nowa, ale moze by tak czescie uzywac F5? Byloby mniej bledow :)

06.05.2005
19:13
smile
[60]

dudka [ ! szypon ! ]

o ja pieprzę... już 50 część... :P

kurczę, opuściłem 20 osattnci części... muszę nadrobić zaległości

06.05.2005
19:14
smile
[61]

TelRad [ Generaďż˝ ]

tak jasne napewno a kto wprowadzil Edziaa (jak to sie odmienia ?) w blad nastepne skojarzenie powinno byc do kac :p

06.05.2005
19:14
[62]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]



/// nadal mam zamot :) Bo powinno byc skojarzenie do "religia" :) Ale dobra. Ppatzrze na doswiadczonyhc :)

06.05.2005
19:18
[63]

snopek9 [ Legend ]

Cody --> Witam...pisac z x?

X-Cody...Witam...pisac bez x?

06.05.2005
19:19
[64]

Souldriver [ Jason Bourne ]

ale bałagan

06.05.2005
19:19
[65]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Snopek9 --> Pisac z 9?
Snopek --> Czy tak? Bo mnie sie wydaje, ze tak lepiej :)

06.05.2005
19:20
[66]

snopek9 [ Legend ]

X-Cody ---> bez 9
Cody ---> bez 9

06.05.2005
19:21
smile
[67]

snopek9 [ Legend ]

Souldriver ---> gdzie?

06.05.2005
19:22
[68]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dobra, skojarzenie do ostatniego slowa :)

Gimnazum --> dzieci

/// :)

06.05.2005
19:23
[69]

snopek9 [ Legend ]

No, ale jak mam pisac? bo w koncu nie mam...raczej cody, ale chce byc pewny...chyba ze Ci to rybka... ja juz sie nie burze jak ktos pisze snopek9 choc mnie to drazni...taka mam ksywe wiec macie prawo tak pisac...

06.05.2005
19:24
[70]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

dzieci --> na forum

06.05.2005
19:24
[71]

snopek9 [ Legend ]

dzieci ---> <14lat

06.05.2005
19:24
[72]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

na forum --> na GOl-u

06.05.2005
19:25
[73]

snopek9 [ Legend ]

na forum ---> Gry-online

06.05.2005
19:25
[74]

Souldriver [ Jason Bourne ]

w wyższych postacg ale już wyszło na prostą :)

dzieci--->śmieci

06.05.2005
19:25
[75]

snopek9 [ Legend ]

na GOl-u ---> bramka

06.05.2005
19:26
[76]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

bramka - mecz

06.05.2005
19:26
[77]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

mecz-- >szachy

06.05.2005
19:26
[78]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

/// Snopek --> mozesz pisac Cody :)

06.05.2005
19:26
[79]

dudka [ ! szypon ! ]

szachy ---- Kasparow vs Macieja

06.05.2005
19:27
[80]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Kasparow vs Macieja --> Rosja

06.05.2005
19:28
[81]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

Rosja---> Putin

06.05.2005
19:29
[82]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Putin --> Komunizm

06.05.2005
19:29
smile
[83]

snopek9 [ Legend ]

Cody --> to fajnie :)

Zapraszam pod link tych z was kogo nie ma jeszcze w naszym teamie... Teamie GOL"a

Ja juz koncze...ide na mecz...

06.05.2005
19:29
[84]

Souldriver [ Jason Bourne ]

komunizm---Fidel Castro

06.05.2005
19:30
[85]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

/// Snopek --> A co to za Team? :)

06.05.2005
19:30
[86]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

Fidel Castro--> cygaro

06.05.2005
19:30
[87]

dudka [ ! szypon ! ]

Fidel Castro - tyran

06.05.2005
19:31
[88]

snopek9 [ Legend ]

Cody --->team GOL'a


Wiecej szczegol pod linkiem:

06.05.2005
19:31
[89]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

cygaro--> fajka

06.05.2005
19:32
[90]

Khelben [ PointGuard ]

tyran -> -ozaurus Rex

06.05.2005
19:32
[91]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

cygaro --> pet

06.05.2005
19:32
smile
[92]

snopek9 [ Legend ]

zjadłem literki nie mam editu...jakie to zycie okrutne...

06.05.2005
19:32
[93]

dudka [ ! szypon ! ]

fajka --- Elemy

06.05.2005
19:33
[94]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

fajka ---> zapalniczka

06.05.2005
19:33
[95]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zapalniczka - ogien

06.05.2005
19:33
[96]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

elemy--> paczka

06.05.2005
19:34
[97]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

/// trzeba czesciej odzwiazac inaczej to nie ma sesnu :)| Snopek juz lookam :)

06.05.2005
19:35
[98]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

paczka --> bomba

06.05.2005
19:35
[99]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

lecimy z tym:

paczka --> taczka

06.05.2005
19:36
smile
[100]

Souldriver [ Jason Bourne ]

paczka--->z komuterem

06.05.2005
19:37
[101]

dudka [ ! szypon ! ]

z komputerem ---- za pan brat

06.05.2005
19:38
smile
[102]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

nosz qrde....3 podejścia i ani jedno nie udane :/

06.05.2005
19:38
[103]

dudka [ ! szypon ! ]

//// hmmm... jak się pisze: "za pan brat"???

06.05.2005
19:39
[104]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

bomba--> może atomowa??

06.05.2005
19:39
[105]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dudka --> Tak jak napisales :)

Za pan brat --> Chemia

06.05.2005
19:40
smile
[106]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

Chemia --> plasterek

06.05.2005
19:41
[107]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

palsterek --> rana

06.05.2005
19:41
smile
[108]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

może atomowa?? --> Hiroszima

Cody --> ehh zresztą :P

06.05.2005
19:41
[109]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Skrz@t --> To kojarzymy na dwa fronty? :)

06.05.2005
19:41
[110]

dudka [ ! szypon ! ]

rana --- otwarta

06.05.2005
19:42
smile
[111]

dudka [ ! szypon ! ]

właśnie Skrz@t. nie umiesz grać??? :PPP

06.05.2005
19:42
smile
[112]

TelRad [ Generaďż˝ ]

/// snopek >> i ty się bawisz w takie coś ;) toż to bezmyślne stukanie w klawisze dla nabicia statystyk :] mnie by było wstyd :D

ExistoR == michallp ???

06.05.2005
19:45
[113]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

otwarta - wojna

06.05.2005
19:46
[114]

snopek9 [ Legend ]

TelRad---> czy ja tam twojej ksywki nie widziałem przypadkiem?

06.05.2005
19:46
smile
[115]

snopek9 [ Legend ]

TelRad --> czy to ironia? hehe

06.05.2005
19:47
smile
[116]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

//JESZCZE RAZ REGULAMIN PUNKT 2:

Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!

06.05.2005
19:49
[117]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Rammzes --> Ok nie goraczkuj sie tak :)
// wiem, ze nie wono edytowac, ale zrobilam blad w ksywce.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 19:49:43]

06.05.2005
19:50
[118]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Nie gramy na 2 fronty przeczytajcie regulamin 3 razy , przyjrzyjcie się jak sę gra , i dopiero coś kojarzcie a nie piszecie na " pałę"

06.05.2005
19:50
[119]

sergi__ [ Underworld ]

wojna---->derby Krakowa

06.05.2005
19:50
smile
[120]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

TelRad --> tak,...a co??

06.05.2005
19:51
smile
[121]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

btw...skąd wiesz?? :D

06.05.2005
19:51
[122]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

derby Krakowa - kibole

06.05.2005
19:51
[123]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

kibole --> Legia

06.05.2005
19:52
[124]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Legia - lezakowanie

06.05.2005
19:53
smile
[125]

TelRad [ Generaďż˝ ]

snopek >> hehe :D pewnie masz omamy :p ja sie takim badziewiem nie bawie :) ironia ? pewnie tak :)

06.05.2005
19:54
[126]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

leżakowanie--> przedszkole

06.05.2005
19:54
smile
[127]

TelRad [ Generaďż˝ ]

ExistoR >> a nic :)
siara_1

06.05.2005
19:55
[128]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

przedszkole --> blogosc

06.05.2005
19:56
[129]

snopek9 [ Legend ]

TelRad-->omamy?

Zobacz link

06.05.2005
19:57
[130]

snopek9 [ Legend ]

TelRad---> nie doczytałem...ja juz zyje meczem to glupoty pisze...

06.05.2005
19:58
[131]

TelRad [ Generaďż˝ ]

snopek >> i co statystyki gola
edit
juz widze :) pewnie sie ktos podszywa :p :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 19:59:48]

06.05.2005
19:59
[132]

snopek9 [ Legend ]

TelRad ---> ze co?

06.05.2005
20:04
smile
[133]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

TelRad ---> tak myślałem...po linku poznałęm :D

06.05.2005
20:13
smile
[134]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

no..ruszamy

blogosc --> Wedel

06.05.2005
20:19
[135]

Maximus1 [ Konsul ]

Ja chce do listy chętnych

06.05.2005
20:27
smile
[136]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Wedel--> czekoladka

Maximus--> najpierw przeczytaj regulamin 3 razy !!! Popatrz trochę jak my gramy , kiedy już się namyślisz to napisz skojarzenie i wtedy możesz się wpisać SAM na liste chętnych ;) !

06.05.2005
20:29
[137]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

czekoladka -->murzynka

06.05.2005
20:32
smile
[138]

TelRad [ Generaďż˝ ]

ExistoR >> ;)

Cody >> tak z ciekawosci czesto w ddw objawiaja sie takie przeblyski "inteligencji" jak ostatni post strangera ? :/

06.05.2005
21:13
[139]

zandarus [ Generaďż˝ ]

murzynka ---> Afryka

06.05.2005
21:19
[140]

blazerx [ Pretorianin ]

Afryka ---> dzika

06.05.2005
21:26
smile
[141]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

dzika --> kobieta :))

06.05.2005
21:31
[142]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

kobieta :))--> ładny zapach

06.05.2005
21:57
[143]

zandarus [ Generaďż˝ ]

ładny zapach ---> ambra

06.05.2005
22:11
[144]

hausi [ Konsul ]

ambra --> kaszalot

06.05.2005
22:58
[145]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

kaszalot ---> pasztet

06.05.2005
23:20
[146]

QrKo [ Enslaved One ]

pasztet -> ochyda

06.05.2005
23:20
[147]

ExistoR [ Prince Of UnderWorld ]

ochyda --> abc.pl

06.05.2005
23:31
[148]

DaveR [ Pretorianin ]

abc.pl ----> Adres

06.05.2005
23:32
[149]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

adres > www

06.05.2005
23:35
[150]

sergi__ [ Underworld ]

www===>ooo

06.05.2005
23:41
[151]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

ooo--> litery

06.05.2005
23:47
[152]

QrKo [ Enslaved One ]

litery -> alfabet

06.05.2005
23:52
[153]

la fessée [ je ne taime plus ]

alfabet --> elementarz

... heyka all ... ;)

06.05.2005
23:56
[154]

QrKo [ Enslaved One ]

elementarz -> podrecznik

la fesee -> heyy!!

06.05.2005
23:59
[155]

la fessée [ je ne taime plus ]

podręcznik --> szkoła

07.05.2005
00:15
[156]

General E'qunix [ Konsul ]

szkoła --> syf

07.05.2005
00:18
[157]

QrKo [ Enslaved One ]

szkoła -> buda

07.05.2005
00:20
[158]

la fessée [ je ne taime plus ]

syf --> śmietnik

07.05.2005
00:23
[159]

QrKo [ Enslaved One ]

zakladam nowy watek

07.05.2005
00:30
[160]

QrKo [ Enslaved One ]

=====================================
Nowa część:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3701465&N=1
=====================================

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.