GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziś derby Wisła Kraków-Cracovia Kraków

06.05.2005
10:19
smile
[1]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

Dziś derby Wisła Kraków-Cracovia Kraków

JA jestem z Wisełką a wy.Jade dziś na mecz.Zobaczymy jak to będzie.A wy za kim jestescie??

06.05.2005
10:24
[2]

barejn [ Pretorianin ]

bezczelnie sie nei interesuje polskim futbolem, chociaz pilka nozna jest moja pasja. nawet nie chodzi mi o to ze stoi na wybitnie niskim poziomie itd., bo osobiscie uwazam ze nie jest az tak zle, ale po prostu sytuacja w polskiej ekstraklasie nie elektryzuje. Wisła zdobedzie Mistrza Polski jak zawsze i jak zawsze odpuszczaja sobie puchar bo po co im :/ ? Meczu z Cracovia na pewno nie przegraja, a jesli to zrobia to na złosc :P

06.05.2005
10:25
smile
[3]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Biała Gwiazda na niebie się mieni... Ciekawe ile wygra nasza kochana Wisełka?

06.05.2005
10:26
[4]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Pewnie wymęczy 1:0 w ostatniej minucie. :)

06.05.2005
10:27
[5]

Maff [ Generaďż˝ ]

jesli juz to sa to derby Cracovia - Wisła, a nie na odwrot. ignoranci.

06.05.2005
10:30
smile
[6]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Ciekawe kiedy Ewunia coś tu skrobnie? Chyba nie ma jej przy kompie.

06.05.2005
10:31
smile
[7]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

biała gwiazda na niebie się mieni tak powstaje wisly znak jej kibice są nie zwycięrzeni boi się ich cały swiat boją sie ich kibice angilescy boją sie ich fani cholenderscy hej wiselko wiselko wiselko tyś najlepsza w swiecie jest plonie ognisko na łazienkowskiej stadion legii pali sie legja plonie i nigdy niezgasnie kibice wisly cieszą sie cieszą sie bo to oni podpalili całą legie dostrzetnie spalili hej WISELKO WISELKO WISELKO tys najlepsza w swiecie jest

06.05.2005
10:32
[8]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mi tam wszystko jedno kto wygra. Wisły i tak mnkt nie dogoni, więc im porażki nie zyczę, a co do cracovii - toche za blisko jest legii wiec wygrac też niekoniecznie muszą. W sumie pewnie będzie remis by zadowolić obie strony.

06.05.2005
10:34
[9]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Legia MISTRZ!!!

06.05.2005
10:36
smile
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

tommy---->Maff ma racje ignorancie...derby sa na stadionie Cracovii, dorzuce od siebie: cholenderskie ROTFL

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 10:35:28]

06.05.2005
10:38
smile
[11]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

No wiecie... - kibicowanie właściwej drużynie nie oznacza automatycznie wysokiej inteligencji. :)

06.05.2005
10:43
[12]

squallu [ saikano ]

najciekwasze i tak sie bedzie dzialo poza stadionem;)

06.05.2005
10:58
[13]

Maff [ Generaďż˝ ]

z drugiej strony, czy zawsze musi pojawic sie jakis frustrat i wrzucic swoje "Legia miść" w watku o derbach Krakowa?


06.05.2005
11:01
smile
[14]

volvo95 [ Legend ]

Maciusek -->

06.05.2005
11:01
smile
[15]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Maff---->chyba go przeceniasz...ja bym nie zwracal uwagi.

06.05.2005
11:02
smile
[16]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Maff-->frustraci, to są po obu stronach... dzieci i tyle :)

06.05.2005
11:03
[17]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Co do meczu...to podobnie jak Shadow...nikt nikomu krzywdy nie zrobi.

06.05.2005
11:07
[18]

Maff [ Generaďż˝ ]

ILEK, Shadow --> macie racje, ale to po porostu irytuje :/


a co do meczu, to sadze ze powinniscie gdzies tam w duchu kibicowac mimo wszystko Wiśle... jesli Cracovia wygra, zblizy sie do Was i moze byc ciezkoo puchary.

06.05.2005
11:08
[19]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Maff-->insza inszość, że z taka grą jak obecnie to legia faktyczie na puchary nie zasługuje...

06.05.2005
11:09
[20]

ereyty [ Pretorianin ]

Stawiam na goracą atmosfere na trubunach i nude ziejacą z boiska.Jak w zeszłym roku.
Pewnie emocje sie tak udzielą piłkarzą ,że będe miec nogi z waty i nie bedzie zadnego spektaklu tylko marna kopanina.Obym sie mylił.

06.05.2005
11:10
smile
[21]

volvo95 [ Legend ]

Rozumiem że można mieć nogi z waty w finale LM, ale nie w meczu derbowym polskiej Ekstraklasy ...

06.05.2005
11:32
[22]

ereyty [ Pretorianin ]

Można mozna.Tak włąsnie wygladały poprzednie derby rozgrywane przy Reymonta.
Piłkarze byli tak zstremowani,ze nic im nie wychodziło.Tak opwiadał min.Żurawski(moze to było tylko takie tłumaczenie).

06.05.2005
11:55
[23]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Mam nadzieje że Cracovia wygra a legia przegra i Cracovia dogoni legie bo to Cracovia zasługuje na puchary!!!

06.05.2005
12:30
[24]

White Star [ Soldier ]

barejn>> no widac, ze sie ineinteresujesz ligą bo akurat w tym sezonie w PP Wisła gra najsilniejszym skladem... w tamtym roku se olali, ale w tym nie...;/


WIsła wygra dwoma bramkami:P remis będzie jeśli Cracovia pierwsza strzeli gola...

06.05.2005
12:55
[25]

hola' [ koniczynka ]

baszczynski mnie rozwalil tekstem ze cracovia bedzie bramke murowac. zycze wisle przegranej

06.05.2005
13:36
[26]

Maff [ Generaďż˝ ]

hola' --> przeciez to typowe teksty, aby sprowokowac przeciwnika.
bo teraz cracovia sobie pomysli "cooo? my bedziemy murowac bramke? no way!"

06.05.2005
14:00
[27]

xKx [ CLINIC ]

jako kibic pasów stawiam na zwycięstwo 2-0 :) ale pewnie tak jak w pierwszym meczu padnie wynik bezbramkowy :) mam nadzieje że Bania i Bojarski strzelą cosik :)

06.05.2005
14:02
smile
[28]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Stawiam na Cracovie :)

06.05.2005
14:04
[29]

hola' [ koniczynka ]

maff - moze za mocno to okreslilem, po prostu chcialbym zeby cracovia wygrala bo nasza liga troche sie w ten sposob urozaici. wiem ze bedzie to ciekawe i to chyba tyle. wisla mistrza polski juz ma wiec trzeba liczyc na jakies niespodzianki.

06.05.2005
14:08
smile
[30]

barejn [ Pretorianin ]

White Star--> nie sledze poczynan Wisły w tym sezonie, nawet nie orientuje sie w sytuacji tabeli w naszej 1 lidze, ale z tego co pamietam jakos sie chlopaki z Wisełki zawsze skupiali na mistrzostwie a na puchar pa3li z przymruzeniem oka. Słyszeliscie ze od nastepnej kwalifikacji LM mistrz Polski bedzie startował juz od III rundy, czyli bezposredniej o wejscie do fazy grupowej LM ?? moze w koncu Polacy w LM nie beda sie ograniczali do Dudka, Krzynowka itd. Licze na uczciwego rywala dla Wisły ;)

06.05.2005
14:18
smile
[31]

megaabol [ Generaďż˝ ]

1:0 dla Wisły bramka Żurawskiego

06.05.2005
14:23
[32]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

sorki za off topic ale musze cos odpowiedzec

MaCiUsEk --->Czy ty jestes normalny?Masz tu wątek o derbach Krakowa,Legia nie jest mistrzem niestety...Jestem Kibicem Legii

06.05.2005
14:25
[33]

volvo95 [ Legend ]

barejn --> Jeżeli Milan wygra to tak ... Ale jeżeli Liverpool to chyba nie ...

06.05.2005
14:30
[34]

barejn [ Pretorianin ]

szczegołow nie znam ale nie obraziłbym sie, gdybym mi dane było obejrzec mecz wisły w fazie grupowej LM

06.05.2005
14:44
[35]

White Star [ Soldier ]

UEFA zresztą jeszcze sama niewie co zrobi:P

06.05.2005
15:04
smile
[36]

ssaq [ Konsul ]

Buahahahaha smieszni jestescie wszyscy :D
Pradniczanka gora!!!!!!!! Yeaaaaaaaaah
hahaha

06.05.2005
15:05
[37]

snopek9 [ Legend ]

Po ciekawym meczu bedzie 2:2...

06.05.2005
15:17
[38]

scigall [ Konsul ]

za dwie godzinki biore siekierke i ide na miasto polowac na zydkow.. :D FORZA WISLA FORZA KRAKOW!

06.05.2005
15:22
[39]

Staniol89 [ Generaďż˝ ]

Cracovia moim zdaniem powinna wygrac ten mecz...Wisła i tak ma juz 12 pkt przewagi to i tak juz wygrała....a nie lubi Legii a wiec woli zeby Cracovia przeszła...

06.05.2005
15:37
smile
[40]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Licze na Cracovie... Nie lubie Wiślaków :P

06.05.2005
15:39
smile
[41]

snopek9 [ Legend ]

Staniol --> po Twoim poscie zmieniam swoj typ :D
chce zeby jednak Wisła wygrala :D niech bedzie: 2:3

06.05.2005
15:41
[42]

Fett [ Avatar ]

pamieta ktoś któego były derby rok temu ?

06.05.2005
15:54
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tommy_1234--> nie mam zamiaru podważac tego co napisałeś..ale wiem kto idzie na mecz..dostaliśmy tylko troszkę więcej niż 300 biletów.
całym sercem jestem za tym żeby Wisełka wygrała...ale..jeśli wygra craxa to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;) zorientowani wiedzą o co chodzi;)


DO BOJU DO BOJU DO BOJU WISEŁKA!

06.05.2005
15:58
[44]

Khelben [ PointGuard ]

Gdyby nie to, że Wisła musi dzisiaj conajmniej remisować żeby wyrównać rekord Widzewa, to niemiałbym nic przeciwko temu, by Cracovia wygrała i odrobiła 3ptk do Legii,ale z powodu tego, że "jest jak jest" mam nadzieje, że dzisiejsze derby zakończą się bramkowym remisem.

06.05.2005
16:00
[45]

Elvis [ Pretorianin ]

Khelben ---> dokladnie. nic dodac, nic ujac.

06.05.2005
16:19
smile
[46]

CHESTER80 [ no legend ]

No meczyk zapowiada się bardzo ciekawie. Na bok idą znajomi, internet i gry komputerowe :) Miejmy też nadzieję że kibice Cracovii będą grzeczni i nie będą bić swoich ludzi :) Na szczęscie można sobie bezpiecznie obejrzeć meczyk, oczywiście trzeba mieć Canal+. Mogli by wreszcie sprzedać prawa do meczyków, naprzykład TVN'owi (tak jak było kiedyś). Napewno zainteresowanie polską ligą było by większe.

Obstawiam 2:1 dla WISEŁKI

06.05.2005
20:29
smile
[47]

CHESTER80 [ no legend ]

1:0 dla Wisełki !

22' Frankowski

06.05.2005
20:30
[48]

ereyty [ Pretorianin ]

Jest 1-0 .

07.05.2005
02:10
smile
[49]

EwUnIa_kR [ Legend ]

NANANANANANA NANANANANA NANANANANA WISEEEEEEEŁKAAAAAAAA
DZISIAJ GRA...MISTRZA POLSKI MAAAAA

sorry nie napiszę nic więcej bo najebanex;D

07.05.2005
02:13
[50]

snopek9 [ Legend ]

No i dobrze ze wygrała Wisła przynajmniej Legia bedzie grała w pucharach, po ostatnich meczach z Gornikiem i łeczna jestem optymista bo to jako tako wyglladalo...

Brawo dla Wisły!

07.05.2005
02:15
[51]

EwUnIa_kR [ Legend ]

d żizas...tak bardzo chciałabym wam napisac co się działo na meczu......nie jestem w stanie tego opisać nie uzywając wulgarnych słów...

ale wiedzcie...że kraków się dziś bawił...i bawi się nadal:)

07.05.2005
07:54
[52]

volvo95 [ Legend ]

Mam wrażenie że dzisiaj Kraków będzie sie bawił równie hucznie jak wczoraj ;)

07.05.2005
09:12
[53]

hola' [ koniczynka ]

wisla mistrzem polski i czas chyba zaczac myslec powaznie o europejskich pucharach :)

07.05.2005
09:43
[54]

barejn [ Pretorianin ]

co roku myslimy powaznie o pucharach i co roku sie konczy na mysleniu ;)

07.05.2005
10:22
[55]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

snopek-->jeszcze jest parę meczy a z taka grą to marne szanseb by legia zaczęła wygrywać. Czyli cracovia ma jeszcze sporo czasu na odrobienie strat. 4 ptk to niewiele.

A co do samego meczu - nudny był w sumie. Troche akji było, pare razy sie zakotłowało, ale jakos mnie to nie usatysfakcjonowało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.