
tommy_1234 [ Pretorianin ]
Dziś derby Wisła Kraków-Cracovia Kraków
JA jestem z Wisełką a wy.Jade dziś na mecz.Zobaczymy jak to będzie.A wy za kim jestescie??
barejn [ Pretorianin ]
bezczelnie sie nei interesuje polskim futbolem, chociaz pilka nozna jest moja pasja. nawet nie chodzi mi o to ze stoi na wybitnie niskim poziomie itd., bo osobiscie uwazam ze nie jest az tak zle, ale po prostu sytuacja w polskiej ekstraklasie nie elektryzuje. Wisła zdobedzie Mistrza Polski jak zawsze i jak zawsze odpuszczaja sobie puchar bo po co im :/ ? Meczu z Cracovia na pewno nie przegraja, a jesli to zrobia to na złosc :P

Mack5 [ Killer Instinct ]
Biała Gwiazda na niebie się mieni... Ciekawe ile wygra nasza kochana Wisełka?
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Pewnie wymęczy 1:0 w ostatniej minucie. :)
Maff [ Generaďż˝ ]
jesli juz to sa to derby Cracovia - Wisła, a nie na odwrot. ignoranci.

Mack5 [ Killer Instinct ]
Ciekawe kiedy Ewunia coś tu skrobnie? Chyba nie ma jej przy kompie.

tommy_1234 [ Pretorianin ]
biała gwiazda na niebie się mieni tak powstaje wisly znak jej kibice są nie zwycięrzeni boi się ich cały swiat boją sie ich kibice angilescy boją sie ich fani cholenderscy hej wiselko wiselko wiselko tyś najlepsza w swiecie jest plonie ognisko na łazienkowskiej stadion legii pali sie legja plonie i nigdy niezgasnie kibice wisly cieszą sie cieszą sie bo to oni podpalili całą legie dostrzetnie spalili hej WISELKO WISELKO WISELKO tys najlepsza w swiecie jest
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Mi tam wszystko jedno kto wygra. Wisły i tak mnkt nie dogoni, więc im porażki nie zyczę, a co do cracovii - toche za blisko jest legii wiec wygrac też niekoniecznie muszą. W sumie pewnie będzie remis by zadowolić obie strony.
MaCiUsEk [ Konsul ]
Legia MISTRZ!!!

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
tommy---->Maff ma racje ignorancie...derby sa na stadionie Cracovii, dorzuce od siebie: cholenderskie ROTFL
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-06 10:35:28]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
No wiecie... - kibicowanie właściwej drużynie nie oznacza automatycznie wysokiej inteligencji. :)
squallu [ saikano ]
najciekwasze i tak sie bedzie dzialo poza stadionem;)
Maff [ Generaďż˝ ]
z drugiej strony, czy zawsze musi pojawic sie jakis frustrat i wrzucic swoje "Legia miść" w watku o derbach Krakowa?

volvo95 [ Legend ]
Maciusek -->

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Maff---->chyba go przeceniasz...ja bym nie zwracal uwagi.

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Maff-->frustraci, to są po obu stronach... dzieci i tyle :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Co do meczu...to podobnie jak Shadow...nikt nikomu krzywdy nie zrobi.
Maff [ Generaďż˝ ]
ILEK, Shadow --> macie racje, ale to po porostu irytuje :/
a co do meczu, to sadze ze powinniscie gdzies tam w duchu kibicowac mimo wszystko Wiśle... jesli Cracovia wygra, zblizy sie do Was i moze byc ciezkoo puchary.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Maff-->insza inszość, że z taka grą jak obecnie to legia faktyczie na puchary nie zasługuje...
ereyty [ Pretorianin ]
Stawiam na goracą atmosfere na trubunach i nude ziejacą z boiska.Jak w zeszłym roku.
Pewnie emocje sie tak udzielą piłkarzą ,że będe miec nogi z waty i nie bedzie zadnego spektaklu tylko marna kopanina.Obym sie mylił.

volvo95 [ Legend ]
Rozumiem że można mieć nogi z waty w finale LM, ale nie w meczu derbowym polskiej Ekstraklasy ...
ereyty [ Pretorianin ]
Można mozna.Tak włąsnie wygladały poprzednie derby rozgrywane przy Reymonta.
Piłkarze byli tak zstremowani,ze nic im nie wychodziło.Tak opwiadał min.Żurawski(moze to było tylko takie tłumaczenie).
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Mam nadzieje że Cracovia wygra a legia przegra i Cracovia dogoni legie bo to Cracovia zasługuje na puchary!!!
White Star [ Soldier ]
barejn>> no widac, ze sie ineinteresujesz ligą bo akurat w tym sezonie w PP Wisła gra najsilniejszym skladem... w tamtym roku se olali, ale w tym nie...;/
WIsła wygra dwoma bramkami:P remis będzie jeśli Cracovia pierwsza strzeli gola...
hola' [ koniczynka ]
baszczynski mnie rozwalil tekstem ze cracovia bedzie bramke murowac. zycze wisle przegranej
Maff [ Generaďż˝ ]
hola' --> przeciez to typowe teksty, aby sprowokowac przeciwnika.
bo teraz cracovia sobie pomysli "cooo? my bedziemy murowac bramke? no way!"
xKx [ CLINIC ]
jako kibic pasów stawiam na zwycięstwo 2-0 :) ale pewnie tak jak w pierwszym meczu padnie wynik bezbramkowy :) mam nadzieje że Bania i Bojarski strzelą cosik :)

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Stawiam na Cracovie :)
hola' [ koniczynka ]
maff - moze za mocno to okreslilem, po prostu chcialbym zeby cracovia wygrala bo nasza liga troche sie w ten sposob urozaici. wiem ze bedzie to ciekawe i to chyba tyle. wisla mistrza polski juz ma wiec trzeba liczyc na jakies niespodzianki.

barejn [ Pretorianin ]
White Star--> nie sledze poczynan Wisły w tym sezonie, nawet nie orientuje sie w sytuacji tabeli w naszej 1 lidze, ale z tego co pamietam jakos sie chlopaki z Wisełki zawsze skupiali na mistrzostwie a na puchar pa3li z przymruzeniem oka. Słyszeliscie ze od nastepnej kwalifikacji LM mistrz Polski bedzie startował juz od III rundy, czyli bezposredniej o wejscie do fazy grupowej LM ?? moze w koncu Polacy w LM nie beda sie ograniczali do Dudka, Krzynowka itd. Licze na uczciwego rywala dla Wisły ;)

megaabol [ Generaďż˝ ]
1:0 dla Wisły bramka Żurawskiego
hubs [ Stand UP Speak UP ]
sorki za off topic ale musze cos odpowiedzec
MaCiUsEk --->Czy ty jestes normalny?Masz tu wątek o derbach Krakowa,Legia nie jest mistrzem niestety...Jestem Kibicem Legii
volvo95 [ Legend ]
barejn --> Jeżeli Milan wygra to tak ... Ale jeżeli Liverpool to chyba nie ...
barejn [ Pretorianin ]
szczegołow nie znam ale nie obraziłbym sie, gdybym mi dane było obejrzec mecz wisły w fazie grupowej LM
White Star [ Soldier ]
UEFA zresztą jeszcze sama niewie co zrobi:P

ssaq [ Konsul ]
Buahahahaha smieszni jestescie wszyscy :D
Pradniczanka gora!!!!!!!! Yeaaaaaaaaah
hahaha
snopek9 [ Legend ]
Po ciekawym meczu bedzie 2:2...
scigall [ Konsul ]
za dwie godzinki biore siekierke i ide na miasto polowac na zydkow.. :D FORZA WISLA FORZA KRAKOW!
Staniol89 [ Generaďż˝ ]
Cracovia moim zdaniem powinna wygrac ten mecz...Wisła i tak ma juz 12 pkt przewagi to i tak juz wygrała....a nie lubi Legii a wiec woli zeby Cracovia przeszła...

Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Licze na Cracovie... Nie lubie Wiślaków :P

snopek9 [ Legend ]
Staniol --> po Twoim poscie zmieniam swoj typ :D
chce zeby jednak Wisła wygrala :D niech bedzie: 2:3
Fett [ Avatar ]
pamieta ktoś któego były derby rok temu ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
tommy_1234--> nie mam zamiaru podważac tego co napisałeś..ale wiem kto idzie na mecz..dostaliśmy tylko troszkę więcej niż 300 biletów.
całym sercem jestem za tym żeby Wisełka wygrała...ale..jeśli wygra craxa to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;) zorientowani wiedzą o co chodzi;)
DO BOJU DO BOJU DO BOJU WISEŁKA!
Khelben [ PointGuard ]
Gdyby nie to, że Wisła musi dzisiaj conajmniej remisować żeby wyrównać rekord Widzewa, to niemiałbym nic przeciwko temu, by Cracovia wygrała i odrobiła 3ptk do Legii,ale z powodu tego, że "jest jak jest" mam nadzieje, że dzisiejsze derby zakończą się bramkowym remisem.
Elvis [ Pretorianin ]
Khelben ---> dokladnie. nic dodac, nic ujac.

CHESTER80 [ no legend ]
No meczyk zapowiada się bardzo ciekawie. Na bok idą znajomi, internet i gry komputerowe :) Miejmy też nadzieję że kibice Cracovii będą grzeczni i nie będą bić swoich ludzi :) Na szczęscie można sobie bezpiecznie obejrzeć meczyk, oczywiście trzeba mieć Canal+. Mogli by wreszcie sprzedać prawa do meczyków, naprzykład TVN'owi (tak jak było kiedyś). Napewno zainteresowanie polską ligą było by większe.
Obstawiam 2:1 dla WISEŁKI

CHESTER80 [ no legend ]
1:0 dla Wisełki !
22' Frankowski
ereyty [ Pretorianin ]
Jest 1-0 .

EwUnIa_kR [ Legend ]
NANANANANANA NANANANANA NANANANANA WISEEEEEEEŁKAAAAAAAA
DZISIAJ GRA...MISTRZA POLSKI MAAAAA
sorry nie napiszę nic więcej bo najebanex;D
snopek9 [ Legend ]
No i dobrze ze wygrała Wisła przynajmniej Legia bedzie grała w pucharach, po ostatnich meczach z Gornikiem i łeczna jestem optymista bo to jako tako wyglladalo...
Brawo dla Wisły!
EwUnIa_kR [ Legend ]
d żizas...tak bardzo chciałabym wam napisac co się działo na meczu......nie jestem w stanie tego opisać nie uzywając wulgarnych słów...
ale wiedzcie...że kraków się dziś bawił...i bawi się nadal:)
volvo95 [ Legend ]
Mam wrażenie że dzisiaj Kraków będzie sie bawił równie hucznie jak wczoraj ;)
hola' [ koniczynka ]
wisla mistrzem polski i czas chyba zaczac myslec powaznie o europejskich pucharach :)
barejn [ Pretorianin ]
co roku myslimy powaznie o pucharach i co roku sie konczy na mysleniu ;)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
snopek-->jeszcze jest parę meczy a z taka grą to marne szanseb by legia zaczęła wygrywać. Czyli cracovia ma jeszcze sporo czasu na odrobienie strat. 4 ptk to niewiele.
A co do samego meczu - nudny był w sumie. Troche akji było, pare razy sie zakotłowało, ale jakos mnie to nie usatysfakcjonowało.