GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 36

04.05.2005
22:43
[1]

hola' [ koniczynka ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 36

REGULAMIN GOLWB
Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu piłce nożnej. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie.
- Sezon trwa 31 kolejek -
- Typowanie meczów -
. Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

- nowy watek jest tworzony wtedy kiedy stary ma 200 i wiecej postow
- kazdego dnia typujemy maxymalnie 8 spotkan
- nie typujemy meczy ktore sie juz rozpoczely badz te ktore sie juz zakonczyly
- jesli komus ja badz ktos kto bedzie robil podsumowanie nie doda badz doda za duzo [ pkt] trzeba to uwzglednic piszac swoj nick i obok niego ilosc zaleglych pkt nastepnie to pogrubiajac
- typujemy mecze ktore wedlug mnie lub kogos kto robi podsumowanie sa najciekawsze danego dnia, poczynajac od 6 najslilniejszych lig europy, meczy miedzypanstwowych do tych ktore sa nizsze ranga
- minimalny kurs meczu musi wynosic 1.5 chyba ze nie ma spotkan wtedy dajemy nizsze kursem ale podpierajac sie handicapem
- mecze podajemy ze strony www.sts.pl a potem dopiero z innych portali typu expekt czy beat home
- jesli ktos nie zdazy z typami to moze typowac te mecze ktore sie jeszcze nie rozpoczely
- podsumowanie zawsze bedzie robione po zakonczeniu wszystkich spotkan badz ewentualnie rano nastepnego dnia!
-- jesli macie jeszcze jakis pkt do regulaminu to prosze dodac postem do watku a przy nastepnym podsumowani usie to uwzgledni

Zycze udanej zabawy

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> hola'
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> Snopek
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> hola'

VII edycja 14 kolejka 04 05 2005
18:00 Polonia - Amica 1
18:30 Gornik Z. - Legia x
18:30 Swit - Kujawiak 1
18:30 Ruch - Belchatow x
18:30 Polkowice - Piast 2
18:45 St.Gallen - Thun 2
20:45 PSV - Milan 1
20:45 Fulham - Newcastle 2

aktualny ranking
52 pkt Zbyszek1946 2/8
51 pkt Gangsta_^ 2/8
51 pkt Świstak19 4/8
50 pkt eLJot 2/8
45 pkt Speedman 18 3/8
44 pkt snopek 3/8
43 pkt Mr_Slip 0/8
43 pkt davis
42 pkt hola' 2/8
42 pkt Cavca 2/8
40 pkt Jaro 2/8
39 pkt greenday17 0/8
38 pkt specjalista 1/8
35 pkt Loiosh 2/8
30 pkt SirDawid
30 pkt rammzes1 2/8
24 pkt hausi 3/8
23 pkt sir Skull
22 pkt Kwyso 18 4/8
21 pkt maciej_
18 pkt sergi_
15 pkt dND 2/8
9 pkt settogo
8 pkt loosiek
6 pkt White Star
3 pkt EG2005_808538100
2 pkt oooololo

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47
18:00 KuPS - Jaro
18:00 Anglia - Turcja
18:00 Tampere - Lahti
18:00 Molde - Tromso
18:00 Odd Grenland - Lillestroem
18:45 CSKA Moskwa - Parma
21:00 Alkmaar - Sporting L.

04.05.2005
22:44
[2]

hola' [ koniczynka ]

acha jeszcze link do poprzedniego watku :)

kwyso , loisosh - jakim cudem tak skopiowaliscie liste ze jednego meczu zapomnieliscie typowac ? :)

jutro tragiczna kolejka ale grac trzeba
finlandzka norweska i uefa cup

04.05.2005
23:05
[3]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti X
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem X
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. X

04.05.2005
23:13
smile
[4]

eLJot [ Konsul ]

Była taka szansa na I miejsce ;P

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

Śmieszne te typy, ale cóż...

04.05.2005
23:14
smile
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Tylko raz się wpisze... z zażaleniem.
Przegrał Milan, przegrała Legia i dostała Amica.
100 zł poszło się ...

kurde!

05.05.2005
00:07
[6]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 2 - czy to sparing pierwszych reprezentacji??
18:00 Tampere - Lahti 2
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 2

05.05.2005
06:36
smile
[7]

davis [ ]

Eeee dupa tam, zapomniałem obstawić :/

05.05.2005
06:37
[8]

davis [ ]

18:00 KooTeePee - TP 47 2
18:00 KuPS - Jaro 2
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso x
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. x

05.05.2005
07:33
[9]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 2
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 2
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 2
18:45 CSKA Moskwa - Parma 2
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

05.05.2005
07:37
[10]

hola' [ koniczynka ]

cainnor - szkoda kuponu pewnie bo chyba ryzykownie zagrales :(
snopek - nie to sa MS to lat 17

05.05.2005
07:55
[11]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 2
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

05.05.2005
08:26
[12]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso x
18:00 Odd Grenland - Lillestroem x
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

05.05.2005
11:57
[13]

specjalista [ Generał ]


VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 0
18:00 KuPS - Jaro 0
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 0
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

troszke przesadą jest grac takie mecze TP 47 kurna myślałem że to model broni
mamy sporo czasu po co codziennie typować??

05.05.2005
12:00
[14]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro x
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso x
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 2
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

05.05.2005
12:22
[15]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 2
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 2

05.05.2005
12:30
[16]

snopek9 [ Legend ]

specjalista --> ja tez nie lubie grac na wyczucie...ale mozna chocby typowac w takie dni 3-4 mecze...

05.05.2005
13:46
[17]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 2
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 2

05.05.2005
13:55
[18]

hola' [ koniczynka ]

to moze zaczniemy typowac kto strzeli wiecej bramek, i w ktorych minutach one padna. takie dni jak ten traktujmy jako trening przed weekendem. zrestza sa tabele i co jak co mozna cos przewidziec
pozdrawiam

05.05.2005
14:21
[19]

snopek9 [ Legend ]

UPTATE
VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 2
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 2
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 1
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 2

05.05.2005
15:45
[20]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 2
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 2
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 2

05.05.2005
16:36
[21]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro x
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso x
18:00 Odd Grenland - Lillestroem x
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 2

05.05.2005
16:39
smile
[22]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 1
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem X
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

05.05.2005
17:00
[23]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 1
18:00 KuPS - Jaro 2
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem x
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

05.05.2005
17:32
[24]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 x
18:00 KuPS - Jaro x
18:00 Anglia - Turcja 1
18:00 Tampere - Lahti x
18:00 Molde - Tromso x
18:00 Odd Grenland - Lillestroem x
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 2

05.05.2005
19:40
[25]

hola' [ koniczynka ]

no finska liga powoli dobiega konca:) ale wyniki sa niezle, ciekaw jestem kto dzis wskauje na lidera:)

05.05.2005
19:41
[26]

hola' [ koniczynka ]

acha jakby ktos wiedzial jaki wynik meczu anglia - turcja to prosze mozecie tu opublikowac wynik tego spotkania

05.05.2005
22:48
[27]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 15 kolejka 05 05 2005
18:00 KooTeePee - TP 47 2
18:00 KuPS - Jaro 1
postp
18:00 Tampere - Lahti 1
18:00 Molde - Tromso 1
18:00 Odd Grenland - Lillestroem 2
18:45 CSKA Moskwa - Parma 1
21:00 Alkmaar - Sporting L. 1

aktualny ranking
56 pkt Świstak19 5/7
55 pkt eLJot 5/7
54 pkt Zbyszek1946 2/7
54 pkt Gangsta_^ 3/7
49 pkt snopek 5/7
48 pkt Mr_Slip 5/7
48 pkt Speedman 18 3/7
46 pkt davis 3/7
46 pkt hola' 4/7
46 pkt Cavca 4/7
43 pkt greenday17 4/7
41 pkt specjalista 3/7
40 pkt Jaro
39 pkt Loiosh 4/7
31 pkt rammzes1 1/7
30 pkt SirDawid
27 pkt hausi 3/7
25 pkt maciej_ 4/7
23 pkt sir Skull
22 pkt Kwyso 18
18 pkt sergi_
15 pkt dND
9 pkt settogo
8 pkt loosiek
6 pkt White Star
3 pkt EG2005_808538100
2 pkt oooololo

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue
19:00 Karlsruher - Erfurt
20:00 Cracovia - Wisla K.
20:00 Dordrecht - Telstar
20:00 Emmen - Top Oss
20:00 Breda - Roosendaal
20:00 Gueugnon - Nancy
20:30 Bordeaux - Auxerre

05.05.2005
22:49
[28]

hola' [ koniczynka ]

jutro liga polska , holenderska, francuska oraz II niemiecka II francuska II holenderska, tez nie zaciekawie ale pogramy mam nadzieje
no to mamy zmainie lidera i wrozy to emocjonujaca koncowke, szkoda ze beze mnie
dobranoc

05.05.2005
22:58
[29]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. X
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal X
20:00 Gueugnon - Nancy 1
20:30 Bordeaux - Auxerre X

05.05.2005
23:01
smile
[30]

eLJot [ Konsul ]

hola' --> proszę

05.05.2005
23:03
[31]

snopek9 [ Legend ]

eLJot --> dzieki za link bo odrobie do wiekszosci punkt :D

05.05.2005
23:05
[32]

snopek9 [ Legend ]

No fajnie tylko ja dalem ze Turcja wygra...nienawisc do kraju jakim jest Anglia nareszcie sie przydała :D Pozdro i dla Zabojadow bo i ich nie nawidze :D

05.05.2005
23:08
smile
[33]

snopek9 [ Legend ]

aktualny ranking
56 pkt Świstak19 5/7
55 pkt eLJot 5/7
54 pkt Zbyszek1946 2/7
54 pkt Gangsta_^ 3/7
50 pkt snopek 6/7
48 pkt Mr_Slip 5/7
48 pkt Speedman 18 3/7
46 pkt davis 3/7
46 pkt hola' 4/7
46 pkt Cavca 4/7
43 pkt greenday17 4/7
41 pkt specjalista 3/7
40 pkt Jaro
39 pkt Loiosh 4/7
31 pkt rammzes1 1/7
30 pkt SirDawid
27 pkt hausi 3/7
25 pkt maciej_ 4/7
23 pkt sir Skull
22 pkt Kwyso 18
18 pkt sergi_
15 pkt dND
9 pkt settogo
8 pkt loosiek
6 pkt White Star
3 pkt EG2005_808538100
2 pkt oooololo

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue
19:00 Karlsruher - Erfurt
20:00 Cracovia - Wisla K.
20:00 Dordrecht - Telstar
20:00 Emmen - Top Oss
20:00 Breda - Roosendaal
20:00 Gueugnon - Nancy
20:30 Bordeaux - Auxerre

05.05.2005
23:10
smile
[34]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 1
20:30 Bordeaux - Auxerre X


snopek ---> Na zdrowie! Dzięki mnie zostałeś samodzielnym zwycięzcą kolejki, ale i tak nie dam się wyprzedzić ;P

05.05.2005
23:13
[35]

snopek9 [ Legend ]

eLJot --> bardzo mozliwe, dodam tylko ze dzis pierwszy raz od 2 miesiecy zobaczylem do tabel i przemyslalem typy...jutro tez to zrobie...ciekawe co z tego wyjdzie??

06.05.2005
07:15
[36]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
09:20
[37]

Cavca [ Konsul ]


VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. x
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre x

06.05.2005
12:41
[38]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss x
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre x

06.05.2005
12:44
[39]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss x
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy x
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
12:57
[40]

loosiek [ Arsenal Londyn ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue x
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
13:05
[41]

DeVitoo [ Konsul ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue x
19:00 Karlsruher - Erfurt 2
20:00 Cracovia - Wisla K. 1
20:00 Dordrecht - Telstar 2
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal x
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
13:14
[42]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 1
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
13:18
[43]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
13:27
[44]

sergi__ [ Underworld ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 2
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
13:32
[45]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
13:35
[46]

snopek9 [ Legend ]


VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 1
20:00 Dordrecht - Telstar 2
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 2
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
15:51
[47]

davis [ ]

19:00 Dresden - Aue x
19:00 Karlsruher - Erfurt 2
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss x
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
15:55
[48]

Loiosh [ Generał ]

19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. x
20:00 Dordrecht - Telstar 2
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre x

06.05.2005
15:57
smile
[49]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt x
20:00 Cracovia - Wisla K. x
20:00 Dordrecht - Telstar x
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy X
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
15:58
[50]

snopek9 [ Legend ]

UPDATE
VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. x
20:00 Dordrecht - Telstar 2
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 2
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
15:59
smile
[51]

Świstak19 [ Konsul ]

UPDATE

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 1
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
16:02
smile
[52]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt x
20:00 Cracovia - Wisla K. x
20:00 Dordrecht - Telstar x
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy X
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
16:05
[53]

snopek9 [ Legend ]

Ten mecz Wisly to loteria... ja dalem jednak remis, bowiem nie chce zeby Craovia doszla Legie w lidze :D

06.05.2005
16:15
[54]

Staniol89 [ Generał ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005

19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 2
20:00 Cracovia - Wisla K. 1
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre x

06.05.2005
17:32
[55]

specjalista [ Generał ]

19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 0
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
18:24
smile
[56]

Kwyso18 [ Chorąży ]


VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 2
19:00 Karlsruher - Erfurt 2
20:00 Cracovia - Wisla K. X
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 2
20:00 Breda - Roosendaal 2
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 2

06.05.2005
18:25
[57]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 1
20:00 Emmen - Top Oss 1
20:00 Breda - Roosendaal 1
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre 1

06.05.2005
20:33
[58]

hola' [ koniczynka ]

dzis podsumowanie kolo 1 -2 bo jade do klubu :)jesli ktos chce zrobic wczesniej niech to zrobi i da na jutro 8 meczy z najsilniejszych lig europy


06.05.2005
20:34
[59]

hola' [ koniczynka ]

zreszta moga to byc spotkania ktore uzna za stosowne, jak nie bedzie zrobie kolo 1 -2

06.05.2005
22:16
[60]

snopek9 [ Legend ]

hola-->Jeszcze sie zastanowie bo dzis znowu wygram kolejke...gdyby nia ta matura to bym policzyl...jeszcze pomysle...ale raczej nie zrobie ja...moze ktos inny??

eLJot --> nie dogonilem, ale mam jeden punkt straty doCiebie juz, wiec nie jest zle...

Druga kolejka z rzedu przemyslana i druga wygrana... jutro graja zespoly nie przewidywalne wiec tak fajnie nie bedzie :D Dlaczego nie przewidywalne? Bo zawsze w sobote obstawiamy znane zespoly a one jak na zlosc nam psuja statystyki :D

06.05.2005
22:22
[61]

sergi__ [ Underworld ]

Byle nie dawajcie ligi belgijskiej !!:P

06.05.2005
22:36
smile
[62]

eLJot [ Konsul ]

Podsumuje ktoś, czym moge się za to zabrać?

snopek ---> Dlaczego jeden?

06.05.2005
22:39
[63]

snopek9 [ Legend ]

eLJot ---> no tak mi wyszlo jak zrobilem symulacje wynikow...zrob podsumowanie!

A co zle policzylem i nie bede mial jednego straty?

06.05.2005
22:40
[64]

snopek9 [ Legend ]

2 punkty straty bede mial...dobra rob podsumowanie jesli chcesz i sie nie wpisujmy tu bez celu juz.

06.05.2005
22:58
[65]

greenday17 [ Konsul ]

Ktoś robi podsumowanie???

06.05.2005
23:18
[66]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 16 kolejka 06 05 2005
19:00 Dresden - Aue 1
19:00 Karlsruher - Erfurt 1
20:00 Cracovia - Wisla K. 2
20:00 Dordrecht - Telstar 2
20:00 Emmen - Top Oss X
20:00 Breda - Roosendaal 2
20:00 Gueugnon - Nancy 2
20:30 Bordeaux - Auxerre X

aktualny ranking
60 pkt Gangsta_^ 6/8
59 pkt Świstak19 3/8
59 pkt eLJot 4/8
55 pkt Zbyszek1946 1/8
55 pkt snopek 5/8
52 pkt Mr_Slip 4/8
52 pkt Speedman 18 4/8
50 pkt Cavca 4/8
49 pkt davis 3/8
49 pkt hola' 3/8
47 pkt greenday17 4/8
44 pkt specjalista 3/8
44 pkt Loiosh 5/8
40 pkt Jaro
35 pkt rammzes1 4/8
30 pkt SirDawid
29 pkt maciej_ 4/8
27 pkt hausi
24 pkt Kwyso 18 2/8
23 pkt sir Skull
23 pkt sergi_ 5/8
15 pkt dND
11 pkt loosiek 3/8
9 pkt settogo
6 pkt White Star
3 pkt EG2005_808538100
3 pkt Staniol89 3/8
2 pkt oooololo
2 pkt DeVitoo 2/8

No i mamy nowego lidera. Gratulacje!

Na jutro liga polska,hiszpańska i francuska:

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna
18:00 Lubin - Polonia
18:00 Pogon - Wisla P.
18:00 Osasuna - Mallorca
20:00 Lille - PSG
20:00 Metz - Lens
20:00 Rennes - Monaco
20:00 Toulouse - St.Etienne

06.05.2005
23:19
[67]

eLJot [ Konsul ]

P.S. Proszę sprawdzić, czy wszysko OK i zgłaszać błędy w razie czego :)

06.05.2005
23:23
[68]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca X
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

06.05.2005
23:27
[69]

sergi__ [ Underworld ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Lubin - Polonia x
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca 2
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

06.05.2005
23:30
[70]

snopek9 [ Legend ]

Snopek +1

06.05.2005
23:32
[71]

snopek9 [ Legend ]

a nie jest wszystko ok...ja myslalem ze na Wisle dalem

06.05.2005
23:33
[72]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca 2
20:00 Lille - PSG 2
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

06.05.2005
23:40
[73]

snopek9 [ Legend ]

Nie chce miec pretensji bo fajnie ze zrobiles podsumowanie, ale jutro gra rowniez Anglieska Hiszpanska i Niemiecka liga, a obstawiamy zabojadow...

06.05.2005
23:45
[74]

eLJot [ Konsul ]

snopek ---> angielska i niemiecka grają za wcześnie, z hiszpańskiej dałem (tylko 3 grają, w tym Real i mecz o 22 - nie miał by kto podsumować znowu)

06.05.2005
23:46
[75]

snopek9 [ Legend ]

eLJot ---. w sobote dajemy ZAWSZE mecze zaczynajac od 15...

07.05.2005
00:32
[76]

hola' [ koniczynka ]

el jot - fajnie ze zrobiles podsumowanie ale tak jak powiedzial snopek jednostajne te mecze. no tudno trzeba grac
pozdrawiam

07.05.2005
00:41
[77]

hola' [ koniczynka ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 1
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

jeszcze jedno w podsumwoaniu jest jeden schemat i nie dyskutujmy tam. mozemy to zrobic w poscie nizej

07.05.2005
08:14
[78]

Mr_Slip [ True Maggot ]

18:00 Gornik Z. - Leczna x
18:00 Lubin - Polonia 2
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca x
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 2
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
08:21
[79]

Cavca [ Konsul ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia x
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 2
20:00 Metz - Lens 2
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
08:44
[80]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 2
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
08:58
[81]

davis [ ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia x
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca 2
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens x
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
09:23
smile
[82]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia X
18:00 Pogon - Wisla P. X
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG X
20:00 Metz - Lens X
20:00 Rennes - Monaco X
20:00 Toulouse - St.Etienne X

07.05.2005
09:24
smile
[83]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna X
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens X
20:00 Rennes - Monaco 1
20:00 Toulouse - St.Etienne X

07.05.2005
10:02
[84]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna X
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. X
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG X
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 1
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
11:08
[85]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia x
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 2
20:00 Metz - Lens x
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
11:27
smile
[86]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005

18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens x
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
11:33
[87]

snopek9 [ Legend ]


VII edycja 17 kolejka 07 05 2005
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Lubin - Polonia 2
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca x
20:00 Lille - PSG x
20:00 Metz - Lens x
20:00 Rennes - Monaco x
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
12:57
[88]

dND [ Legionista ]

18:00 Gornik Z. - Leczna X
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 1
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
13:05
[89]

EG2005_808538100 [ Konsul ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 2
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
13:10
[90]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005
18:00 Gornik Z. - Leczna x
18:00 Lubin - Polonia x
18:00 Pogon - Wisla P. x
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG x
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 2

Chcialbym takze nadmienic, ze juz wole typowac mecze 4 ligi angielskiej czy drugiej holenderskiej niz pierwszej francuskiej, taka drobna sugestia:)

07.05.2005
13:25
[91]

maciej_ [ Konsul ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia x
18:00 Pogon - Wisla P. 2
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 2
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco x
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
13:48
[92]

hola' [ koniczynka ]

loiosh - ja nie robilem podsumowania a jkby ktos robil jeszcze kiedys to w sobote i w niedziele jest z czego wybierac wiec dajmy sobie z zabojadami spokoj.

07.05.2005
13:54
[93]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005
18:00 Gornik Z. - Leczna x
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 1
20:00 Toulouse - St.Etienne x

07.05.2005
13:58
[94]

Staniol89 [ Generał ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia x
18:00 Pogon - Wisla P. x
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
14:10
smile
[95]

Pytacz [ Centurion ]

loiosh --> ja nawet wolalbym 4 lige polska niz zabojadow.

07.05.2005
16:39
[96]

specjalista [ Generał ]

18:00 Gornik Z. - Leczna 1
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca 1
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens 1
20:00 Rennes - Monaco 2
20:00 Toulouse - St.Etienne 1

07.05.2005
21:56
[97]

hola' [ koniczynka ]

podsumowanie kolo 22 20

07.05.2005
22:15
[98]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 17 kolejka 07 05 2005
18:00 Gornik Z. - Leczna 2
18:00 Lubin - Polonia 1
18:00 Pogon - Wisla P. 1
18:00 Osasuna - Mallorca x
20:00 Lille - PSG 1
20:00 Metz - Lens x
20:00 Rennes - Monaco x
20:00 Toulouse - St.Etienne 2

aktualny ranking
63 pkt Gangsta_^ 3/8
63 pkt Świstak19 4/8

62 pkt eLJot 3/8
59 pkt snopek 4/8
57 pkt Zbyszek1946 2/8
55 pkt Speedman 18 3/8
54 pkt Mr_Slip 2/8
51 pkt hola' 2/8
51 pkt davis 2/8
51 pkt greenday17 4/8
50 pkt Cavca 0/8
47 pkt specjalista 3/8
45 pkt Loiosh 1/8
42 pkt Jaro 2/8
37 pkt rammzes1 2/8
30 pkt SirDawid
30 pkt maciej_ 1/8
28 pkt hausi 1/8
25 pkt sergi_ 2/8
24 pkt Kwyso 18
23 pkt sir Skull
17 pkt dND 2/8
11 pkt loosiek
9 pkt settogo
6 pkt White Star
5 pkt EG2005_808538100 2/8
3 pkt Staniol89
2 pkt oooololo
2 pkt DeVitoo
1 pkt staniol89 1/8

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus
17:00 Albacete - Levante
17:00 Getafe - San Sebastian
17:00 Malaga - Villarreal
17:30 Dortmund - Brema
19:00 Valencia - Barcelona
19:15 Odra W. - Groclin
21:00 La Coruna - Atl.Madryt

07.05.2005
22:16
[99]

hola' [ koniczynka ]

no dzis typowalo 22 :) jeszcze daleko do konca wiec emocji za duzo nie ma. ja musze sobie odpoczac od buckmacherstwa on line bo jak dzis man - u moglo nie wygrac. coz

jutro hiszpanska , wloska i polska niemiecka

07.05.2005
22:21
[100]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus X
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 1
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

07.05.2005
22:21
[101]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 2
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal x
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin x
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

07.05.2005
23:04
[102]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 2
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian 2
17:00 Malaga - Villarreal 1
17:30 Dortmund - Brema 2
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

07.05.2005
23:21
[103]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 1
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
00:37
[104]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 2
17:00 Albacete - Levante x
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal x
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin x
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
02:09
[105]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante 2
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal x
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
07:54
[106]

davis [ ]

15:00 Milan - Juventus 2
17:00 Albacete - Levante 2
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 1
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
07:54
[107]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus x
17:00 Albacete - Levante 2
17:00 Getafe - San Sebastian 2
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
08:18
[108]

sergi__ [ Underworld ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 2
17:00 Albacete - Levante 2
17:00 Getafe - San Sebastian 2
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 2

08.05.2005
08:34
smile
[109]

Cavca [ Konsul ]

no, to byla udana kolejka...

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante 2
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona x
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
08:56
[110]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus x
17:00 Albacete - Levante 2
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 2
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt x

08.05.2005
10:02
[111]

Staniol89 [ Generał ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante x
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema x
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt x

08.05.2005
10:43
[112]

SirDawid [ Pretorianin ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 2
17:00 Albacete - Levante x
17:00 Getafe - San Sebastian 2
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
11:29
smile
[113]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus X
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt X

08.05.2005
11:53
[114]

dND [ Legionista ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante X
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt X

08.05.2005
12:06
[115]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus x
17:00 Albacete - Levante x
17:00 Getafe - San Sebastian x
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema x
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin x
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
13:01
[116]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 1
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 1
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
13:10
smile
[117]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian X
17:00 Malaga - Villarreal2
17:30 Dortmund - Brema X
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
14:02
[118]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante X
17:00 Getafe - San Sebastian X
17:00 Malaga - Villarreal 1
17:30 Dortmund - Brema X
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
14:57
[119]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 1
17:00 Albacete - Levante 2
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1

08.05.2005
23:16
smile
[120]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 18 kolejka 08 05 2005
15:00 Milan - Juventus 2
17:00 Albacete - Levante 1
17:00 Getafe - San Sebastian 1
17:00 Malaga - Villarreal 2
17:30 Dortmund - Brema 1
19:00 Valencia - Barcelona 2
19:15 Odra W. - Groclin 2
21:00 La Coruna - Atl.Madryt 1


aktualny ranking
69 pkt Świstak19 6/8
68 pkt Gangsta_^ 5/8
65 pkt eLJot 3/8
65 pkt snopek 6/8
62 pkt Zbyszek1946 5/8
60 pkt Speedman18 5/8
59 pkt Mr_Slip 5/8
57 pkt davis 6/8
57 pkt greenday17 6/8
55 pkt Cavca 5/8
54 pkt hola' 3/8
52 pkt specjalista 5/8
49 pkt Loiosh 4/8
48 pkt Jaro 6/8
37 pkt rammzes1
36 pkt SirDawid 6/8
35 pkt maciej_ 5/8
34 pkt hausi 6/8
30 pkt sergi_ 5/8
24 pkt Kwyso
23 pkt sir Skull
22 pkt dND 5/8
11 pkt loosiek
9 pkt settogo
8 pkt Staniol89 4/8
6 pkt White Star
5 pkt EG2005_808538100
2 pkt oooololo
2 pkt DeVitoo


VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle
19:00Helsinborg - Hammarby
19:00Fredrikstad - Brann
19:00Kalmar - IFK Goeteborg
20:15Brest – Troyes
20:15Frankfurt – Duisburg
20:45Salernitana - Albinoleffe
21:30Sporting L. – Guimaraes

08.05.2005
23:18
smile
[121]

snopek9 [ Legend ]

holi chyba nie ma wiec zrobilem podsumowanie...mam nadzieje ze nie ma bledow za duzo :D
Dałem lige Szwedzka i Norweska bo jednak hola sie nie wypowiezial czy dawac mniej meczy jak sa nawet takie beznadziejne.

Norweskiej jest tylko jeden mecz :D a Szwedzka nie jest taka zła :D

08.05.2005
23:26
[122]

eLJot [ Konsul ]

19:00 Djurgarden - Gefle 1
19:00 Helsinborg - Hammarby 1
19:00 Fredrikstad - Brann 1
19:00 Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15 Brest – Troyes 1
20:15 Frankfurt – Duisburg 1
20:45 Salernitana - Albinoleffe 1
21:30 Sporting L. – Guimaraes 1

08.05.2005
23:42
[123]

hola' [ koniczynka ]

danke snopek, w pon zawsze sa takie beznadziejne mecze ale grac trzeba.

08.05.2005
23:57
[124]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00 Djurgarden - Gefle 1
19:00 Helsinborg - Hammarby 1
19:00 Fredrikstad - Brann 1
19:00 Kalmar - IFK Goeteborg 1
20:15 Brest – Troyes 1
20:15 Frankfurt – Duisburg 1
20:45 Salernitana - Albinoleffe 1
21:30 Sporting L. – Guimaraes 1

08.05.2005
23:58
[125]

hola' [ koniczynka ]

snopek - niektore mecze sa ponizej kursu i mogles dac z handicapem ale niech jzu tak zostanie. na przyszlosc jednak kto bedzie robil podsumowanie niech o tym pamieta. pisze o tym w regulaminie

09.05.2005
00:12
smile
[126]

snopek9 [ Legend ]

hola --> ok

to sa mecze Finskiej ligi nie Szwedzkiej :) sorka za wprowadzenie w blad

09.05.2005
00:19
[127]

hola' [ koniczynka ]

jakiej finskiej, to sa mecze szwedzkiej, ja wiem ze pilem ale do tego stopnia jeszcze sie orientuje

09.05.2005
00:25
smile
[128]

snopek9 [ Legend ]

Jasne ze szwedzkiej ...hehe nie potrzebnie sie poprawialem...

09.05.2005
06:39
[129]

davis [ ]

19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann x
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15Brest – Troyes 1
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe 2
21:30Sporting L. – Guimaraes x

09.05.2005
07:17
[130]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 1
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15Brest – Troyes 2
20:15Frankfurt – Duisburg 2
20:45Salernitana - Albinoleffe 2
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
09:23
[131]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 1
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15Brest – Troyes 2
20:15Frankfurt – Duisburg 2
20:45Salernitana - Albinoleffe 2
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
10:25
[132]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann X
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15Brest – Troyes 2
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe 1
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
11:03
[133]

snopek9 [ Legend ]


VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 1
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 1
20:15Brest – Troyes 1
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe 2
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
12:04
[134]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 2
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15Brest – Troyes x
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe 1
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
12:13
smile
[135]

oooololo [ Wierność ]

PROSZĘ O WYWALENIE MNIE Z LISTY NIE CHCE TAM WIDNIEĆ !!!!!!!!!!!!!!

09.05.2005
12:31
[136]

hola' [ koniczynka ]

ooololo - prosze mi tu nie podnosic glosu, co sie tak denerwujesz, wedle zyczenia. paap

oololo - out

09.05.2005
14:37
[137]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann x
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 1
20:15Brest – Troyes x
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe 1
21:30Sporting L. – Guimaraes1

09.05.2005
14:42
smile
[138]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 1
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 1
20:15Brest – Troyes 2
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe X
21:30Sporting L. – Guimaraes1

09.05.2005
14:57
[139]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00 Djurgarden - Gefle 1
19:00 Helsinborg - Hammarby x
19:00 Fredrikstad - Brann 1
19:00 Kalmar - IFK Goeteborg 1
20:15 Brest – Troyes 1
20:15 Frankfurt – Duisburg 1
20:45 Salernitana - Albinoleffe 1
21:30 Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
15:35
[140]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00 Djurgarden - Gefle 1
19:00 Helsinborg - Hammarby 1
19:00 Fredrikstad - Brann 1
19:00 Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15 Brest – Troyes 2
20:15 Frankfurt – Duisburg 1
20:45 Salernitana - Albinoleffe 1
21:30 Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
16:36
[141]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 2
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15Brest – Troyes 1
20:15Frankfurt – Duisburg 2
20:45Salernitana - Albinoleffe 1
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
16:53
[142]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 1
19:00Kalmar - IFK Goeteborg x
20:15Brest – Troyes 2
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe x
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
19:29
[143]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 2
19:00Kalmar - IFK Goeteborg 2
20:15Brest – Troyes 2
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe 1
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
19:34
[144]

Loiosh [ Generał ]

20:15Brest – Troyes x
20:15Frankfurt – Duisburg 1
20:45Salernitana - Albinoleffe 1
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

09.05.2005
21:28
smile
[145]

snopek9 [ Legend ]

Jutro jesli nie dam typow to niech ktos da za mnie same 1

Matura zrobi swoje na bank...bo trzeba bedzie zobaczyc co tam z geografii trzeba powtorzyc imoze mnie na forum nie byc... choc jakby co to wejde na chwile, jeszcze zobacze...

09.05.2005
21:42
[146]

hola' [ koniczynka ]

rozumiem snopek, powodzenia i bez sciagania, pamietaj :)

09.05.2005
23:20
[147]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 19 kolejka 09 05 2005
19:00Djurgarden - Gefle 1
19:00Helsinborg - Hammarby 1
19:00Fredrikstad - Brann 2
19:00Kalmar - IFK Goeteborg x
20:15Brest – Troyes x
20:15Frankfurt – Duisburg 2
20:45Salernitana - Albinoleffe x
21:30Sporting L. – Guimaraes 1

aktualny ranking
73 pkt Świstak19 4/8
70 pkt Gangsta_^ 2/8
68 pkt eLJot 3/8
68 pkt snopek 3/8
66 pkt Zbyszek1946 4/8
64 pkt Speedman18 4/8
64 pkt Mr_Slip 5/8
60 pkt greenday17 3/8
60 pkt Cavca 5/8
59 pkt davis 2/8
57 pkt hola' 3/8
56 pkt specjalista 4/8
52 pkt Jaro 4/8
51 pkt Loiosh 2/8
40 pkt maciej_ 5/8
37 pkt hausi 3/8
37 pkt rammzes1
36 pkt SirDawid
30 pkt sergi_
24 pkt Kwyso
23 pkt sir Skull
22 pkt dND
11 pkt loosiek
9 pkt settogo
8 pkt Staniol89
6 pkt White Star
5 pkt EG2005_808538100
2 pkt DeVitoo

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz
19:00 Leoben - Karnten
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn
19:00 Woergl - Kapfenberg
20:30 Lierse - FC Brugge
20:45 Lech P. - Legia
20:45 Auxerre (+2) Nimes
21:00 Manch.Utd. - Chelsea

09.05.2005
23:21
[148]

hola' [ koniczynka ]

jutro szlagier ligi nagielskiej tyle ze po sezonie. po za tym II austria/ puchar polski, belgi i francji. pozdraiwam i do konca 12 kolejek :)
dobranoc

09.05.2005
23:26
[149]

snopek9 [ Legend ]


VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 1
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

Nie wiem co obstawiam, ale wole sam dac, niz same 1 maja byc... nawet jesli bedzie to oznaczalo mniej punktow...dobranoc

09.05.2005
23:33
[150]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten X
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 1
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

09.05.2005
23:43
[151]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 1
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea x

10.05.2005
00:07
[152]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
08:12
[153]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn x
19:00 Woergl - Kapfenberg 1
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
11:22
smile
[154]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz X
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn X
19:00 Woergl - Kapfenberg 1
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 1

10.05.2005
11:39
[155]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn x
19:00 Woergl - Kapfenberg x
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
13:27
[156]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 2
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
13:51
[157]

dND [ Legionista ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
13:56
smile
[158]

Cavca [ Konsul ]

co prawda wysłałem do holi mejla w tej sprawie ale na wszelki wypadek:
od jutra do soboty włącznie nie będę miał dostępu do internetu w związku z czym poprosiłem o typowanie za mnie przez te cztery dni samych jedynek.
w razie zmian odezwę się
pozdro i trafionych typów 4all (oprócz tych co są przede mną:P)

10.05.2005
14:03
[159]

hola' [ koniczynka ]

cavca- maila otrzymalem, rozumiem ze chcesz same 1 , ok

10.05.2005
14:28
smile
[160]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz X
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 2
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 1
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
14:29
[161]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz x
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn x
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
14:40
smile
[162]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 1
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
15:15
[163]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn x
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia x
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
15:37
[164]

davis [ ]

19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg x
20:30 Lierse - FC Brugge 1
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 1

10.05.2005
15:44
[165]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz x
19:00 Leoben - Karnten 1
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg x
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea x

10.05.2005
15:58
[166]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
19:00
[167]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 1
20:30 Lierse - FC Brugge 1
20:45 Lech P. - Legia 1
20:45 Auxerre (+2) Nimes 1
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 1

10.05.2005
19:04
[168]

snopek9 [ Legend ]

UPDATE
VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten x
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 2
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

10.05.2005
19:19
[169]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 2
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 1
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia 1
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 1

10.05.2005
23:13
[170]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 20 kolejka 10 05 2005
19:00 Altach - LASK Linz 1
19:00 Leoben - Karnten 2
19:00 U'Siebenbrunn - Gratkorn 1
19:00 Woergl - Kapfenberg 2
20:30 Lierse - FC Brugge 2
20:45 Lech P. - Legia x
20:45 Auxerre (+2) Nimes 2
21:00 Manch.Utd. - Chelsea 2

aktualny ranking
76 pkt Świstak19 3/8
75 pkt Gangsta_^ 5/8
74 pkt eLJot 6/8
74 pkt snopek 6/8
70 pkt Zbyszek1946 4/8
68 pkt Mr_Slip 4/8
67 pkt Speedman18 3/8
65 pkt greenday17 5/8
64 pkt hola' 7/8
63 pkt Cavca 3/8
60 pkt davis 1/8
60 pkt specjalista 4/8
56 pkt Jaro 4/8
55 pkt Loiosh 4/8
42 pkt maciej_ 2/8
39 pkt hausi 2/8
37 pkt rammzes1
36 pkt SirDawid
30 pkt sergi_
28 pkt dND 6/8
26 pkt Kwyso18 2/8
23 pkt sir Skull
11 pkt loosiek
9 pkt settogo
8 pkt Staniol89
6 pkt White Star
5 pkt EG2005_808538100
2 pkt DeVitoo

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno
17:00 Korona - Groclin
18:00 LKS - Belchatow
19:00 Ostrowiec - Widzew
19:00 Polkowice - Arka
20:00 Pogon - Wisla K.
21:00 Arsenal - Everton
21:00 Bilbao - Betis

10.05.2005
23:17
[171]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

Gangsta +1
Trafiłem 6/8.

10.05.2005
23:19
[172]

hola' [ koniczynka ]

dzis trafilem 7/8 no to zacyznam gonic tylko 12 pkt do lidera:)
podsumowanie 20 kolejki, najlepszy z ans swistak trafia srenio na kolejk 3.2 spotkania wiec chyba slabo :) jutro przede wszystkim polska liga i powinno byc ciekawie. dobranoc

10.05.2005
23:20
[173]

hola' [ koniczynka ]

rzeczywiscie jako jedyny wytypowlaes remis legii :)
gangsta +1

10.05.2005
23:35
[174]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 1
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 1
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 1

10.05.2005
23:53
[175]

hola' [ koniczynka ]

cavca

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 1
17:00 Korona - Groclin 1
18:00 LKS - Belchatow 1
19:00 Ostrowiec - Widzew 1
19:00 Polkowice - Arka 1
20:00 Pogon - Wisla K. 1
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 1

11.05.2005
00:19
[176]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 2
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 1

11.05.2005
04:17
[177]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow 1
19:00 Ostrowiec - Widzew 2
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. x
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 2

11.05.2005
06:55
[178]

specjalista [ Generał ]


VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow 1
19:00 Ostrowiec - Widzew 2
19:00 Polkowice - Arka 1
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 1

11.05.2005
08:58
[179]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno X
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow X
19:00 Ostrowiec - Widzew 2
19:00 Polkowice - Arka 1
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton X
21:00 Bilbao - Betis 2

11.05.2005
09:12
[180]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno x
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow x
19:00 Ostrowiec - Widzew x
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 1

11.05.2005
09:23
[181]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin 1
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 2
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 2

11.05.2005
14:07
[182]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 2
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 2

11.05.2005
14:28
[183]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew x
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 2

11.05.2005
14:35
smile
[184]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin 2
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 2
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 2

11.05.2005
15:31
[185]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005
17:00 Mlawa - Jaworzno 2
17:00 Korona - Groclin x
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 1
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 1
21:00 Arsenal - Everton 2
21:00 Bilbao - Betis 1

11.05.2005
16:06
[186]

davis [ ]

17:00 Mlawa - Jaworzno x
17:00 Korona - Groclin 1
18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 1
19:00 Polkowice - Arka 2
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 1

11.05.2005
17:50
smile
[187]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 21 kolejka 11 05 2005

18:00 LKS - Belchatow 2
19:00 Ostrowiec - Widzew 1
19:00 Polkowice - Arka 1
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis X

11.05.2005
18:17
[188]

SirDawid [ Pretorianin ]

19:00 Ostrowiec - Widzew 1
19:00 Polkowice - Arka 1
20:00 Pogon - Wisla K. 2
21:00 Arsenal - Everton 1
21:00 Bilbao - Betis 2

11.05.2005
22:08
smile
[189]

snopek9 [ Legend ]

Fajnie sie bylo na podium :)

Coz moze nastepna kolejka pojdzie lepiej.

11.05.2005
22:10
[190]

hola' [ koniczynka ]

KONIECZ CZESCI 36

11.05.2005
22:11
[191]

hola' [ koniczynka ]

ROBIE NOWY WATEK WIEC TUTAJ SIE JUZ NIE WPISYWAC

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.