szymbor [ Legionista ]
Silent hunter-problem "praktyczny"
Mam pytanko. W recenzjach czytam że na początku kampanii w roku 1939 statki można niszczyc bezprobelmowo, są jak bezbronna "zwierzyna". Ale kiedy dochodzi do kontaktu bawią się ze mną jak z dzieckiem :/. Może jakieś rady ?? tak do wiadomosci-naval academy mam zakończone.
p.s. Jak sie zarzadza cisze na pokładzie??
SeeB [ Junior ]
ciasza na pokladzie to domyslny klawisz "z" (zerknij do SH3_QRC_PL.PDF - zreszta jest wydrukowane)
sprawdzaj widokiem zewnetrznym(oko w lwym menu) to co widac ze statku jesli morze patrzac ze statku nieprzyjaciela jest ciemne to bedzie widac torpede z daleka jesli swieci np slonce i woda jest nim rozjasniana to smialo strzelaj twoja zwierzyna jest na 99% zatopiona odrobina wyobrazni - twoj przeciwnik ma oczy a jego oczy to twoj najwiekszy wrog :)
ps
klawiszologia jest w manualu twoj manual powinien nazywac sie SH3_MANUAL_PL.PDF(polski) ew SH3_MANUAL_EN.PDF(angielski)