GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś niedobrego z kartą graficzną?

02.05.2005
18:29
[1]

Krzysio [ Pretorianin ]

Coś niedobrego z kartą graficzną?

Co może być przyczyną takiego widoku na ekranie?
Zaczynają się pokazywać ,raz po godzinie ,a niekiedy w 6 godzin od uruchomienia systemu.Po upływie 1 godziny od pojawienia się pierwszych poziomych pasów zaczyna ich przybywać na tyle dużo że obraz praktycznie staje się nieczytelny.Może to grzejące się kości pamięci na karcie graficznej Ati Radeon 9800 Pro .Widzę że wentylator na procesorze graficznym się jeszcze kręci Zresztą trzy miesiące to lekko za wcześnie na awarię.
Pozdrawiam

02.05.2005
18:44
[2]

wysiu [ ]

Przegrzewa sie. Otworz obudowe, albo popraw przeplyw powietrza.

02.05.2005
18:48
[3]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Podkręcałeś kartę ? Przegrzewa się albo się kończy. Zrób jak mówi wysiu, jak nie pomoże to dobij sukę i oddaj na gwarancji skoro nowa ;)

02.05.2005
18:51
[4]

Krzysio [ Pretorianin ]

Przez ten pechowy zrzut ,utworzyłem drugi wątek ,ale dołącze go i w tym

02.05.2005
18:54
[5]

Krzysio [ Pretorianin ]

Karta nie była podkręcana .Cały czas na najnowszych Catalistach Z początku myślałem że to plazmowy monitorek mi siada ,ale zrobiłem zrzut i było wszystko jasne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.