GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Życzenia urodzinowe

02.05.2005
18:26
[1]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Życzenia urodzinowe

Witam,
znacie jakieś ekstra zajebiste życzenia urodzinowe, dla kolesia, lat26 równie zajebistego :D

Szukałem po necie, ale wszędzie to samo, głównie są dla dziewczyny albo jakieś takie mizerne wręcz. A net mi chodzi naprawdę kiepsko, nie wiem czy nawet załaduje mi sie ta strona :| i mam duże problemy z szukaniem dalej :/
Dlatego jak ktoś zna jakieś naprawdę BKowate to niech zapoda

Dzieki z góry

02.05.2005
20:05
smile
[2]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Eeee to nikt nie zna fajnych życzeń urodzinowych......

02.05.2005
20:07
smile
[3]

Orlando [ Reservoir Dog ]

100 lat życia, 200 picia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.