GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Floppy Drivem

02.05.2005
17:07
smile
[1]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Problem z Floppy Drivem

Witam. Mam następujący problem: gdy wkładam dyskietkę i chcę ją przeglądać, windows wywala mi komunikat, że jest niesformatowana - JAKĄKOLWIEK dystkietkę włożę (czystą i z zawartością). Co może być przyczyną?

02.05.2005
17:17
[2]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Ekhm nawet jak nic nie włoże, to mi tak napisuje :)

02.05.2005
17:34
[3]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

A lampka - kontrolka cały czas jest zapalona - czy nie powinna się zapalać, gdy dopiero włożę dyskietkę? Może coś źle jest podłączone? Jakieś sugestie?

02.05.2005
17:35
[4]

szatan [ Konsul ]

wyjmij ja, rozloz i przeczysc glowice.

02.05.2005
17:39
[5]

The Dragon [ Eternal ]

Jesli ostatnio ja podlaczales i lampka swieci sie caly czas, to spora szansa, ze odwrotnie podlaczyles zasilanie

02.05.2005
17:53
[6]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Nowy komp, kolega składał. Mógł źle podłączyć. odwrotnie zasilanie, to znaczy co zamienić? Odwrotnie kabelek do zasilania?:)

02.05.2005
17:55
[7]

Mnieteq [ SimRacer ]

nie zasilanie tylko tasmę sygnałową
z jednej strony masz czerwony pasek musisz znaleźć pin nr 1 i tak podłączyc

02.05.2005
19:11
[8]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Odwróciłem stripa tego szerokiego. Teraz niby jest ok - lampka swieci sie tylko, gdy czyta dyskietke. Ale czy jest dyskietka, czy nie - napisuje mi, ze dysk niesformatowany. Co czynic?

02.05.2005
19:25
smile
[9]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Czyli tak - zasilenie jest ok, bo lampka się świeci. Strip jest ok - bo lampka sie swieci, gdy wchodze w dyskietke? To cos w windzie, czy jorgnięty flopper (nowy)?

02.05.2005
19:52
[10]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Tajemnica rozwiązana:) strip nie był do końca włożony do płyyty gł. :) pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.