GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grami.

02.05.2005
16:02
smile
[1]

[-]HardStyleInstructor[-] [ Pretorianin ]

Problem z grami.

Tak więc mam takiego oto kompa :

AMD Sempron 2500+
128 DDR + 2x 256 DDR ( niby dual :D )
Radeon 9500 build by ATi (standardowe takowanie ) 64 DDR
Segate Barracuda 160 GB 8 MB Cache
SB! Live
DVD-/+ RW Samsung 16x
CD-RW Lite-On 32x
Zasilacz jakis tani 350 wat czy tam 400 wat

Soft:
Windows XP Professional Media Center Edition 2005
Sterowniki do SB! Live najnowsze akei sa
Sterowniki do plyty glownej nFroce
Sterowniki grafiki najnowsze , chyba 5.3
Direct X 9.0c


I mam taki problem , ze w grach takich jka Half-Life 2 ,Counter Strike Source , Doom 3 RE , NFS u 2 mam jakies zasrane zaciachy . Wszystk ochodzi w pozadku , tylko w niektroych mniejsach chaczy tka ze mma pokaz slajdow , nop w CS S , gram sobie gram , mam poand 100 FPS a tu nagle 0 do 1 FPS :| Nie wiem o co chodzi, wylaczylem fast write w biosie , nic nie krecone , a gra sie nie da , w nfs u 2 nawet jak dalem wszystko na minimum to zaciachy dalej byly wiec to nie od tego ze mam cos slabego z czesici tylk onie wiem od czego . Moze wiecie jak z tym poradzic sobie ? Bo mnie juz nerwica bierze jak gram gram a tu nagle zaciachy ze sie grac nie da , w dooma 3 sobie pocinalem spox 60 fps leci ,cioram impy a tu nagle 0 fps i graj sobie :| Ja juz poporstu wysiadam , instalowalem drugi raz sterowniki do plyty glwnje , instalowalem najnowsze sterowniki do grafiki , isntalowalem do muzycznej , no normalnie wysiadam , bo sma widnows chodzi jak burza . Nie wiecie co to za zonk ?

02.05.2005
16:11
[2]

aikikaisensei [ Senator ]

Nie doczytałem do końca, ale już widzę, że Twoje pamięci nie mogą działac w Dualu bo są nieparzyste.

02.05.2005
16:12
[3]

[-]HardStyleInstructor[-] [ Pretorianin ]

aikikaisensei -- dalem je odpwoeidnio do kanalow ale nie o to chodzi , chodzi o ot ze mam prolbme z grami , nie chcialem gadac o dualu bo i tka qwno daje z amd tylk oo tym ze mam rpoble mw grach

02.05.2005
16:15
[4]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

wyjmij te 128mb i zostaw te 2x256ddr w dualu, moim zdaniem to wina pamieci... sam mam podobny problem tylko, ze ja mam 256ram

02.05.2005
16:17
[5]

aikikaisensei [ Senator ]

Być może Kokot ma rację.

P.S. Masz w Doomie 3 60 FPS? Cięzko w to uwierzyć.

02.05.2005
16:20
[6]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

aha, no i zmniejsz detale w grach! ja mam okolo 60fps w CS:S na maxymalnych detalach i rozdzielce 800x600, tylko ze jak zaczne lazic po mapie to sie grac nie da, ciagle wczytuje z dysku. Zmniejszylem detale na srednie i mam zero zaciecia :) u Ciebie jak bedziesz mial 512 w dualu powinno byc dobrze.

P.S. w Doom 3 to samo :)

02.05.2005
16:27
smile
[7]

dziede [ Pretorianin ]

Moim zdaniem to wina pamięci a głównie to że masz jej za mało w obecnej chwili to minium 512 a do optymalnej pracy potrzeba 1 giga.Wiem z własnego doświadczenia bo mam prawie identycznego kompa jak twój i miałem 512 ramu i też miałem w grach minimalne cięcia a dołożyłem drugie 512 i śmiga bezproblemowo

02.05.2005
16:44
[8]

[-]HardStyleInstructor[-] [ Pretorianin ]

KoKoT2003 -- robile mtka wczesniej i tylk ogry gorzje chodzily

aikikaisensei -- no tka , 60 fps w 1024 detale na high

KoKoT2003 -- mowilem ze nawet jak dalme na minimum to w nfsu 2 byly dalej zaciecia

dziede --mam 640 ddr i nie mam malych zaciec tylk otakie ze grac sie nie da bo jest poakz slajdow , z 100 nagle jest 1 fps

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.